Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.12.2008., 23:04   #81
Quote:
Durga kaže: Pogledaj post
Novčanici su 50 eura vani, ne znam zašto bi to bilo išta skuplje od drugih marki Pogotovo zato što u AM-u ima ženskih, vidjela ja na svoje oči. A stvarno su lijepi, barem muški, ovaj za cure je bio ružičast i ima majmunče na sebi, of skroz
Fred Perry rozi s majmunom? Moram priznati da nisam do sada takve vidjela u njihovim kolekcijama.
Amabel is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2008., 23:54   #82

Isuse Bože, idem žurno brisat sve postove s ove teme Opet sam zamjenila Fred Perry i Paul Frank. Ja, naime, cijelo vrijeme pričam o ovom drugom Ispričavam se na krivim uputama
Paul Frank je u Shoe be do u AM, onaj s majmunom
Durga is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2008., 00:01   #83
Quote:
Durga kaže: Pogledaj post

Isuse Bože, idem žurno brisat sve postove s ove teme Opet sam zamjenila Fred Perry i Paul Frank. Ja, naime, cijelo vrijeme pričam o ovom drugom Ispričavam se na krivim uputama
Paul Frank je u Shoe be do u AM, onaj s majmunom
Ha,ha dobra si. Još si ja mislim pa kako mi je to promaklo :-)
Amabel is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2008., 00:10   #84
Nisam dobra, neugodno mi je do ludila Još jednom se ispričavam na krivim informacijama
Durga is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2008., 00:16   #85
Quote:
Durga kaže: Pogledaj post
Nisam dobra, neugodno mi je do ludila Još jednom se ispričavam na krivim informacijama
Spašava te što si imala dobru namjeru
Amabel is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2008., 09:59   #86
Quote:
Durga kaže: Pogledaj post
Nisam dobra, neugodno mi je do ludila Još jednom se ispričavam na krivim informacijama
Ma,nemaš beda,i ja često znam miješati slične nazive pa me ljudi pogledaju,ono iz kojeg si ti filma izašao.
markolopolos is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2008., 15:34   #87
Hvala što ste puni razumijevanja prema mojoj smušenosti Ubuduće se javljam samo s provjerenim i pravim informacijama
Durga is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2008., 15:44   #88
Quote:
Durga kaže: Pogledaj post
Hvala što ste puni razumijevanja prema mojoj smušenosti Ubuduće se javljam samo s provjerenim i pravim informacijama
ja sam se vec ponadala da je konacno i zenska kolekcija dosla u zagreb i mislila sam da sam blesava kad nisam mogla nac taj ducan u am .
al nema veze. imala si dobru namjeru, a to se cijeni
GothicRomance is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2008., 16:09   #89
Talking

bok ljudi ja znam za zensku kolekciju samo da u rijeci ima,a u st takoder ima nesto zenske ROBE,no mene zanima ako iko zna gdje u splitu ima naci patike od fred perry-a,u marmontovoj je samo roba,u umbro-a pokraj ribarnice ima samo crne a mene zanimaju bjele ,pa ako iko moze pomoc bio bih i vise nego zahvalan hvala pozz
jajenaoko is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2008., 16:24   #90
Quote:
jajenaoko kaže: Pogledaj post
bok ljudi ja znam za zensku kolekciju samo da u rijeci ima,a u st takoder ima nesto zenske ROBE,no mene zanima ako iko zna gdje u splitu ima naci patike od fred perry-a,u marmontovoj je samo roba,u umbro-a pokraj ribarnice ima samo crne a mene zanimaju bjele ,pa ako iko moze pomoc bio bih i vise nego zahvalan hvala pozz
sumnjam bas da ima tak velki izbor tenesica po nekoliko ducana kod nas. ak ne nadjes u splitu imas u zagrebu ako se slucajno nadjes tu, a mozes i preko neta u tom ducanu narucit ak ti nije bed. i imaju dosta velki izbor bijelih.

Zadnje uređivanje GothicRomance : 30.12.2008. at 16:40.
GothicRomance is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2008., 18:57   #91
moze stranica ?
jajenaoko is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2008., 20:24   #92
Quote:
jajenaoko kaže: Pogledaj post
moze stranica ?
www.fredperry.com
markolopolos is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2008., 00:49   #93
mislio sam da ima neka hrvatska
jajenaoko is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2008., 01:02   #94
Quote:
GothicRomance kaže: Pogledaj post
ja sam se vec ponadala da je konacno i zenska kolekcija dosla u zagreb i mislila sam da sam blesava kad nisam mogla nac taj ducan u am .
al nema veze. imala si dobru namjeru, a to se cijeni
ima pored cora u gundulicevoj;gastra ducan...ima tamo sto posto i muska i zenska kolekcija
-Projektant- is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2008., 01:09   #95
Quote:
jajenaoko kaže: Pogledaj post
mislio sam da ima neka hrvatska
pa poslala sam ti link ducana u zagrebu na privatne poruke
GothicRomance is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2008., 03:19   #96
[ajme falal ti puno krajlice,ma nov san ti ja na ovomne pa se moram malo ušemit fala puno
jajenaoko is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2009., 17:07   #97
e a jel možda ima di u zagrebu nekakav pristojan izbor ženske fp obuće?
Gio is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2009., 20:05   #98
Imaš ponešto sitno u Intersportu u Mercatoru, crne i bijele košulje, jaknica-dvije, prsluk na rombove i to ti je to
Myrin is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2009., 20:17   #99
Quote:
Myrin kaže: Pogledaj post
Imaš ponešto sitno u Intersportu u Mercatoru, crne i bijele košulje, jaknica-dvije, prsluk na rombove i to ti je to
joj hvala puno, a možeš mi reći samo koji mercator u zgu
fala puno
Gio is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2009., 00:56   #100
Quote:
Gio kaže: Pogledaj post
joj hvala puno, a možeš mi reći samo koji mercator u zgu
fala puno
Vukovarska
__________________
Ofsajd je zakon!
Bornich is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:27.