Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.03.2009., 23:15   #1
Stone Island

Pozdrav svima

Zanima me informacija dali u Zagrebu (ili negdje drugdje u HR) ima za kupiti odjeca branda Stone Island??? Znam da je prije bilo u Heruc galeriji u Zagrebu, ali kolko znam vise ne drze

Takodjer, ako netko zna gdje ima za kupiti izvan HR, u blizoj okolici (Slovenia, Italia, Austria) ???

Mozda neki link za kvalitetni online shop koji dostavlja u HR?? (osim njihovog sluzbenog online ducana)

Pozdrav i unaprijed hvala na odgovorima
Casual is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2009., 23:23   #2
Mislim da ima još u Herucu.
Inače zamrzio sam i taj brand i CP company. Sve je odletilo u caritas.
black_man is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2009., 23:34   #3
Quote:
black_man kaže: Pogledaj post
Mislim da ima još u Herucu.
Inače zamrzio sam i taj brand i CP company. Sve je odletilo u caritas.
u caritas???
pa kaj se to dogodilo da si ga tak zamrzio?
Casual is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2009., 00:47   #4
Quote:
Casual kaže: Pogledaj post
u caritas???
pa kaj se to dogodilo da si ga tak zamrzio?
Ma kupio sam si hlače i neku majicu,uglavnom sam se na CP bio zakačio,ali valjda sam imao previše očekivanja. Puštalo je boju,dobio sam neke mrlje po odjeći,gužvala se...sve etiketirano kao light weigth cotton/nylon.. u biti mi je cijena bila primamljiva jer je 2-3 puta jeftinije od Prade a sličnog izgleda/dizajna...ali sam skužio da se kvalitetom ne može usporediti s Pradom..žali Bože dvoje kratke hlače sam bio platio 2400 kn.....nisu ni jedno ljeto izdržale
iako generalno imaju kvalitetne i lijepe stvari,ali možda ja nekad očekujem previše pa me ne treba uzimat zdravo za gotovo,ali te kombinacije cotton/nylon ne bih više od njih kupovao
black_man is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2009., 02:00   #5
Ma ne bi bas reka da je tako, iman nekoliko komada SI-a, a ima san ih i prije i iskreno moran rec da je extremno kvalitetna roba i u niti jedan komad sta san kupija nisan se razocara. Ako kupujes priko neta pripazi na velik broj fals stvari koje se prodaju, ne samo priko ebaya nego i drugih stranica, jednostano se kopiraju na veliko iz kine i obavezno kad kupujes, pripazi na tzv art.no po kojen mos vidit jel stvar original ili fals. Evo ti nekoliko linkova pa vidi...

www.stoneisland.com -naruciva od njih
www.stoneislandstore.com -isto tako
www.yoox.com
www.flannelsfashion.com/

E da, kolko ja znan u Heruca jos ima nesto Stone island denima, slicno ime, ali kompletno drugi brand iste firme
M.K. is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2009., 09:49   #6
Moram se sloziti sa M.K., i po mojem iskustvu SI je jako, jako kvalitetan...imam par komada (vesta, jakna) i jako sam zadovoljan...u istom su stanju ko i prvi dan

Hvala na linkovima, evo upravo sam narucio sa www.stoneislandstore.com ...znao sam za taj shop i prije, ali ne znam ni sam zasto, izgled stranice mi nije bas ulijevao povjerenje za potrositi par stotina eur online
Imaju trenutno sale 50%...cijene su odlicne (za SI )

Inace, kaj se Heruca tice...ne drze vise SI, provjereno...i dok su drzali, ponuda im je bila katastrofalna...
To mi nikako nije jasno, znam da potraznja postoji bez obzira na jako visoku cijenu...
Za SI Denim ne znam, mozda su im ostali jos kakvi ostaci ostataka od prije dok su drzali, ali to je ionak kao sto si i rekao skroz drugi brand (meni osobno se puno manje svidja od "pravog" SI)
Casual is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2009., 21:07   #7
pipazi samo na kalupe modela sta narucujes, obavezno provjeri dimenzije proizvoda. zadnje 2 sezone SI nenormalno radi manje kalupe, pa ljudi koji su prije nosili L, bi tribali uzet XL, govorin iz osobnog iskustva
M.K. is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2009., 21:59   #8
Quote:
M.K. kaže: Pogledaj post
pipazi samo na kalupe modela sta narucujes, obavezno provjeri dimenzije proizvoda. zadnje 2 sezone SI nenormalno radi manje kalupe, pa ljudi koji su prije nosili L, bi tribali uzet XL, govorin iz osobnog iskustva
poznato mi je to sa velicinama
samo kaj se kod mene pomaknulo sa XXL na XXXL
Casual is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2009., 22:13   #9
Inače nosim L,meni odgovara XL..

Kupujete li i C.P.company?!

edit: Inače primamljive su mi njihove sportske jakne i puloveri,ali s kratkim hlačama sam bio stvarno jako razočaran jer 200E za hlače je puno,a katastrofalno su loše i k tome proizvedene u Tunisu. Bojane su tek nakon šivanja i svakim uranjanjem u toplu vodu puštaju boju..Također kožne jakne nisu najbolje što se može kupiti. Probao sam i par klasičnih,jednobojnih pulovera,vidim ih sad na yooxu za 90-100E,svejedno sam mišljenja da je bolje kupiti Pradu sport na sniženju za istu ili 30ak eura veću cijenu.

Zadnje uređivanje black_man : 12.03.2009. at 22:20.
black_man is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2009., 13:13   #10
naletio sam na ovo danas, pa da podijelim srecu sa ostalim SI fanovima

http://www.casual-mob.com/

nadam se da ce proraditi sto prije...
Casual is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2009., 15:05   #11
CP Company nisam dosada kupova, iako planiran uzet neki dzenpercic ili majicu, a naravno ono sta cu kad tad kupit kad budem pri lovi je Mille miglia jaketa, najnapetiji svakako komad od CP-a. Inace, nema ti veze to puno sta je komad proizveden u Tunisu, on je tamo samo sivan u tvornici strogo kontroliranoj od SPW, a jasno sam materijal je proizveden u tvornici u Ravarinu u Italiji odakle sve i potjece, vjerovatno si naletija na tzv. "Lemon", zna se nekome potrefit takav komad, pa se ljudi cesto razocaraju. I po svemu je CP puno "elitniji brand" od Stone island-a, island je ajmo rec sportskiji. Inace ja iman 2 jakete od SI, obe su made in Romania i ni po cemu ne zaostaju od onih iz Italy.
M.K. is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2009., 15:06   #12
Casual, ovaj link sta si da, jel to nesto Hrvatsko ili strano?
M.K. is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2009., 15:37   #13
Quote:
M.K. kaže: Pogledaj post
Casual, ovaj link sta si da, jel to nesto Hrvatsko ili strano?
nasa je stranica...tip koji drzi Izvan kontrole to pokrece...
idem danas poslije posla kod njega u ducan pa cu se malo raspitati kad ce krenuti nova stranica i dali ce imati samo online prodaju ili i normalnu...

p.s. imam nekih problema sa narucivanjem sa http://www.stoneislandstore.com/

kad sam pustio placanje preko paypala, dobio sam mail od paypala i privremeno su mi blokirali account zbog sumnje u neke nezakonite radnje
vidim na svojem internet bankarstvu da je placanje vec sjelo na karticu...nadam se da bu sve proslo ok
Casual is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2009., 16:01   #14
Stvarno ne znan zasto, posalji mejl ovima na store, pitaj ih u cemu je problem
M.K. is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2016., 16:00   #15
ima kakvih novosti di nabavit stone island majice dugih rukava? u hrvatskoj nema ducan?
TheMartian is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2018., 16:18   #16
Jeli se sta promjenilo u Hr sa Stone Islandom? Postoje li kakve online stranice za narucivanje?
Craig Tucker is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2019., 09:05   #17
Sramota da ovaj brend danas ne možeš naći nigdje u Zagrebu. Ili ja gledam na krivim mjestima?
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2019., 18:14   #18
Nema ga još od dana Heruc galerije,al dns mozes sa neta narucit ,cak uletit na neku solidnu akciju.

Jedino je šteta kaj su zatvorili casualclothing.dk jer oni su uvijek imali dobru robu i dobre sezonske rasprodaje.

Cak su zatvorili i ducan u Kopenhagenu u kojem sam bio nekolicinu puta.
__________________
"Dee, I swear you would be of more use to me if I skinned you and turned your skin into a lampshade or fashioned you into a piece of high-end luggage. Add you to my collection."
Dennis Reynolds is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2019., 16:19   #19
S koje str?
Craig Tucker is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2019., 21:58   #20
Quote:
Craig Tucker kaže: Pogledaj post
S koje str?
https://iamdeadstock.com/

Ovo je jedina stranica za koju provjereno znam(osim SI stranice),al realno otišli su u kurac u zadnjih par godina kad su postali previše mainstream.

C.P. Company puno jaci trenutno kaj se tice jakni i hoodica.
__________________
"Dee, I swear you would be of more use to me if I skinned you and turned your skin into a lampshade or fashioned you into a piece of high-end luggage. Add you to my collection."
Dennis Reynolds is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:01.