Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Pogledaj rezultate ankete: Gdje ste "više doma", na tekmama repke ili svog kluba?
Repka 71 30.21%
Klub 164 69.79%
Glasovatelji: 235. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.09.2008., 22:30   #21
Neznam što to znači Repka....ako misliš na Hrvatsku nogometnu reprezentaciju onda ti mogu odgovoriti...
.........duša Hrvatska, srce Hajdučko..........
i jedno i drugo mi je važno i drago ali za svoj klub navijam sa strašću,malo emotivnije proživljavam poraze svog kluba nego reprezentacije
savjet is offline  
Old 22.09.2008., 22:50   #22
Repka

Klub svakako.
Zašto? - Zato Ko bere, bere
MEP is offline  
Old 23.09.2008., 00:35   #23
Klub!!!! Repku ne želim iz principa pratit zbog puno razloga..npr-jer mi nije jasno kako Mandžukić igra za Hrvatsku repku,a jednom prilikom je izjavio da "ga boli kurac" ako ne igra za Hrvatsku,jer tako itako može igrati i za bosansku repku..ma nabijem ga!
__________________
Veglia MCML
...jer Hajduk je ono što me čini sretnim...
A.C.A.B. - Always Cumshot After Blowjob
Veglia88 is offline  
Old 23.09.2008., 14:44   #24
Dokle god je mafijaš u klubu, moj glas ide za repku

Zadnje uređivanje MEP : 24.09.2008. at 12:51. Reason: izbrisan offtopic
Beetlejuice is offline  
Old 23.09.2008., 14:54   #25
Iznad svega Hrvatska.
Ken is offline  
Old 23.09.2008., 15:00   #26
Zakaj je promijenjen naslov teme?
__________________
Lajte kere varošanke, odlično vas znam, lajte samo znajte da vas ne slušam!
Greener is offline  
Old 23.09.2008., 15:02   #27
Zato kaj sve jebe repka, pa da ne bude konstantna zajebancija na Tomasa Repku. Mislim da samo mi u Zg govorimo repka, ne znam. A ono isto tako mislim da bi i tebi smetalo da netko otvori naslov kakve su postole najbolje za nogomet.
Veko32 is offline  
Old 23.09.2008., 15:10   #28
Ne navijam ni za 1 klub. Živim u ZGu al' osjećam podjednaku averziju i prema dinamu i hajduku.
Onoliko kolko ne volim HNL i naše klubove, tolko volim reprezentaciju, tj još i više
Repku gledam i kad igra s Andorom a neki dan nisam ni znala da dinamo taj dan igra sa spartom.

p.s i nas se onda opisuje kao narod sa izrazitim nacionalnim nabojem? i zgražavamo se Englezima koji su repku podredili klubovima?
pa rezultati ove ankete govore dovoljno sami za sebe
__________________
la mesure de l'amour c'est d'aimer sans mesure
Parlez français! :cerek:
Scimmia is offline  
Old 23.09.2008., 15:36   #29
Daj ajmo onda admini ili modovi, tko već, naslov nek bude "Što vam je draže, klub ili reprezentacija? ili "Što vam je draže: klub ili reprezentacija?", ovaj naslov je presmješan, tak nekaj nebi napisala ni moja 8-godišnja sestra.
__________________
Lajte kere varošanke, odlično vas znam, lajte samo znajte da vas ne slušam!
Greener is offline  
Old 23.09.2008., 15:39   #30
Quote:
Scimmia kaže: Pogledaj post
Ne navijam ni za 1 klub. Živim u ZGu al' osjećam podjednaku averziju i prema dinamu i hajduku.
Onoliko kolko ne volim HNL i naše klubove, tolko volim reprezentaciju, tj još i više
Repku gledam i kad igra s Andorom a neki dan nisam ni znala da dinamo taj dan igra sa spartom.

p.s i nas se onda opisuje kao narod sa izrazitim nacionalnim nabojem? i zgražavamo se Englezima koji su repku podredili klubovima?
pa rezultati ove ankete govore dovoljno sami za sebe
Rezultati ove ankete ne govore da ljudi ne vole repku, nego da se jednostavno domaćinskije osjećaju na utakmicama kluba, kaj je i normalnije jer ipak na utakmice kluba ideš u svoj grad, sa svojim frendovima, i ekipa na stadionu ti je puno sličnije. Ja se osobno više doma osjećam na dinamovim tekmama nego kad su oko mene razni pijani ličani, dalmatinci, bosanci, hercegovci etc. Jednostavno, repka mi je previše seljačka, razni klauni dolaze na to, opijaju se... draži mi je moj Dinamo, no to ne znači da ne volim repku.
__________________
Lajte kere varošanke, odlično vas znam, lajte samo znajte da vas ne slušam!
Greener is offline  
Old 23.09.2008., 20:02   #31
Oboje mi je podjednako drago, što idem stariji to manje klub a više reprezentacija
__________________
Proklet bio dan kad su se stvari s interneta počele vrednovat u stvarnom svijetu...
casualRi is offline  
Old 23.09.2008., 20:58   #32
Quote:
Greener kaže: Pogledaj post
Rezultati ove ankete ne govore da ljudi ne vole repku, nego da se jednostavno domaćinskije osjećaju na utakmicama kluba, kaj je i normalnije jer ipak na utakmice kluba ideš u svoj grad, sa svojim frendovima, i ekipa na stadionu ti je puno sličnije. Ja se osobno više doma osjećam na dinamovim tekmama nego kad su oko mene razni pijani ličani, dalmatinci, bosanci, hercegovci etc. Jednostavno, repka mi je previše seljačka, razni klauni dolaze na to, opijaju se... draži mi je moj Dinamo, no to ne znači da ne volim repku.
ja ne idem na tekme zbog zabave i atmosfere.
ne mogu shvatiti kako nekome lokalno može biti ispred nacionalnog
a s druge strane vam se i divim kako već niste odustali, naš klupski nogomet iz dana u dan toliko nazaduje da će se uskoro zbilja moći reći da je veća šansa da će HRV osvojiti SP nego D/H ući u LP.
__________________
la mesure de l'amour c'est d'aimer sans mesure
Parlez français! :cerek:
Scimmia is offline  
Old 23.09.2008., 23:26   #33
Quote:
Scimmia kaže: Pogledaj post
Ne navijam ni za 1 klub. Živim u ZGu al' osjećam podjednaku averziju i prema dinamu i hajduku.
Onoliko kolko ne volim HNL i naše klubove, tolko volim reprezentaciju, tj još i više
Repku gledam i kad igra s Andorom a neki dan nisam ni znala da dinamo taj dan igra sa spartom.

p.s i nas se onda opisuje kao narod sa izrazitim nacionalnim nabojem? i zgražavamo se Englezima koji su repku podredili klubovima?
pa rezultati ove ankete govore dovoljno sami za sebe
pa kad vecina pravih navijaca tako i mislis....klub prije repke,a i ne vjerujem da se ljudi zgrazavaju englezima zbog toga
 
Old 23.09.2008., 23:30   #34
Quote:
Scimmia kaže: Pogledaj post
ja ne idem na tekme zbog zabave i atmosfere.
ne mogu shvatiti kako nekome lokalno može biti ispred nacionalnog
a s druge strane vam se i divim kako već niste odustali, naš klupski nogomet iz dana u dan toliko nazaduje da će se uskoro zbilja moći reći da je veća šansa da će HRV osvojiti SP nego D/H ući u LP.
nego zbog cega ides na tekme???popit si pivicu u udobnoj foteljici(po mogucnosti) i popapati si kokice dok ti guzu griju novine da se ne prehladis slucajno???pa dodes pogledat werder ili arsenal ili nekog drugog jakog protivnika i izderat se na nekog momka koji ti smeta jer mase zastavom pa kad nasi zabiju gol zapljeskat a ako budu gubili otici malo ranije sa tekme????
 
Old 23.09.2008., 23:59   #35
Quote:
dino1989 kaže: Pogledaj post
nego zbog cega ides na tekme???popit si pivicu u udobnoj foteljici(po mogucnosti) i popapati si kokice dok ti guzu griju novine da se ne prehladis slucajno???pa dodes pogledat werder ili arsenal ili nekog drugog jakog protivnika i izderat se na nekog momka koji ti smeta jer mase zastavom pa kad nasi zabiju gol zapljeskat a ako budu gubili otici malo ranije sa tekme????
Nemoj ga napadat. Ne dolazi na dinamove tekme jer ne prati i ne navija za klubove, lijepo je rekao. Ide na repku, a po svemu viđenom na repki, takvi poput njega su na toj repki više nego poželjni.
__________________
Lajte kere varošanke, odlično vas znam, lajte samo znajte da vas ne slušam!
Greener is offline  
Old 24.09.2008., 00:22   #36
inače, ontopic: reprezentacijo > klub. iako nisam gorljivi pratitelj niti jednog. kluba iz mnogih razloga, a reprezentacije jer radije slomove živaca čuvam za svoj stan nego za tribinu.
__________________
Ima dva singla i treci izlazi soon, u ostala dva je feat. artist. Poštovana sve je transparentno.

Zadnje uređivanje MEP : 24.09.2008. at 12:52. Reason: izbrisan offtopic
barhan is offline  
Old 24.09.2008., 01:07   #37
Quote:
dino1989 kaže: Pogledaj post
nego zbog cega ides na tekme?
hmmm, zbog nogometa i navijanja možda.
Zabava može biti posljedica al' svakako ne primarni motiv kao tebi koga nerviraju tekme repke kraj svih tih tovara i hercegovaca kako si naveo.
__________________
la mesure de l'amour c'est d'aimer sans mesure
Parlez français! :cerek:
Scimmia is offline  
Old 24.09.2008., 12:50   #38
Quote:
Greener kaže: Pogledaj post
Nemoj ga napadat. Ne dolazi na dinamove tekme jer ne prati i ne navija za klubove, lijepo je rekao. Ide na repku, a po svemu viđenom na repki, takvi poput njega su na toj repki više nego poželjni.
da....istina,takvi su i pozeljni,a ne navijaci,jos su tu i uvijek vjerni,turisticka agencija za gostovanja
 
Old 24.09.2008., 12:52   #39
Quote:
Beetlejuice kaže: Pogledaj post
Dokle god je mafijaš u klubu, moj glas ide za repku
kaj sa time hoces reci da u repki,tj. hns-u nema mafijasa????
 
Old 24.09.2008., 13:07   #40
Quote:
dino1989 kaže: Pogledaj post
kaj sa time hoces reci da u repki,tj. hns-u nema mafijasa????
kaj sa time hoćeš reći da je Mamić išta manji mafijaš???
__________________
Ima dva singla i treci izlazi soon, u ostala dva je feat. artist. Poštovana sve je transparentno.
barhan is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:15.