Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.08.2017., 20:05   #1161
Quote:
Mme Pipi kaže: Pogledaj post

Kod mene to ide polako. Već tri godine sve stoji u roh-bau što zbog love, što zbog čekanja da mi sine ideja što bih htjela.
Sad me "prosvijetlilo" pa ću nekako isfinancirati pločice, a sanitarije mogu pričekati neko vrijeme.
Strah me da se ne zeznem s tim heksagonima ili marokanskim, sad su u modi pa ih ima svugdje, ko one kuhinjske pločice iz 60-tih.
Meni bas na to smrde ti heksagoni, sad su moderni trenutno, a za par godina bi mogli biti totalno demode, do razine da ih neces moci gledati

Ja bi radije isla na nesto kako na onoj slici kod umivaonika
Jako ce dignuti prostor, a ne djeluje kao trenutna moda

Ili ici na heksagone , uzivati dok ti se svida , a odmah se raspitati s keramicarem da li bi bio velik posao za par godina kad prode iz mode mijenjati samo plocice na tom zidu
caterina is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2017., 22:03   #1162
Quote:
caterina kaže: Pogledaj post
Meni bas na to smrde ti heksagoni, sad su moderni trenutno, a za par godina bi mogli biti totalno demode, do razine da ih neces moci gledati

Ja bi radije isla na nesto kako na onoj slici kod umivaonika
Jako ce dignuti prostor, a ne djeluje kao trenutna moda

Ili ici na heksagone , uzivati dok ti se svida , a odmah se raspitati s keramicarem da li bi bio velik posao za par godina kad prode iz mode mijenjati samo plocice na tom zidu
Uh, ne pada mi na pamet skidati pločice za par godina zbog mode!!!
Htjela bih baš jedan zid naglasiti s nekim zanimljivim detaljem, to što su mi se heksagoni svidjeli nije zato što su sad u modi. Druga kupaonica, dječja, mi je ful jednostavna, bez ukrasa, a ovu bih htjela urediti da izgleda luksuzno ali jednostavno, nikako kičasto.
Ima li tko kakvih zanimljivih prijedloga, fotki, linkova?
Mme Pipi is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2017., 11:44   #1163
Kakve zavjese staviti u spavaću sobu?

kak vam se ovo sviđa?

ovo http://www.ikea.com/hr/hr/catalog/pr...?query=matilda

+ za zatamnjivanje http://www.ikea.com/hr/hr/catalog/products/10256849/

pa bi i zid iznad kreveta ofarbala u sivu
__________________
Postujte bakterije - to je jedina kultura koju vecina ljudi ima u sebi.
Sanja :o) is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2017., 13:50   #1164
Meni izgleda ok.
Jedino što mene ove teške, guste zavjese asociraju odmah na prašinu pa bih ja, da je moje, vjerojatno za zatamnjivanje stavila sive roloe.
__________________
Što jest,jest
old_time is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2017., 20:53   #1165
Imam samo pitanje open space kuhinja, blagovaona i dnevni 18m2. Na pod idu plocice, najvjerojatnije u imitaciji drva dali staviti ili ne cokl i od cega? Uopce neznam dali postoje kakvi cokli koji idu uz plocice. Znam da ima za laminat i neke keramičke u ppar nijansi, al ima.li sta ljepse ili da bude bez?

Poslano sa mog D5103 koristeći Tapatalk
nera076 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2017., 02:52   #1166
Misliš na letvice koje dođu uz zid?
Ako da, ako će pločice biti imitacija drvenog poda ja bih čak stavila bijele drvene letvice.
__________________
Što jest,jest
old_time is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2017., 04:18   #1167
Quote:
nera076 kaže: Pogledaj post
Imam samo pitanje open space kuhinja, blagovaona i dnevni 18m2. Na pod idu plocice, najvjerojatnije u imitaciji drva dali staviti ili ne cokl i od cega? Uopce neznam dali postoje kakvi cokli koji idu uz plocice. Znam da ima za laminat i neke keramičke u ppar nijansi, al ima.li sta ljepse ili da bude bez?

Poslano sa mog D5103 koristeći Tapatalk
Pa prepili te plocice na pola uzduzno i njih iskoristi za cokle.
m4dm4n123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2017., 08:28   #1168
Quote:
old_time kaže: Pogledaj post
Misliš na letvice koje dođu uz zid?
Ako da, ako će pločice biti imitacija drvenog poda ja bih čak stavila bijele drvene letvice.
Da na te letvice sam mislila. Čak mozda neke koje mogu prefarbat po želji kasnije.

Poslano sa mog D5103 koristeći Tapatalk
nera076 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2017., 08:29   #1169
Quote:
m4dm4n123 kaže: Pogledaj post
Pa prepili te plocice na pola uzduzno i njih iskoristi za cokle.
Tako obicno rade, ali meni se to ne sviđa, nebi tako

Poslano sa mog D5103 koristeći Tapatalk
nera076 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2017., 19:18   #1170
Je li itko kojim slučajem postavljao klizna vrata? Ako da, gdje ste uzimali vodilice ili ste skupno odmah uzeli? Meni je problematično što su mi vodilice u zg ponudi ružne, a htio bih nevidljivu. Ako netko ima dojavu gdje takvu naći, pls & tnx...
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=1I9IUVt1CFg
Rafa007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2017., 20:56   #1171
Quote:
Rafa007 kaže: Pogledaj post
Je li itko kojim slučajem postavljao klizna vrata? Ako da, gdje ste uzimali vodilice ili ste skupno odmah uzeli? Meni je problematično što su mi vodilice u zg ponudi ružne, a htio bih nevidljivu. Ako netko ima dojavu gdje takvu naći, pls & tnx...
Mi smo stavili masku preko vodilice jer nam se isto nije sviđalo kako te vodilice izgledaju, to nam je napravio stolar kod kojeg smo izrađivali i vrata.
Jel ti to možda opcija?
bejo is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2017., 21:21   #1172
@bejo, jest ako je maska vizualna.
Imaš možda neku fotku svojih vrata? Tnx
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=1I9IUVt1CFg
Rafa007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2017., 23:15   #1173
Prije 6 mjeseci se uselili u novi stan i uskoro ce nam biti prijeko potrebna manja soba za jedno dijete.
Stan ima ukupno 54m2 + balkon.

Moje pitanje je, moze li se to dobiti negdje u ovom stanu:


U hodniku imamo ugradbeni ormar koji je dosao sa stanom i sluzi kao ostava, u spavacoj takoder imamo ugradbene ormare.

Imamo taj dugacki balkon, ali mislim da njega ne smijemo zatvarati.

Cisto me zanima je li izvedivo i je li mi najpametnije anagazirati arhitekta?
__________________
SuperWeshMashina
"...read my mind and waste my time..."
Mish mali. is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 14:17   #1174
Quote:
nera076 kaže: Pogledaj post
Tako obicno rade, ali meni se to ne sviđa, nebi tako

Poslano sa mog D5103 koristeći Tapatalk
Ma samo izaberi lajsne od laminata koje ti najviše pašu, montiraj i uživaj. Ako se podudaraju sa nijansom pločica ili bojom zida, bit će neprimjetne.
Imoen is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2017., 09:59   #1175
Ljud trebam pomoc i savjete

Trebam kompletno renovirati stan , od stolarije do prozora , namjestaj , kuhinaja itd..ono klasika pretvaram stan od mame u svoj dom gdje cu za zenom zivjeti pa se mjenj sve.

Od cega poceti , ja sam mislio prvo promjeniti stolariju pa nakon toga u jednoj sobi uraditi parket a ostale parkete prelakirati i ispeglati malo (jer su u dobrom stanju generalno) i nakon toga krenuti namjestaj ubacivati , za pocetak bi spavacu i dnevnu sobu , a malo kasniej kuhinju i kupatilo

Da li je ovo pametno ili trebam drugaciji krenuti..mozda prvo parkete pa stolariju ili ..?
savjeti su dobro dosli
Stigma is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2017., 12:12   #1176
da li netko možda ima zavjese iz h&m home-a?
htjela sam za dječju sobu uzet ove http://www2.hm.com/en_eur/productpage.0532262001.html

ali nisam ziher kako se zakvače? imam onu klasičnu karnišu sa kukicama

hvala unaprijed!
annaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2017., 13:23   #1177
Ponavljam pitanje pa ako je netko nedavno nabavljao

Dva pitanja

1. Zna li netko gdje se mogu kupiti kreveti od kovanog željeza osim u Meblou?
2. Znate li gdje se mogu pogledati i kupiti ormari, s kliznim vratima, a da im je dubina do maximalno 45-50cm. Većina je 60 i više. (osim u IKEA-i, tamo sam već našla, ali bih voljela vidjeti ako netko drugi ima). Po wbu od Emezette/Harveyja/prime/lesnine nema rezultata :/
ostoppbar is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2017., 14:23   #1178
Quote:
Imoen kaže: Pogledaj post
Ma samo izaberi lajsne od laminata koje ti najviše pašu, montiraj i uživaj. Ako se podudaraju sa nijansom pločica ili bojom zida, bit će neprimjetne.
Znaci mogu i te lajsne od mdf-a bez obzirs sta su dolje plocice? Mekako mislim da ce.bit vise vlage i pri pranju a mozda se varam. Hvala na savjetu

Poslano sa mog D5103 koristeći Tapatalk
nera076 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2017., 14:25   #1179
Quote:
ostoppbar kaže: Pogledaj post
Ponavljam pitanje pa ako je netko nedavno nabavljao

Dva pitanja

1. Zna li netko gdje se mogu kupiti kreveti od kovanog željeza osim u Meblou?
2. Znate li gdje se mogu pogledati i kupiti ormari, s kliznim vratima, a da im je dubina do maximalno 45-50cm. Većina je 60 i više. (osim u IKEA-i, tamo sam već našla, ali bih voljela vidjeti ako netko drugi ima). Po wbu od Emezette/Harveyja/prime/lesnine nema rezultata :/
Nisam nabavljala takav krevet ali moj susjed je bravar i sam je sebi napravio takav krevet. Pa eto ideja, mozda da potrazis na internetu ili ako u blizini imas nekog bravara koji radi ograde pa da pitas. Mozda bi napravio

Poslano sa mog D5103 koristeći Tapatalk
nera076 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2017., 14:57   #1180
Quote:
nera076 kaže: Pogledaj post
Znaci mogu i te lajsne od mdf-a bez obzirs sta su dolje plocice? Mekako mislim da ce.bit vise vlage i pri pranju a mozda se varam. Hvala na savjetu
Mogu, i mi smo tako stavili.
S tim da naše lajsne, koje smo kupili u Bauhausu, idu na nosače koji se ušarafe na zid i sve da se nešto i dogodi, jednostavno samo promjenim lajsnu.
Imoen is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:45.