Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija > Biciklizam

Biciklizam Na dva kotača uokolo

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.09.2009., 15:46   #41
evo šta sam pronašao za pletix - Protective

dio članka:
...Ima ekskluzivni ugovor s multinacionalnom kompanijom Adidas, prema kojem Pletix za taj veliki svjetski brand proizvodi cjelokupni Protective specijalizirani program profesionalne sportske biciklističke odjeće...

cijeli članak

pa eto možda se i nama smiješi povoljnija kupnja biciklističke obleke
__________________
Da Vi niste neki šarlatan? Ljudi iz kompjutera! Tiger Woods Tiger in the woods
Oluja77 is offline  
Old 15.09.2009., 19:55   #42
ja upravo sa ebay-a naručio cannondale komplet (majica i bicke sa tregerima) za 300-tinjak čuna.
javim kvalitetu za 10ak dana kad prieha iz hong konga.
pakleni_patuljak is offline  
Old 15.09.2009., 21:08   #43
Quote:
pakleni_patuljak kaže: Pogledaj post
ja upravo sa ebay-a naručio cannondale komplet (majica i bicke sa tregerima) za 300-tinjak čuna.
javim kvalitetu za 10ak dana kad prieha iz hong konga.
daj fotku ili neki link .....da svi isto naručimo
__________________
imam čvrsto razvijenu slabu volju
Eppur si muove is offline  
Old 15.09.2009., 22:53   #44
pa barem toga ima pun kua...

evo linka
pakleni_patuljak is offline  
Old 16.09.2009., 00:05   #45
Quote:
pakleni_patuljak kaže: Pogledaj post
pa barem toga ima pun kua...

evo linka
ufff, jedva čekam da te vidim u ovome...
ZovitemeŽuta is offline  
Old 16.09.2009., 09:01   #46
Drito sam prije ljeta gledao tu obleku (nema Norco nekakvu, al nema veze ^^ ), baš me zanima kakva je.
Nikolo is offline  
Old 16.09.2009., 18:03   #47
aj,javi cim stigne kakva je kvaliteta i dal te carina lupila po džepu ?
Ares1 is offline  
Old 22.09.2009., 23:13   #48
Ja danas bio do Venezie, pa sam skoknuo do http://www.decathlon.it/ , i mogu Vam reći da ima dosta zanimljivih stvari po jako pristupačnim cjenama.
__________________
You'll Never Walk Alone
Sponzor is offline  
Old 23.09.2009., 22:35   #49
evo ja si ovak za probu baš naručujem rukavice Oneal 2009 Element MX ATV MTB Dirtbike Gloves ADULT..cijena sa shipingom oko 23 dolara....pa da vidimo za početak kak bu išlo..
__________________
“You spend the first years of a child’s life teaching it to walk and talk, then you spend the rest of its life telling it to shut up and sit down”
Dwarfinjo is offline  
Old 24.09.2009., 01:52   #50
Quote:
La Bahata kaže: Pogledaj post
Ovaj, jesi ti siguran da je riječ o Pletixu? Jer to je dućan sa rubljem i kupaćima, i to hrvatska proizvodnja. Znam jer imam jedan njihov


Može li mi netko tko nosi hlače s tregerima (biciklističke naravno ) objasniti zašto ih nosi Stvarno mi nije jasno... Kaj vam obične hlače/tajice spadaju, ili se vide leđa kad se nagnete... Nekaj treće?

To i šiva neko u hrvatskoj a protective lijepi svoj logo na njih, jedina razlika ovih i tih od protectiva je kaj je na ovima drugi logo..nisam bio u ducanu pa ne znam koliko velik izbor imaju.. budem otisao jedan dan pa javim..
nvn is offline  
Old 24.09.2009., 09:30   #51
Krećem u nabavku obleke za hladne dane, za vožnju po gradu do posla i nazad. Napravio sam izbor pa me zanimaju vaša mišljenja i savjeti:
Nathlače:
http://www.keindl-sport.com/proizvod.asp?id=2442
300kn

Maska za lice:
http://www.keindl-sport.com/proizvod.asp?id=2371
100kn

Jakna:
http://www.keindl-sport.com/proizvod.asp?id=2314
500kn

Rukavice; COMP black:
http://www.markoprojekt.com/index.ph...0&k=24|130|178
190kn
Ges is offline  
Old 24.09.2009., 10:24   #52
Quote:
Ges kaže: Pogledaj post
Krećem u nabavku obleke za hladne dane, za vožnju po gradu do posla i nazad. Napravio sam izbor pa me zanimaju vaša mišljenja i savjeti:

Jakna:
http://www.keindl-sport.com/proizvod.asp?id=2314
500kn
Ova Bicycle Line jakna mi se cini (ovako sa slike) da je ravno odrezana sa straznje strane, sto je lose jer ne stiti donji dio ledja, a namjena joj je za zimu.
Imam Bicycle Line majicu kratkih rukava koja je ravno odrezana, pa mi se tokom voznje podigne do pola ledja,
a puno sam je platio u doticnom ducanu

Inace, zimska se oprema najpovoljnije kupuje na proljece.
Od sada gledam samo stvari na e-bayu, 50-60% jeftinije nego kod nas.
marton is offline  
Old 24.09.2009., 12:06   #53
marton, thnx! nebih uopće pazio na taj detalj
a što se tiče nabavke u sezoni, je*iga: obično kad kupujem na kraju sezone, nikad nemaju brojeva... pa radije dam sada, jer mi sada i treba i onda sam miran. ne želim provest još jednu godinu gužvajući se u tramvaju jer sam se dvoumio oko nabavke obleke
Ges is offline  
Old 24.09.2009., 12:16   #54
Quote:
Ges kaže: Pogledaj post
marton, thnx! nebih uopće pazio na taj detalj
a što se tiče nabavke u sezoni, je*iga: obično kad kupujem na kraju sezone, nikad nemaju brojeva... pa radije dam sada, jer mi sada i treba i onda sam miran. ne želim provest još jednu godinu gužvajući se u tramvaju jer sam se dvoumio oko nabavke obleke
Tu su jaknu imali na snizenju jos od proljeca za 299kn, ali je nisu prodavali tokom ljeta zbog nadolazece jeseni, sada su podigli cijene
marton is offline  
Old 24.09.2009., 12:53   #55
Quote:
marton kaže: Pogledaj post
Ova Bicycle Line jakna mi se cini (ovako sa slike) da je ravno odrezana sa straznje strane, sto je lose jer ne stiti donji dio ledja, a namjena joj je za zimu.
Imam Bicycle Line majicu kratkih rukava koja je ravno odrezana, pa mi se tokom voznje podigne do pola ledja,
a puno sam je platio u doticnom ducanu

Inace, zimska se oprema najpovoljnije kupuje na proljece.
Od sada gledam samo stvari na e-bayu, 50-60% jeftinije nego kod nas.
To je totalno pretjerivanje sa cijenama...Par postova gore stavio sam link..takve jakne, malo bolje, cijena im se kreće od 35-50 eura..najskuplje su do 70 eura, al to su one deblje..za full hladne dane..tako su mi izgledale.

Znači, ako se uzima više stvari mislim da se isplati (sa još nekim pa podjeliti troškove puta) skočiti do Italije..izbor je daleko veči, cijene puno povoljnije. I nema čega nema.
__________________
You'll Never Walk Alone
Sponzor is offline  
Old 24.09.2009., 13:18   #56
Quote:
Sponzor kaže: Pogledaj post
To je totalno pretjerivanje sa cijenama...Par postova gore stavio sam link..takve jakne, malo bolje, cijena im se kreće od 35-50 eura..najskuplje su do 70 eura, al to su one deblje..za full hladne dane..tako su mi izgledale.

Znači, ako se uzima više stvari mislim da se isplati (sa još nekim pa podjeliti troškove puta) skočiti do Italije..izbor je daleko veči, cijene puno povoljnije. I nema čega nema.

slažem se

ja sam svoju nabavku odradio u austriji i za cijenu jakne u hr kupio
"gore bike wear" jaknu, duge bicke i kapu
Haus_Tw is offline  
Old 24.09.2009., 13:32   #57
Da li negdje u ZGu imaju XXL ili XXXL odjecu? Imam skoro 2 metra i malo preko 100 kg,a neda mi se obilaziti svaki ducan..
__________________
We dont need no education....
-yes you do, you just used a double negative
sylar86 is offline  
Old 24.09.2009., 16:41   #58
jel postoje mačje oči u ljepljivim trakama?

kupila sam kabanicu za bicikl i sva je plava i htjel bi na nju naljepiti nekakve svijetleće trake ili mačje oči da budem bolje uočljivija u sumraku, po kiši,.... di bi to mogla (ako uopće da) kupiti?
__________________
What are you trying to do, destroy a man who seeks the truth, or destroy the truth so no man can seek it? Either way you lose.
zuzi666 is offline  
Old 02.10.2009., 14:32   #59
Quote:
pakleni_patuljak kaže: Pogledaj post
pa barem toga ima pun kua...

evo linka

samo da javim...

danas podigo robu na carinskoj pošti.
barba carinik mi oprostio carinu (14%) i pedeve pa nisam platio dodatnih 136 čuna.

roba je inače jaaako kvalitetna, sve 'coolmax', vrhunski gel uložak, zaista sam zadovoljan.
veličina je pravi xl, znači ne treba pretjerivati sa naručivanjem veličine.
pakleni_patuljak is offline  
Old 02.10.2009., 16:55   #60
Quote:
pakleni_patuljak kaže: Pogledaj post
samo da javim...


veličina je pravi xl, znači ne treba pretjerivati sa naručivanjem veličine.
Ja sam tu pogriješio , naručio sam iz Australije i dobio odličan dres "loto" , samo sam se prešao u broju , za xl , dobio sam veličinu l , po nihovim brojevima bi mi izgleda odgovaralo xxl.Inače kvaliteta je ok , cijena upola manje nego kod nas , samo se čeka 20-ak dana.Nisu me carinili , jer je ispod 100 dolara.
bokacco is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:51.