Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Pogledaj rezultate ankete: Mislite li isto?
Da, već je prekasno za išta učiniti. 44 21.36%
Nikad nije kasno, vjerujem u promjenu svijesti. 67 32.52%
Čekam nešto, ali ne znam što. 44 21.36%
Vjerujem i u mogućnost realnog otpora. 51 24.76%
Glasovatelji: 206. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.04.2012., 13:54   #861
Quote:
tole1710 kaže: Pogledaj post
Jebo ti takav sistem kad ti kralj prvo mora poje**t mladu prije tebe
Takav zakon (tzv ius primae noctis) nije nikad postojao. Izmišljen je u XIX stoljeću kao puka anegdota (i to ne o kralju nego feudalcu), a kasnije zajhvaljujući komunistima uspostavljen kao "činjenica".
Zanimljivo je pogledati i srednjovjekovne statute dalmatinskih gradova da se vidi što je stvarno zakonodavstvo toga vremena, a ne Monthy Python. Npr kako se i onda sankcioniralo nasiljje u braku, kako se reguliralo plaćanje alimentacije, skrb o nemoćnima, cijene i kvaliteta obrtničkih proizvoda itd
Caligula Caesar is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2014., 23:08   #862
Neznam da li ste primjetili kako izgledaju vlasnicke strukture najvecih svjetskih korporacija i fondova.
Probao sam malo guglat al nisam za sada naisao na neki precizan info.
http://cluesforum.info/viewtopic.php?f=29&t=1616
gricko80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2016., 12:30   #863
Unhappy ISLAM I EUROPA

Zabrinut sam za budučnost Europe?
Što se događa?
Zašto je krenula migrantska kriza?
Tko stoji iza toga?
Prijeti li Europi đihad?

Što se to događa ruše se crkve,protjeruju svečenici a grade se đamije.Prijeti li islamizacija Europe?

Negdje sam čitao da če se rat za SPAS KRŠČANSTVA voditi u Europi.
adam007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2016., 13:45   #864
Stvaranje tzv "euroazijske unije", od strane NEsemitskih khazarskih-Ashkenaza i njihovih (uglavnom) njemacko-ruskih priguznika, dobilo je najavu i u jednom interesantnom intervjuu sa vrlo perfidnim glasnogovornikom te ideje kroz "brigu", jelte, za "novi NWO":

Cijenjeni profesori za Telegram o Kissingerovoj knjizi Svjetski poredak

http://www.telegram.hr/kultura/cijen...etski-poredak/

Pitanje je svih pitanja ... da li ce ti NEsemitski hazarski-Ashkenazi ikada uspjeti ispregovarati da područje od Portugala do Vladivostoka bude pod njihovom (liderskom) kontrolom a da Angloamerikanci ostanu, pri "tome" potpuno pasivni?!

Ne izgleda li kako Kissinger, u ovom "najava-novog-NWO-a intervjuu", preuzima ambicije/ulogu negdašnjeg njemačkog kancelara Bismarc-a s njegovom doktrinom "Ostpolitik" koja je uzrokovala tada 1. svjetski rat?!

Zadnje uređivanje arthura : 19.09.2016. at 14:07.
arthura is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2016., 17:48   #865
Jadno je kako mu se ti profesori uvlače u pakšu ... što drugo i očekivati od tih "sfrj-drugova".
jantun is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2016., 20:14   #866
Na krivome ste tragu svi.. Sve se odvija kako matrica hoće.. Za početak naučite si čitati i rauzmjevati matrix programe u kontra smjeru, to je prvi ključ
__________________
Sile tame! Stojim vam za vratom..
BudSpencerski is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2016., 20:54   #867
Quote:
BudSpencerski kaže: Pogledaj post
Na krivome ste tragu svi.. Sve se odvija kako matrica hoće.. Za početak naučite si čitati i rauzmjevati matrix programe u kontra smjeru, to je prvi ključ
1. Koja (čija) matrica?
2. "Matrix programi u kontra smjeru" ... kao na primjer?

Po meni, ako ćemo govoriti o nekakvim matricama postoje samo dvije dominantne ... jedna je otvorena (na sceni) a druga djeluje podmuklo "iz sjene":

- prva je anglosaksonska matrica "Kluba od pet očiju" (USA, UK/Commonwealth, Canada, Australia and New Zeland) tj. "matrica monopolarnog svijeta" (aktualnog NWO-a).

- druga je konspirativna, a vode je NEsemitski hazarski Ashkenazi (uglavnom preko svojih njemacko-ruskih korumpiranih marioneta) i ima za cilj formiranje tzv "euroazijske unije" od Portugala do Vladivostoka a s kojom se želi pobijediti ona prva.

Reklo bi se ... jin-jang na djelu.

Eto, cekam, i otvorena sam za Vaše detaljnije objašnjenje/stav.

Zadnje uređivanje arthura : 19.09.2016. at 22:23.
arthura is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2016., 01:36   #868
Quote:
BudSpencerski kaže: Pogledaj post
Na krivome ste tragu svi.. Sve se odvija kako matrica hoće.. Za početak naučite si čitati i rauzmjevati matrix programe u kontra smjeru, to je prvi ključ
Kad smo već kod matrice, jeste li imali možda nekakve čudne snove u zadnje vrijeme vezane baš za ovo? Na primjer, da se nalazite u drugoj stvarnosti, pa se opet probudite u ovoj? Ja sam nekoliko puta imao taj san, nakon kojeg sam se osjećao... . San mi izgleda kao da želim pobjeći od nečega. Imao sam osjećaj kao da su me htjeli obilježiti. Nađem se na nekakvim električnim stepenicama i na izlazu me dočeka lasersko čipiranje. Ko da su obilježavali ovcu za klanje bogte.

I ako ste primjetili još nešto, što se događa...Rana jesen. A u proročanstvima se spominje simbolično značenje rane jeseni.
klokanovac is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2016., 09:31   #869
Stvari se ubrzano odvijaju. Ne zamarajte se i ne opterećujte njihovim pričama o tajnim društvima, mogućim ratovima i glzpostima koje čujete u midijima i čitate od kojekakvih sveznalaca. Svaka infirmacija koja je prezentirana širokom puku navodi u smjeru kojem matrica želi, a to je da sreće pozor sa glavnih događanja. Znači s za početak svaku njihovu infi. pokušajte konvertirati unazad tad ćete dobiti moguć odgovor, dalje budite spremni prihvatiti za istinu sve ono što oni izvrgavaju ruglu i sprdnji a prije svega to je istina o Bogu i ljubavi svevremenskoj kao najvećoj vrlini! Svi smo mi obilježeni davno na načine koje predpostaviti ne možete(priče o nekakvom čipiranju su glupost njihove radionice). Jedino što nam ne mogu uzeti jest duša i ljubav Božanska koja iz nje izvire te naša volja i time mogućnost izbira koju imamo. Tu može puno svatko od vas napraviti da im pomrsi planove, rećemi zasad je odgođen novi balkanski rat zato što ga ljudi neće snagom vlastite volje i izbora. Stvoreni smo da pokrećemo cijeli Univerzum, ne zaboravite to i volite jedni druge, čovjek čovjeka!
__________________
Sile tame! Stojim vam za vratom..
BudSpencerski is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2016., 11:26   #870
Quote:
BudSpencerski kaže: Pogledaj post
... Svaka infirmacija koja je prezentirana širokom puku navodi u smjeru kojem matrica želi, a to je da skreće pozor sa glavnih događanja. ...
Ponovo pitam, koja, kakva (čija) je to, po Vama, matrica?

(moje viđenje iste dala sam u svom prethodnom upisu)
arthura is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2016., 14:56   #871
Quote:
BudSpencerski kaže: Pogledaj post
Stvoreni smo da pokrećemo cijeli Univerzum, ne zaboravite to i volite jedni druge, čovjek čovjeka!
Ovo izdvojeno sam imao u snu nekoliko puta. Taj tzv. slikoviti prikaz pokretanja univerzuma.
klokanovac is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2016., 17:02   #872
Bog voli obe strane (o kojima sam ranije govorila) ... ali ako dodje "stani-pani" - biti ce (kao i uvijek) na strani "onih jacih".
Imamo primjer pada Masade:

https://hr.m.wikipedia.org/wiki/Masada

Kakav li ce poraz tek pretrpjeti ovi turkmensko-mongolski BEZboznici tj NEsemitski hazarski Askenazi koji podmuklom prijetvornoscu i 'demografskom silom' ukradose pravim semitskim/vjernickim Zhidovima njihovo židovstvo ... a hebrejski jezik im jos 1917. u Rusiji proglasise " buržujskim" i zamjenise ga svojim poganskim "jidis-em"?!

Zadnje uređivanje arthura : 20.09.2016. at 17:16.
arthura is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2016., 23:16   #873
Quote:
arthura kaže: Pogledaj post
Bog voli obe strane (o kojima sam ranije govorila) ... ali ako dodje "stani-pani" - biti ce (kao i uvijek) na strani "onih jacih".
Imamo primjer pada Masade:

https://hr.m.wikipedia.org/wiki/Masada

Kakav li ce poraz tek pretrpjeti ovi turkmensko-mongolski BEZboznici tj NEsemitski hazarski Askenazi koji podmuklom prijetvornoscu i 'demografskom silom' ukradose pravim semitskim/vjernickim Zhidovima njihovo židovstvo ... a hebrejski jezik im jos 1917. u Rusiji proglasise " buržujskim" i zamjenise ga svojim poganskim "jidis-em"?!

Je, jako mu je stalo do Američko-Ruskog ponosa i kurčenja čiji penis je veći, dok negdje tamo ginu nevini ljudski životi, ma daj.

Ovo samo dokazuje koliko smo mi ljudi uskih gledišta na svijet, kada jednog Boga čak svrstavamo na stranu jačih u ratu, a pritom zaboravljamo da ratovi nemaju veze s njim, jer on nije taj koji ih izaziva, niti štiti bilo koju stranu u ratu, već iza svega stoji, znamo svi tko. I cijeli sistem koji vodi do rata je njegov, a ne božji.
klokanovac is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2016., 08:50   #874
Quote:
klokanovac kaže: Pogledaj post
... Ovo samo dokazuje koliko smo mi ljudi uskih gledišta na svijet, kada jednog Boga čak svrstavamo na stranu jačih u ratu, a pritom zaboravljamo da ratovi nemaju veze s njim, jer on nije taj koji ih izaziva, niti štiti bilo koju stranu u ratu, već iza svega stoji, znamo svi tko. I cijeli sistem koji vodi do rata je njegov, a ne božji.
Priroda je Bog, a u prirodi uvijek pobjedjuje jaci ... radilo se to o borbi dva bika ili dvije vojske.
To zovemo "prirodnom selekcijom" kojom jače/naprednije vrste (opcije) nastavljaju evoluciju a one slabije nestaju.
Dakle, u konacnici, Božja je "to" volja ... na veliku žalost Sotone koji bi uvijek želio ostvariti - "ono suprotno".
Pri "tome" - zao je i meni nevinih (kolateralnih) zrtava koje su, nažalost, neizbjezne.
arthura is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2016., 08:42   #875
Quote:
arthura kaže: Pogledaj post
Priroda je Bog, a u prirodi uvijek pobjedjuje jaci ... radilo se to o borbi dva bika ili dvije vojske.
To zovemo "prirodnom selekcijom" kojom jače/naprednije vrste (opcije) nastavljaju evoluciju a one slabije nestaju.
...


to bi značilo,
da se čovjek nije intelektualno izdigao,
iznad životinjskog hranidbenog lanca.

tko ga namjerno drži životinjom ?
crkva ?
__________________
Soaring over Alps
KRIN1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2016., 01:40   #876
Quote:
BudSpencerski kaže: Pogledaj post
Na krivome ste tragu svi.. Sve se odvija kako matrica hoće.. Za početak naučite si čitati i rauzmjevati matrix programe u kontra smjeru, to je prvi ključ
Vrag je upleo svoje ruke. Sveti spisi govore o tome, to je sad samo zapakirano u novo ruho u doba digitalizacije.
osa-- is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2016., 19:50   #877
Quote:
klokanovac kaže: Pogledaj post
Ovo izdvojeno sam imao u snu nekoliko puta. Taj tzv. slikoviti prikaz pokretanja univerzuma.
Ni slutiti ne možete kakav potencijal ima svaki čovjek no ne sad, sad smo na nivou malo iznad buba i glista, dok se ne iskupimo. Što je matrica? Jbg drobio sam o tome puno... To je cijeli sustav izgrađen od strane palih anđela iliti vragova u cilju potpune dominacije i kontrole nad svakim aspektom ljudskoga bitstva na okrnjenoj planeta Zemlji..
__________________
Sile tame! Stojim vam za vratom..
BudSpencerski is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2016., 19:59   #878
Quote:
BudSpencerski kaže: Pogledaj post
Ni slutiti ne možete kakav potencijal ima svaki čovjek no ne sad, sad smo na nivou malo iznad buba i glista, dok se ne iskupimo. Što je matrica? Jbg drobio sam o tome puno... To je cijeli sustav izgrađen od strane palih anđela iliti vragova u cilju potpune dominacije i kontrole nad svakim aspektom ljudskoga bitstva na okrnjenoj planeta Zemlji..

Buda care, svaka ti je na mjestu...aktivan si u zadnje vrijeme, znači ljudska vrsta pod hitno treba pomoć, ili u protivnom ode sve u klinac krasni...
__________________
logika je da nema logike
felga is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2016., 23:38   #879
Quote:
felga kaže: Pogledaj post
Buda care, svaka ti je na mjestu...aktivan si u zadnje vrijeme, znači ljudska vrsta pod hitno treba pomoć, ili u protivnom ode sve u klinac krasni...
Pardon, mali ispravak, upravo već je sve otišlo u klinac krasni. Mi smo u začaranom krugu vladavine masonerije iz kojeg nema povratka na staro.
Azijatima je svejedno, jer je njima svaki dan apokalipsa, a Afrikom u potpunosti vladaju osobe iz pakla. Nama Europljanima je još i dobro.
klokanovac is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2016., 00:07   #880
Quote:
BudSpencerski kaže: Pogledaj post
Ni slutiti ne možete kakav potencijal ima svaki čovjek no ne sad, sad smo na nivou malo iznad buba i glista, dok se ne iskupimo. Što je matrica? Jbg drobio sam o tome puno... To je cijeli sustav izgrađen od strane palih anđela iliti vragova u cilju potpune dominacije i kontrole nad svakim aspektom ljudskoga bitstva na okrnjenoj planeta Zemlji..
Tu se u potpunosti možemo složiti. Pa i meni je već odavno postalo jasno, da puno toga, što su nam nametnuli nema nikakvog smisla niti zdrave veze sa pravim životom.

Evo banke primjerice. Svi čuvamo tamo svoje novce, to je svima poznato. E ali što one rade? Godišnje ti uzimaju gotovo pola od onoga što zaradiš. Dakle mi, pola svog novca bacimo kroz prozor, poklanjajući ga bankama, koje ti procjenjuju koliko smiješ trošiti. Ej zamisli apsurda, ovo je isto matrix, kroz koji svi prolazimo. Određuju nam koliko ćemo trošiti i spriječavaju nas da trošimo više. Iz kojih razloga? Ne zna se, samo se zna da su takva pravila i da mi ne smijemo u nedozvoljeni minus. Zašto su uveli "minus", ako ti banka svejedno naplati podizanje na bankomatu? Pa nitko ne zna. Ali eto, svi smo u minusima, barem to znamo. A što će ti minus uopće? Pa ne znamo, ali takva su pravila.

Mislim da dalje ne moram objašnjavati čitav niz drugih apsurda, za koje ćemo se složiti da su sastavni dio matrice, znate to sigurno i bolje od mene.

I ovo napuhavanje zaduživanja po državama, sve to netko namjerno provodi i kontrolira. Više nije važno ni tko ni zašto, već što se krije u pozadini iza cijelog ovog cirkusa sumrak sage.
klokanovac is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:35.