Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.11.2017., 09:38   #5801
Quote:
dubrava kaže: Pogledaj post
wok one. skorpikova.

ste bili?
vecera 99kn po osobi. preko tjedna ima opcija rucak za 69k(al bez svjezeg mesa i ribe, odnosno gotova jela samo)

bili na veceri, i odusevljeni smo bili. izbor je stvarno velik. lijepo uređen prostor.

od sushija, glavno jelo piletina, ribe, kozica, patke, sta god oces. Do stola di je svjeze riba i meso, pa nagrabis na tanjur i donesu za stol kad spreme jelo.
uff sad bi natrpao tanjur zapecene tjestenine sa junetinom i lukom.

Probao sam skoro sve po malo, desert stol je isto bogat. osim cheesecake nije nesto. Al tart od jabuke, pohane banane, prelijev cokolada, ananas itd itd.

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
Da, super su. Ne spektakularni ali stvarno ok.
Ja bila dvaput, no nisam oduševljena s desertima, uvijek bila neka jadna ponuda - voće, cheesecake i neki suhi kolač. Pohane banane nalazile su se na 'pultu' s mesom i prilozima ali bile su božanstvene.
Sushi je također okej...

Opcija all you can eat preko tjedna za ručak je 69 kn, navečer i vikendom 99.
Ima i GABLEC opcija 12-15, za mislim 35 kn natrpas si na tanjur 2 glavna jela i 2 priloga. Isto povoljno. Preporučam.
UnusualMe is offline  
Old 12.11.2017., 10:10   #5802
Quote:
bug_lady kaže: Pogledaj post
oo Luka je poznat
jela sam par x sladoled tamo i oduševila se
naglasak mu je na kvaliteti i dobrim sastojcima
Ma bila sam ja kod Luke i prije i pamtim sladolede kao jako fine, ali ovaj me je puta stvarno oborio s nogu.
Definitivno se jedva čekam vratiti!
__________________
'We take this small box and shut the furies up in it, they're furious and can't get out, they say let us out and we'll be kind. We gods can do that sometimes, quieten the furies, we can't do everything, we don't exist, people make us up, they make up the furies and how they bite.'
samotna šetačica is offline  
Old 12.11.2017., 10:55   #5803
Quote:
dubrava kaže: Pogledaj post
wok one. skorpikova.

ste bili?
vecera 99kn po osobi. preko tjedna ima opcija rucak za 69k(al bez svjezeg mesa i ribe, odnosno gotova jela samo)

bili na veceri, i odusevljeni smo bili. izbor je stvarno velik. lijepo uređen prostor.

od sushija, glavno jelo piletina, ribe, kozica, patke, sta god oces. Do stola di je svjeze riba i meso, pa nagrabis na tanjur i donesu za stol kad spreme jelo.
uff sad bi natrpao tanjur zapecene tjestenine sa junetinom i lukom.

Probao sam skoro sve po malo, desert stol je isto bogat. osim cheesecake nije nesto. Al tart od jabuke, pohane banane, prelijev cokolada, ananas itd itd.

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk

Mi smo bili jučer na ručku i isto mi se svidjelo

Jedino mi se čini da je bio manji izbor deserata. Bile su pohane banane, neka rolada, puding i kolač od sira samo Pohane banane su bile odlične
Ali bilo je i dosta ljudi, više nego što sam očekivala.

Hrana fina, izbor meni prevelik (neodlučna sam, a nije da mogu previše pojesti )

Samo treba imati na umu da naplaćuju ostavljanje hrane na tanjuru
Snow Fairy is offline  
Old 12.11.2017., 11:03   #5804
Quote:
Snow Fairy kaže: Pogledaj post
Samo treba imati na umu da naplaćuju ostavljanje hrane na tanjuru
Ha?

Mi bili neki dan u novoj Sofri u Green Goldu. Topla atmosfera, izvrsne dolme i sarajevski burek, konobari predivni. Cijene prihvatljive.
__________________
I don't wanna claim that I'm special
Noomi is offline  
Old 12.11.2017., 11:08   #5805
Jesu all you can eat, ali ako uzmeš nešto, pa ostaviš na tanjuru pa bi još, pa to prvo ne pojedeš - taj dio se nadoplaćuje (mislim po težini). Tako sam čitala da je bilo na početku, mislim da je i dalje
Rekli su da budući da imaju opciju da se xy puta vraćaš po hranu ne žele da se hrana baca
Snow Fairy is offline  
Old 12.11.2017., 11:34   #5806
Ja sam bio u petak na ručku za 69kn. Veliki je restoran pa je djelovalo poluprazno, jedno 15-20% restorana bilo je puno.
Inače, odličan value for money, ništa spektakularno po kvaliteti, ali definitivno isplativo.
Sushi je sasvim OK, glavna jela također, pohane stvari za desert nisam vidio (valjda ih ima samo u terminima za 99kn).
Za nekog krkana koji voli kinesku kuhinju idealno, treba ići što prije dok ne propadnu.
Jedino ne znam da li bi dozvolili npr. da za istim stolom sjede ljudi za 35kn i jedan za 69/99kn (pa taj jedan hrani ostale :-) ).
BigDaddy is offline  
Old 12.11.2017., 11:35   #5807
jel u wok one ima i sushija u vrijeme ručka? all you can eat vrijedi i za sushi? jel valja? moze se jos dodatno uzeti? malo mi to zvuci predobro.
Erato321 is offline  
Old 12.11.2017., 13:25   #5808
Ima sushija, moj muž je uzeo dva komada pohanog sushija nekakvog za probu
Ostalo na žalost nije probao, ali bio je izbor
Snow Fairy is offline  
Old 12.11.2017., 14:03   #5809
Ima pravog sushija u 69kn terminima, zajedno s đumbirom, wasabijem, soja umakom... (kak se šika!), za 69kn može se uzeti koliko želiš.
Taj pohani sam probao, ali mi to veze nema s pravim sushijem.
U petak je bilo i "obične" hrane tipa pohane lignje s pomfrijem, pileća krilca, onion ringsi... ako netko u društvu ne voli kinesku.
BigDaddy is offline  
Old 12.11.2017., 14:56   #5810
Da,bilo je i jucer za rucak

I da, djeca do 100cm jedu besplatno, do 130cm u pola cijene
Mozda i zbog klinaca imaju i tu standardniju ponudu

E bile su i dvije juhe, neka domaca juha i jos neka kineska, mislim slatko-kisela il tako nesto
Snow Fairy is offline  
Old 12.11.2017., 15:37   #5811
A kaj ide pod gablec?
__________________
"Ako te je žena ostavila jer si kladioničar, neradnik i debilčina, ti uzmi svoju pedestrojku i otresi rafalčinu!
Osjećat ćeš se bolje"
pinzgauer is online now  
Old 12.11.2017., 15:38   #5812
koja je tocno razlika izmedju 69 i 99kn menija?
u 69 nema one svjeze ribe, kozica, skampi, mesa i tog jel. ostalo peceno je isto sve?

ovo da netko uzme obican meni, netko all you can eat. netko jr napisao da je, al da onda kao malo i gledaju da taj all you can eat ne dijeli ostalima. al malo bezveze tak da jedem i d me promatraju pa je bolje svi uzet istu opciju.

ovo nisam znao da naplacuju ak ostane hrane, al ok. da nebi bas grabili pune tanjure i ostavljali bezveze. uostalom mozes uzimat kolko oces puta.

Svi smo isli po 5puta do stola i pikas po malo, da isprobas vise razlicitih jela.

kad smo bili na veceri, cak je bilo ljudi.

nadam se da ce potrajati, jer sigurno se mislim zaletiti s vremena na vrijeme.

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
__________________
Pročitaj pravila o oblikovanju potpisa link ;)
dubrava is offline  
Old 12.11.2017., 15:53   #5813
Ponedjeljak-petak
DNEVNI MENI 35kn
11 - 14h
Dnevni meni uključuje juhu, glavno jelo i prilog po izboru, odličan za one u žurbi ili one manjeg apetita

RUČAK 69kn
12 - 15.30h
Odličan način da ručate u pauzi od posla ili kupnje i uz to uživate u različitim azijskim i domaćim specijalitetima

VEČERA 99kn
18 - 22.30h
Provedite ugodnu večer u društvu prijatelja ili obitelji, na mjestu gdje će svačiji ukusi biti zadovoljeni


Vikend i praznici
Ručak & Večera 99kn

12 - 15.30h & 18 - 22.30h
Počastite se i uživajte u odličnoj hrani u neograničenim količinama u jedinstvenom, opuštajućem okruženju azijskog stila


69kn/99kn je razlika jel ručak/večera/tjedan/vikend. Mislim da u 35kn i ručku za 69kn nema toga da sam uzmeš friške sastojke i onda da ih kuhar radi, nego samo ono što je tamo ponuđeno
Snow Fairy is offline  
Old 12.11.2017., 21:59   #5814
Znaci, ne rade od 15:30 do 18?
Samo provjeravam jesam dobro pohvatala to s menijima..
pricopricalica is offline  
Old 13.11.2017., 01:32   #5815
Gdje ste zadnji put vani jeli? [Iskustva] - vol.2.

U (Pirates) Karaki, ZG (meksička klopa)

Neloša neka mehiko plata, svašta nešto (fajitas, burrito i sl.) fino, korektno, al i niš više, negativna iznimka je potpuno, ali skroz neslan grah kao prilog na plati, za razliku od onog poluljutopikantnog u tortilji. Hm.
Točeni Tuborg i tamni Budweiser i to je zgleda sve kaj imaju od pive, barem po gazdinim riječima.
Podrumski prostor, nekak zbrčkan, razbacan, tamnih (crnih) zidova sa svim i svačim po/na njima, glumi možda kao neko potpalublje gusarskog broda. Šatro.
Toalet nazad gore na prizemlju, polukatu....hmmm, ne baš, if u know wot i mean , a konobar (gazda) uslužan, no prebrz-forsanje sa spikom "kaj bute dalje pili-pivo il vino, koje?" odmah po ispijenim rakijicama za aperitif , pusti me, brate, da odahnem i vidim kaj bum pil kad klopa dojde, ne.. i onom spikom "kuiš, ne, jenti, jebte, ne.." (??), al ok, bil sam pozvan pa nezz jel domaćin imal kakav deal za cugu il ne, možda..

Ceh nezz.

Nisam baš ziher da bi tam otišel solo koji put, prije ne.

DeeJay Dee is offline  
Old 13.11.2017., 03:39   #5816
Ljubitelj sam Stevie Wondera.
Sad kad vidim da im on slaze plate... svakako cu otici tamo na to.
Deedy is offline  
Old 13.11.2017., 06:57   #5817
Quote:
Deedy kaže: Pogledaj post
Ljubitelj sam Stevie Wondera.
Sad kad vidim da im on slaze plate... svakako cu otici tamo na to.


Plata izgleda kao da je na putu do stola par puta pala na pod
__________________
"Do I wanna know?"
L3go is offline  
Old 13.11.2017., 11:20   #5818
Okrugljak prije cca. 7 dana.

Pojeli juhu od luka i juhu vulgaris. Obje odlične. Nakon toga biftek i jelen u nekakvom umaku. Biftek odličan jelen žalostan. Konobar fenomenalan.

Vratit' ćemo se tamo, ali samo zato jer imaju ono super igralište za djecu. Da nema toga ne vjerujem da bismo se vraćali.
__________________
Pojest',popit' crew
ajme33 is online now  
Old 13.11.2017., 11:20   #5819
Quote:
L3go kaže: Pogledaj post


Plata izgleda kao da je na putu do stola par puta pala na pod
I da je nakon padanja na pod ostalo na podu dok je 100 ragbi igraca imalo tulum u istom prostoru - i tek nakon toga pokupljeno i fotkano za javnost.
Deedy is offline  
Old 13.11.2017., 11:52   #5820
Ima na njihovom FB-u i lošijih (recentnih) slika.
Ako je klopa "neloša" i obilna, mene to niti najmanje ne bi smetalo (=krkan!).
BigDaddy is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:39.