Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Prev Prethodni post   Sljedeći post Next
Old 29.09.2008., 11:56   #10
Quote:
kvakomekiki kaže: Pogledaj post
ja imam hemiće 2 god. sad su aktivni na način da me jako svrbi analni otvor i ima nekakv iscjadak ,naime gaćice mi u tom dijelu mudu mokre.sad me svrbi i debelo meso oko analnog otvora i to do te mjere da imam osjećaj otečenosti.naručio sam neku ang. kremi u ljekarni koju sam prije koristio po receptu. proktologa.
nadam se kraju mukama
Jao, jako, koja neinformiranost! Ovo što si ti napisao NISU simptomi hemeroida, već tipični simptomi PERIANALNOG APSCESA! Gubiš samo vrijeme s tim kremama, bit će ti sve gore i gore! Odi što prije na KIRURGIJU, to se mora operirati! Ako odugovlačiš, može ti se samo zakomplicirati i čak prijeći u sepsu, a onda jao si ga tebi, stoga požuri doktoru! Unutra ti se skupila velika nakupina gnoja, eto to je uzrok tvojim simptomima i to hitno treba otvoriti i drenirati. Operacija nije jako teška, ali radi se isključivo u općoj anesteziji, tj. moraju te uspavati, a traje oko pola sata. Ako dobro sve podneseš i sve drugo bude OK, možda te doma puste i isti dan, uz ambulantne dolaske na previjanje i kontrolu.
Eto, informiraj nas kako je prošlo i jesam li dobro pogodio dijagnozu! I držim fige da sve što bolje prođe!
Forumas-zg is offline  
Odgovori s citatom
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:14.