Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.02.2003., 13:50   #21
hihi zašto sam znala da će se riječani prvi oglasit

Nda, ma ovaj je tako isto navodno radio na narudžbu i kažeš mu kreatora i model i on dofura.

istina je zgb 'krema' se mahom odijeva kod šanera i onda se šepure da su bile u milanu, rimu ili londonu (imam poriv rigu ubacit)

nije to za mene, ma sve i da je original - ja sam onaj glupavi potrošač koji će u svojoj cijeni platit i marku, i jadnu dječicu u kini koja su radila u tvornici tekstila i njegovu reviju, i mrktg kampanju dotičnog......

jebeš ga

shefitza: izgivara se sa sh - ne s
Sandra October is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2003., 14:08   #22
E da vam nesto pricam
prije 6-7 mjeseci ja i muz na putovanju,Belgija...tocnije Antwerpen...prijestolnica po broju obijenih stanova,vila......
i tako setamo mi gradom,negdje oko 6 popodne,pao mrak,grad full...i naletimo na naseg susida inace dugo godina na "privremenom radu u Antw"(majka mu prica da radi u knjigovodstvu i zastanemo s njim par minuta..ipak je slucajnost sresti se s nekim tako daleko...a on sve se nesto zurio i naposljetku kaze...moram na posao,pao je marak,svi su u gradu,setaju,shopping...sad je moje radno vrime prazni su stanovi.I ode po zadatku.
nastavimo setati mi i odemo malo dalje centra,kad odjednom cujemo alalrme tako prodorne da je odjekivala ulica,pogledamo u smjeru odakle dopiru...iz jednog stana...kad nas susjed i ekipa spustaju se niz oluk ko vatrogasci niz sipku.


a ja i moj bjez sto dalje od njih,da nas ne skupi policija sve

sutra nas je zvao da dodjemo da vidimo ratni plijen
cartier tank(il tako nesto)satovi,omega,tag heuer....izmedju ostalog u toj jazbini bilo je i tehnike i to skupe naravno...plazma tv,kamere...i sve upola cjene

Inace Antwerpen je pun Turaka,yugoslovena...pa biznis cvjeta
Samantha is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2003., 15:14   #23
Ja sam za sanere cula iks puta, ali nikad nisam nijednog srela. Inace, imam jednu poznanicu koja nosi dosta stvari od Armanija i otvoreno mi je priznala da su od sanera. Ja nikad nisam izrazila zelju da ih sretnem uzivo, pa ih, eto, nikad i nisam uspjela srest.

Nego, imam rodjake u RI koji su mi opisali kako rade saneri ~ oni su navodno cesto u dealu s vlasnikom 'ukradene' robe. Vlasnik zna da nece uspjet prodat cijeli sleper neke skupe obleke, naocala, badica ili cega vec. Onda on ode u Italiju po tu skupu robu, debelo osigura kamion, a saner i njegova ekipa presretnu kamion, 'pretuku' vozaca i otmu mu robu. Preko 'poznatih' carinika ju unesu u Hrvatsku, a vlasnik robe (legalni uvoznik) dobije lovu od osiguranja. Lovu od prodane robe navodno dijele saner i vlasnik.

Zvuci logicno.

Nego, svi vi koji ste spomenuli da se poznati oblace kod sanera... Dajte nam malo stofa za trac, nabacite barem neko ime...
Princeza is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2003., 15:16   #24
Quote:
ne bi ruku u vatru za to... nema logike... ja ZNAM kako funkcioniraju skupi butici... po pitanju osiguranja... itd...
sad sam se sjetila jos jednog nacina pljacke skupog butika...po pitanju alarma,osiguranja...obiju susjedan butik manje ugledan,frizerski...il tako nesto sto nema tako dobro osiguranje,pa iz njega buzaju rupu u zajednicki zid i navale
Samantha is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2003., 15:18   #25
Quote:
Kiki kaže:
Hmmm...toga ovdi nema...il morebit ja ne znam di da ih nadjem.
Ima, ima. London je navodno jedan od svjetskih centara za takvu vrstu trgovine, samo valjda ne koriste naziv saner.

Jesi ikad setala Camdenom u subotnje prijepodne? Nemoj reci da nisi vidjela laznjake ili da te netko nije povukao za ruku i 'povjerljivo' ti prisapnuo da mozes kupiti nesto sto je ukradeno za puno manju cijenu od one u originalnim trgovinama?!?

Jedna moja frendica je kupila originalan Diorov sakac za koji su joj otvoreno rekli da je ukraden. S njega su skinuli etiketu (jos se vidjelo mjesto na kojem je bila prisivena), a podstava je naravno ostala originalna sa svim onim malim CD znakicima... Platila ga je manje od 100 funti, a u originalnom ducanu je kostao skoro soma. Zajedno smo isle vidjeti i usporediti original s tim njezinim, nije bilo razlike ni u jednom jedinom sitnom koncicu!
Princeza is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2003., 15:33   #26
Quote:
Princeza kaže:
Nego, svi vi koji ste spomenuli da se poznati oblace kod sanera... Dajte nam malo stofa za trac, nabacite barem neko ime...
Da organiziraš kremastu fešticu u Zg-u i da želiš da se kaže kako je bila sa stilom... Koji bračni par bi jaaako voljela vidit?
pakleni_patuljak is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2003., 16:06   #27
oke izgleda da cu se morat .......raspitat o tim shanerima kod frendova...kad prvi sljedeci puta navratim u opatiju i kada cu imat love
Morski vražičko is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2003., 16:10   #28
U, jebo, pa i ja bih kod tih sanera.
De, prisapnite mi kako da dodjem do njih.
Princezo, setala sam se Camdenom u subotnje i nedjeljno i ostala poslijepodneva (zivjela sam tamo prije par godina) pa me niko nikad nije povuko za rukav.
Hmmm...morbit da im izgledam ko policajac u civilu...psmtr
Kiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2003., 21:57   #29
Quote:
pakleni_patuljak kaže:
Da organiziraš kremastu fešticu u Zg-u i da želiš da se kaže kako je bila sa stilom... Koji bračni par bi jaaako voljela vidit?
Ne, nego da mogu tracat poznate... Kad vidim nekog usminkanog subotom na Spici, onda samo sapnem frendici 'znas kaj, ovaj kaput je od sanera'.
Princeza is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2003., 21:59   #30
Quote:
Kiki kaže:
UPrincezo, setala sam se Camdenom u subotnje i nedjeljno i ostala poslijepodneva (zivjela sam tamo prije par godina) pa me niko nikad nije povuko za rukav.
Hmmm...morbit da im izgledam ko policajac u civilu...psmtr
He, he, mene su iks puta pitali je l' trebam kaj, ali ja se ne dam!

Mozda ne izgledas k'o policajac u civilu, ali mozda ni ne zastajes kraj njihovih ducancica... Pa im izgledas nezainteresirano.
Princeza is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2003., 22:29   #31
Princeza,

odi u Tantru ili Hemingway

ili od restorana recimo onaj fancy riblji u hotelu 'As' (btw goood riblji restoran)


80% ih je made by 'ispalo iz kamiona'
Sandra October is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2003., 22:32   #32
Quote:
Sandra October kaže:
Princeza,

odi u Tantru ili Hemingway

ili od restorana recimo onaj fancy riblji u hotelu 'As' (btw goood riblji restoran)


80% ih je made by 'ispalo iz kamiona'
Dzizus!

Uostalom, cemu se ja cudim, nasa 'elita' je i inace tak super...

Nego, kak se uopce dodje do tih sanera? Vis, ja sam imala prilike u Londonu, a u Zagrebu nemam pojma tko se time bavi, gdje, kako...
Princeza is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2003., 23:01   #33
oš na PM Gsm tog kog sam ja pohodila, još mi je negdje u outlooku.

al upozoravam, opis gore spomenut.. mislim atmosfera i to...
doduše kolko znam možeš i reći koji si broj pa ti on dofura doma.. navodno..

nekako mislim da svejedno neće utržit s tobom
Sandra October is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2003., 23:23   #34
Quote:
Sandra October kaže:
oš na PM Gsm tog kog sam ja pohodila, još mi je negdje u outlooku.

al upozoravam, opis gore spomenut.. mislim atmosfera i to...
doduše kolko znam možeš i reći koji si broj pa ti on dofura doma.. navodno..
U stvari, nisam bas ziher da zelim. Ne znam, totalno me zaintrigiralo sve to skupa, ali ne znam da li je to iskustvo koje zelim dozivjeti.

Quote:
Sandra October kaže:
nekako mislim da svejedno neće utržit s tobom
Hm, mislim da imas pravo.

Ali u svakom slucaju hvala na ponudi.
Princeza is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2003., 23:25   #35
A i moram priznat da nisam mislila da je tak lako doc do sanera. Kao, hoces njegov broj na PM.

Hocu reci, mislila sam da su za to potrebne veze, vezice, dosaptavanja, tajni dogovori i zavijet sutnje.
Princeza is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2003., 23:26   #36
Quote:
Princeza kaže:
Ne, nego da mogu tracat poznate... Kad vidim nekog usminkanog subotom na Spici, onda samo sapnem frendici 'znas kaj, ovaj kaput je od sanera'.
Ne kužiš, jelda?
A baš sam ti lijepo napiso...
pakleni_patuljak is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2003., 23:37   #37
Quote:
pakleni_patuljak kaže:
Ne kužiš, jelda?
A baš sam ti lijepo napiso...
Ne kuzim, ali cu probat pogodit...

Je l' Ogresta/Merlic?
Princeza is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2003., 23:38   #38
Novosel/Todoric?
Princeza is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2003., 23:39   #39
Boban/Boban?
Princeza is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2003., 23:52   #40
Jok Princeza.

Ketica Balogica
Sandra October is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:45.