Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Pogledaj rezultate ankete: Mislite li isto?
Da, već je prekasno za išta učiniti. 44 21.36%
Nikad nije kasno, vjerujem u promjenu svijesti. 67 32.52%
Čekam nešto, ali ne znam što. 44 21.36%
Vjerujem i u mogućnost realnog otpora. 51 24.76%
Glasovatelji: 206. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.12.2006., 11:49   #21
Quote:
Endimion17 kaže:
bush je kretencina. bio reptil ili ne. zamislite očaj iračana koji ne mogu dokazati svijetu što se tamo radi?
sjeća li se tko očaja u Hrvatskoj za vrijeme rata, kad smo se ljutili što nas nitko ne čuje.
ni mi ne čujemo više.
sve mi se čini da i cijeli svijet čuje da opet ne bi nitko mrdnia prstom
J.G. is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2006., 17:00   #22
Quote:
J.G. kaže:
sve mi se čini da i cijeli svijet čuje da opet ne bi nitko mrdnia prstom
Svatko gleda samo sebe, i to je to. Tek kada se sranje dogodi onda se zamislimo... A svit je ovakav jer je prepun ovaca koje su upravo takve kao sto sam napisala prethodno.
Svi su sposobni srat po forumima i slicnim stvarima, ali kad treba nesto prodrmati onda se svatko boji svog potpisa...i dok se to dogada, oni 'iznad' nas ce raditi sto žele...

Moj plan... samelji sve iz unutrasnjost!Treba da se ubacimo medu njih....nekako... Bas sam sanjar...
__________________
Divlja maca traži pametnog lavića...
AstraL GirL is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2006., 20:57   #23
Quote:
AstraL GirL kaže:
Moj plan... samelji sve iz unutrasnjost!Treba da se ubacimo medu njih....nekako... Bas sam sanjar...
Kako pobijediti zmaja sa tisucu glava?
__________________
Svijet se NE vrti oko mene, ali JA odlucujem kako cu se ponasati prema svijetu.
Wang Xi (Sun Tzu izvorno): Nepobijedivost je stvar samoobrane; ranjivost je jednostavno stvar propusta
Prolupao s vihorom
ARS is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2006., 05:29   #24
Quote:
ARS kaže:
Kako pobijediti zmaja sa tisucu glava?
kazes svakoj da joj je susjedna rekla da je ružna i gadna i glupa itd.
pa se posvađaju i ubiju međusobno.
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2007., 11:26   #25
nlo

Postoje li ili ne?pitanje je sad!!!Nema baš true dokaza ali baš me zanima postoji li area51 ili je to samo legenda.
blackrider is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2007., 12:01   #26
Ma to smo samo mi iz budućnosti
__________________
Postoji samo sada i ovdje.
Leviant is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2007., 14:16   #27
Quote:
Leviant kaže: Pogledaj post
Ma to smo samo mi iz budućnosti
Tako je
Dolazimo po vodu jer je nema u budućnosti!!!

I zar nema već tema o ovome?
__________________
Stara narodna kaže: Nije majka klela sina što se kladio, nego što se vadio!
Al Rassan is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2007., 15:44   #28
Quote:
blackrider kaže: Pogledaj post
Postoje li ili ne?pitanje je sad!!!Nema baš true dokaza ali baš me zanima postoji li area51 ili je to samo legenda.
Area 51 je jedno vece podrucje u pustinji Nevade i obuhvaca kompleks
am. vojske unutar kojeg se vrse testovi, okusi i razno. Detalje ne zna svatko, navodno su tamo drzali (ili drze) i tzv. letece tanjure koji su se srusili pa su ekstrahirali tehnologiju itd. Ali to spada u konspirativne teorije.

Ali sumnjam da itko ovdje zna odgovor na to postoje li vanzemaljski posjetitelji. Ja osobno vjerujem u postojanje izvanzemaljskih vrsta, kakve god one bile, a ne iskljucujem mogucnost da su nas pripadnici jako naprednih i razvijenih izvanzemaljskih civilizacija posjetili, posjecuju ili ce nas posjetiti. Dokaza za to ima, ali ima i isto tako manipulacija.
Jackrabbit is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2007., 16:43   #29
Slučaj Roswell. U ljeto 1947. godine, u SAD-u je bila velika količina pojava NLO-a. očetkom srpnja W.W. "Mac" Brezel", rančer iz New Mexica, sa djecom susjeda Floydom i Lorettom Proctor, krenuo je provjeriti ovce, nakon oluje koja se dogodila prethodne noći. Putem su nailazili na čudne komade metala, raštrkane većim dijelom puta. Jedan je komad odnio i ocu djece koja su ga pratila putem, a koji mu je rekao kako bi mogao držati komade NLO-a ili nečega što bi moglo biti vladin projekt. Dva dana nakon događaja, slučaj je prijavio šerifu Georgeu Wilcoxu, koji je stvar pak prenio majoru Jesseu Marcelu iz 509 Bomb Group. Prostor gdje se stvar dogodila vrlo je brzo zatvoren za javnost, a pojavio se službeni izvještaj koji je govorio kako je srušeni disk oporavljen.No, vrlo brzo nakon prvog izvještaja, pojavio se drugi, koji je govorio kako je pao meteorološki balon.A što se tiče Area51 ona stvarno postoji no pristup je jako dobro čuvan na kopnu i protuzračnom obranom pa je nemoguče tamo uči.Mislim da je ta razina sigurnosti malio sumnjiva i da tamo ipak skrivaju nešto tajanstveno.A možda i preuzimaju tehnologiju od izvanzemaljaca.
blackrider is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2007., 17:40   #30
baš čitam zadnji broj Nexusa i tamo su tri članka na ovu temu -
teme su kako se Steven M. Greer sastao sa šefom cie da mu šapne kako postoje vanzemaljci, zatim nešto o isusovcima - i vatikanskoj službi za vanzemaljce i "omega tajni" - meni niti jedan od tih članaka ne zvuči suvislo.
Taj se Geer mora tajno sastajati sa šefom cie da ga tajno upozori na vanzemaljce ali istovremeno javno o tome govori kod Lary Kinga.
Tajanstveni isusovac piše tajanstvene mailove novinaru ... i bla bla

Bilo bi čudno da smo jedini u svemiru. Dakle nismo. A što sad ovo znači - svemirci koji su kontaktirali nekoga tko ne smije reći ali o tome znaju novinari, ali ne zna kongres, ali zna nasa i tajna vatikanska služba, ali ne zna papa- i bulshit.
__________________
If You Can't Change Your Mind, Do You Still Have One?
“There are no facts, only interpretations”– Friedrich Nietzsche
mandragora is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2007., 18:49   #31
"Da ne postoje bilo bi to strašno veliko traćenje prostora"
__________________
Stara narodna kaže: Nije majka klela sina što se kladio, nego što se vadio!
Al Rassan is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2007., 18:56   #32
je tak je

I ja mislim ka je to ipak istina jer kak bi to bilo da bi sam mi v celomo svemiro bili.BILO BI TO SASVIM NELOGIČNO.Kak i fizikalni zakoni kažejo da se svi ravnomjerno raspoređujemo pa valda onada zoto nesmo svi na kupu.
blackrider is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2007., 19:01   #33
Al čudno mi je ipak nešto.Još uvijek nema nijedan službeni i konkretan dokaz objavljen u medijama i od predstavnika vlasti.Pa zar u vanzemaljskim civilizacijama ne postoji nijedan manijak koji bi rekao "ko šljivi vas i vaš dogovore o tajnosti sa svjetskim vladama, odo ja đir do Zemlje pogledat tekmu kakvu i pokupit par plavuša i provozat ih do Venere".
Malo je karikirano al stoji.
__________________
Stara narodna kaže: Nije majka klela sina što se kladio, nego što se vadio!
Al Rassan is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2007., 19:09   #34
elvis

Čuj oni so joko pametni!!ko einstein. I elvisa imaju to kaj im treba nam ukradeju.Sam neznam dal su možda među nama.Pa ipak tko zna...možda ti v dučano izvanzemaljac prodovle.Nebi nikaj nagađal ali ko bi mogel izmisliti tak nekaj a da je prvo ne videl to.I već so egipćani imali takva iskustva.
blackrider is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2007., 19:14   #35
U svakoj zemaljskoj civilizaciji ima luđaka i budaletina,jednostavno ih mora bit.Pa tako mora i kod njih bit svakakvih,jedino ako su roboti.
__________________
Stara narodna kaže: Nije majka klela sina što se kladio, nego što se vadio!
Al Rassan is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2007., 19:22   #36
E PA TO JE TO

E pa to su ti luđaci o kojima ljudi pričaju;area51,roswelt(koja je logika da se s takvom tehnologijom uspiju srušiti na zemlji) i takva sranja sam ka nisu imali sreće da ih skužimo.I valjda nemože baš svatko ići sa njihovog planeta ko i na zemlji.Uzmeš raketu pa malo do mjeseca na piknik!!!Ili možda nema tikvana pa nas promatraju da nas unište ko u Ratu svijetova.
blackrider is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2007., 00:03   #37
dok god nemamo tvrde dokaze da postoje, odgovor je : NE POSTOJE.
__________________
Find the intruder. Capture him if he's alive. If not, kill him.
hasselbaink is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2007., 15:05   #38
Mozda neko ima dokaze ali ih ne zeli ustupiti. Treba proicitati dokument od 400 stranica "The UFO Disclosure" koji su sastavili pojedini znanstvenici u kojima stoje izjave ljudi koji su radili na projektima koji su nizom godina zataskavani. Ako je vjerovati tim ljudima i ako se uzmu u obzir ostali dokazi, onda nema sumnje da se nesto zataskavalo. Navodno su ti ljudi i njihove obitelji dobivali prijetnje ako bi bilo kada ista izrekli u vezi toga. Radi se navodno o manjoj skupini koja ne odgovara nikome pa ni vladi SAD-a. Uostalom, sve smo vec vidjeli u X-filesima.
Jackrabbit is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2007., 15:11   #39
Quote:
hasselbaink kaže: Pogledaj post
dok god nemamo tvrde dokaze da postoje, odgovor je : NE POSTOJE.

E pa možda dokazi i postoje ali ne dolaze u javnost.Zato postoje različite tajne službe koje se brinu za to....A ipak nije bilo baš nekih konkretnih dokaza.I pitanje je zašto je onda u slučaju Roswell prvo potvrđeno da su našli leteći disk a ubrzo se pojavio novi izvještaj da su pronašli ništa drugo do meteorološkog balona.Zar je balon toliko sličan disku!!!???I ipak moglo se i to dogoditi ali začto onda nije objavljena slika nesreće i dokazano da se radi o tom balonu.Koja je to logika da vlast krije pad običnog balona???
blackrider is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2007., 15:15   #40
Quote:
Jackrabbit kaže: Pogledaj post
Mozda neko ima dokaze ali ih ne zeli ustupiti. Treba proicitati dokument od 400 stranica "The UFO Disclosure" koji su sastavili pojedini znanstvenici u kojima stoje izjave ljudi koji su radili na projektima koji su nizom godina zataskavani. Ako je vjerovati tim ljudima i ako se uzmu u obzir ostali dokazi, onda nema sumnje da se nesto zataskavalo. Navodno su ti ljudi i njihove obitelji dobivali prijetnje ako bi bilo kada ista izrekli u vezi toga. Radi se navodno o manjoj skupini koja ne odgovara nikome pa ni vladi SAD-a. Uostalom, sve smo vec vidjeli u X-filesima.
E pa tak i ja mislim.Jer što bi tim ljudima značilo da izmisle takvo nešto iz čega nebi imali nikakve koristi.Mislim da ipak postoji nešto.....In the galaxy far,far away...
blackrider is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:30.