Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.12.2010., 14:23   #61
Mene zanima di se ima za kupiti zavjese a da nisu preskupe.Trebam dosta toga... +dekore...Zna tko za nešto?može link, jer nisam iz Zgb-a..hvala.
__________________
http://mojekrpice.hr/didi55-31660

Nikad ne pretpostavljaj jer je pretpostavka majka svih zajeba.
Angel2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2010., 20:11   #62
Prodajem slike (serigrafije) poznatih hrvatskih autora

http://public.fotki.com/mance13/

Cijena 200/400 kn.
Julija246 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2010., 21:17   #63
Cure, ako neka od vas oprema kuhinju, a dopada joj se ovaj Blancov sudoper:
http://www.prodaja-ponuda.com/sudope...eri-i-slavine/
neka mi se javi na pm, prodala bih ga jer bi ipak uzela bijeli. Sudoper je nov, nekorišten, predviđen za ormarić od 80 cm. Ima veća korita od standardnih, pa se mogu prati veći plehovi.

cijena-povoljna, dogovor
__________________
20.06.2009.
lavida is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2011., 19:26   #64
Prije nego zovem remar ili reto centar da kažem i ovdje,poklanjam trosjed na klik-klak od microfibre,ima i ladicu za posteljinu.Nedostatak mu je što su škare sa jedne strane neispravne pa malo zeza kad se sklapa i rasklapa,inače je u dobrom stanju,kako trenutno svakodnevno spavam na njemu,kupila sam novi ležaj koji ne moram sklapati i rasklapati,ako je netko zainteresiran nek se javi na pp.
Rudolfa is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2011., 15:07   #65
prodajem novi bijeli stolić, visoki sjaj, inox noge, promjera 80 cm, visok 30 cm

ponude na pm molim





rađen prema ovom uzoru http://www.alf.it/alf_dafre/en/beds-...4/68/glob.html
grm is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2011., 15:32   #66
Vrhunski namjestaj iz Njemačke

Prodaje se izvrsno kvalitetan namještaj iz Njemačke po vrlo jeftinim cijenama...

Ako nekoga zanima neka se javi...
__________________
Vrlo KORISNOOOOO!!!
elektrash is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2011., 16:46   #67
Okrugli stol

Kupujem drveni okrugli stol, promjera 100 ili 110 cm za kuhinju. Poželjno je da je bijele boje ili da se može pobojati u bijelo.
__________________
fermina-daza is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2011., 13:13   #68
Da li možda netko povoljno prodaje ili poklanja stolić za dnevni boravak i stalak za televiziju.
Unaprijed hvala, ponude isključivo u inbox
hani bani is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2011., 02:34   #69
Ne znam dali mogu ovdje ali evo-bojler imam za prodati,nov je neraspakiran,marka Gorenje economic 80l,dakle prodajem ili mjenjam za polovnu kuhinju,ili nešto drugo-Osijek i okolica
cupanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2011., 13:35   #71
Smile

Prodajem regal i stolić za dnevni boravak,novo,nekorišteno,kvalitetno u kombinaciji oraha i crnog sjaja,moderno,2500 kn.
http://img28.imageshack.us/g/1798541...660641226.jpg/
crnka26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2011., 21:16   #72
P: lampu

Prodajem lampu, nemam kamo sa njom iako mi je preljepa..
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2011., 23:17   #73
Prodajem prijenosni klima uređaj Quadro,radila jednu sezonu,A energetska klasa,moguča zamjena za razno.
cupanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2011., 10:34   #74
Question prodajem stol stakleni +6 stolica

Prodajem stakleni stol i 6 stolica,korišteno 2 dana,kupljeno prije par godina ali stoji zapakirano i zamotano u foliju.Hitno se prodaje jer se selimo i trebam rješiti čim prije.Sliku ne znam stavit,pa ih šaljem mailom ili mms-om.Cijena po dogovoru,mogu i dostavit nije problem
selectico is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2011., 11:23   #75
Quote:
selectico kaže: Pogledaj post
Prodajem stakleni stol i 6 stolica,korišteno 2 dana,kupljeno prije par godina ali stoji zapakirano i zamotano u foliju.Hitno se prodaje jer se selimo i trebam rješiti čim prije.Sliku ne znam stavit,pa ih šaljem mailom ili mms-om.Cijena po dogovoru,mogu i dostavit nije problem
Pozdrav..kakve su stolice,malo ih opisati,cjena i gdje se nalazite??
crnka26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2011., 13:33   #76
kolike su dimenzije stola i koliko kosta?
jones85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2011., 21:45   #77
prodajem kirby usisavač, sa svim dodacima + za pranje tepiha, jednom korišten
sparina123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2011., 15:01   #78
Quote:
crnka26 kaže: Pogledaj post
Pozdrav..kakve su stolice,malo ih opisati,cjena i gdje se nalazite??
Ovako,stolice su crne,eko koža,ja sam u zgb,cijena 200 kn/kom,sliku mogu poslat ako vas zanima na mail ili mms-om
selectico is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2011., 15:03   #79
Quote:
jones85 kaže: Pogledaj post
kolike su dimenzije stola i koliko kosta?
stol ,dimenzije....pojma nemam ,moram izmjerit,sliku šaljem mms-om ili mailom,cijena po dogovoru.Ako želite pošaljem vam prvo slike pa onda možemo o cijeni,a ako vam se ne dopadne....onda ništa
selectico is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2011., 01:11   #80
Stolić za poluživanje

Tražim stolić za posluživanje, dakle stolić na 2-3 nivoa, na kotačima. Može i ono što se prodaje kao pokretni stolić za kuhinju.
Nešto poput ovoga:
http://public.fotki.com/mariana3/my-...-/stolici.html

Fleksibilna sam što se tiče izgleda, ali od materijala definitivno drvo (staklo ne dolazi u obzir, ali kombinacija drvo/metal bi mogla možda proći). Plastika po mogućnosti ne (stil sobe je neka čudnovata kombinacija Afrike i Indije, tako da, iako nisam cjepidlaka, ne ide baš bilo kaj).

Treba mi za tu i tamo prebaciti iće i piće par metara iz kuhinje u blagavaonu, ali glavna "uloga" bi bila stolić u dnevnoj sobi jer bih htjela izbjeći klasični "coffee table".

Ili ja nisam dobro gledala, ili takvih stolića baš i nema za kupiti. Vidla sam jedan zgodan u Kiki, ali je očajno skup (skoro 1000 kn!).
Polovno, naravno, je više nego dobrodošlo. Di-po-koja ogrebotina na recimo gornjoj plohi mi u pravilu ne smeta ako nije graba od centimetra. Strgani kotači se daju zamijeniti. Rustikalno je OK, ali ne u raspadnom stanju.

Ako ima netko da je u Zagrebu i da se želi riješiti takvog komada namještaja, ubacite mi slikicu sa cijenom u inbox
Ili ako znate di ima za kupiti - i ta je informacija dobrodošla.

Hvala!
mariana3 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:22.