Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje

Stanovanje Gdje i kako stanujete, i kako uopće doći do vlastita stana
Podforumi: Vrt, Sam svoj majstor, Interijeri

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.07.2007., 08:47   #21
Quote:
sajonara006 kaže: Pogledaj post
Za taj niz zgrada parkirališta i cestu gradit će Grad.
Misliš da ne bude bilo dovoljno mjesta?
U našoj zgradici (S3) je 8 stanova.
hi,
sad sam se vratila s godisnjeg, pa se javljam..
kaj se tice parkirnih mjesta... pa ne znam hoce li biti dovoljno oni kazu da hoce ako pogledas sliku naselja, na sjevernom dijelu s lijeve strane takodjer ima tiha javnih parkirnih mjesta.... pretpostavljam da ce ljudi napravit frku ako se pokaze da mjesta nema dovoljno. iskreno, ne kuzim kak im je to proslo
kaj su vama rekli kad je useljenje? nama mozda cak 1. mjesec 2008.
ribba is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2007., 12:41   #22
Quote:
zabotinski kaže: Pogledaj post
Gradnja je O.K. ali je cijena previsoka.
slazem se, ali to je relativno. hoto nije daleko cijenom, a kudikamo je nekvalitetniji. nisam vezan za pasalica nicim da me krivo ne shvatite, dapace odvratan mi je lik, samo iznosim svoje misljenje o ponudi.
dakle, tih 1800 eura ce vjerovatno rasti s vremenom kao sto rastu i cijene u ostatku grada. mozda u regiji i imamo najvise cijene nekretnina ali u usporedbi s drzavama EU, jos uvijek smo jeftiniji od vecine.

zivim relativno blizu te lokacije ali nisam nikad bio u samom obrezu, no cuo sam da je lijepo. prema tome, ako to nekom nesto znaci, neka izabere to. u suprotnom mislim da je trenutno best buy lokacija u lanistu kraj buduce Arene (od 1660-1800 e/m2, ovisno o kvaliteti gradnje zgrada), gdje je put do centra grada kudikamo kraci (rotor se denivelira i grade se novi mostovi koji ce rasteretit guzve na postojecem) a u blizini se planiraju i terme, sportsko-zabavni centar, trgovacki centar...
A.Bandini is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2007., 08:39   #23
Mi smo u pregovorima za potpisivanje predugovora i nadam se da će sve proći ok.
Jedino još nismo na uvid dobili prometnu suglasnost koju bi trebali vidjeti kod Grada jer za cijelo naselje neće KK graditi cestu i sva parkirna mjesta.
Gradnja je kvalitetna i sve je ok!!! Jedino bi im izbor pločica mogao biti malo veći ali što je tu je.
Rok u predugovoru ne spominju ali s obzirom kako radovi teku moglo bi to biti kako kažu krajem ove ili početak slijedeće godine.

Da li je već netko potpisao predugovor s njima???
sajonara006 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2007., 10:59   #24
Quote:
sajonara006 kaže: Pogledaj post
Mi smo u pregovorima za potpisivanje predugovora i nadam se da će sve proći ok.
Jedino još nismo na uvid dobili prometnu suglasnost koju bi trebali vidjeti kod Grada jer za cijelo naselje neće KK graditi cestu i sva parkirna mjesta.
Gradnja je kvalitetna i sve je ok!!! Jedino bi im izbor pločica mogao biti malo veći ali što je tu je.
Rok u predugovoru ne spominju ali s obzirom kako radovi teku moglo bi to biti kako kažu krajem ove ili početak slijedeće godine.
Da li je već netko potpisao predugovor s njima???
Rok je bitan. Nisu ga badava izbacili iz ugovora. Provjeri sto pise u lokacijskoj dozvoli vezano uz cestu. Vjerovatno ima neki uvjet asfaltiranja ili sl za dobivanje uporabne dozvole. Uporabna dozvola postat ce uvjet za upis vlasnistva pa je sve dvostruko provjeri, ne zato sto je Pasalic investitor
BTW, nisam kupac.
zabotinski is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2007., 09:17   #25
Quote:
A.Bandini kaže: Pogledaj post
slazem se, ali to je relativno. hoto nije daleko cijenom, a kudikamo je nekvalitetniji. nisam vezan za pasalica nicim da me krivo ne shvatite, dapace odvratan mi je lik, samo iznosim svoje misljenje o ponudi.
dakle, tih 1800 eura ce vjerovatno rasti s vremenom kao sto rastu i cijene u ostatku grada. mozda u regiji i imamo najvise cijene nekretnina ali u usporedbi s drzavama EU, jos uvijek smo jeftiniji od vecine.

zivim relativno blizu te lokacije ali nisam nikad bio u samom obrezu, no cuo sam da je lijepo. prema tome, ako to nekom nesto znaci, neka izabere to. u suprotnom mislim da je trenutno best buy lokacija u lanistu kraj buduce Arene (od 1660-1800 e/m2, ovisno o kvaliteti gradnje zgrada), gdje je put do centra grada kudikamo kraci (rotor se denivelira i grade se novi mostovi koji ce rasteretit guzve na postojecem) a u blizini se planiraju i terme, sportsko-zabavni centar, trgovacki centar...

To je lokacija za špekulante i one koji imaju vremena čekat da se sve nabrojano izgradi.
Za nekih 200-300€/m2 više možete ubosti
Zagrebačka-Zagrebačka-Petrovaradinska te sve imati odmah na dohvat ruke.
zlatko_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2007., 13:40   #26
prvi put čujem za to naselje i to od vas, bila na njihovim stranicama super mi to sve izgleda, moram priznati ! biti će to lijepo ! pošto sam ja već kupila stan, nemrem niš pamento dodati ali ak niš drugo svidjele mi se 3D animacije stanova, možda ukradem koju ideju za dovršetak uređenja stana !
__________________
frankly my dear, i don't give a damn !!

one happy mother!
san26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2007., 09:21   #27
Smile

Quote:
sajonara006 kaže: Pogledaj post
Mi smo u pregovorima za potpisivanje predugovora i nadam se da će sve proći ok.
Jedino još nismo na uvid dobili prometnu suglasnost koju bi trebali vidjeti kod Grada jer za cijelo naselje neće KK graditi cestu i sva parkirna mjesta.
Gradnja je kvalitetna i sve je ok!!! Jedino bi im izbor pločica mogao biti malo veći ali što je tu je.
Rok u predugovoru ne spominju ali s obzirom kako radovi teku moglo bi to biti kako kažu krajem ove ili početak slijedeće godine.

Da li je već netko potpisao predugovor s njima???
Potpisali ste vec? Samo pitam
Naime htio bih predložiti drugu lokaciju, ali ako ste potpisali onda nema smisla, sve dobro.
Nebuloz is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2007., 15:25   #28
Ja i draga smo bili prilično nabrijani na stan tamo. Ali, onda kad smo malo progruntali... kao prvo, to s parkiralištima u srednjim zgradama mi se nikak nije svidjelo. Ono, javni parking. Znači ne mogu imati svoje mjesto. I rekli su da će biti jedno mjesto po stanu. Znači, ako se tamo kojim slučajem otvori birc... i u njemu ljudi došli s autima. I ja dođem s posla i nemam gdje parkirati... To mi baš i nije najdraži scenarij.
Bilo je još par stvračica koje mi nisu legle (bio je stan u prizemlju s "vrtom" oko kojeg oni ne bi postavljali ogradu, pa je u tom vrtu bio sifon u kojem su biti prozori od skladišnog prostora ispod tog stana - od poslovnog prostora iza...).
Uglavnom, gradnja mi se čini kvalitetna, i cijeli koncept mi je OK, ali ima nedostataka koji su mi bili preveliki. A i fakat je malo pre skupo za tu lokaciju.
Sad sam našao stan u Dugavama po neznatno višoj cijeni, i zadovoljan
thaimor is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2007., 15:55   #29
u blizini Jakuševca?
A.Bandini is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2007., 16:19   #30
Pa... cijele Dugave su relativno blizu Jakuševca. Ali, nije Kamenarka ako si to mislio.
Već godinu dana sam podstanar u Dugavama, i ne smeta e. Tih par dana kaj se zna osjetiti, jbg... izdrži se.
Ali, da ne idem OT, nemam ništa protiv te Odre. Meni se jako svidjelo naselje, ali je ejdnostavno bilo par nedostataka koji su mi bili preveliki. A, i mislim da je ipak malo prevelika cijena za tu lokaciju.
thaimor is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2007., 11:22   #31
Quote:
Nebuloz kaže: Pogledaj post
Potpisali ste vec? Samo pitam
Naime htio bih predložiti drugu lokaciju, ali ako ste potpisali onda nema smisla, sve dobro.
Nismo još ništa potpisali!
Ako imaš što predložiti a da je kvalitetno i uokviru te cijene - slobodno pošalji!!!
sajonara006 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2007., 11:27   #32
Da li je netko potpisao za stanove u srednjim zgradama za koje će Grad raditi parkiralište???
sajonara006 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2007., 13:32   #33
Ljudi, kaj se nitko ne interesira za Odru???
A oni tamo pocaju po šavovima od posla i zaprimljenim predbilježbama .

Ima tko kakvih novosti u vezi parkirnih mjesta?
sajonara006 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2007., 15:11   #34
moze mi netko rec di je to? ono kad cujem odranska ..nesto cini mi se jako daleko... jel to uopce agreb ili daleko kao gorica,samobor ili dalje?

buduci da sam te struke, volila bi zivjet u niskoenergetskoj kuci ili bolje zgradi, ali u zagrebu... eh, pusti snovi
Joules is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2007., 22:58   #35
na pola puta izmedju zg i vg
__________________
Hormonella de Rum
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2007., 15:07   #36
Quote:
Joules kaže: Pogledaj post
moze mi netko rec di je to? ono kad cujem odranska ..nesto cini mi se jako daleko... jel to uopce agreb ili daleko kao gorica,samobor ili dalje?

buduci da sam te struke, volila bi zivjet u niskoenergetskoj kuci ili bolje zgradi, ali u zagrebu... eh, pusti snovi


Bok, to spada pod novi zagreb i 1. zet linija!
udaljeno je od velikogoricke cca 1,5km.
ribba is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2008., 18:58   #37
Meni upali u oči stanovi tamo.
Vidim da ima nekih problema sa parkingom. Jel postoji mogućnost kupnje parkirnog mjesta ili se boris sa ostalima za parking?
Kakva je kvaliteta radova? Malo mi se isto čini too much za Odru.
IgorVG is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2008., 10:18   #38
Odra je selo, zalosno je da prodaju po tako visokoj cijeni, kad toliko nije cijena kvadrata niti u gradu...
ThunderXYZ is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2008., 10:55   #39
Slazem se da je cijena stvarno previsoka za lokaciju. No, isto tako vidim da ima jako puno slobodnih stanova za trenutacnu izgradjenost, sto bi reklo da im prodaja ide jako slabo u skladu sa opcim trendom.

Kako je jako nezahvalno smanjiti cijenu nakon sto ti je 50% ljudi kupilo stanove po 1.800 EUR, vjerojatno ce ici na neke akcije jerbo u ovom biznisu je najvazniji obrtaj kapitala. Apsolutno se nikome ne isplati da ima prazne gotove stanove.

Da npr. daju neku akciju u kojoj uz stan nude besplatno parkiralisno mjesto, namjestaj npr. u Kiki u iznosu od 10% od cijene stana, morti bi si i razmislil za stan tamo. Ovak nema sanse.
goxic is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2008., 23:28   #40
s obzirom da cijene u N Zagrebu divljaju iz nekog razloga (Središće 2400-2600) onda mi se ova Pasaliceva vukojebina cini jos i povoljna.
Meni sve to zajedno izgleda solidno. Malo me muci sto sam negdje pronasao da ce to postati kineska kolonija. Ako je tocno, naravno. Ima li netko kakvih novih saznanja?
kirbaj is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:35.