Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.09.2016., 21:54   #101
kakav je izbor kod nas u dućanu? web ima super haljina, ali rađe bi probala

I jel samo jedan dućan u ZG?
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2016., 11:15   #102
mislim da su tri ducana, ako neki u medjuvremenu nije zatvoren (point, wg i am), a zenska odjeca je ostala samo u pointu i izbor je uglavnom nikakav.
nema ni desetina stvari s weba, dosta toga je i od proslih sezona, ali, naravno, po punoj cijeni.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2016., 19:41   #103
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
mislim da su tri ducana, ako neki u medjuvremenu nije zatvoren (point, wg i am), a zenska odjeca je ostala samo u pointu i izbor je uglavnom nikakav.
nema ni desetina stvari s weba, dosta toga je i od proslih sezona, ali, naravno, po punoj cijeni.
ah....

hvala ti
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2016., 15:33   #104
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
mislim da su tri ducana, ako neki u medjuvremenu nije zatvoren (point, wg i am), a zenska odjeca je ostala samo u pointu i izbor je uglavnom nikakav.
nema ni desetina stvari s weba, dosta toga je i od proslih sezona, ali, naravno, po punoj cijeni.
A gdje je point?
mantisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2016., 16:48   #105
Quote:
mantisa kaže: Pogledaj post
A gdje je point?
Na križanju Rudeške i Horvaćanske...
sef sale666 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2016., 11:00   #106
Quote:
sef sale666 kaže: Pogledaj post
Na križanju Rudeške i Horvaćanske...
Hvala! Nisam nikad bila.
mantisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2016., 19:52   #107
Cure,jel se moze iz nexta narucit da dode u ducan i tamo preuzmem?

sent by air
TweetyBirdy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2016., 19:11   #108
Imam problem s placanjem na njihovoj stranici
Ne prihvacani maestro debitnu karticu ni amex
ima li netko taj problem?
Exclusive is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2016., 01:42   #109
Kad Next ima nekakva online sniženja?
Dorée is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2016., 07:15   #110
za hr nikad.
ne znam koja je to fora da jedan brend nikad nema online snizenje, ali eto...
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2016., 14:22   #111
Quote:
Dorée kaže: Pogledaj post
Kad Next ima nekakva online sniženja?
Ne znam kako je u Hr, ali u UK nekoliko puta godisnje. Sredinom srpnja je veliko ljetno snizenje, a 26.12. pocinje zimsko (traju oko 10 dana). Koliko se sjecam online ide dan ranije nego u trgovinama. Postoji jos dva puta godisnje mid season sale, jednom u ozujku, a drugi puta krajem rujna, ali traju puno krace, po par dana.
__________________
Mis enteroscas estallan del entusiasmo!
castanea is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2016., 20:52   #112
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
za hr nikad.
ne znam koja je to fora da jedan brend nikad nema online snizenje, ali eto...
Vidim da nisu imali ništa za blacy friday, pa sam se nadala za Božić, ali ništa od toga


Quote:
castanea kaže: Pogledaj post
Ne znam kako je u Hr, ali u UK nekoliko puta godisnje. Sredinom srpnja je veliko ljetno snizenje, a 26.12. pocinje zimsko (traju oko 10 dana). Koliko se sjecam online ide dan ranije nego u trgovinama. Postoji jos dva puta godisnje mid season sale, jednom u ozujku, a drugi puta krajem rujna, ali traju puno krace, po par dana.
Aha znači samo u Uk
Hvala na odgovorima cure
Dorée is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2016., 20:20   #113
Ne, nikad nemaju za HR tržište. :/ Šteta.
Lorraine is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2016., 21:07   #114
Ja cu narucivati s njemackog nexta kad krene snizenje, ako ce koga zanimati😊

Poslano sa mog SM-G928F koristeći Tapatalk
kokoshka is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2018., 14:45   #115
pokušavam kupiti sa next stranice...ali plaćanje ne prolazi...imao netko sličnih problema?
frogi is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2018., 19:23   #116
Ne, naručujem često i nikad nikakvih problema. Što ti javlja?
Lorraine is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2018., 09:40   #117
Ima li netko iskustvo s refundom od njih? Moj paket je vracen k njina i dobila sam mail da su primili i vratili novce. Naravno da novaca jos nema, al ne znam dal da narucujem ponovno pa kad sjednu ili ih necu vise vidit s obzirom da za HR nema mogucnost returna?
__________________
...ja sam samo hteo da je volim u Novom Sadu na Dunavu, gdje je postojao jedan stari gvozdeni most, preko kojeg je prelazila nekad, raspuštajući one svoje kose kao mrežu svilenu u koju su se hvatale vlati mjesečine, kao glupe deverike...eto ti pesma, ludo jedna!
How to save a life is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2018., 01:04   #118
Quote:
frogi kaže: Pogledaj post
pokušavam kupiti sa next stranice...ali plaćanje ne prolazi...imao netko sličnih problema?
Evo ja. Ali mislim da je do HPB-a, imaš možda njihovu karticu? Sve bi stavila u košaricu, upisala brojeve sa kartice, izbacilo bi mi nešto kao da nek kontaktiram banku jer mi treba token, tako nešto...a sa drugih stranica kupovala sasvim normalno. No, mene su u HPBu upozorili da bi mi se moglo dogoditi da me traže neke stranice nekakve kodove koje onda skinem sa aplikacije, ali ja to ništa nisam skužila...na kraju sam prebacila novce jednom prijatelju, pa javim jel on uspio kupiti, ne znam preko koje banke/kartice plaća.
Doreen Mana is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2018., 22:03   #119
Dakle, prijatelj mi je napravio narudžbu bez problema, što se gornjeg posta tiče.
Doreen Mana is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2018., 11:13   #120
Quote:
How to save a life kaže: Pogledaj post
Ima li netko iskustvo s refundom od njih? Moj paket je vracen k njina i dobila sam mail da su primili i vratili novce. Naravno da novaca jos nema, al ne znam dal da narucujem ponovno pa kad sjednu ili ih necu vise vidit s obzirom da za HR nema mogucnost returna?
Jesi uspjela riješiti problem?
Nisam shvatila kako je paket vraćen njima. Nisi ga primila ili si ga poslala natrag?
Ako je ovo drugo, kako si slala, tj. kojom službom?
Zasad s Nexta naručujem samo dječju robu jer mi je tu lakše s veličinama. Naručivala bih i više, al mi se neda plaćati skupe poštarine za povrate.
hooly is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:42.