Natrag   Forum.hr > Sport > Ostali sportovi

Ostali sportovi Svi ostali sportovi
Podforumi: Borilački sportovi, Rukomet

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.07.2007., 12:30   #121
Junaci smijenili Malevića. Da nije tragično...

http://www.jutarnji.hr/sport/ostalis...7,20,,83109.jl
__________________
The 50-50-90 rule: Anytime you have a 50-50 chance of getting something right, there's a 90% probability you'll get it wrong
Bask is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2007., 16:43   #122
Navodno će igrači bojkotirati "novog" izbornika...

Živi bili pa vidjeli.
daz is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2007., 17:47   #123
ma cijeli vrh saveza je kretenski nastrojen, samo gledaju sebe u ogledalu...igrače tko .....navijam za ekipu Malevića i Omrčena i ostale
matan potrka is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2007., 22:46   #124
i ja navijam za Malevica,dosta je bilo ovih debila i nek im je neko vec jednom reka da od**** jer ne rade u iteresu hrvatske odbojke i hrvatskh odbojkasa.Doli banda!!!
papuca is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2007., 23:09   #125
rade malevic legenda citaj potpis
Mudri Mudrac is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2007., 15:52   #126
Stvarno da nije zalosno bilo bi smjesno!

Nadam se da ce decke ovo jos vise motivirati i da ce dati i vise od 100%.

Gospoda iz HOS-a da ima imalo morala vec bi nas odvano pocastila svojim ostavkama.
Feuerfuchs is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2007., 17:06   #127
[IMG][/IMG]
Quote:
Feuerfuchs kaže: Pogledaj post
Stvarno da nije zalosno bilo bi smjesno!

Nadam se da ce decke ovo jos vise motivirati i da ce dati i vise od 100%.

Gospoda iz HOS-a da ima imalo morala vec bi nas odvano pocastila svojim ostavkama.
Eto "gospode"... pa vi procjenite sami...

http://www.odbojka.hr/mambots/conten...1c62aa5501.jpg
daz is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2007., 17:26   #128
Osobno mi puca kur...tko će biti izbornik i tko je uopće u pravu ali...igrači su se više nego jasno opredjelili za Malevića te ne vidim ni jedan razlog da Malević ne ostane izbornik osim ako guzonje iz HOS-a misle obući dresove te solirati na EP...sve ostalo je mlaćenje prazne slame i laprdanje bez argumenata...
Total40 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2007., 17:39   #129
Uvijek ista priča kod nas.

Pa zna se.
Nisu valjda savezi zbog sportaša, nego sportaši zbog saveza.
Odnosno guzonja koji ih nazovi-vode.
I to je tak! Bogu za plakat!
__________________
Oronulost mi se dobro drži.
kukuriku is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2007., 17:42   #130
Quote:
kukuriku kaže: Pogledaj post
Uvijek ista priča kod nas.

Pa zna se.
Nisu valjda savezi zbog sportaša, nego sportaši zbog saveza.
Odnosno guzonja koji ih nazovi-vode.
I to je tak! Bogu za plakat!
Nekim se balkanštine vrlo teško odreći...btw.Štulić bi rekao "Uvijek ista priča..."
Total40 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2007., 22:36   #131
http://www.youtube.com/watch?v=ooNwPbtUJjo
Rade Malevic i igraci su na najboljem putu da sruse bagru iz Saveza, prilog sa priprema na Bjelolasici
Metuzalem is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2007., 22:42   #132
Samo naprijed Maleviću.
__________________
Legende nikad ne umiru!
Roose Bolton is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2007., 10:12   #133
Maleviću- idi do kraja.
Imaš podršku javnosti, odnosno svakog onog tko ima imalo "soli u glavi". Samo ne kužim onog klauna Barića i njegovu tzv. reprezentaciju.
Najgore je što se to dešava kad imamo najjaču reprezentaciju od osamostaljenja
Treba pisati onom smeću iz HOS-a da odstupi (ali očito to neće jer nema nimalo obraza) na: [email protected] ili ako ništa drugo im barem zaspamati mail
polis is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2007., 12:40   #134
kod nas je fenomen da nitko ni malo ne osluhne glas naroda,navijača...
Čitam ovdje po forumu svi smo za Maleviča,a ovi se i dalje rade ludi,Pa nije Hrvatska repka Barić i ekipa...Oni igraju za navijače...Onda se čude kaj je hrvatski navijač huligan...Kak neče biti kad je več 20 godina žrtva nečijih ideja i interesa..
proxima is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2007., 20:59   #135
Jeb...koji je debil onaj Popović...navodno su lažirali izvješće (koje je kao potpisao i Primorac) u kojem se Rade i ekipa trebaju ispričati...
Sapunica se nastavlja...
Total40 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2007., 11:13   #136
hej ljudi, jel mozemo mi bilo sto napraviti - kao "glas naroda" da se ova glupost vise zavrsi?
mislim, proslo ljeto sam guštala kao malo dijete dok sam gledala šta dečki rade, ne sjećam se kad smo imali tako dobru ekipu - uigranu, motiviranu, SLOŽNU i tehnički izvrsnu (ljeto, sunce, ja na moru i umjesto da sam na plaži ja pred TV-om, ne propuštam ni jednu tekmu!) i stvarno sam jedva čekala ovo prvenstvo da ih ponovo gledam.
i sad mi je nevjerojatno tužno slušati ovo. stvarno, kao da sportaši postoje radi saveza a ne obrnuto!! savez treba biti samo "servis" da sportaši svoj posao rade što bolje!!
oni koji su zaslužili i izborili da dođu na prvenstvo trebaju tamo i ići - znači malević i fantastični tim na bjelolasici. bilo kakvi osobni elementi, konflikti su tako nevažni u svemu tome...
ljudi, idemo nekome pisati, neku peticiju pokrenuti? NOVINARI gdje ste sada, pišete o svakoj gluposti i radite priču od nje (Vlatka, Paris i sl) a sada kad je interes hrvatskog sporta u pitanju malo ste se ušutali?? trebalo bi naći način da se čuje glas ljubitelja odbojke u ovoj zemlji - zar to nije najvažnije od svega??
možemo li nešto napraviti da pokažemo da je hrvatskoj javnosti BITNO šta se događa?
I u tom svjetlu bilo kakav bojkot od HRT-a je samo kontraproduktivan, po meni to nije najpametniji potez u danoj situaciji!!! ja se nadam da će netko prenjeti i naš glas (a sigurna sam da nas ima...)
pmmib is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2007., 13:22   #137
taj lik, da ne upotrijebim tezu kvalifikaciju, je bio i predsjednik fonda za razvoj i zaposljavanje. svaka cast, puno toga mi je odmah jasnije
__________________
Ima dva singla i treci izlazi soon, u ostala dva je feat. artist. Poštovana sve je transparentno.
barhan is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2007., 13:50   #138
Quote:
barhan kaže: Pogledaj post
taj lik, da ne upotrijebim tezu kvalifikaciju, je bio i predsjednik fonda za razvoj i zaposljavanje. svaka cast, puno toga mi je odmah jasnije
Da...a kao trebalo im je dobrih 15 god.da skuže da je lik trulež...
Total40 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2007., 13:51   #139
Očito je Primorac popizdio na Popovićeve manipulacije kad se pobrinuo da ga ekspresno razriješe funkcije Predsjednika Fonda za razvoj i zapošljavanje kad ga već ne mogu na demokratski način maknuti s čela HOS-a. Zbog svojih spletki i zaradio je takav nizak udarac, drito u jaja! Bravo za Primorca!
Dylan2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2007., 13:56   #140
Quote:
Dylan2 kaže: Pogledaj post
Očito je Primorac popizdio na Popovićeve manipulacije kad se pobrinuo da ga ekspresno razriješe funkcije Predsjednika Fonda za razvoj i zapošljavanje kad ga već ne mogu na demokratski način maknuti s čela HOS-a. Zbog svojih spletki i zaradio je takav nizak udarac, drito u jaja! Bravo za Primorca!
ih, sto se primorac sam sjetio toga. izborna je godina, pa vlasti ne pase da im njihov donosi toliko negativnog publiciteta.
bravo za izbore.
__________________
Ima dva singla i treci izlazi soon, u ostala dva je feat. artist. Poštovana sve je transparentno.
barhan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:40.