Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.11.2017., 11:37   #2981
ponovno pitam ove koji vjeruju u spricanje zasto se ne sprica po oblacnom i kisnom vremenu?
da ja spricam, spricao bih iskljucivo kad vremenske prilike kao npr. danas jer nema suvisnih pitanja. ne vjerujem da je "elita koja sprica" toliko neinteligentna da ide spricati samo kad je vedro i suncano.
je li mozda razlog sto bi dehidrirana krvana zrnca postala "hidrirana" ?
__________________
1.) Sunce je kristal---lun
2.) "Ako uopće ne unesemo C vitamin, tijelo će ga također dobiti, ukoliko ima na raspolaganju dovoljan broj atoma ugljika, vodika i kisika (prema formuli)"---Ibrahim
3.) jebes forum bez harama
zecopas is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2017., 11:49   #2982
Quote:
zecopas kaže: Pogledaj post
ponovno pitam ove koji vjeruju u spricanje zasto se ne sprica po oblacnom i kisnom vremenu?
da ja spricam, spricao bih iskljucivo kad vremenske prilike kao npr. danas jer nema suvisnih pitanja. ne vjerujem da je "elita koja sprica" toliko neinteligentna da ide spricati samo kad je vedro i suncano.
je li mozda razlog sto bi dehidrirana krvana zrnca postala "hidrirana" ?
Ne šprica se samo kad je lijepo ugodno vedro i sunčano, nego i po kiši i oblacima, ali to se onda ne vidi prostim okom. Hidrirana zrnca isto lijepo rade!

A zašto ne isključivo tad? Pa zato jer im ionako nitko ništa ne može, što bi gospoda preraspoređivala svoj raspored, koliko se već piše o tome po internetima, pa jesu možda prestali, nisu.

Ali možda i postoji neki razlog da to špricanje treba biti u pravilnim razmacima, neovisno o vremenskim prilikama. Zašto zapravo služi to špricanje? Svrha špricanja bi mogla objasniti potrebu za učestalosti njegove primjene. Možda bi bilo važno da ljudi, biljke, životinje i ljudi-biljke dobivaju doze u pravilnim razmacima.

Možda i po noći špricaju, toga se još nitko nije sjetio.
Lleena is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2017., 15:38   #2983
=zecopas;]
Quote:
ponovno pitam ove koji vjeruju u spricanje zasto se ne sprica po oblacnom i kisnom vremenu?
Kako ti znaš da ne špricaju po oblačnom vremenu ?
Quote:
da ja spricam, spricao bih iskljucivo kad vremenske prilike kao npr. danas jer nema suvisnih pitanja. ne vjerujem da je "elita koja sprica" toliko neinteligentna da ide spricati samo kad je vedro i suncano.
Da, si, da si ... ali nisi.
Quote:
je li mozda razlog sto bi dehidrirana krvana zrnca postala "hidrirana" ?
Konstrukcija tvog pitanja je rezultat čitanja budalaština i neznanja.
Pitam te ponovno, znadeš li autore knjiga iz kojih si učio ?
Jednostavno i legitimno pitanje.
Da li si kadar odgovoriti ??
Rorion is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2017., 15:58   #2984
i dalje pogesno koristenje termina argument i dokaz - rijec je o buncanju i lazima kojekakvih sarlatana koji i sami priznaju da nisu strucni ali im se cini da bi nesto moglo biti.
__________________
ad arma! ad arma!
7nationarmy is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2017., 16:10   #2985
Quote:
Rorion kaže: Pogledaj post
=zecopas;]
Kako ti znaš da ne špricaju po oblačnom vremenu ?
rori nisi shvatio, pitanje je zasto ne spricaju samo po oblacnom vremenu ili kisovitom.
povezao si?
Quote:
Rorion kaže: Pogledaj post
Da, si, da si ... ali nisi.

Quote:
Rorion kaže: Pogledaj post
Konstrukcija tvog pitanja je rezultat čitanja budalaština i neznanja.
Pitam te ponovno, znadeš li autore knjiga iz kojih si učio ?
Jednostavno i legitimno pitanje.
Da li si kadar odgovoriti ??
uvijek volim s tobom raspravljati o budalastinama i znanju/neznanju.
prvo da se vratimo na to da neko rijeci koje pises ne postoje...npr. dijafazon je rijec koja ne postoji. vjerojatno si mislio na dijapazon...ali eto i najboljima se potkrade pogreska gdje nece tebi.
rori, mozes li mi napisati, kako to da ti vjerujes u ove youtube fimove koje lijepi ibro sa opskurnih portala od jos jadnijih likova koji ih lijepe, a ne objasnjenjima koje ti daju fizicari.
rori, zasto ne pitas svog prijatelja Paara je li razumnije ono sto fizicari tvrde ili opskurne stranice.
rori, za razliku od tebe znam iz cega sam ucio, ali uvijek moje navode mozes provjeriti kod svog prijatelja Paara. on je jako dobro upoznat po cemu ljudi uce kad studiraju fiziku u Zgb. i kad rade doktorat iz matematike u SAD-u.
mozes li nam sada ti otkriti koje si ti struke, s obzirom da si se hvalio kako imas "7. stupanj".
hvalal rori
__________________
1.) Sunce je kristal---lun
2.) "Ako uopće ne unesemo C vitamin, tijelo će ga također dobiti, ukoliko ima na raspolaganju dovoljan broj atoma ugljika, vodika i kisika (prema formuli)"---Ibrahim
3.) jebes forum bez harama
zecopas is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2017., 16:15   #2986
Quote:
Rorion kaže: Pogledaj post
... i dokazima sa stranica Stanford University, [/B][/I]sa linkovima te mail adresama stručnjaka na koja možeš postavljati pitanja, vezano i za chemove i za HAARP...
rori, hajde posalji mail na Stanford i pitaj ih nesto oko chemova. kako sam ovo ljeto bio na Stanfordu mogu ti odmah reci da neces niti biti u mogucnosti poslati mail na ono sto si ti linkao.
__________________
1.) Sunce je kristal---lun
2.) "Ako uopće ne unesemo C vitamin, tijelo će ga također dobiti, ukoliko ima na raspolaganju dovoljan broj atoma ugljika, vodika i kisika (prema formuli)"---Ibrahim
3.) jebes forum bez harama
zecopas is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2017., 21:42   #2987
Quote:
zecopas kaže: Pogledaj post
rori, hajde posalji mail na Stanford i pitaj ih nesto oko chemova. kako sam ovo ljeto bio na Stanfordu mogu ti odmah reci da neces niti biti u mogucnosti poslati mail na ono sto si ti linkao.
Mogao bi ti poslati mail svom idolu kabalistu Mići Kakiju i pitati ga kako to "contrail"" bude savršeno pravilno isprekidan desecima kilometara, budući da sam ne znaš ništa zaključiti. daj sad neki malo orginalniji copy paste
__________________
Evo, pobijedi Lav iz plemena Judina, Korijen Davidov, on će otvoriti knjigu i sedam pečata njezinih
Alatnicar is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2017., 21:45   #2988
ste vi ikad letjeli avionom?
__________________
Ušće zvuka
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2017., 13:09   #2989
Quote:
Alatnicar kaže: Pogledaj post
Mogao bi ti poslati mail svom idolu kabalistu Mići Kakiju i pitati ga kako to "contrail"" bude savršeno pravilno isprekidan desecima kilometara, budući da sam ne znaš ništa zaključiti. daj sad neki malo orginalniji copy paste
Jesi li ikada čuo za zavjetrinske, pardon, to se sada kaže zavjetrene, valove? Pročitaj malo o tome, vrlo je korisno. Jedriličari i zmajari ih rabe sveudilj (tako da ne bi pričao kako je to samo "teorija").
__________________
Ja imam onu pravu, nepatvorenu školu, školu života(Mica T.)
mukotrpak is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2017., 06:08   #2990
Quote:
Lleena kaže: Pogledaj post
Ne šprica se samo kad je lijepo ugodno vedro i sunčano, nego i po kiši i oblacima, ali to se onda ne vidi prostim okom.
Sasvim logično. Ne znači da se ne šprica ako mi ne vidimo ttragove zbog noći ili oblačnog vremena.
To bi bila logika kao da zažmiriš i dok ti žmiriš, oni tada ne špricaju.

Quote:
Alatnicar kaže: Pogledaj post
kako to "contrail"" bude savršeno pravilno isprekidan desecima kilometara
Evo primjera kako avion odjednom počne ostavljati gusti trag, dok ga prije toga uopće nije bilo.
Tko to pod svaku cijenu hoće - izmislit će objašnjenje za to, samo ne znam tko će mu povjerovati...i da li će sam sebi vjerovati.
__________________
Odluka je pala - cijepit ću se! Ali preko telefona. Kako nas liječe, tako neka nas i cijepe!
Ibrahim is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2017., 12:21   #2991
Nema potrebe za izmisljanjem objasnjenja.
Avion je usao u podrucje vece vlaznosti.
To sto se tebi ne svidja to objasnjenje i ismijavat ces ga, tvoj problem.
Cinjenice ostaju.

Zato se "chemtraolsi" se ne vide po noci?
Pa iz jednostavnog razloga, nepostojece stvari se ne mogu vidjeti.
S druge strane, i po noci se contrailsi uredno vide.
antet is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2017., 12:24   #2992
Quote:
Ibrahim-Pr kaže: Pogledaj post
Sasvim logično. Ne znači da se ne šprica ako mi ne vidimo ttragove zbog noći ili oblačnog vremena.
To bi bila logika kao da zažmiriš i dok ti žmiriš, oni tada ne špricaju.
ibro pitanje je zasto ne spricaju samo, iskljucivo, po oblacnom, kisovitom ili po noci? onda nebi bilo suvisnih pitanja i ti nebi morao brinuti. ako je netko tako mocan, bogat na vidim razloga zasto to nebi obavljao u gore navedenim uvjetima.


Quote:
Ibrahim-Pr kaže: Pogledaj post
Tko to pod svaku cijenu hoće - izmislit će objašnjenje za to, samo ne znam tko će mu povjerovati...i da li će sam sebi vjerovati.
ne uviđas li paradox ovoga sto si napisao ? isto to se moze primjeniti na tebe i "vjerovatelje u spricanje" kao sto si ti.
__________________
1.) Sunce je kristal---lun
2.) "Ako uopće ne unesemo C vitamin, tijelo će ga također dobiti, ukoliko ima na raspolaganju dovoljan broj atoma ugljika, vodika i kisika (prema formuli)"---Ibrahim
3.) jebes forum bez harama
zecopas is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2017., 05:38   #2993
Quote:
antet kaže: Pogledaj post
Nema potrebe za izmisljanjem objasnjenja.
Avion je usao u podrucje vece vlaznosti.
To sto se tebi ne svidja to objasnjenje i ismijavat ces ga, tvoj problem.
Neću se ismijavati jer objašnjenje mi vrlo uvjerljivo zvuči.

Quote:
antet kaže: Pogledaj post
Zato se "chemtraolsi" se ne vide po noci?
Pa iz jednostavnog razloga, nepostojece stvari se ne mogu vidjeti.
S druge strane, i po noci se contrailsi uredno vide.
Aha, tako...nisam znao. Hvala ti na pojašnjenju.
Jedino što onda još ne kužim je - radi čega nekolicina forumaša ima na ovoj temi na stotine postova o nečemu što sami tvrde da ne postoji?
I ti si jedan od njih, doduše nemaš ih stotine, ali eto, voliš pisati o nečemu čega nema, što ne postoji, što je glupa teorija i čista izmišljotina.

Ja ne bih mogao pisati o nečemu što znam da ne postoji i što je ekstremno glupo i apsolutno nepostojeće. Kad bih to činio, osjećao bih se kao...pogodi sam...

Evo još jednog primjera kako avion ulazi u područje strašno velike vlažnosti pa onda iznenada u područje s jako, jako malo vlažnosti...i tako naizmjenično.
Ma šalim se, to ne postoji. To je samo iluzija. :klap:
__________________
Odluka je pala - cijepit ću se! Ali preko telefona. Kako nas liječe, tako neka nas i cijepe!
Ibrahim is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2017., 13:42   #2994
Quote:
Ibrahim-Pr kaže: Pogledaj post
Neću se ismijavati jer objašnjenje mi vrlo uvjerljivo zvuči.


Aha, tako...nisam znao. Hvala ti na pojašnjenju.
Jedino što onda još ne kužim je - radi čega nekolicina forumaša ima na ovoj temi na stotine postova o nečemu što sami tvrde da ne postoji?
I ti si jedan od njih, doduše nemaš ih stotine, ali eto, voliš pisati o nečemu čega nema, što ne postoji, što je glupa teorija i čista izmišljotina.

Ja ne bih mogao pisati o nečemu što znam da ne postoji i što je ekstremno glupo i apsolutno nepostojeće. Kad bih to činio, osjećao bih se kao...pogodi sam...

Evo još jednog primjera kako avion ulazi u područje strašno velike vlažnosti pa onda iznenada u područje s jako, jako malo vlažnosti...i tako naizmjenično.
Ma šalim se, to ne postoji. To je samo iluzija. :klap:
Zasto pisem?
Ne zelim da 100 puta ponovljena laz postane istina.
Eto zato.
antet is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2017., 13:58   #2995
Imam i ja jedno pitanje za vas, koji ste bolje informirani. Dakle ovo špricanje ono je štetno za sve, pa i za moćnike, zar oni ne udišu isti zrak? Gdje su oni, da im ne šteti?
margarer is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2017., 18:29   #2996
Quote:
antet kaže: Pogledaj post
Zasto pisem?
Ne zelim da 100 puta ponovljena laz postane istina.
Eto zato.
Dirnulo me tvoje čovjekoljublje.
I što bi se strašnog desilo za čovječanstvo da ono što ti smatraš "laži", postane istina?
Kako bi se to manifestiralo na tvoj život, tvoje zdravlje, tvoje opće stanje i tvoju osobnu sreću?
A osim vidljivog čovjekoljublja, mora se priznati da tvoja iskrena briga, kao i briga onih koji ovdje godinama pišu o nečemu što ne postoji, a bez praktički ikakvih suvislih argumenata, doista navodi na razmišljanje.
Tim više što ih istovremeno nimalo ne brine mogućnost da su trovani i manipulirani.

Quote:
margarer kaže: Pogledaj post
Imam i ja jedno pitanje za vas, koji ste bolje informirani. Dakle ovo špricanje ono je štetno za sve, pa i za moćnike, zar oni ne udišu isti zrak? Gdje su oni, da im ne šteti?
Nije loše pitanje. To sam se i ja pitao u počecima.
Ali bojim se da po pitanju ovoga nitko nije dovoljno informiran osim samih moćnika. Zato se bojim da je potpuno konkretan odgovor na to nemoguće dati, iz jednostavnog razloga jer se to skriva.

Moguće je da su se zaštitili od toga na neke načine koji nama nisu poznati jednostavno zato jer nam ne daju da to znamo.
Možda se štite od toga onoliko koliko je to moguće tako što za svoje zdravlje čine najbolje što mogu na sve druge načine.

Ili ovakve.
A moguće je i da se ne štite ničim.

Iako su poljedice zaprašivanja i njihova štetnost po zdravlje nepobitni, govorili smo ovdje o tome kako glavna svrha zaprašivanja nije trovanje ljudi nego geoinženjering. Trovanje je nešto kao nuspojava. Kao i kod automobila - služe nam za vožnju, a usput prilično zagađuju zrak.
Dakle, moguće je i da im je glavni cilj zaprašivanja (geoinženjering) toliko bitan da posljedice stavljaju u treći plan.
Ali opet kažem, čisto sumnjam da se nisu pobrinuli za sebe na načine koji nam vjerojatno nisu dani da znamo ili koji nama nisu dostupni da se i mi pomoću njih zaštitimo.

Evo ovdje malo o klimi i chemtrailsima.
__________________
Odluka je pala - cijepit ću se! Ali preko telefona. Kako nas liječe, tako neka nas i cijepe!

Zadnje uređivanje Ibrahim : 12.11.2017. at 18:43.
Ibrahim is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2017., 18:41   #2997
Quote:
Ibrahim-Pr kaže: Pogledaj post
Dirnulo me tvoje čovjekoljublje.
Hvala.
Kad vidim kako ti i ekipa zaglupljujete ljude s ovakvom razinom neznanja elementarnih stvari, moram se ukljuciti.
Jer, ako nitko nista ne pise, tvoje 100 puta izgovorene lazi postati ce istina.
A to ne smijemo dopustiti!

Quote:
I što bi se strašnog desilo za čovječanstvo da ono što ti smatraš "laži", postane istina?
Kako bi se to manifestiralo na tvoj život, tvoje zdravlje, tvoje opće stanje i tvoju osobnu sreću?
A osim vidljivog čovjekoljublja, mora se priznati da tvoja iskrena briga, kao i briga onih koji ovdje godinama pišu o nečemu što ne postoji, a bez praktički ikakvih suvislih argumenata, doista navodi na razmišljanje.
Tim više što ih istovremeno nimalo ne brine mogućnost da su trovani i manipulirani.
A gle, predoci nekakvi dokaz za to svoje vjerovanje.
Onda mozemo vidjeti sto ce biti s mojim zdravljem, mojim opcim stanjem i mojom osobnom srecom.

I preporucujem da uzmes rijecnik i pogledas znacenje rijeci "argument".
A takodjer da i malo razmislis, nisi li upravo ti i tvoja ekipa manipulirani?
I to od strane ekipe koja zaradjuje na vasem neznaju?

Quote:
Nije loše pitanje. To sam se i ja pitao u počecima.
Ali bojim se da po pitanju ovoga nitko nije dovoljno informiran osim samih moćnika. Zato se bojim da je potpuno konkretan odgovor na to nemoguće dati, iz jednostavnog razloga jer se to skriva.

Moguće je da su se zaštititli od toga na neke načine koji nama nisu poznati jednostavno zato jer nam ne daju da to znamo.
Možda se štite od toga onoliko koliko je to moguće tako što za svoje zdravlje čine najbolje što mogu na sve druge načine.

A moguće je i da se ne štite ničim.

Iako su poljedice zaprašivanja i njihova štetnost po zdravlje nepobitni, govorili smo ovdje o tome kako glavna svrha zaprašivanja nije trovanje ljudi nego geoinženjering. Trovanje je nešto kao nuspojava. Kao i kod automobila - služe nam za vožnju, a usput prilično zagađuju zrak.
Dakle, moguće je i da im je glavni cilj zaprašivanja toliko bitan da posljedice stavljaju u treći plan.
Ali opet kažem, čisto sumnjam da se nisu pobrinuli za sebe na načine koji nam vjerojatno nisu dani da znamo ili koji nama nisu dostupni da se i mi pomoću njih zaštitimo.

Evo ovdje malo o klimi i chemtrailsima.
Skraceno receno, ne znas tko "zaprasuje" niti koji im je cilj?
Odlicno si opisao razinu svog znanja.
Nista ne znas, ali to ti ne smeta da se i dalje sramotis!

Ti si osoba kojoj je cudno da avion skrece?!!?!?
I nalazis se kompetentnim tu raspravljati....
Smijesno.
antet is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2017., 18:54   #2998
Quote:
antet kaže: Pogledaj post
Kad vidim kako ti i ekipa zaglupljujete ljude s ovakvom razinom neznanja elementarnih stvari, moram se ukljuciti.
Jer, ako nitko nista ne pise, tvoje 100 puta izgovorene lazi postati ce istina.
A to ne smijemo dopustiti!
Rekoh već, uvjerio si me u svoju dobronamjernost. Samo ti nastavi brinuti za čovječanstvo, želim ti puno uspjeha u tome.
Što se pak neznanja tiče i toga tko zna, tko ne zna, a tko obmanjuje s određenim razlozima, moja percepcija je sasvim drugačija.

Quote:
antet kaže: Pogledaj post
A gle, predoci nekakvi dokaz za to svoje vjerovanje.
Za koje vjerovanje?

Quote:
antet kaže: Pogledaj post
I preporucujem da uzmes rijecnik i pogledas znacenje rijeci "argument".
A takodjer da i malo razmislis, nisi li upravo ti i tvoja ekipa manipulirani?
I to od strane ekipe koja zaradjuje na vasem neznaju?
Budi siguran da mi je hrvatski jezik i pravopis jači od 99% forumaša, a ti sigurno nisi u onih 1%.
Ako misliš da netko zarađuje na mom "neznanju", možeš li mi reći barem okvirno - tko to zarađuje i možeš li mi onda reći konkretno - na koji način zarađuje?

Quote:
antet kaže: Pogledaj post
Skraceno receno, ne znas tko "zaprasuje" niti koji im je cilj?
Odlicno si opisao razinu svog znanja.
Nista ne znas, ali to ti ne smeta da se i dalje sramotis!
Sad mi imputiraš ono što nisam izjavio. Tipični modus operandi u potpunom nedostatku argumenata i izostanku volje da se njima uopće baviš.
Pogledaj radije što je margarer pitao i što sam mu odgovorio.
Dakle, njegovo pitanje nije bilo tko zaprašuje niti koji im je cilj.
Samim tim ni moj odgovor nije bio usmjeren na to.
Radi čega mi onda imputiraš da sam izjavio nešto što uopće nisam (da ne znam tko zaprašuje niti koji im je cilj)?
__________________
Odluka je pala - cijepit ću se! Ali preko telefona. Kako nas liječe, tako neka nas i cijepe!
Ibrahim is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2017., 19:09   #2999
Ibrahime, stvarno lupetaš. Razumijem da si uvjeren kako te praše no to je samo vjerovanje. K tome i krivo.
Imaš vrt? Ili povrće i voće kupuješ od nekog poznatog i provjerenog? Razmisli malo gdje taj vrtlar uzgaja to što kupuješ.
Da je Zemlja zaprašena tolikim aluminijem i barijem kako se navodi na opskurnim stranicama, čisto sumnjam da bi se hranio povrćem i voćem iz domaćeg. organskog uzgoja. Aluminij je alkalni metal koji bi alkalizirao tlo a to za većinu biljaka nije odgovarajući pH.
Biljke su fantastičan indikator promjena.

Razlozi prašenja?
Kao šti ti vjeruješ da te praše ja vjerujem da me ne praše. No predpostavimo da praše. Razlog je, kao što veliš, gotovo nemoguće determinirati. Geoinženjering nije definitivno, pokusi se nisu izvodili izvan laboratorija a već nekoliko godina postoji zabrana obavljanja pokusa vani, u realnim uvjetima. Ako bi se radilo o geoinženjeringu onda tragove nebi ni vidio jer bi se na visini iznad 30 km trebali raspršiti spojevi sumpora. Aluminij je samo ideja koju je dr. Keith iznio.
Trovanje? Zar ti nije dovoljno to što avion pri letu izbaci u atmosferu toliko ispušnih plinova?

A ovo što si linkao su besmislice. Prašenje i GM biljke...priče za strašit zločestu djecu.
__________________
drogom protiv sporta
Biljka is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2017., 19:16   #3000
Quote:
Ibrahim-Pr kaže: Pogledaj post
Budi siguran da mi je hrvatski jezik i pravopis jači od 99% forumaša, a ti sigurno nisi u onih 1%.
Ako misliš da netko zarađuje na mom "neznanju", možeš li mi reći barem okvirno - tko to zarađuje i možeš li mi onda reći konkretno - na koji način zarađuje?
Ibrahime, ti dosita ne razumiješ značenje riječi argument.
Argument nije groteskni teks sa portala nesvijest.com niti je ragument snimka mobitelom.

Zarađuju oni čije stranice redovito posjećuješ.
Pogledaj malo strukturu istih, uglavnom nude vrhunsku magiju i čaroliju.
__________________
drogom protiv sporta
Biljka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:22.