Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.02.2006., 10:20   #61
Ti flasteri imaju isto djelovanje ko da sam si komad selotejpa zaljepila - ne dogodi se apsolutno ništ...
Ja imam neku avonovu masku/piling, koja je ok - s nekakvom glinom...
__________________
Teško je biti skroman kad si savršen.
chrissy is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2006., 12:04   #62
Flasteri

Ja mislim da svi oni koji tvrde da ti flasteri niš koristi - ili nemaju mitesere (već samo nekakve točkice iz kojih se nema šta izvuć...) ili ih ne koriste dobro...
Ja sam svaki put u čudu kad vidim što sve odlijepi s čela
hajdi is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2006., 12:37   #63
Quote:
hajdi kaže:
Ja mislim da svi oni koji tvrde da ti flasteri niš koristi - ili nemaju mitesere (već samo nekakve točkice iz kojih se nema šta izvuć...) ili ih ne koriste dobro...
Ja sam svaki put u čudu kad vidim što sve odlijepi s čela
A koje flastere koristiš?
__________________
Teško je biti skroman kad si savršen.
chrissy is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2006., 12:52   #64
Ja koristim flastere od Nive-e i meni pomazu za mitesere na nosu...svaki put sam kad vidim flaster koji poslije izgleda kao jež .
__________________
Ako podignes pogled neces vidjeti granice...
bianca is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2006., 12:55   #65
Dok sam koristila flastere od Balee mi ništa nisu skinuli. Prosljedila sam ih sestri.
Al recimo do Nivee mi sasvim dobro rade. Ok, da, ne skinu baš sve ali sam zadovoljna.
Naya is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2006., 13:00   #66
Imam jedan miteser na sljepoočnici već godinama. Istisnem ga, on se vraća. Naučili smo živjeti jedan s drugim . Inače imam super ten, ali taj se ne da. Kozmetičarka je rekla frendici (koja ima takvog na čelu) da je to jednostavno mjesto na kojem se lice čisti. Kaj da mu radim onda.
crvenkapica33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2006., 14:08   #67
Quote:
chrissy kaže:
A koje flastere koristiš?
Nivea.
Probala sam i od Balee, al nisu tako učinkoviti
hajdi is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2006., 14:41   #68
Quote:
hajdi kaže:
Nivea.
Probala sam i od Balee, al nisu tako učinkoviti
Ja sam se ponadala da su možda neki drugi, i ja sam imala te nivea, a poslije avon... Onda ih ja očigledno ne znam koristiti kod mene stvarno nije bilo nikakvog efekta, a nije da nema od čega; imam mitesere, pogotovo po nosu...
__________________
Teško je biti skroman kad si savršen.
chrissy is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2006., 15:17   #69
Quote:
chrissy kaže:
Ja sam se ponadala da su možda neki drugi, i ja sam imala te nivea, a poslije avon... Onda ih ja očigledno ne znam koristiti kod mene stvarno nije bilo nikakvog efekta, a nije da nema od čega; imam mitesere, pogotovo po nosu...
Pa samo slijedi upute..., možeš ih eventualno držati mrvicu duže.
No možda na nosu zaista imaš samo crne točkice u kojima nema "materijala" za izvuć , a te točkice ti smetaju i misliš da se vide iz susjednog auta dok stojiš na semaforu... ne znam, ne znam
hajdi is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2006., 16:41   #70
Quote:
hajdi kaže:
No možda na nosu zaista imaš samo crne točkice u kojima nema "materijala" za izvuć
Ma, ima materijala za izvuć, samo napnem kožu na nosu, pa ide...
__________________
Teško je biti skroman kad si savršen.
chrissy is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2006., 18:44   #71
E sad nemojte me tuci, ali ja sam sebi nasla odlicnu foru, na maminu preporuku poslije stalnog mucenja sa kupovnim hemikalijama uzela to njeno cudo i sredila mitesere. Znaci uzmem svako jutro poslije umivanja u dlan 'domaceg kukuruznog brasna' i sa tim protrljam cijelo lice, vodeci naravno racuna najvise o djelovima tipa brada celo, nos....Poslije fin namaem nekom kremom (sad ovisi ko sta koristi) i tako ujutru i tako navece. I mogu reci (kuc kuc kuc) nema vise ruznih crnih pristica, cak se i moja kozmeticarka cudi kako mi je lice fino cisto. Probajte i to cudo, ako nista ne moze da skodi, a nadam se da ce nekoj od vas i pomoci.
atena is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2006., 21:33   #72
Quote:
atena kaže:
E sad nemojte me tuci, ali ja sam sebi nasla odlicnu foru, na maminu preporuku poslije stalnog mucenja sa kupovnim hemikalijama uzela to njeno cudo i sredila mitesere. Znaci uzmem svako jutro poslije umivanja u dlan 'domaceg kukuruznog brasna' i sa tim protrljam cijelo lice, vodeci naravno racuna najvise o djelovima tipa brada celo, nos....Poslije fin namaem nekom kremom (sad ovisi ko sta koristi) i tako ujutru i tako navece. I mogu reci (kuc kuc kuc) nema vise ruznih crnih pristica, cak se i moja kozmeticarka cudi kako mi je lice fino cisto. Probajte i to cudo, ako nista ne moze da skodi, a nadam se da ce nekoj od vas i pomoci.

redoviti peelinzi su obavezni kod koze koja ima mitesere. Doduse tvoja verzija moze biti malo gruba na osjetljivu kozu, ali glavno da radi za tebe.

otvaracici topica predlazem da si kupi neki lagani peeling i da svaki drugi dan lagano vrhovima prstiju predje preko miteser podrucja (s vremenom ces morati manje modza dvaput ili jedanput tjedno)
Umivaj se s sredstvom koje ima salicilnu kiselinu ili sl. I stvarno ne bi trebala imati vecih problema.

Quote:
stvarno kad ih jednom pocnes dirati i cistiti moras zauvijek s tim da su sve gori
Ne kuzim bas.
Mitesere moras cistiti, jednom si morala poceti.
__________________
One Kill Wonder
Karmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2006., 22:28   #73
meni su nivea flasteri bili super kad su tek izašli,dok su se prodavali odvojeno za nos,a odvojeno za čelo i bradu.svaki pud se ne bi mogla načuditi kako su mi očistili nos.a onda su promijenili formulu,dodali su exstrakt limuna i stanjili ih i odonda mi apsolutno ništa ne očiste.kupovala sam ih par puta u nadi da će proraditi,ali ma kakvi...
kupila sam sad onu garnier masku,ali ona mi samo malo osvježi lice,ništa drugo.
kod kozmetčarke mi se više ne ide jer za par dana lice mi je opet puno.
res publica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2006., 13:53   #74
Quote:
atena kaže:
uzmem svako jutro poslije umivanja u dlan 'domaceg kukuruznog brasna' i sa tim protrljam cijelo lice, vodeci naravno racuna najvise o djelovima tipa brada celo, nos....
Jel pomijesas to brasno s vodom ili samo tako suho utrljas... ne kuzim...
Azrijel is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2006., 14:44   #75
Quote:
xxGaladrielxx kaže:
Imate garnierovu maska Pure Deep Pore Sauna mask za ciscenje T -zona
to je ona u malim vrecicama, pakirana po 2 kom. cijena, cca 10 kuna
drzi se 3 min i imate ju za hrpu puta.
tA MASKA JE FANTASTICNA. nEMA JE SVUDA ZA KUPIT, NAZALOST.
Black Milk is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2006., 09:23   #76
Quote:
Azrijel kaže:
Jel pomijesas to brasno s vodom ili samo tako suho utrljas... ne kuzim...
ja stavim gel za umivanje na lice i onda na to dodam k.brasno. super je efekat.
boyana is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2006., 09:24   #77
Quote:
Black Milk kaže:
tA MASKA JE FANTASTICNA. nEMA JE SVUDA ZA KUPIT, NAZALOST.
smrc.. meni nije losa al' ni nesto posebno. jos mi samo flasteri ostaju za probat
boyana is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2006., 13:49   #78
Karmela šta znači lagani piling? ajd navedi neke primjere! ja se godinama borim s čudovištima i mislim da je kozmetičko čišćenje spas za moju kožu!
tracy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2006., 16:30   #79
Hm, evo ja imam bas osjetljivu kozu, ali prvo znaci operem lice pa na tako mokro lice utrljavam kruzno (nos,celo, brada) a jos njeznije obrazi i taj dio lica i za sad mi nije nista....Navikal sam kod kozmeticarke ona mi uvijek radi pieling sa nekakvim pjeskom (mislim mozd alupam gluposti, ali to nanosi masinicom i sa tim kruzi) e da poenta je da samo lice ne simje biti upaljeno znaci ovo ej suepr za ciscenje koze ali ne i kod upalnih procesa tipa akne i slicno. Meni to funkcionira, na hemikalije sam bas osjetljiva, tako da mi je ovo jedina stvar koja do sad nije izazvala reakciju a pri tom lic eje cisto. Da samo napomenem radi se o kukuruznom brasnu mljevenom u vodenici znaci domaca radinost, ono nije presitno a nije ni prekrupno tako da je taman za lice a dobro je i za tijelo....
atena is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2006., 17:45   #80
Quote:
tracy kaže:
Karmela šta znači lagani piling? ajd navedi neke primjere! ja se godinama borim s čudovištima i mislim da je kozmetičko čišćenje spas za moju kožu!

Oprosti nisam ranije vidjela tvoj post.
Recimo Biotherm ima dosta dobre/efikasne peelinge/exfoliatore za skoro svaki tip koze. Mozes birati u gelu (za masnije) ili u kremi (za osjetljivije) tipove koze. Tube su relativno velike i mogu ti dugo potrajati tako da opravdavaju malo visu cijenu.

Ili recimo nesto od Clarins-a, poput ovoga ili Muradova enzimska maska, bez granula ( dakle bez mehanicke iritacije).

Ka dbudes kupovala sredstvo za ekfolijaciju ili peeling, razgovaraj s magistrom ili tetom u trgovini, otvoreni im reci sto zelis a sto ne. Ako imas osjetljivu kozu obavezno im to reci. Pitaj ih da li ti mogu dati testere d aisprobas neke produkte prije nego ih kupis. Ako nemaju testere pitaj ih da li ce uzeti produkt natrag i vratiti ti novce ako ti ne bude pasao, i da li trebas sacuvati racun. Svaka trgovina bi trebala imati i takvu policu.

Vjerujem da postoje i jeftinije varijante, ali to ces otkriti kasnije. Preporucam ti takodjer i Rosalov gel (ili kremu) za umivanje s salicilnom kiselinom (nisam sama koristila, ali neke forumasice koje inace cijenim obozavaju ovo sredstvo za ciscenje problematicne koze). Sretno
__________________
One Kill Wonder
Karmela is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:59.