Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.10.2016., 21:04   #1
nezahvalni oblik stražnjice i moda

nisam znala gdje da postavim upit pa ne zamjerite na otvaranju nove teme.

molim savjet:
nisam štrkljava, normalna kilaža, bila čak i punašna jedno vrijeme, ali problem uvijek isti: nemam stražnjicu. totalni izostanak iste...flat rate, pljoska, nazovi kako hoćeš.

nijedne hlače niti suknja mi ne stoje lijepo i iako sam se odavno pomirila s tim sad me opet uhvatila frustracija. idem sljedeći mjesec na jednu svadbu i dosta mi je više širokih haljina...želim i ja jednom biti u uskom

postoji li kakav trik, gaćice, čarape, šta god, koji bi od moje ravnice napravio bar malo brdašce?
gosolo is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2016., 21:26   #2
Quote:
gosolo kaže: Pogledaj post
nisam znala gdje da postavim upit pa ne zamjerite na otvaranju nove teme.

molim savjet:
nisam štrkljava, normalna kilaža, bila čak i punašna jedno vrijeme, ali problem uvijek isti: nemam stražnjicu. totalni izostanak iste...flat rate, pljoska, nazovi kako hoćeš.

nijedne hlače niti suknja mi ne stoje lijepo i iako sam se odavno pomirila s tim sad me opet uhvatila frustracija. idem sljedeći mjesec na jednu svadbu i dosta mi je više širokih haljina...želim i ja jednom biti u uskom

postoji li kakav trik, gaćice, čarape, šta god, koji bi od moje ravnice napravio bar malo brdašce?
guza ne dolazi sama od sebe, trebaš vježbat
No, mislim da ti je ovo rješenje, probaj
FatGlow is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2016., 22:27   #3
Quote:
gosolo kaže: Pogledaj post
nisam znala gdje da postavim upit pa ne zamjerite na otvaranju nove teme.

molim savjet:
nisam štrkljava, normalna kilaža, bila čak i punašna jedno vrijeme, ali problem uvijek isti: nemam stražnjicu. totalni izostanak iste...flat rate, pljoska, nazovi kako hoćeš.

nijedne hlače niti suknja mi ne stoje lijepo i iako sam se odavno pomirila s tim sad me opet uhvatila frustracija. idem sljedeći mjesec na jednu svadbu i dosta mi je više širokih haljina...želim i ja jednom biti u uskom

postoji li kakav trik, gaćice, čarape, šta god, koji bi od moje ravnice napravio bar malo brdašce?
Ojacati misice.
mantisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2016., 15:51   #4
Ma da, ako netko ima malu prdu, ima malu prdu. To je pitanje grade tijela, misicima se moze ucvrstinuti i oblikovati ali samo ako ima materijala. To je kao da zeni sa malim sisama kazete da vjezba pa ce joj sise narasti na punu dvojku.

gosolo, nazalost nema tu puno pomoci (osim op :/), uska suknja ti nije prijatelj i to je to. Mozes nositi zvono, A- kroj, ali pencil ako je takva situacija nop. No, recimo ja bih rado nosila pune zvonolike suknje i nemrem, jednostavno nemam gradu struka za to i to sam prihvatila i sto je puno mudrije nego forsati i izgledati u najmanju ruku smijesno.
pupetta.maresca is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2016., 00:28   #5
Quote:
pupetta.maresca kaže: Pogledaj post
Ma da, ako netko ima malu prdu, ima malu prdu. To je pitanje grade tijela, misicima se moze ucvrstinuti i oblikovati ali samo ako ima materijala. To je kao da zeni sa malim sisama kazete da vjezba pa ce joj sise narasti na punu dvojku.

gosolo, nazalost nema tu puno pomoci (osim op :/), uska suknja ti nije prijatelj i to je to. Mozes nositi zvono, A- kroj, ali pencil ako je takva situacija nop. No, recimo ja bih rado nosila pune zvonolike suknje i nemrem, jednostavno nemam gradu struka za to i to sam prihvatila i sto je puno mudrije nego forsati i izgledati u najmanju ruku smijesno.
Guzica je građena od mišića (i masnog tkiva) i prema tome na to se može utjecati.
mantisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2016., 09:26   #6
Od kud vi vadite ove gluposti?? Najlakše je reći genetika i kriviti mamu i tatu. Ne možeš uspoređivati sise i dupe zbog mliječnih žlijezda, ali zato možeš npr. dupe i trbuh, noge, ruke, ramena, listove. Ako nemaš mišića, (tj. svi ih imamo, neki više, neki manje) vježbaj i jedi, narasti će. Ako netko može smanjiti trbuh ili povećati ruke, može i dupe. Kreni u teretanu, radi čučanj, iskorak, deadlift, deadlift na ravne noge, neke izolacijeke vježbe za noge na spravama (ovisno koje sprave su u teretani), a i vježbe za ostatak tijela.. Jedi dosta mesa, ribe, jaja, sira, malo manje zobenih, riže, tjestenine i eto ti prvih rezultata kroz par mjeseci.
ZeroW is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2016., 14:00   #7
Pa moze vjezbati, ali nece imat guzicu ala Beyonce da se popne na trepavice.
veka123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2016., 14:25   #8
Nebude imala ko Beyonce, ali bude imala lijepu, prcastu, zategnutu guzicu proporcionalnu sa bokovima i ostatkom tijela.
ZeroW is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2016., 15:04   #9
Quote:
veka123 kaže: Pogledaj post
Pa moze vjezbati, ali nece imat guzicu ala Beyonce da se popne na trepavice.
A zašto bi uopće trebala imati guzicu kao Beyonce?
(malo mi je to prenaglašeno)
mantisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2016., 18:09   #10
Možda ovako nešto?
http://www.ebay.com/itm/Sexy-Lady-Pu...GMNsg2TGpOUliw

http://www.ebay.com/itm/Butt-Lifter-...srlgXpn5BfVcLw

a glupost je da se stražnjica ne može oblikovati (svi se mi rađamo sa 3 gluteusa koji se mogu oblikovati), niti rast stražnjice ovisi o istim faktorima kao rast grudi (žlijezde, hormoni, itd) to dvoje se uopće ne može upoređivat.
(+1 zeroW)
*soul*mate* is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2016., 07:45   #11
Quote:
mantisa kaže: Pogledaj post
A zašto bi uopće trebala imati guzicu kao Beyonce?
(malo mi je to prenaglašeno)
Pa karikiram?

Uostalom cini se da bi cura uskoro htjela imati naglasenu guzu zbog svadbe..tako da nema spasa sad u vjezbanju. Uostalom ako je skladna vjerojatno jedina ona vidi na taj nacin svoju pozadinu.
veka123 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:17.