Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.06.2015., 13:50   #441
Ja sam razmišljala da sljedeće uzmem Havaians kako već imam par Ipanema japanki, ali kad sam ih gledala u trgovini na nekim modelima su mi se rubovi trakica što idu preko nogu, odmah iznad palca, činili jako oštri i mislim da bi se urezali u nogu. A pred par godina sam probala Havaiansice od prijateljica nakratko i to me dosta smetalo.
Vidjela sam i modele s tanjim trakicama, ali isto im je taj dio što ide između palca i prstiju dosta "oštar" na dodir, na Ipanema japankama je to puuuno glađe. Zato sam opet uzela Ipanema. :-)

I slažem se za broj veći, inače nosim 36 ili 37, a Ipanema japanke imam 37 (one su mi baš knap na nogu) i sad sam nove uzela 38 (kod njih se ipak vidi dio japanke oko nogu, ali ne previše, nisu mi prevelike).
arianne11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2015., 14:35   #442
Jel netko ima bijele Ipanemice?

Ja imam crne, i prezadovoljna sam i uzela bih bijele, ali se bojim da mi prljavština ne uđe u one nabore i da neću moć oprat...
beppina is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2015., 14:57   #443
Evo, ja imam bijele (te crne i turkizne). I bez problema jih operem, malo praška, malo s četkom i ko nove su, a perem jih na par dana (ovisno koliko jih nosim i po kakvom terenu).

S onih turkiznih malo mi se skinula boja na nekim mjestima, a na crnima ništa, ni pike.
__________________
... while we're talking about all of the things that I long to believe about love and the truth and what you mean to me and the truth is baby you're all that I need ...

Zadnje uređivanje tallly : 26.06.2015. at 15:14.
tallly is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2015., 15:15   #444
Super, hvala

Meni su Ipanemice zakon, imam njihove crne anatomske i stvarno su spas za cijeli dan...
A imam i druge koje nisu anatomske, i nisu baš za neku šetnju, samo za kraće relacije.

Zato bih uzela još koji anatomic model.
beppina is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2015., 16:42   #445
Ja imam tri para anatomskih, te su mi najudobnije a i najljepše, ostali modeli mi se ne sviđaju.
__________________
... while we're talking about all of the things that I long to believe about love and the truth and what you mean to me and the truth is baby you're all that I need ...
tallly is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2015., 23:21   #446
Cure, kako odaberete velicinu?
Meni je recimo ipanema anatomic 39 tocno na rubu pete i ne znam jel to glupo a 40 imam lufta iza vise od 1 cm.
Kako vi?
Lara 21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2015., 07:12   #447
Ja sam prije 2 godine uzela 37 koje su mi na knap.
A ove godine sam uzela 38 kod kojeg imam malo lufta. (Mali su kalupi jako jer inace nosim 36 ili 37)
Tek sam kasnije skuzila tu razliku ali i dalje mi se obje sviđaju. Ovisi koji je model (prve su morale bit 37 jer su kao sandale pa da drzi odiza) i sto se tebi vise sviđa. :-)
arianne11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2015., 13:12   #448
Ja inače nosim broj 38, a Ipanema uzimam 39, mrvicu ima lufta... 38 su mi skroz na knap, a to ne volim.
yay is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2015., 11:37   #449
Gdje se mogu u Zg kupiti havaianas japanke? Ili u Osijeku? Gledam ima na tenisice.hr, ali ne znam zbog velicine bas
iva06 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2015., 16:38   #450
Po Zagrebu ih vidjam u trgovackim centrima, ccone, garden mall imaju standove pa pogledaj ako ima i u Osijeku.

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2016., 11:41   #451
Kupila sam si Birkenstock japanke, Gizeh model, u nadi da ću napaviti nešto dobro za svoja stopala. No, medjutim dobila sam strašne zuljeve na gornjem dijelu stopala i sad ne znam što bih. Na tom dijelu je malo veći jastučić, a ja imam spuštena stopala. Uglavnom, užas mi je, i ne znam trebam li se navići ili? Žao mi je baciti 500 kn
Maddie is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2016., 14:47   #452
Može modni savjet?

Kakve su vam japanke na muškome bolje za na plažu, evo slike:

http://s33.postimg.org/h2jhspv5b/000...da3b0466_x.jpg



te zadnje desno me najviše vuku jer nisu one klasične, pa se ne moram brinuti hoće mi smetati između prstiju, jer japanke nisam nikad
ni nosio ..

bos bi po plaži uvijek hodao, to je dobro kad je pijesak, ali zadnjih godina idem na plaže gdje je dosta kamenjara pa je užasno bos, pa sam
baš razmišljao nekakve japanke, obične šlape su mi seljačke, to nosim ljeti samo po kući xD

Pa me zanima te zadnje desno na slici, ne vidim da ljudi takve baš nose
većina nosi obične japanke, a mene te na X privlače jer su slobodni prsti, pa imam osjećaj da su udobnije, mogao bi ih i za po doma
nositi, a kod običnih japanki nikad nisam volio to neudobno između prstiju.
__________________
Things end but memories last forever

Zadnje uređivanje Stranger FX : 30.05.2016. at 15:00.
Stranger FX is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2016., 15:12   #453
Ja imam ovakve i to su najudobnije japanke koje sam nosio.

ZeroW is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2016., 15:27   #454
Meni je najdraže vidjet ovakve kakve je ZeroW naveo, a da baš moram birat između ova tri modela sa tvoje slike, onda srednje, iako mi nijedan od ta tri modela nije baš nešto ekstra ugodan oku
rock on... is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2016., 18:53   #455
Quote:
rock on... kaže: Pogledaj post

Meni je najdraže vidjet ovakve kakve je ZeroW naveo, a da baš moram birat između ova tri modela sa tvoje slike, onda srednje, iako mi nijedan od ta tri modela nije baš nešto ekstra ugodan oku
Ma nisu ni meni, nego mi se nije dalo tražiti slike, znači ovakve šlape nitko ne nosi



a uzet ću ih bar za po doma ^^

Pa dobro izgledaju te što je @ZeroW stavio .. ma da nije odlaska na kupanje
ja ih ne bi nikad ni kupio jer mi ne trebaju, nije moj đir .. ali eto nek se nađe, ok tnx na savjetu.
__________________
Things end but memories last forever
Stranger FX is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2018., 14:08   #456
Manon Flier in Ipanema,





(Orange-Pink, Ana Tan)



https://cdnb.lystit.com/photos/fe26-...96-normal.jpeg

Bolji od tebe is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2019., 21:51   #457
gdje mogu isprobati Birkenstockice u Areni ili u CC1? jel ih tamo netko drži? jedino to mi je usput... bitna mi je samo velicina, tak da nema veze jel izbor slab ili velik
jasamopjevam is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2019., 08:15   #458
Quote:
jasamopjevam kaže: Pogledaj post
gdje mogu isprobati Birkenstockice u Areni ili u CC1? jel ih tamo netko drži? jedino to mi je usput... bitna mi je samo velicina, tak da nema veze jel izbor slab ili velik
Možda kasnim.
Office shoes, ima u oba shopping centra.
hooly is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2020., 18:07   #459
Zna netko koji strani webshop osim sluzbenog i asosa drzi Birkenstock?
ostoppbar is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2020., 10:27   #460
Quote:
ostoppbar kaže: Pogledaj post
Zna netko koji strani webshop osim sluzbenog i asosa drzi Birkenstock?
Shoeholics

baš jučer su imali dobro sniženje ljetnih stvarčica između ostalog i birkenstock ja sam si ubola natikače snižene s 600 na 300 kn
__________________
The day after tomorrow is the third day of the rest of your life.
xx..viva..xx is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:58.