Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.01.2018., 17:45   #1501
Zna se neki put dogoditi da djelatnici ne preetiketiraju sve artikle i da im neki promaknu pa ja u takvim slučajevima ( a zna se i u zari često dogoditi) zamolim da mi ba blagajni provjere cijenu i do sada mi je uvijek bila ta niža


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
...always, evermore, and on and on...
julee is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2018., 19:56   #1502
Ako netko ulovi ili ima ovu kosulju, a nije joj dobra, ja bih je kupila. Broj M.
Pratim danima, no nisu nista nadopunjavali i sad mi je naravno zao sto je nisam kupila po punoj cijeni.

Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk
__________________
To define is to limit.
Ember- is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2018., 19:57   #1503
Quote:
Ember- kaže: Pogledaj post
Ako netko ulovi ili ima ovu kosulju, a nije joj dobra, ja bih je kupila. Broj M.
Pratim danima, no nisu nista nadopunjavali i sad mi je naravno zao sto je nisam kupila po punoj cijeni.
Duplic pa molim admina da obrise jedan post.
__________________
To define is to limit.
Ember- is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2018., 09:15   #1504
Ember vidjela sam tu kosulju jucer u City centru West. Al nisam gledala koji je broj ostao.

Jel zna netko hoce biti jos koji krug snizenja i ako da kad otprilike pocinje? Jucer sam samo jedan item s wish liste nasla u ducanu, a ostalo nista nije bilo, a ni on line nisu nesto pretjerano snizeni...ne znam bi li cekala jos ako ce bit jos koji krug ili ipak narucila...
credolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2018., 10:10   #1505
Quote:
credolina kaže: Pogledaj post
Ember vidjela sam tu kosulju jucer u City centru West. Al nisam gledala koji je broj ostao.

Jel zna netko hoce biti jos koji krug snizenja i ako da kad otprilike pocinje? Jucer sam samo jedan item s wish liste nasla u ducanu, a ostalo nista nije bilo, a ni on line nisu nesto pretjerano snizeni...ne znam bi li cekala jos ako ce bit jos koji krug ili ipak narucila...
Na webu pise da je ovo maximum discount.

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
__________________
Jizz it
Tze is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2018., 11:18   #1506
ko sad dostavlja mango?
fairy wings is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2018., 11:44   #1507
neki ab nesto
btw. jel nekome stigao paket preko te nove dostave ? citala sam negdje da su radili primopredaju sa overshitom oko nove godine
__________________
This time next year, we'll be Millionaires
ellaria is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2018., 11:51   #1508
Meni danas dolazi Overseas, nosi mi paket koji je od 15.12. kod njih


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
...always, evermore, and on and on...
julee is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2018., 12:11   #1509
moja sucut
nemoj nigdje ici da ne dobijes poruku kako su bili i nisu te nisu nasli

ja sam prije par dana narucila hrpu onih jeftinjava majica od 29 kn za po doma, danas javilo da uskoro stizu
__________________
This time next year, we'll be Millionaires
ellaria is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2018., 13:23   #1510
Mene preusmjerava na OSE kad pratim posiljku, i jos mi izleti pop up da je moguce kasnjenje ili tako nesto.

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
__________________
Jizz it
Tze is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2018., 13:49   #1511
Quote:
Tze kaže: Pogledaj post
Na webu pise da je ovo maximum discount.

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
Nisam to vidjela
credolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2018., 14:20   #1512
Mango #2 (pročitati uvodni post)

Quote:
ellaria kaže: Pogledaj post
moja sucut
nemoj nigdje ici da ne dobijes poruku kako su bili i nisu te nisu nasli

ja sam prije par dana narucila hrpu onih jeftinjava majica od 29 kn za po doma, danas javilo da uskoro stizu


Preusmjerila sam ga u oex jer ne mislim čekati dostavljača da li će i kad doći
Nažalost, morala sam naučiti lekciju



Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
...always, evermore, and on and on...
julee is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2018., 14:31   #1513
Pozz.. da li ima netko ovu zimsku jaknu? Zanima me radi velicine koju bolje uzet,izmedu S i M sam.. i vidim da je snizena samo za 100 kn, da li bude jos kakvog snizenja? Hvala unaprijed.. Radi se o ovoj jakni,ja bi u crnoj boji. https://shop.mango.com/hr/zene/kaput...ndas.familia;2
cocolinaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2018., 19:07   #1514
Ja sam danas podignula svoje pakete u oex shopu. Šokiralo me da mi je jedna narudžba od 22.11.!

Čak mi je i malo žao što više OE ne dostavlja, baš sam se skompala sa tetom u oex shopu...

Malo recenzija, kupljeno u zadnje vrijeme:

joggers - kao neka baggy trenirka od tankog pletiva, fora izgledaju, bit će dobre za po doma
hlače/tajice - dobre! Udobne, visok struk, jako rastezljive i super stoje. sive su mrvicu ljepše od crnih. Za tu lovu, prolaze
sportske tajice - izvrsne! čvrste, neprozirne, jedva čekam sutra u gym da ih obučem. prezadovoljna sam! imam 3 mng sportskih tajica i sve su mi dobre na svoj način
t-shirt - bit će ok, malo prozirna
sportski grudnjak - sa ovim komadima nikad nemam sreće, nekak mi je velik a izrez od pazuha prema grudima je preveliki, ide u prodaju
top - od ovog sam imala velika očekivanja a ustvari me najviše razočaralo, predugi rukavi, šavovi na ramenima nekako bježe, ma sve nekako bježi na stranu, ide u prodaju (uzela sam M)
sportski top- uzela sam crnu, odlična, super stoji
trenirka - mekan i malo 'skliski' materijal, jako udobna, stoji ljepše nego na modeluši, zadovoljna
sportski top - savršena, čvrsta, fino sve stisne i drži na mjestu, deblji materijal
hlače/tajice - uzela i sive i crne -dobre! Udobne, visok struk, jako rastezljive i super stoje. sive su mrvicu ljepše od crnih. Uzela sam ih kad je bilo neko ekstra sniženje i mislim da sam ih plaćala 59 kn. Za tu lovu su i više nego dobre
mokasine - tts, izgledaju čak i skupocjeno, a na nozi su
FatGlow is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2018., 20:17   #1515
Napravila narudžbu na Mango.com, i nakon plaćanja mi izbacilo da narudžba nije prošla, da pokušam ponovno.

Nema nikakvog razloga, novca na kartici imam i tom karticom sam dosad napravila xy narudžbi na Mangu.

Za 10 sekundi stiže mail da je narudžba primljena i da se priprema.

Tako da pripazite ako vam se dogodi isto, da ne platite dva ili više puta nešto što je prošlo.
Lorraine is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2018., 20:26   #1516
Quote:
credolina kaže: Pogledaj post
Ember vidjela sam tu kosulju jucer u City centru West. Al nisam gledala koji je broj ostao.
Hvala ti najljepša na dojavi, ulovila sam je maloprije, zadnja i to baš u mojem broju, kao da me čekala.
__________________
To define is to limit.
Ember- is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2018., 10:56   #1517
Da li tocno pokazuje opcija dostupnost u trgovini?
credolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2018., 11:30   #1518
da li od manga dodje obavjest kada je paket isporučen trgovini?
darkilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2018., 11:56   #1519
Quote:
darkilla kaže: Pogledaj post
da li od manga dodje obavjest kada je paket isporučen trgovini?
Da, dobiti ces mail da ti je posiljka u trgovini.
__________________
S budalama se ne isplati svađati.Prvo te spuste na svoj nivo i onda te dotuku s iskustvom.
Ana So is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2018., 01:30   #1520
Quote:
FatGlow kaže: Pogledaj post

Malo recenzija, kupljeno u zadnje vrijeme:
koristan post, pogtovo za sportske stvari, noted! btw kako je sa sizingom, ja sam se za te stvari prebacila na SD, ali dogodi mi se da se zeznem s topovima i tajicama, ili preveliko za broj ili premalo ispadne, ovisno o brendu, a nekad i unutar brenda varira
__________________
'Emotikoni i spominjanje likova poput Isusa nisu argumenti, a kamoli dokumenti.'
v1rg1n1a is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:49.