Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.02.2014., 00:34   #201
Je li itko možda kod nas vidio ovu haljinu negdje za kupiti u Zagrebu?

http://www.c-and-a.com/de/de/shop/pr...eider/110605/1
ena94 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2014., 10:33   #202
Naručujem C&A iz Austrijskog online shopa...
LINK.

Ako ima zainteresiranih, možete se javiti na mail (stoji mi u profilu, pod kontakt informacijama).
Danas iza 18h radim narudžbu, a dalje po dogovoru i interesu..
Good evil is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2014., 12:14   #203
moze se negdje na internetu vidjeti cijeli asortiman koji recimoimaju u hrvatskoj, pa po ducanima. poslala bi mm da mi kupi neke majcice i potkosulje jer sam ja trudnica na strogom mirovanju, a ne uzdam se bas u njegovu procjenu.
trebaju mi oni xxx velicine, ne za trudnice, mene sve trudnicko tako steze preko trbuha da dobijem trudove, mora mi bas biti siroko i veliko, ono broj 52, sad lupam bezveze.

kad otvorim hrvatske stranice nema niti jednog artikla, online shop me ne zanima
vlovrec is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2014., 14:11   #204
Nema. Pogledaj u njihovom njemačkom online shopu, slikaj mu ili isprintaj i nek ide tražiti. Na žalost nekada nekih stvari nema al to je tak valjda manje više sa svima.
__________________
LadyMo Foto album
LadyMo is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2014., 15:44   #205
Ja volim C&A pogotovo njihove majice one s printevima i imenima gradova tipa San Francisco inc. hahaah bubam bezveze, ali znate na koje mislim

tamo si uzmem i trapke i koji put torbu.Imala sam jednu predobru tamnoljubičastu "brušena koža" s resicama... nosila sam ju i ja i mama moja...

I ubodem šalove na ful sniženju. Ove zime sam kupila tri šala za 30 kn

I grudnjaci su mi tamo dobri, čvrsti, široke naramenice, iza imaju tri kopčice
__________________
Volim brusnice.
Achamiana is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2014., 09:19   #206
Quote:
LadyMo kaže: Pogledaj post
Nema. Pogledaj u njihovom njemačkom online shopu, slikaj mu ili isprintaj i nek ide tražiti. Na žalost nekada nekih stvari nema al to je tak valjda manje više sa svima.
molim pomoc
vidm c&a ima web shop najblizi nam je austrijski bi ja rekla. no, posto ja ne razumijem niti rijec njemackog, ne znam da li isporucuju u hrvatsku? kolika je postarina? koj je rok isporuke cca? moze se placati paypalom?

probala sam isprintati sta mi treba i mm poslati da kupi, ali sve do jedne stvari koju sam trazila, su bas jucer rasprodali sve boje i sve velicine. ispada da nista nemaju u ducanu sta je u shopu

pomognite trudnici na strogom mirovanju inace ce mi dijete biti samo u pampersicama dok se ja ne oporavim da mogu sama u shoping
vlovrec is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2014., 11:16   #207
Quote:
vlovrec kaže: Pogledaj post
molim pomoc
vidm c&a ima web shop najblizi nam je austrijski bi ja rekla. no, posto ja ne razumijem niti rijec njemackog, ne znam da li isporucuju u hrvatsku? kolika je postarina? koj je rok isporuke cca? moze se placati paypalom?

probala sam isprintati sta mi treba i mm poslati da kupi, ali sve do jedne stvari koju sam trazila, su bas jucer rasprodali sve boje i sve velicine. ispada da nista nemaju u ducanu sta je u shopu

pomognite trudnici na strogom mirovanju inace ce mi dijete biti samo u pampersicama dok se ja ne oporavim da mogu sama u shoping
Nažalost ne isporučuju izvan Austrije (niti iz nijedne druge države isporučuju u HR), ali imaš tu na forumu cure koje posreduju u narudžbama preko Austrijskih web shopova, mislim da se zovu Good Evel i Kokoshka. Vjerujem da one naručuju na neku svoju austrijsku adresu, pa onda šalju u HR. Ja sam jednom preko jedne od njih naručila nešto iz austrijskog H&M-a i sve je bilo ok.
__________________
>> Ponekad, nakon razgovora s nekim ljudima, čovjek osjeti potrebu da prijateljski pomiluje kamen, osmjehne se drvetu i sa puno poštovanja skine kapu pred magarcem...<<
Andrijana1312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2014., 14:02   #208
hvala ti
vlovrec is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2014., 21:54   #209
Cure znate onu reklamu za c&a kad ona cura kratke kose kupi onu glavu pa joj padne i onda je svejedno uvali kao poklon? Uglavnom, u prvoj sceni nosi majicu sa printom drveca- ta majica me zanima- ima li jo kod nas u ducanima? Zna li tko kakvi su rukavi, materijal i cijena?


Sent from my iPhone using Tapatalk
mali miš is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2014., 16:22   #210
Jel to ova majica s drvećem?

http://www.c-and-a.com/at/de/shop/da...-135099-1.html

Ja sam je vidjela na letku i našla prije cca 2 tjedna u West gate-u, ali uživo to nije to. Kroj je čudan, brojevi preveliki (nosim XS-S i uvijek mi je sve iz C&A Yessica linije preveliko /dugačko / široko) a ni materijal mi ne izgleda baš nešto.
Cijena je bila čini mi se cca 99 kuna.
natalija is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2014., 12:09   #211
Lijepo molim ako netko ima kupon za popust od 20% u C&A slijedeći mjesec (dobiva se sad ako kupite nešto u iznosu od najmanje 150kn), da mi pokloni. Mami bi puno snizilo cijenu jakne. I treba nam čim prije, da možemo odmah 1.12. iskoristiti.
Mogu u zamjenu dati nešto kozmetike.

Molim javiti se na pm, da se ne bi netko ponudio, a ja zaboravila pratiti temu. Zahvaljujem unaprijed.
ZNR-ZOP-ZO is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2014., 21:53   #212
Imam pitanje vezano uz taj poklon bon - popust od 20% - imam poklon karticu, pa me zanima da li mogu uz plaćanje tom karticom iskoristi i ovaj popust? Ako netko zna?
__________________
Prije nego odgovorite na moj post, pokušajte prvo pročitati ga s razumijevanjem. Hvala.
Lillyrosee is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2015., 11:54   #213
Bok, jel netko zna, da li se šifre proizvoda sa njihovog njemačkog web shopa podudaraju sa šifrom istog proizvoda kod nas u dućanu? Gledam jednu jaknu no u CCO WEST nije bilo veličine veće od S, a nazvala bi Westgate da provjerim jel ima tamo ali ne znam da li se šifre podudaraju a bez toga ne znam kako da objasnim o kojoj je jaknih radi kad imaju nekoliko crnih? Hvala!
credolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2015., 14:51   #214
Mislim da se ne podudaraju jer sam ja baš za vikend uspoređivala šifru koju sam dobila u dućanu sa onom na austrijskoj stranici i brojevi su bili totalno različiti.
natalija is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2015., 20:17   #215
da je netko u zg vidio ovu jaknu?
http://www.c-and-a.com/at/de/shop/da...-140215-1.html
goodgirl29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2015., 21:00   #216
Ima ova torba negdje u ZG
http://www.c-and-a.com/de/de/shop/da...-146518-1.html
Anita2507 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2015., 16:05   #217
Tražimo istu torbu

Prema onome na stranici trebale bi biti iste kolekcije kod nas kao na linku iako vode na stranicu na engleskom/njemačkom. Moram priznat da sam se ugodno iznenadila noovom stranicom, dugo nisam išla.
__________________

For I am a sinner in the hands of an angry God. Bloody Mary full of vodka, blessed are you among cocktails. Pray for me now and at the hour of my death, which I hope is soon. Amen
Tourette is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2015., 11:48   #218
Ako ju negdje vidiš, javi.
Anita2507 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2015., 16:18   #219
jel itko vidio kod nas:

http://www.c-and-a.com/de/de/shop/da...-144044-1.html

http://www.c-and-a.com/de/de/shop/da...-147625-1.html

http://www.c-and-a.com/de/de/shop/da...-148098-1.html
pattie_boyd is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2015., 15:27   #220
c&a online shop - 20% popusta na cijelu djecju kolekciju od danas do nedjelje. narucujem u subotu, pa slobodno javite tko bi zelio nesto naruciti
kokoshka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:49.