Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.06.2017., 19:46   #481
Znam da je long shot, ali ipak...

Tražim čistačicu u Zagrebu za sutra popodne (za točan termin se možemo dogovoriti), za čišćenje stana u blizini Zagrebačke pivovare na Ilici.
Ima sigurno 3h posla (oko toga se isto dogovorimo, nije frka ni ako je manje ili više), treba očistiti ugradbene ormare koji su prazni i neki dan postavljeni, prebrisati pločice u kupaonici, prebrisati kuhinju koja je također prazna i slično.

Ako je itko slobodan i zainteresiran, molim da se javi privatnom porukom.
Hvala
bejo is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2017., 14:39   #482
Quote:
pero55 kaže: Pogledaj post
trazim gospodju za ciscenje i peglanje u 2 stana jednom tjedno po 4-5h (30kn/h), kasnije po preporuci mozda i vise stanova.
jedan stan je u cvjetnom naselju, a drugi u spanskom. u obzir dolaze iskljucivo jutarnji termini od pon-pet.

izrazito je bitno da osoba cisti temeljito i detaljno... povrsno mogu i sama
da ne spusta ciste stvari na zmazanu wc skoljku, ili zmazane stvari na cisti krevet. da ne cisti wc i kuhinju istom krpom i slicno. ovo sve mi se cini razumnim, no opet rijetko koja cistacica na to pazi.
posto sam isprobala vise gospodja i ni jedna ne cisti temeljito, molim da mi se jave samo ozbiljne tete cistilice s preporukama.

Opet tražim tetu čistilicu, pošto gospođa, s kojom smo bili izrazito zadovoljni, više nije u mogućnosti raditi.

Riječ je o 5-6 kućanstava mladih obitelji.

ponude u inbox, ili na mail
[email protected]
pero55 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2017., 11:38   #483
Tražim čistačicu koja bi mi došla pospremiti stan jednom tjedno ili eventualno jednom u 2 tjedna ovisno kako se dogovorimo. Stan je 50m2 i trebalo bi oprati kuhinju, kupaonu, usisati i obrisati prašinu. Tražim nekoga tko je pouzdan i može to pedantno odraditi na duži vremenski rok, posla ima 1.5h maksimalno. Stan se nalazi u blizni bolnice sv.Duh.
Slobodno mi se javite na mail [email protected] ili inbox pa se dalje dogovorimo oko detalja. Pozdrav!
__________________
Stvarnost je iluzija izazvana nedostatkom alkohola
Yazo_00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2017., 11:12   #484
Tražim čistačicu koja bi mi došla pospremiti stan jednom tjedno ili jednom u 2 tjedna ovisno kako se dogovorimo na području Samobora. Može poruka na inbox pa da se dogovorimo oko detalja.
__________________
Build a man a fire and he’s warm for a day, but set a man on fire and he’s warm for the rest of his life. Tao of Pratchett.
gajotres is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2017., 22:50   #485
Pozdrav,

trazim tetu cistilicu koja bi bila u mogucnosti dolaziti pocistiti svaka 2 ili 3 tjedna na 4 h. Placam 30 kn po satu. Lokacija: Vrapce. Molim nazvati na 0917928056.
zelimskriptu is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2017., 13:10   #486
Pozdrav,

Tražim pouzdanu žensku osobu koja bi obavljala poslove čišćenja kuće 2 puta mjesečno, ne vikendom.

Poslovi bi uključivali 175m2 podova (parket i pločice), 1 WC + 2 kupaone, brisanje prašine po namještaju, te jednom mjesečno pranje prozora, vrata i štokova, te zidnih kupaonskih pločica.

Poslovi ne bi uključivali kuhanje, pranje, peglanje, pospremanje.

Lokacija Odra-Novi Zagreb, 8 min od autobusa ZET-a.

Početak kraj 8 mjeseca. Za korektnost u obavljanju posla spreman sam dati pisanu preporuku.

Hvala.

Sent from my L950XL using mTalk

Zadnje uređivanje hOOg : 12.07.2017. at 13:21.
hOOg is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2017., 12:33   #487
Tražim osobu koja bi 1 mj dolazila čistiti:
- pod oko 100 m2 parket
- terasa oko 30 m
- prozori - stakla
- kupaonica - wc, tus kabina plocice i staklena vrata

Mislim da je ovo do 3 sata posla.
Bitno mi je da osoba koristi ekološka sredstva i ima svoju opremu.
Idealno da je osoba tiša tijekom posla i diskretna.

Lokacija Gornje Vrapče.

Molim Vas, uzmite sve u obzir i napišite vašu procjenu vremena i cijenu u ponudu u PM.
Terminom smo fleksi.
__________________
Candy Candy Candy I Can't Let You Go
Hard Candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2017., 16:07   #488
Lijep pozdrav!

Nudim uslugu čišćenja životnog prostora zaposlenim samcima ili obiteljima, te starijim osobama.
Osijek i okolica! Sat = 20 kn (ili po dogovoru).
putovanježivota is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2017., 10:28   #489
Pozdrav!

Nudim usluge peglanja u svom ili Vašem prostoru i čišćenje stana na području Zagreba. Cijena 35 kn/h, možemo se i dogovoriti.
kety4444 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2017., 11:25   #490
Trazim osobu za ciscenje stana na zapadnom dijelu Zagreba. Dva puta mjesecno redovno odrzavanje cca 50 m2. Postoji mogucnost povremenog peglanja no sve prema dogovoru - nije uvjet. Vrijeme: iskljucivo radni dan iza 17 sati.
Ponude (ili preporuke ako ste zadovoljni svojom tetom) molim u inbox.
Hvala!
Forla is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2017., 02:23   #491
Talking Usluga čišćenja stanova, kuća na relaciji Prelog-Čakovec-Varaždin

Na relaciji Prelog, Čakovec, Varaždin, nudim uslugu kvalitetnog čišćenja.
...
Moguće je svakodnevno, periodično po dogovoru, mjesečno, generalno i "žurno-hitno" !
...
Cijene čišćenja ovise o veličini i specifičnosti prostora i s tim u skladu su promjenjive.

-SVAKODNEVNO ČIŠĆENJE od 50,00kn/h
-ODRŽAVANJE ČISTOĆE (2 x tjedno ) od 45kn/h
-PERIODIČNO ĆIŠĆENJE ( 1 x tjedno ) od 65,00kn/h
-GENERALNO ČIŠĆENJE od 75,00kn/h
-DEZINFEKCIJA i CISCENJE STANOVA, KUĆA, PO VISOKOM SANITARNOM KRITERIJU,PARNIM CISTACIMA I DEZINFEKSIMA od 80kn/h
...
PLAN SISTEMATSKOG i EFIKASNOG RADA kod #PRVOG GENERALNOG# pospremanja stana- kuće po POSTUPNIKU-zahtjeva vise vremena i cijena nije jednaka održavanju!

RAD OBUHVAĆA SLJEDEĆE:

1.KUPAONA-skidanje kamenca i masnoće sa pločica u kupaoni i pranje pločica od stropa do poda,skidanje kamenca sa pipa i ispod pipa, skidanje kamenca sa lavaboa, tvrdokornog kamenca u WC školjci, tuševi-skidanje kamenca sa kabine(stakla, plexiglas ),jacuzzi kade i standardne kade.,pranje i skidanje prašne s bojlera, vrata, prozora.
...
2.KUHINJE-vitange,visoki sjaj ili klasične-odmašćivanje vanjskih fronti, rad bez ogrebotina, unutrašnjost po dogovoru (+10kn po elementu) !
Odmašćivanje pločica, odmašćivanje nape i pećnice, odmašćivanje i skidanje kamenca sa sudopera. Pranje poda.
...
3.SOBE SPAVACE-skidanje paučine, skidanje prašine sa namještaja i premazivanje odgovarajućim sredstvima( drvo, staklo), pranje zastora po potrebi, skidanje prašine ispod kreveta i pranje podova, njega vrata i prozora .
...

4.DNEVNI BORAVAK-skidanje prašne s namještaja, usisavanje i brisanje elemenata i poda.
...

5.DJECIJA SOBA-isto kao i spavaća ..
6.PRESVLACENJE POSTELJINE U SVIM SOBAMA po dogovoru i potrebi
7.PRANJE I VJESANJE ZASTORA po dogovoru i potrebi
8.BALKON-skidanje paučine, pranje pločica, pranje sjedećih garnitura.
9.HODNIK -skidanje paučine, usisavanje, brisanje poda i elemenata.

Koriste se moja sredstva za čišćenje i materijal za rad.. krpe, mop, posude...eterična ulja.

*** Na iznose manje od 200,00 kn (PDV uključen) zaračunavamo naknadu za dolazak u iznosu od 20- 50 kuna ovisno o udaljenosti.
...
Nudi se i moguća je ispomoć, čuvanje i njega starijim osobama, invalidima, rekovalescentima /osobama u oporavku, u pospremanju, nabavci potrepština, vožnja do cilja, doktoru, u posjetu., čitanje, animacija... i slično.
...
Zainteresirani se mogu javiti na:
099/ 858-94-09

"Vaša Spremaćica"
..
Radno vrjeme: od ponedeljka - petka od 8-14h

http://img.goglasi.com/img/128931571

__________________
"Život je maskembal...nikome nije do nas stalo..ljudi su krivi,..sa tuđom maskom lakše se živi."

Zadnje uređivanje wlenarsi II : 15.09.2017. at 02:47.
wlenarsi II is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 15:44   #492
Čišćenje

Lijep pozdrav!

Tražim posao čišćenja, Maksimir, može i šire.
Pedantna, poštena, odgovorna, mlađa osoba, sa iskustvom u čišćenju.
lina 7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 01:09   #493
Iskustvo s kucanskim poslovim Ankica Livić:
Nije me nitko nikada toliko pokrao, istina mogla sam i ja pitati za cijene prije usluge peglanja ali posto ima tako dobru stranicu na netu mislila sam ta zena je neka profesionalka i nema sanse da me toliko prevari. Na kraju sam se kuci vratila (znaci nosila joj ves kuci na adresu i otisla po njega) s poluzguzvanim vesom i cifrom za koji sam mogla kupit pravu peglu i dasku za peglanje( sve skupa je bilo 3 ves masine rublja) a cijena pise 60kn/h meni je ocito naplatila 5 do 6 sati peglanja. Uzasssss
EvaZ is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2017., 08:40   #494
Quote:
EvaZ kaže: Pogledaj post
Iskustvo s kucanskim poslovim Ankica Livić:
Nije me nitko nikada toliko pokrao, istina mogla sam i ja pitati za cijene prije usluge peglanja ali posto ima tako dobru stranicu na netu mislila sam ta zena je neka profesionalka i nema sanse da me toliko prevari. Na kraju sam se kuci vratila (znaci nosila joj ves kuci na adresu i otisla po njega) s poluzguzvanim vesom i cifrom za koji sam mogla kupit pravu peglu i dasku za peglanje( sve skupa je bilo 3 ves masine rublja) a cijena pise 60kn/h meni je ocito naplatila 5 do 6 sati peglanja. Uzasssss
Ovaj posao 6 sati vridedi 240,00 kuna sa dolaskom na kućnu adresu-
Marieta 53 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2017., 09:26   #495
Tražim osobu koja bi skuhala svaki dan hranu za dva starija muškarca, ništa komplicirano (juha, lešo meso, grah, variva, pečeno meso...). Eventualno dva puta mjesečno peglanje i čišćenje.

Plaća po dogovoru.
Molim ozbiljne ponude ili preporuke na pp.
Bijeli badem is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 21:48   #496
Oglas

Trazimo pouzdanu i ozbiljnu zensku osobu za ciscenje stana u Gracanima, jednom u dva tjedna, (najbolje bi bilo subotom, ali se jos mozemo dogovoriti).
Radi se o cca 3-4 sata ciscenja, u koje bi bilo potrebno usisati, obrisati prasinu, temeljito ocistiti kuhinju i kupaonicu, oprati podove, plus cca 1x mjesecno oprati prozore (sve potrebno za ciscenje nalazi se u stanu).

🤗
MalacM is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2017., 06:40   #497
Pozdrav svima.

Nudim usluge čisćenja Vašeg stana ili poslovnog prostora/kafića/restorana i slično, na području Zagreba. Putujem javnim prijevozom, pa u obzir dolazi Novi Zagreb, centar grada, ili eventualno dio zapadnog dijela grada (slobodno se javite u inbox pa se dogovorimo već).

U tjednu u popodnevnim satima, iza 17 h ili vikendima.

Donedavno sam čistila jedan ured skoro godinu dana u večernjim satima, ali sada tražim nešto bliže ipak.

Cijena je 30 kn/h.
crazy dog lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2017., 14:36   #498
Pozdrav,

Trebala bih kućnu pomoćnicu za čišćenje 1x tjedno (subota ujutro) cca 4-5 sati, za satnicu od 25-35 kn, stan od 80 kvadrata, centar Zagreba.
Čišćenje uključuje pranje i usisavanje podova, kuhinjski i kupaonskih elemenata, brisanje prašine, a ponekad prozora, peglanje i sl.

Tražim odgovornu, pedantnu osobu koja relativno brzo odradi posao.

Molim preporuke u inbox. Hvala!
__________________
love me or hate me, but spare me your indifference 🌙
lily_rose is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 19:09   #499
Tražim osobu za čišćenje stana
lokacija Petrinja
ponude u inbox
kiki_toni is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2017., 23:06   #500
Ciscenje

Dragi forumasi, nudim usluge ciscenja stana/kuće. Ne radim po satu, vec se dogovorimo oko cijene. Jer, ne isplati mi se putovati do nekud, naradit 3-4 sata ko konj za 100 kuna. Tako da po satu ne radim. Od 200 kn cijene pa nadalje. I jos bolje dok ste na poslu. Ja obavim posao, vi dodjete u cisto. Povremeno, redovno, generalno ciscenje kako god Radila sam za jednog forumasa, tako da se slobodno javite na moj e-mail: [email protected].
Hvala, pozdrav
Desigual is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:44.