Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.06.2009., 17:08   #41
Ja sam takvu košulju prije nekih god. dana kupio u Top Manu, al kako njega više nema u RH nisam ti baš od neke koristi. Koliko znam, Magma u Ilici je držala njihove stvari koje nisu prodali, pa možda još tamo ima.
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2009., 17:42   #42
meni su pre kicaste i svakako nije lijepo za vidjet, a mislim da su i zenska misljenja vazna...
ako bih bas morala birat izabrala bih 4 i 7,....
al sve zavisi kako si ti građen i kako bi to tebi uopće stajalo....
hisgirl07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2009., 19:00   #43
nis ti vidila ca je kicasto

je da je stari post...al aj, prvu ni mrtav nebi stavija na se, jedino ca valja je 3 i 7, nesto ka 2cu obuc kase buden zenija, ostalo ni pod razno, jos jedna stvar, pola kezual kosulja ca san kupova na netu u stvarnosti je 5 puti drukcije cak ruznije jerbo su masu isfotosopirane, tako da nije bas priporuka dat parsto ojra ako ne vidis stvar na svoje oci.
sa dress kosujami je uglavnon boja stvar, ali na netu vise ne kupujen nista tako da je taj problen iza mene

opcenito RL purple label su mi najdraje dress kosuje, od kezual se uvik nadje od neke marke ponesto tako da je tesko izdvojit, vise i ne gledan na to tolko
__________________
more
marko356 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2009., 22:21   #44
Uh,opet komentari na moj stari post.
Ni ja više ne bih nosio nijednu od navedenih,osim 10,11,možda 12. Sada sam već iskusniji u kupnji i mnoge od tih košulja su materijalom loše pa cijeli dojam padne u vodu,pogotovo te Just Cavalli sa izvezima..ajme
Br.10. i 11. sam kupio i košulje su vrhunske,nigdje po Zagrebu nisam našao ništa slično ni krojem ni materijalom,ali naravno to nisu sportske košulje tipa RL za izać popodne u šetnju,nego za malo ozbiljniji i svečaniji outfit Ta crna iako izgleda upadljiva s tom svilom sprijeda,je u živo jebena košulja i ne znam hoću li ikad naći i kupiti bolju...
RL purple su odlične košulje,slažem se
black_man is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2011., 23:43   #45
pozzz svima..moram priznat da mi se svidaju košulje pod broj 2 i 7...jel netko zna gdje ima za kupit ili moram dat radit po mjeri....može i link za web shop..unaprijed hvala ))
marin0989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2011., 01:03   #46
sta se mene tice, u Olymp-u su kosulje full ok! vidi se da nije obicna kosulja, stvarno lijepo stoji (kragna, rukavi ) a imaju i one uze modele uz tijelo, jer inace za nas koji smo malo visi i nismo "debeli" je malo problem kupit kosulju. (ili je struk ok, pa su rukavi kratki, ili su rukavi ok a struk presirok.) Olymp mi je zakon i zato jer se kosulje jaaaako lako peglaju i ne guzvaju se uopce! takoder imaju i diskretan znak, "O" koji nije prenapadan. Volim i Lacoste i njihove kosulje su im također super ali mala zamjerka mi je sto nemaju sve materijale koji se lako peglaju i ne guzvaju ako npr. Olymp. I ne znam zasto ne naprave onog "fucking kokrodila" malo diskretnijeg da ne upada toliko u oci. recimo u boji kosulje ili majce srebrni kokrodil mi malo diskretnije izgleda pa zato imam vecinu L. stvari sa srebrnim kokrodilicem
pogledajte Olympovu stranicu, ima zbilja ok stvari
shark_23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2011., 01:36   #47
u prethodnom postu sam dao odgovor na pitanje koje nije ni postavljeno, pa ..sorry nadopuna prethodnom postu, od Olympa su mi kosulje vise onak, za posao..

a sta se tice sivanja kosulja, hmm, ne znam di ima

Zadnje uređivanje shark_23 : 31.03.2011. at 01:56.
shark_23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2016., 19:29   #48
koji je ovo materijal?

Bolji od tebe is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2022., 22:04   #49
Muku mučim, volio bi početi nositi košulje kratkih rukava. Obične, pamučne, crne.

Jedino što mi se sviđa je ovo:

https://www.army-shop-hr.com/army/p/...ava-roadstar/1

Ali 225kn za običnu košulju mi je malo previše. Sugdje drugdje gledam budu jeftinije ali nema crnih, nema kratkih rukava itd...

Jel ima neka trgovina a da nisu cijene kao da se spremaš na svadbu.
__________________
Onoga dana kada nauka počne proučavati nefizikalne (duhovne) pojave, u deset godina napredovat će više nego u ranijim stoljećima svoje povijesti.
Belliall is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:31.