Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.03.2017., 17:39   #101
MEne zanima gdje kuputi malo kvalitetnije vakum vreće,. ove iz offertissime su mi ispuštale i potrgale se
Zagreb ili online,
hvala
__________________
“In general, remember that is we who torment, we who make difficulties for ourselves."
Eve* is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2017., 22:33   #102
Potvrđujem,i meni su ove iz Offertissime puštale.Drže neko vrijeme pa počnu puštati.Ako eko zna koje bi bile dobre neka svakako napiše.
__________________
Liiiibra
Galinica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2017., 07:35   #103
Quote:
Galinica kaže: Pogledaj post
Potvrđujem,i meni su ove iz Offertissime puštale.Drže neko vrijeme pa počnu puštati.Ako eko zna koje bi bile dobre neka svakako napiše.
Ja sam daaavno imala ove i bile su mi super:

http://www.topshop.com.hr/storage-sa...R30aAmWG8P8HAQ

A inače, netko je jednom spominjao da su one iz Konzuma isto dobre.
__________________
Što jest,jest
old_time is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2017., 21:28   #104
Vidiš mogla bi onda probati ove iz Konzuma,nisam ni znala da i oni imaju.Vjerojatno ih ima u Super Konzumima,ne?
__________________
Liiiibra
Galinica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2017., 21:43   #105
Quote:
Galinica kaže: Pogledaj post
Vidiš mogla bi onda probati ove iz Konzuma,nisam ni znala da i oni imaju.Vjerojatno ih ima u Super Konzumima,ne?
Da, kod nas ima u Super Konzumu. Ali, ja sam danas kupila jedan bag u Plodinama. Ima ih u raznim veličinama, i onih putnih kojima se zrak ispuhuje rolanjem. Tako da i Plodine imaju.
__________________
Što jest,jest
old_time is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2017., 11:20   #106
jel' tko probao Ikeine vakuum vreće?
elly is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2017., 10:59   #107
Mene zanima da li se jastuci vrate u prvobitno napuhano stanje? Imam 4 nova jastuka, još jedan set rabljene rezervne posteljine i raznih ručnika, te hrpu deka (sve nek se nađe ako netko dođe ) pa bi rado reducirala prostor.
Inače moja mama je imala par vrsta, neke su bile super, neke koma, ali je to bilo tako davno da se ne sjeća koje su bile od kuda. U njima nije držala posteljinu, nego samo robu i roba je zadržavala miris Lenora, jedino što je bila dosta zgužvana pa nije neka sreća za vunene stvari.
Marra is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2017., 14:38   #108
Ja imam hrpu jyskovih, držim u njima čak i plišane igračke jer ih imam toliko da se mijenjaju sezonski jer nemam gdje sve izložiti mislim da ne bi bilo problema s jastucima. Možda bi im trebao koji sat i malo pljuskanja da se napušu i vrate u prvobitno stanje, ali sumnjam da bi im napravila preveliku štetu. Uostalom, testiraš, ne moraš ispuhati skroz do kraja, smanjiš barem na pola tako da ti recimo dva zauzimaju prostor jednog. Što se tiče gužvanja, shvatila sam da je fora u slaganju. Više ne slažem robu kao na policama u ormaru, nego samo jedno na drugo, eventualno po pola ili rukave preklopim, na ravnom, i isisam zrak. Kad izvadim, sve majice, hlače, džempere, haljine mogu ravno na sebe obući. Prije sam slagala pa bi sve crte ostale gdje bi bilo preklopljeno.
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2017., 21:30   #109
Meni su danas stigle vreče sa ebaya. Nisu space bag.

Testirali ih danas prvi put sa poplunima i zadovoljni smo

Zanima me, jel bi ja mogao odijela tako pospremit? Buduči da ih rijeđe nosim pa da budu u ormaru bolje zastičeni pa bi u to stavio. Dali se odječa jako gužva?

Poslano sa mog ASUS_Z00AD koristeći Tapatalk
Freyr is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:40.