Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.09.2014., 07:32   #1
Biti solo je super!

Nekako mi je tmuran ovaj dio foruma, svi se nešto osjećaju usamlljeno, otvaraju se teme u stilu nemam prijatelja, dosadno mi je, sam/a sam, gdje upoznati ljude i slično...
Ne bivanje u okovima veze i braka ima i puno svojih prednosti pa ajmo u ovoj temi malo o tome
Tu možete pisati kada god ste sretni, o svemu što vas veseli u samačkom životu, koliko dugo ste samci, o veselim i zaboravnim izlascima s prijateljima, one night standovima, neurednom stanu za koji vam nitko ne prigovara, općenito slobodi i tom predivnom osjećaju da ste sami i nikome (osim policiji ) ne morate odgovarati za svoje postupke

pa evo, da započnem - sama sam skoro dvije godine, u svom samačkom životu obožavam to da se nikome ne moram javljati gdje sam, što radim i što planiram, sve je manje-više spontano, nemam obveze nalaziti se s dečkom svaki dan, mogu iz zezancije upadati ekipama i pitati neumjesna pitanja bez zgražanja dečka, mogu ljubiti koga god hoću (ok, skoro koga god hoću), mogu otići van i zapiti se ko zadnje đubre pa onda raditi kaos, spavati koliko god želim, ići gdje god želim mogu odlučiti da sutra dajem otkaz i putujem sama kud god želim

da čujem, kako vi ostali uživate u samačkom životu?
-Matangi- is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2014., 08:55   #2
Eto, radim ludosti poput švercanja u tramvaju, kopanja nosa te ispuštanja tihomira na javnim mjestima, samoubilački vozim bajk bez ruku i tako….

Da, mislim da mi je bolje ovako jer bi jadnicu strefio šlag kad bi ovo saznala
saucer is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2014., 08:58   #3
pravi #rebel.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2014., 09:05   #4
Volim sama spavati, sama ujutro piti kavu, volim kuhati u malenim loncima, sviđa mi se moj stan otkad izgleda ko ženski brlog, vooolim osjećaj da je odjednom sve opet moguće
Valissa is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2014., 09:07   #5
najbolje u samackom životu je što dođem doma u petak, onak nimalo ženstveno skinem sve sa sebe i razvalim se po kaucu….otvorim si pivu i svinjski se podrignem
Nitko me ne tlaci doma, ne moram van iz stana i jebe ti se…la vita e bella

Ne volim kad mi netko sjedi za vratom i dahce..život pod staklenim zvonom nije lijep
__________________
Have I gone mad? I'm afraid so. You're entirely Bonkers.
But I will tell you a secret, all the best people are.
Alice in Wonderland
Buba Mraz is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2014., 09:10   #6
Meni je isto super biti solo. Možda bih promijenila mišljenje da se zaljubim u nekog, ali to me zasad zaobilazi. Ako se dogodi, otvorena sam za sve opcije. Ako ne, kaj sad. Mislim da je važno moći živjeti sam sa sobom i uživati u tome i da to lupa odlične temelje za kvalitetan opstanak u vezi jednog dana. Imam dosta ljudi u okolini koji jednostavno ne znaju biti sami i boje se samoće te ulijeću u kojekakve besmislene veze zbog tog i cijelo su vrijeme prilično nesretni.

Fromm ima dvije pametne:
"Paradoksalno, sposobnost da se bude sam, uvjet je da se bude sposoban voljeti."
"Nezrela ljubav kaže: volim te jer te trebam. Zrela ljubav kaže: trebam te jer te volim."
__________________
I hate everyone equally.
blocksucker is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2014., 09:13   #7
Quote:
-Matangi- kaže: Pogledaj post
Nekako mi je tmuran ovaj dio foruma, svi se nešto osjećaju usamlljeno, otvaraju se teme u stilu nemam prijatelja, dosadno mi je, sam/a sam, gdje upoznati ljude i slično...
Ne bivanje u okovima veze i braka ima i puno svojih prednosti pa ajmo u ovoj temi malo o tome
Tu možete pisati kada god ste sretni, o svemu što vas veseli u samačkom životu, koliko dugo ste samci, o veselim i zaboravnim izlascima s prijateljima, one night standovima, neurednom stanu za koji vam nitko ne prigovara, općenito slobodi i tom predivnom osjećaju da ste sami i nikome (osim policiji ) ne morate odgovarati za svoje postupke

pa evo, da započnem - sama sam skoro dvije godine, u svom samačkom životu obožavam to da se nikome ne moram javljati gdje sam, što radim i što planiram, sve je manje-više spontano, nemam obveze nalaziti se s dečkom svaki dan, mogu iz zezancije upadati ekipama i pitati neumjesna pitanja bez zgražanja dečka, mogu ljubiti koga god hoću (ok, skoro koga god hoću), mogu otići van i zapiti se ko zadnje đubre pa onda raditi kaos, spavati koliko god želim, ići gdje god želim mogu odlučiti da sutra dajem otkaz i putujem sama kud god želim

da čujem, kako vi ostali uživate u samačkom životu?
kaj je- je
__________________
Andy Dufresne - who crawled through a river of shit and came out clean on the other side.
honeychild is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2014., 09:20   #8
Meni se sve čini da ste bili u lošim vezama
__________________
"Čuda se ne događaju u suprotnosti s prirodnim nego u suprotnosti s onim što mi podrazumijevamo prirodnim" (Sv. Augustin)
Gary-lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2014., 09:23   #9
Quote:
Gary-lee kaže: Pogledaj post
Meni se sve čini da ste bili u lošim vezama
ma jel se ti to bojiš biti sam sa sobom
__________________
Have I gone mad? I'm afraid so. You're entirely Bonkers.
But I will tell you a secret, all the best people are.
Alice in Wonderland
Buba Mraz is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2014., 09:23   #10
Quote:
blocksucker kaže: Pogledaj post
Meni je isto super biti solo. Možda bih promijenila mišljenje da se zaljubim u nekog, ali to me zasad zaobilazi. Ako se dogodi, otvorena sam za sve opcije. Ako ne, kaj sad. Mislim da je važno moći živjeti sam sa sobom i uživati u tome i da to lupa odlične temelje za kvalitetan opstanak u vezi jednog dana. Imam dosta ljudi u okolini koji jednostavno ne znaju biti sami i boje se samoće te ulijeću u kojekakve besmislene veze zbog tog i cijelo su vrijeme prilično nesretni.

Fromm ima dvije pametne:
"Paradoksalno, sposobnost da se bude sam, uvjet je da se bude sposoban voljeti."
"Nezrela ljubav kaže: volim te jer te trebam. Zrela ljubav kaže: trebam te jer te volim."
I ja isto. Nikad mi jasni takvi bili nisu. Valjda zato jer si ja uvijek nađem neki hobi pa si popunim vrijeme na drugi način.
Afro Dita is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2014., 09:23   #11
ja najviše volim to što se skoro nikada ne osjećam loše, uplašeno, nesigurno...što me nikada ne izjeda ljubomora hahah...totalno sam slobodna svih tih negativnih opsesivnih emocija koje se redovito javljaju kada sam s nekim...nema straha od gubitka! i sve je moguće!!
al dobro to je možda više osobni psihički poremećaj kojim se izbjegavam pozabaviti!! hahaahah
bad example
__________________
Fredo, you're nothing to me now
sophieee is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2014., 09:23   #12
Quote:
Gary-lee kaže: Pogledaj post
Meni se sve čini da ste bili u lošim vezama
Igzektli, mon ami

~tlapatok™
__________________
"I don't weigh anything! I'm like a cloud!" Mindy L.
SitnaRiba is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2014., 09:27   #13
Quote:
Gary-lee kaže: Pogledaj post
Meni se sve čini da ste bili u lošim vezama
Baš, makar ne nužno loše. Matangi je navela neke ok razloge
kukurice is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2014., 09:28   #14
Quote:
BubaSmrad kaže: Pogledaj post
ma jel se ti to bojiš biti sam sa sobom
Ne. Bojim se pauka ali to sad nije tema
Quote:
SitnaRiba kaže: Pogledaj post
Igzektli, mon ami
__________________
"Čuda se ne događaju u suprotnosti s prirodnim nego u suprotnosti s onim što mi podrazumijevamo prirodnim" (Sv. Augustin)
Gary-lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2014., 09:31   #15
Quote:
Gary-lee kaže: Pogledaj post
Ne. Bojim se pauka ali to sad nije tema
i ja pa kaj sad pa opet otvaram tvoje linkove

Ako covjek voli biti sam ne znaci da je bil u lošim vezama ja sam oduvijek znala da mi je bolje samoj nego s nekim…ne volim obveze

I sam nemojte pocet pametovat da ak nekoga voliš to nije obveza jer je
__________________
Have I gone mad? I'm afraid so. You're entirely Bonkers.
But I will tell you a secret, all the best people are.
Alice in Wonderland
Buba Mraz is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2014., 09:31   #16
nisam bila u lošim vezama, bilo mi je predivno u njima, ali istina je da kada si u vezi ti se jednostavno ne smije desiti da prespavaš kod frenda / frendice u istom krevetu i da se cijelu noć grlite kao i da se ljubiš sa svim prijateljicama/ima/random ljudima jer ti je eto došlo, bio je takav trenutak
-Matangi- is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2014., 09:33   #17
Quote:
BubaSmrad kaže: Pogledaj post
I sam nemojte pocet pametovat da ak nekoga voliš to nije obveza jer je
potpisujem

čim netk ood mojih prijatelja i prijateljica završi u vezi, odmah ima manje vremena za druženje s prijateljima i stalno ima neke obveze, nešto planira tjednima unaprijed

ako to nije obveza, ne znam što je
-Matangi- is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2014., 09:37   #18
Quote:
-Matangi- kaže: Pogledaj post
nisam bila u lošim vezama, bilo mi je predivno u njima, ali istina je da kada si u vezi ti se jednostavno ne smije desiti da prespavaš kod frenda / frendice u istom krevetu i da se cijelu noć grlite kao i da se ljubiš sa svim prijateljicama/ima/random ljudima jer ti je eto došlo, bio je takav trenutak
nije istina. ima i normalih dečki koji to toleriraju
__________________
Andy Dufresne - who crawled through a river of shit and came out clean on the other side.
honeychild is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2014., 09:37   #19
Quote:
-Matangi- kaže: Pogledaj post
pa evo, da započnem - sama sam skoro dvije godine, u svom samačkom životu obožavam to da se nikome ne moram javljati gdje sam, što radim i što planiram, sve je manje-više spontano, nemam obveze nalaziti se s dečkom svaki dan, mogu iz zezancije upadati ekipama i pitati neumjesna pitanja bez zgražanja dečka, mogu ljubiti koga god hoću (ok, skoro koga god hoću), mogu otići van i zapiti se ko zadnje đubre pa onda raditi kaos, spavati koliko god želim, ići gdje god želim mogu odlučiti da sutra dajem otkaz i putujem sama kud god želim
Ne znam kakve vi to veze imate ako ove stvari koje radite kad ste sami ne možete raditi i kad ste u vezama
wisternoff is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2014., 09:40   #20
Quote:
-Matangi- kaže: Pogledaj post
Nekako mi je tmuran ovaj dio foruma, svi se nešto osjećaju usamlljeno, otvaraju se teme u stilu nemam prijatelja, dosadno mi je, sam/a sam, gdje upoznati ljude i slično...
Ne bivanje u okovima veze i braka ima i puno svojih prednosti pa ajmo u ovoj temi malo o tome
Tu možete pisati kada god ste sretni, o svemu što vas veseli u samačkom životu, koliko dugo ste samci, o veselim i zaboravnim izlascima s prijateljima, one night standovima, neurednom stanu za koji vam nitko ne prigovara, općenito slobodi i tom predivnom osjećaju da ste sami i nikome (osim policiji ) ne morate odgovarati za svoje postupke

pa evo, da započnem - sama sam skoro dvije godine, u svom samačkom životu obožavam to da se nikome ne moram javljati gdje sam, što radim i što planiram, sve je manje-više spontano, nemam obveze nalaziti se s dečkom svaki dan, mogu iz zezancije upadati ekipama i pitati neumjesna pitanja bez zgražanja dečka, mogu ljubiti koga god hoću (ok, skoro koga god hoću), mogu otići van i zapiti se ko zadnje đubre pa onda raditi kaos, spavati koliko god želim, ići gdje god želim mogu odlučiti da sutra dajem otkaz i putujem sama kud god želim

da čujem, kako vi ostali uživate u samačkom životu?
Quote:
Valissa kaže: Pogledaj post
Volim sama spavati, sama ujutro piti kavu, volim kuhati u malenim loncima, sviđa mi se moj stan otkad izgleda ko ženski brlog, vooolim osjećaj da je odjednom sve opet moguće


Mogla bih biti u vezi ako bi mi ove tri stvari ostale.
Anida is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:26.