Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.02.2003., 23:59   #41
Quote:
Sandra October kaže:
Jok Princeza.

Ketica Balogica


Ajme Sandra jedem stapice i ugusit cu se od smijeha.
Princeza is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2003., 15:03   #42
Da mi priđe neki šaner i oće uvalit neku robu s autogramom..bogme bi se splašila..il bi pomislila da me oće opljačkat il da je skrivena kamera..
..al da recimo Pakleni organizira neko "ispalo iz kamiona" šopingiranje (riječka veza) ja mislim da bi sve kupile, ak niš drugo onda bar etikete..
PinkyBubble is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2003., 15:51   #43
A jeste li sigurne da je to ukradena roba???
Meni su rekli da su to kopije za malo novaca, iako dobro napravljene. Sto i meni zvuci normalnije. Bas mi je tesko vjerovati da je Zagreb (a da ne pomisljam po drugim gradovima) cijeli prepravljenim Bossovom odijelima. Pa da se bas toliko krade ne mogu vjerovati.
Bili is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2003., 10:02   #44
Quote:
Eladio kaže:
saneri su zakon

jebes trgovine..
nit se mozes cjenkat..nit mozes u miru probavat..

i prodavac ti uvjek govori da je dobro..

..saneru je svejedno..
sve ide po 50 ili 100 eura

cesto puta znas i u kojoj su se trgovini ti modeli trebali prodavat ili prodaju

kvaliteta zajamcena.. odes s gorotex_om i probas ga u kadi


..zivjeli saneri
right on
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2003., 10:16   #45
Tuzhna sam

Jedino ja nemam svoga lopova.

A jel i oni daju na sto chekova po pet kuna?
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2003., 10:26   #46
Moja daje na đemdo...
Sanjar61 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2003., 10:32   #47
Quote:
Sanjar61 kaže:
Moja daje na đemdo...
svi oni daju na đemdo


samo da se rijese " vruce " robe
__________________
skuterii
Eladio is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2003., 12:09   #48
Meni je frend ispričao što mu je "njegov" saner rekao za robu, oni u principu slažu da je to ukradena roba kako bi ljudi mislili da je to origigi, a nije, već su kopije, koje su vrlo vjerno izrađene iz ostataka materijala ili iz sličnih materijala na pogonima negdje u aziji, a stižu kontejnerima, jer kad realno razmislite, tko bi toliko pokrao za ispuniti cijeli zagreb saniranim chanelom, LV-om i sl... a javna je tajna da je više od 70% naše "elite" u saniranim modelčićima....
Pezy is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2003., 23:43   #49
Quote:
magic kaže:
Tuzhna sam

Jedino ja nemam svoga lopova
nemam ni ja

imam dvije sanirane stvari: digitalnu videokameru (orginal u kartonu- trecina cijene) i koznu jaknu (petina cijene)... a tako mi svasta treba
Septembar is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2003., 09:56   #50
Quote:
Pezy kaže:
Meni je frend ispričao što mu je "njegov" saner rekao za robu, oni u principu slažu da je to ukradena roba kako bi ljudi mislili da je to origigi, a nije, već su kopije, koje su vrlo vjerno izrađene iz ostataka materijala ili iz sličnih materijala na pogonima negdje u aziji, a stižu kontejnerima, jer kad realno razmislite, tko bi toliko pokrao za ispuniti cijeli zagreb saniranim chanelom, LV-om i sl... a javna je tajna da je više od 70% naše "elite" u saniranim modelčićima....
Eto, bas to i ja mislim, jedino moji u uredu i dalje kupuju Boss odjela za 1500 kn. Koji jerks.
Billi is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2003., 12:46   #51
Quote:
Billi kazˇe:
Eto, bas to i ja mislim, jedino moji u uredu i dalje kupuju Boss odjela za 1500 kn. Koji jerks.
Ne razumijem. 1500 kn je izuzetno jeftino za bilo kakvo odijelo, a pogotovo Bossovo (ako je original, ali mislim da je ta cijena nemoguca). Mislila si napisati 1500 eura?!? Ili si mislial napisati da tvoji u uredu kopuju sanersku robu?

Nego, ljudi, pomozite muskarcu u nevolji. Kako se dode do tih sanera? Moja zena bi rado neke pokradene krpice, kaze da ionako ne bi platila pretjeranu cijenu kreatoru i da ne osjeca griznju savjesti. Kako znate da je saner "pravi"? Kako znate da nece izvuci policijsku znacku nakon sto obavite transakciju? I kako uopce upoznati sanera?

Bio bih zahvalan.
slavkec is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2003., 13:57   #52
Quote:
slavkec kaže:
Ne razumijem. 1500 kn je izuzetno jeftino za bilo kakvo odijelo, a pogotovo Bossovo (ako je original, ali mislim da je ta cijena nemoguca). Mislila si napisati 1500 eura?!? Ili si mislial napisati da tvoji u uredu kopuju sanersku robu?

Guess twice Pa naravno da nose sanere, i meni ih nude ali ne nosim Max Maru iz religijskih razliga
Ikad ih zezam onda me popljuju da sam neupucena u tokove trgovine, da su to originali, bla, bla.
Billi is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2003., 15:06   #53
Quote:
Billi kazˇe:
Guess twice Pa naravno da nose sanere, i meni ih nude ali ne nosim Max Maru iz religijskih razliga
Ikad ih zezam onda me popljuju da sam neupucena u tokove trgovine, da su to originali, bla, bla.
Ja bi svejedno sanera da si smirim zenu.
slavkec is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2003., 15:13   #54
U mojoj firmi prodaju Paul&Shark majice. Meni te majice izgledaju kao originali: imaju normalnu markicu, imaju onu plastikicu koja visi sa gumba, zapakirane su u vrećice koje djeluju originalno, majice su lijepe i djeluju kvalitetno, pamuk od kojeg su napravljene je onako fini puni pamuk. Meni je malo čudno da bi se netko potrudio lažirati markicu plastiku vrećice etc. a sve to za majice koje koštaju 180 kn, nego bih prije rekla da se radi o majicama koje su pale s kamiona, ili o nekakvom tvorničkom otpadu.
Ja osobno ne nosim brandove, niti bih obukla bilo što što na sebi ima markicu, pa bio to original ili lažnjak. Ali ako markica nije ono što vas smeta .. što je onda to što vas sprečava kupiti robu kod šanera? Ako roba izgleda tako da ne možeš procijeniti je li lažna ili originalna?
verica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2003., 04:46   #55
ima sanera i sanera. ili cega vec. od ekipe koja direktno ufura robu preko turske, istu kojom pokrije pola butika u zg-u, a pola na tu shemu, pa do iste fore sa origigijem. <--- puno manje, narafski

ono, ako ti se stvar svidja, svidja ti se valjda zato sto je dobra, a ne zato sto je origigi. pa sad ti izaberi. sanse su ti iste.

jamstva nikakva. odnosno na ugled. pa sad, oces vjerovati paklenom i sebi ili ne. do tebe je.
 
Odgovori s citatom
Old 08.03.2003., 20:00   #56
A tko uopće kupuje kod šanera? Jel možda između ostalog žene koje bi skupe marke, e ali nebi ih baš platile ili ih NE MOGU platiti jer nisu tog staleža...ali opet bi rado da im se frendice dive jer ima novog versacea? fuj
daysleeper is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2003., 21:44   #57
Quote:
daysleeper kaže:
A tko uopće kupuje kod šanera? Jel možda između ostalog žene koje bi skupe marke, e ali nebi ih baš platile ili ih NE MOGU platiti jer nisu tog staleža...ali opet bi rado da im se frendice dive jer ima novog versacea? fuj
Jedna moja frendica je kupila prekrasno, navodno ukradeno, Armanijevo odijelo za soma kuna.

Nije me sram priznati ~ i ja bih.

Nigdje na odijelu ne pise da je Armanijevo (osim iznutra, ali to nitko ne vidi), a stvarno je prekrasno. Materijal je divan, kroj jos bolji. Curka izgleda bogovski.

Drugim rijecima, meni uopce nije do toga da se zna da je to Armani. Ali bilo bi mi drago da si mogu kupiti odijelo koje je od vrhunskog materijala, a za sitne pare.

I da je no-name, za tu lovu se odijelo ne moze kupit.
Princeza is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2003., 22:00   #58
Quote:
Princeza kaže:
Jedna moja frendica je kupila prekrasno, navodno ukradeno, Armanijevo odijelo za soma kuna.

Nije me sram priznati ~ i ja bih.

Nigdje na odijelu ne pise da je Armanijevo (osim iznutra, ali to nitko ne vidi), a stvarno je prekrasno. Materijal je divan, kroj jos bolji. Curka izgleda bogovski.

Drugim rijecima, meni uopce nije do toga da se zna da je to Armani. Ali bilo bi mi drago da si mogu kupiti odijelo koje je od vrhunskog materijala, a za sitne pare.

I da je no-name, za tu lovu se odijelo ne moze kupit.
To priznam
Nemam ja ništa protiv toga...i meni se nekad sviđa marka...ne radi marke. A sad koliko je takvih kao ti i tvoja frendica, a koliko ovakvih koje sam ja naveo, to je drugo pitanje.
daysleeper is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2003., 22:41   #59
Quote:
daysleeper kaže:
To priznam
Nemam ja ništa protiv toga...i meni se nekad sviđa marka...ne radi marke. A sad koliko je takvih kao ti i tvoja frendica, a koliko ovakvih koje sam ja naveo, to je drugo pitanje.
Ma, znam i ja da je Zagreb pun kokica koje u kaficima skidaju sakoe, okrecu ih naopako i odlazu na stolice tako da svi vide markicu ali bas me briga za takve.
Princeza is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2003., 13:03   #60
To ti je zato da ih ne zamazu
__________________
You are disturbing me. I'm picking mushrooms.
Bluegirl is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:57.