Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.01.2007., 17:04   #201
Spojeno na srodnu temu. Taman se uklapa u diskusiju.
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2007., 19:24   #202
Quote:
LoveStory kaže:
Eto mi sada već 4 mjeseca nemamo seksualne ondnose nakon jedne svađe koja se desila nakon saznanja o (obostrano željenoj) trudnoći. I to zato jer on ne može, ne želi, povrijeđen je.
Jel mi netko moze ovo prevest? Saznali su da je trudna pa su se posvadjali ili...?
__________________
You'll never leave where you are, until you decide where you'd rather be

buvljak :)
kit10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2007., 20:05   #203
Posto mi je bolja polovica na godisnjem jer sprema magisterij ja naime radim. I tako oko pola 2 popodne spoji se ona na messenger i kazhe da je najnapaljenija ikada, da dodem doma, da uzmem izlaz, da nemre vise cekat... Nazalost nisam mogao, kuci sam dosao oko pola 5, ona je u meduvrmeenu u kupaoni brala neku vodu jer je glupa ves mashina po ko zna koji put pustila vodu. A ja onako umoran sjeo sam na krevet i cekajuci nju zaspao. I eto sada sam se maloprije probudio a ona uopce ne zheli pricati samnom. Evo bas se otusirala, maze mackicu kremicom al neda da se priblizim niti mi sta govori, mislim da se jako ljuti.

Ljudi sta da radim ?
papaq_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2007., 21:34   #204
Quote:
svi_su_ludi_za_mary kaže:
probaj pustit da ona sama zatraži od tebe sex..to je moje mišljenje..nemoj više ništa ti inicirat..pusti da se kod nje malo razvije želja i da je malo zaintrigira tvoje nepokazivanje sexualne želje...
i nikakva priča o tome..samo se udalji i i vidi šta će bit.
ništa neće biti, ona će odahnuti i biti zadovaoljna što joj ne dosađuje
a seksa će bit još manje...nažalost
prune is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2007., 22:26   #205
Quote:
LoveStory kaže:
Veli nema drugu.
Lako moguće da laže, ali to je sasvim sporedan detalj u priči.
__________________
If liberty means anything at all, it means the right to tell people what they do not want to hear.
George Orwell
Godiva is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2007., 23:09   #206
Dijete na putu,egzistencija.Gadan spoj u muškarčevoj glavi.Za smislit kako dalje trebaju mu obje glave.Neki muškarci odbijaju sex sa trudnom ženom iz straha da ne povrijede majku i dijete.Osobno sam imao taj problem prva 2 mjeseca suprugine trudnoće.Čak mi je to bilo i malo perverzno.Ali nakon prvog odnosa sa trudnom mi ženicom shvaćam da je sex sa trudnicom čist ok.Žena je mnogo napaljenija i emocionalna povezanost partnera je pojačana. Nezna kaj propušta.
VIVA PIVA is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2007., 10:42   #207
Quote:
kit10 kaže: Pogledaj post
Jel mi netko moze ovo prevest? Saznali su da je trudna pa su se posvadjali ili...?
Malo mi je bilo delikatno pa nisam objašnjavala.. No, evo. Kao prvo smo se svadjali zbog financija (klasika) jer on na žalost malo zarađuje (očito nisam bila taktična). Kao drugo ja sam jednostavno osjećala da s trudnoćom nešto nije ok. (i ispostavilo se da nije bilo u početku) pa sam se jako čuvala što je njega pomalo smetalo. I njagore, nakon vođenja ljubavi sam prokrvarila (a najčudnije je što je bilo dosta agresivno s njegove strane iako je uvijek bio pažljiv i nježan). Skoro pa sam dobila panični napadaj. Moja greška je što sam glupo reagirala, tipa gle šta smo napravili, ajme šta će biti itd.
Mjesec dana nakon toga postepeno zahlađenje odnosa, pa onda bum s njegove strane. Dobro da nisam prošvikala. Mislila sam da će otići. Ali nije . Sada s vremenom opet ima nježnosti, brige, želje da se stvari poprave, ali on kao muškarac teško funkcionira, od poljubaca ili bilo čega što je vezano uz seks - ništa. Samo pusice, zagrljaji, nježne riječi.. Ja sam kako kad. Nekad optimistična pa idem veselo oko njega ne zahtijevajući ništa, a nekad depresivna. I kada god krene na bolje, nešto se dogodi, tj. netko od nas zezne stvar. On kaže da sam mu privlačna i da me hoće, ali da jednostavno nije mu dobro, ima problema na poslu, razmišlja o egzistenciji, a ne o tako sporednim stvarima.. I da ga uhvati nelagoda kada na to pomisli. Kako da se postavim? Jesam li nestrpljiva, trebam li mu zapravo pomoći? Moje strpljenje je na žalost pri kraju jer se, ma što on rekao, ipak osjećam nevoljenom i odbačenom. Kada sam par puta i spomenula razvod, rekao je da pretjerujem. Da treba samo malo mira i vremena. Koliko je to? Ne zna ni sam. Help! Da li je netko bio u sličnoj situacii?
LoveStory is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2007., 12:44   #208
Quote:
LoveStory kaže: Pogledaj post
Malo mi je bilo delikatno pa nisam objašnjavala.. No, evo. Kao prvo smo se svadjali zbog financija (klasika) jer on na žalost malo zarađuje (očito nisam bila taktična). Kao drugo ja sam jednostavno osjećala da s trudnoćom nešto nije ok. (i ispostavilo se da nije bilo u početku) pa sam se jako čuvala što je njega pomalo smetalo. I njagore, nakon vođenja ljubavi sam prokrvarila (a najčudnije je što je bilo dosta agresivno s njegove strane iako je uvijek bio pažljiv i nježan). Skoro pa sam dobila panični napadaj. Moja greška je što sam glupo reagirala, tipa gle šta smo napravili, ajme šta će biti itd.
Mjesec dana nakon toga postepeno zahlađenje odnosa, pa onda bum s njegove strane. Dobro da nisam prošvikala. Mislila sam da će otići. Ali nije . Sada s vremenom opet ima nježnosti, brige, želje da se stvari poprave, ali on kao muškarac teško funkcionira, od poljubaca ili bilo čega što je vezano uz seks - ništa. Samo pusice, zagrljaji, nježne riječi.. Ja sam kako kad. Nekad optimistična pa idem veselo oko njega ne zahtijevajući ništa, a nekad depresivna. I kada god krene na bolje, nešto se dogodi, tj. netko od nas zezne stvar. On kaže da sam mu privlačna i da me hoće, ali da jednostavno nije mu dobro, ima problema na poslu, razmišlja o egzistenciji, a ne o tako sporednim stvarima.. I da ga uhvati nelagoda kada na to pomisli. Kako da se postavim? Jesam li nestrpljiva, trebam li mu zapravo pomoći? Moje strpljenje je na žalost pri kraju jer se, ma što on rekao, ipak osjećam nevoljenom i odbačenom. Kada sam par puta i spomenula razvod, rekao je da pretjerujem. Da treba samo malo mira i vremena. Koliko je to? Ne zna ni sam. Help! Da li je netko bio u sličnoj situacii?
Vas dvoje ste nešto gadno zajebali. Bojim se da vam forum neće pomoći. Ako vam međusobni razgovori ne pomognu (a čini mi se da baš ne napredujete), moj bi savjet bio da potražite stručni savjet.

Možda vrijeme pomogne, ali sumnjam. Kad dijete dođe, sve će biti samo još gore i biti ćete još udaljeniji. Novorođenče obično preuzme monopol i malo vremena ostavlja za bilo što drugo.
Emericzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2007., 14:25   #209
Quote:
papaq_ kaže: Pogledaj post
Posto mi je bolja polovica na godisnjem jer sprema magisterij ja naime radim. I tako oko pola 2 popodne spoji se ona na messenger i kazhe da je najnapaljenija ikada, da dodem doma, da uzmem izlaz, da nemre vise cekat... Nazalost nisam mogao, kuci sam dosao oko pola 5, ona je u meduvrmeenu u kupaoni brala neku vodu jer je glupa ves mashina po ko zna koji put pustila vodu. A ja onako umoran sjeo sam na krevet i cekajuci nju zaspao. I eto sada sam se maloprije probudio a ona uopce ne zheli pricati samnom. Evo bas se otusirala, maze mackicu kremicom al neda da se priblizim niti mi sta govori, mislim da se jako ljuti.

Ljudi sta da radim?
Ništa. Pusti magistricu da se ljuti.
Do doktorata možda i odraste.
Illana is online now  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2007., 14:36   #210
Quote:
prune kaže: Pogledaj post
ništa neće biti, ona će odahnuti i biti zadovaoljna što joj ne dosađuje
a seksa će bit još manje...nažalost
možda neko vrijeme..onda će se ona počet pitat šta je s njim, zar je više ne želi..mislim da je njoj neinteresantna ta situacija da ga uvijek može imat..ako to uspije promijenit i napravit je ljubomornom zbog moguće druge žene..mislim da neće imat izlaza..počet će obraćat pozornost na ono na što nikada nije.

mora je napravit nesigurnom u svoju ženstvenost i u svoju seksualnost. stalno odbijat seks s njom, jer nije dobra u krevetu i jer nije zadovoljan s njom, jer ga ne zadovoljava..možda čak mora potražit drugu.

na taj način će je prisilit da nešto promijeni..jer će dirnut u njezinu fantaziju o idealnom braku..to je njezina slaba točka.
svi_su_ludi_za_mary is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2007., 15:46   #211
Quote:
VIVA PIVA kaže: Pogledaj post
Fali mi sexa u braku i ozbiljno patim zbog tog,ja bih svaki dan a mila ženica jednom mjesečno i tako to već godinama,već pomišljam i na rastavu,help.
ne znam, meni to ide po vjeri a rastava po meni ne dolazi u obzir a osobito ne zbog takvog "problema".
Smatram da to mozete rijesiti kompromisom - recimo jednom tjedno a u svakome slucaju popricaj sa zenom, mozda nije ni zadovoljna s tvojim cinom tako da mozda i nije sve tako jednostavno..
E da, u svakome slucaju ti preporucam da slijedeci put to napravis vatreno i strastveno tako da bude van sebe pa ces vidjeti kako ce htjeti - monotomija ubija zelju
Zjena is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2007., 19:56   #212
Quote:
svi_su_ludi_za_mary kaže: Pogledaj post
možda neko vrijeme..onda će se ona počet pitat šta je s njim, zar je više ne želi..mislim da je njoj neinteresantna ta situacija da ga uvijek može imat..ako to uspije promijenit i napravit je ljubomornom zbog moguće druge žene..mislim da neće imat izlaza..počet će obraćat pozornost na ono na što nikada nije.

mora je napravit nesigurnom u svoju ženstvenost i u svoju seksualnost. stalno odbijat seks s njom, jer nije dobra u krevetu i jer nije zadovoljan s njom, jer ga ne zadovoljava..možda čak mora potražit drugu.

na taj način će je prisilit da nešto promijeni..jer će dirnut u njezinu fantaziju o idealnom braku..to je njezina slaba točka.
možda je to tako sa ženama koje se ne žele baš previše sexati sa svojim partnerom

ali s muškima, nažalost znam iz vlastitog iskustva, to nije tako
prune is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2007., 00:48   #213
Kod mene je obratno. JA HOĆUUUUUUUU!!!! A on, njega boli glava, umoran je, ili mu se samo"mazi".Romantičar do bola, bez ikakve akcije. A ja bi iskušala sve najbolje.
Sangrija is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2007., 01:38   #214
Quote:
Sangrija kaže: Pogledaj post
Kod mene je obratno. JA HOĆUUUUUUUU!!!! A on, njega boli glava, umoran je, ili mu se samo"mazi".Romantičar do bola, bez ikakve akcije. A ja bi iskušala sve najbolje.
Vidim da bi na ovom forumu dobro funkcionirala trampa. Kao u onoj seriji 'Mijenjam ženu'. Čudno kako ta želja kod parova često bude asimetrična.
Emericzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2007., 01:52   #215
Quote:
Emericzy kaže: Pogledaj post
Vidim da bi na ovom forumu dobro funkcionirala trampa. Kao u onoj seriji 'Mijenjam ženu'. Čudno kako ta želja kod parova često bude asimetrična.
Ma ne bih baš isprobavala takve stvari, ali de nek se čovjek malo trgne.
Zar svaki put moramo napraviti atmosferu?!!!
Ja bi nekad i nabrzaka, ono, prije jutarnje kave dok još ne mogu otvoriti oči kako Bog zapovijeda.
Sangrija is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2007., 09:26   #216
Quote:
Sangrija kaže: Pogledaj post
Ja bi nekad i nabrzaka, ono, prije jutarnje kave dok još ne mogu otvoriti oči kako Bog zapovijeda.
Na to sam i mislio. A kavu onda na miru popiješ s mužem. Ti mirna, on miran. A o meni da niti ne govorimo.
Emericzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2007., 12:28   #217
Ja sam naucila da imam dva lica.
Seksualna.
Kada su redovni radni dani, bez mogucnosti poduzeg odmora od svakodnevnih briga, rijetko mi je sex na pameti.

Ali na godisnjem odmoru, jadan on. Samo se blazeno smije, voli me do neslucenih visina, lebdi u nekom drugom vremenu, pjeva po cesti noseci me na rukama...i nikada nam nije dosta jedno drugog.
ALI, tada sam na godisnjem odmoru: i moje tijelo i glava i misli: uzivam 1000%.
Postojimo samo nas dvoje, uvodimo se u neku nasu karantenu.

Priznajem da rijetko takav osjecaj mozemo uzgojiti tijekom radnih dana, pa koristimo produzene week-ende, praznike da bismo usli i glavama u faze totalnog bijega.
Nije lako, priznajem, ali ide nekako.
Putovanja nas dodatno inspiriraju, izlasci, vecere....ugadjamo si kako znamo i umijemo. I sve vise bjezimo iz kreveta u neke nove destinacije: uzbudljivije je.

Mi smo strijelci, valjda nam je taj avanturizam u krvi...
Zelim reci da se i za sex treba potruditi, oboje...jer je jedino to dobitna kombinacija.
__________________
i uvijek su mi moja prava na prvom mjestu. jer su ona temelj za nasa.
oona is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2007., 12:35   #218
Quote:
Sangrija kaže: Pogledaj post
Kod mene je obratno. JA HOĆUUUUUUUU!!!! A on, njega boli glava, umoran je, ili mu se samo"mazi".Romantičar do bola, bez ikakve akcije. A ja bi iskušala sve najbolje.
O koliko godina braka se ovdje radi?

Ili u onim slučajevima kad ona neće?
__________________
Be yourself, no matter what they say.
arna is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2007., 13:27   #219
[QUOTE=arna;7259728]O koliko godina braka se ovdje radi?
Ma nije da smo godinama u braku. On je veoma romantičan, pa želi da svaki put to bude savršena atmosfera. Svijeće, cvijeće, ruže....
Pa nemamo baš svaki put vremena i snage za pripremanje terena. Pa kad ja hoću "nabrzaka", divlje i vatreno, njemu se tako neda, jer je on romantičar. Pa mu je stoga bezveze započimati nešto ako to nije "kako treba".
I onda se posvađamo, okrenemo se leđima jedan drugome. A sutra? Kao da se ništa nije desilo, a ja molim Boga za jedan što prije!!!
Sangrija is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2007., 14:11   #220
Quote:
Sangrija kaže: Pogledaj post
Ma nije da smo godinama u braku. On je veoma romantičan, pa želi da svaki put to bude savršena atmosfera. Svijeće, cvijeće, ruže....
Pa nemamo baš svaki put vremena i snage za pripremanje terena. Pa kad ja hoću "nabrzaka", divlje i vatreno, njemu se tako neda, jer je on romantičar. Pa mu je stoga bezveze započimati nešto ako to nije "kako treba".
I onda se posvađamo, okrenemo se leđima jedan drugome. A sutra? Kao da se ništa nije desilo, a ja molim Boga za jedan što prije!!!
Priznajem da za ovakav slučaj nisam čula. Obično su, bili romantični ili ne, uvijek spremni za akciju. A ništa, kad ti dođe a neda ti se pripremati ambijent, stavi ružu među zube (veliš da voli ruže ), ogrni ogrtač ispod kojeg niš nemaš, mumljaj romantičnu pjesmicu, donesi vam pićence , srkni i zaskoči ga. Ako ne upali, imaš se pravo zamisliti.
__________________
Be yourself, no matter what they say.
arna is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:53.