Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.02.2008., 18:47   #41
Quote:
Greener kaže: Pogledaj post
zato me slušaj: bio sam u spltu, rijeci, osijeku, bio sam na trgu kad je bilo sranje s torcom, bio sam na andori na sranju s torcom, prijatelj mi je bio u autu u dugopolju.
WHUFC is offline  
Old 15.02.2008., 19:15   #42
opet smo mi ispali lina stoka koju nista ne dira,koje nije briga za hrvatsku,manji hrvati....
aj dobro....izvlacite iz konteksta koliko god ocete ali ja sam svoje reka..
ST! is offline  
Old 15.02.2008., 19:19   #43
gle greener,ja ću ić.i to iz pravih nacionalnih pobuda,a ne za osvetničke pohode...al realnosti ne bi škodilo
supermirko is offline  
Old 15.02.2008., 19:33   #44
Usrali ste topic, nabijem vas blesave redom, ključaj ovo ex, ma nemoj ključat nekog baci u smeće da se ne vidi koja smo mi stoka i da nam se četnici ne smiju.

Zbilja bacaj ovo u smeće!

A pitao si me nešto o tome znam li koga iz VU, iako ne volim pisat takve stvari- da poznajem.
Jedan od frendova je iz Vukovara i sin poginulog branitelja, sad živi u sesvetama.
I bratić mi je ostavio život dole, al to nije poanta, poanta je da smo stoka i da nam svima jebem mater!



Posvađat se na ovom topicu, majstori ste nema greške!
__________________
sto koraka tu od Save
edge79 is offline  
Old 15.02.2008., 19:35   #45
Quote:
edge79 kaže: Pogledaj post
Usrali ste topic, nabijem vas blesave redom, ključaj ovo ex, ma nemoj ključat nekog baci u smeće da se ne vidi koja smo mi stoka i da nam se četnici ne smiju.

Zbilja bacaj ovo u smeće!

A pitao si me nešto o tome znam li koga iz VU, iako ne volim pisat takve stvari- da poznajem.
Jedan od frendova je iz Vukovara i sin poginulog branitelja, sad živi u sesvetama.
I bratić mi je ostavio život dole, al to nije poanta, poanta je da smo stoka i da nam svima jebem mater!



Posvađat se na ovom topicu, majstori ste nema greške!
Potpisujen.

Ex. - Lock!
__________________
Database Error! :mad:
Zlosmjeh is offline  
Old 15.02.2008., 20:36   #46
Ex ja nisam rekao da tovari ili su manji Hrvati, samo sam prokomentirao tvoj post u kojem si rekao da bi se mi međusobno prije potukli nego stali zajedno jedan do drugoga (bez obzira koji je povod ili cilj). Ja sam rekao da je to nažalost istina. Istina i s jedne i s druge strane, ali ovdje jedini koji su negodovali i nisu spremno rekli DA su ljudi koji se tu na forumu smatraju Torcidom ili ako već hoćeš navijačima Hajduka.
A ovo za relaciju Zg-St ti mogu i na privat opisat, ako želiš, koja sam imao iskustva dok me nije bilo u zemlji, da sad ne skrećemo još više s teme, jer smo ionako previše skrenuli.

Živio
__________________
"Fight and you may die. Run and you will live at least awhile. And dying in your bed many years from now,
would you be willing to trade all the days from this day to that for one chance, just one chance, to come back here as young men and tell our enemies that they may take our lives but they will never take our freedom!"
soulcrew is offline  
Old 15.02.2008., 20:46   #47
"Ne mogu shvatiti da grupi klinaca pridodajete toliko pozornosti, o
kakvim vi neredima u vukovaru pricate? Koji se to roditelj boji za
svoje dijete koje se vraca kuci iz skole? Razbijena stakla na ucenickom
domu i kada je domar izasao svi se razbježali, o jebote kakvi
neredi..... Kontra sam bilo kakvih "mirnih" prosvjeda i najmanje
pisanje o tome po internetu....
Nemojte me krivo shvatit, ali mišljenja sam da se takvi problemi ne
riješavaju na ovakav nacin.
Necu vise pisati na ovome forumu tako da me ne trebate citirati, samo
sam ovo htio reci i to je to."


citat Vukovarca na BBB forumu,kratko i jasno!!!
nomadi is offline  
Old 15.02.2008., 20:50   #48
Quote:
edge79 kaže: Pogledaj post
Usrali ste topic, nabijem vas blesave redom, ključaj ovo ex, ma nemoj ključat nekog baci u smeće da se ne vidi koja smo mi stoka i da nam se četnici ne smiju.

Zbilja bacaj ovo u smeće!

A pitao si me nešto o tome znam li koga iz VU, iako ne volim pisat takve stvari- da poznajem.
Jedan od frendova je iz Vukovara i sin poginulog branitelja, sad živi u sesvetama.
I bratić mi je ostavio život dole, al to nije poanta, poanta je da smo stoka i da nam svima jebem mater!



Posvađat se na ovom topicu, majstori ste nema greške!
bravo majstore! sve si reko sa zadnjom rečenicom
Veko32 is offline  
Old 15.02.2008., 21:18   #49
Quote:
VEKO32 kaže: Pogledaj post
ne skrivaju se dole srbi, kaj je najgore. zadnji put kad sam bio treba koja radi u dućanu mi uleti "De momčino dodaj mi tu maljavu kesu" i sad nek mi neko kaže da se ona skriva. u birtijama se točno kuži ko je hrvat ko srbin, pogotovo centar, birtije blacky, ferrari, best, pub, točno se zna di idu naši, a di srbi. mislim ono, vejrojatno se vikendom kad se bagra napije malo ode i u birtiju kod susjeda/komšije, al ono poprilici se zna koje su čije, a čim se to zna - znači da se srbi ne skrivaju, kaj ne?
Nikada nisam čuo "bre", čak ni na pijaci.
Na mojem faksu ima i Srba, i Hrvata iz Vukovara (iako smo i mi i oni u manjini prema Vinkovčanima).
Sjećam se samo jedne neugodne situacije, kada je jedna cura na referatu iz Engleskog spomenula,za zločince, Miloševića, a jedan dečko,Srbin je okrenuo očima, što je primjetio drugi Hrvata ali sve je ostalo na pogledima...
Inaće sve 5, dosta dobri dečki, zajebanti,a s par njih znam otići na ručak ili na kavu...
__________________
.
Michael Collins is offline  
Old 15.02.2008., 21:32   #50
Quote:
nomadi kaže: Pogledaj post
"Ne mogu shvatiti da grupi klinaca pridodajete toliko pozornosti, o
kakvim vi neredima u vukovaru pricate? Koji se to roditelj boji za
svoje dijete koje se vraca kuci iz skole? Razbijena stakla na ucenickom
domu i kada je domar izasao svi se razbježali, o jebote kakvi
neredi..... Kontra sam bilo kakvih "mirnih" prosvjeda i najmanje
pisanje o tome po internetu....
Nemojte me krivo shvatit, ali mišljenja sam da se takvi problemi ne
riješavaju na ovakav nacin.
Necu vise pisati na ovome forumu tako da me ne trebate citirati, samo
sam ovo htio reci i to je to."


citat Vukovarca na BBB forumu,kratko i jasno!!!
Mislim da s ovim možemo zaključit ovu temu...
MEP is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:14.