Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.03.2003., 13:10   #61
Quote:
Princeza kaže:
Ma, znam i ja da je Zagreb pun kokica koje u kaficima skidaju sakoe, okrecu ih naopako i odlazu na stolice tako da svi vide markicu ali bas me briga za takve.
Oprosti...ali ja isto tako okrecem sakoe, mantile, kaput a shila mi ih je susjeda i to od materijala nasljedjenih od pokojne none...

Sad cesh mene optuzhit da se kurchim antikvitetima
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2003., 14:30   #62
Quote:
magic kaže:
Oprosti...ali ja isto tako okrecem sakoe, mantile, kaput a shila mi ih je susjeda i to od materijala nasljedjenih od pokojne none...

Sad cesh mene optuzhit da se kurchim antikvitetima
Necu, ako se prije sjedanja na stolicu ne okrenes s inkriminiranim komadom odjece barem dva puta oko svoje osi. Ili ako isti, nonsalantno prebacen preko ruke, ne nosis sa sobom u wc kroz prepuni kafic.

Zekam se, pa normalno je da se tako slazu sakaci i kaputi (i ja svoje tako slozim), ali vidis kad nekome na sakou stoji velikim slovima Armani i onda ta spodoba slozi sako, pa ga drzi u rukama, pa kao trazi mjesto gdje ce sjesti, pa proseta i drzi ga onima koji sjede u visini ociju...

Magic, ja jos uvijek tvrdim da ti u svom gradu nisi izlozena ni pet posto od ovog kaj mi u Zagrebu vidimo.
Princeza is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2003., 14:32   #63
Mozhda mene ni 5 % nije briga za to, ni u Zagrebu ni u mome gradu

A ja se mozhda s tim svojim sirotinjskim komadom okrenem tristri puta oko sebe...da vidim tko je unutra, ima li poznatih, da pozdravim osobe koje nisam prepoznala od prve i bash me briga shto tko misli da li mi pishe ili ne pishe na etiketi. I kad bi se svi tako ponashali ne bi bilo kurchenja tim etiketama niti bi to primjecivali.

Misli globalno - djeluj lokalno. Pochnimo svatko od sebe.
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2003., 14:55   #64
Quote:
magic kaže:
A ja se mozhda s tim svojim sirotinjskim komadom okrenem tristri puta oko sebe...da vidim tko je unutra, ima li poznatih, da pozdravim osobe koje nisam prepoznala od prve i bash me briga shto tko misli da li mi pishe ili ne pishe na etiketi. I kad bi se svi tako ponashali ne bi bilo kurchenja tim etiketama niti bi to primjecivali.

Misli globalno - djeluj lokalno. Pochnimo svatko od sebe.
Mislim da na ovom topicu neces naci neistomisljenike. Ovdje smo se skupili da ih tracamo.
Princeza is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2003., 15:04   #65
Znash shto mi je zhao? Ne vecine ovih zhenskinja ovdje za koje vidim da si mogu priushtiti svashta...nego onih drugih, koje ne mogu, a koje su prisiljene da se zato osjecaju manje vrijednima. Pritisak je strashan. Konkurencija neumoljiva. Najbolje bi bilo da se sve oblachimo ko Violicka i poshaljemo vas u krasan
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2003., 02:49   #66
Danas sam bila u sanerskoj jazbini da vidim plijen donesen odkoznaodakle.
I sad oko mi zapadne za neke Armani Jeans majcice sa diskretno u kutu izradjenim znakom AJ od Swarovski kristala.Provjerila sam... dosao s majcom i certifikat od Swarovskog.Prodaju je za 75 eura.
Jeli to realna cijena za Armani Jeans majcicu,kako se krecu cijene te linije u Armani radnjama,a i ne znam dali je to od proslog ljeta il new.Pretpostavila sam da je new posto sad ubacuju svugdje Swarovskog,al..

I svidjela mi se majcica Versus...sarena,drecavih boja... i ona 75 e.
Samantha is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2003., 07:45   #67
Znate butik Max Mare u Zagrebu?E ti ljudi (vlasnici)su prije nego je otvoren taj ducan imali svoj butik u stanu.Sve sanirana roba,uglavnom MAx Mara ali i Armani,Cherutti,Versaci...Jos dan danas imam par stvari iz tog :butika".Ulazilo se strogo po vezi ,uz sifre na portafonu i sve je izgledalo prilicno fino,gotovo kao pravi butik.KAsnije su valjda zakljucili da bi bilo ok legalizirat se.Makar sam cula da im taj crni posao i dalje ideKOd onih ciganluckih sanera nisam nikad bila ali znam za dosta njih po Zagrebu,sitnih i velikih.I nije fals roba nego sami originali koji su popaljeni po ITaliji,NJemackoj itd.Ispalo iz kamiona ili pobjeglo iz skladista.Morat cu obnovit neka poznanstva
Uglavnom me zanima kvaliteta,pa zato sad kupujem na snizenjima tu u US i ne zanima me bas sta je u djiru.Zato kad dodjem u Zagreb osjecam se malo
Rita is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2003., 20:55   #68
Quote:
Rita kaže:
Znate butik Max Mare u Zagrebu?E ti ljudi (vlasnici)su prije nego je otvoren taj ducan imali svoj butik u stanu.Sve sanirana roba,uglavnom MAx Mara ali i Armani,Cherutti,Versaci...Jos dan danas imam par stvari iz tog :butika".Ulazilo se strogo po vezi ,uz sifre na portafonu i sve je izgledalo prilicno fino,gotovo kao pravi butik.KAsnije su valjda zakljucili da bi bilo ok legalizirat se.Makar sam cula da im taj crni posao i dalje ide
Imas praf, crni posao ide i dalje, ulazi se i dalje po vezi, stan se i dalje nalazi u Franje Rackog. Iako, moram ti reci, da se tada roba koja se prodavala, prodavala u dogovoru s MaxMara u Italiji, a u dogovoru s njima je otvoren i legalni ducan u centru. Isli su na to da najprije stvore odredjeni krug potrosaca i tek kad su bili sigurni da imaju dovoljan broj ljudi koji ce im i dalje kupovat odjecu, otvorili su fransizu. Ziher je ziher.
Princeza is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2003., 20:59   #69
Quote:
Samantha Jones kaže:
Danas sam bila u sanerskoj jazbini da vidim plijen donesen odkoznaodakle.
I sad oko mi zapadne za neke Armani Jeans majcice sa diskretno u kutu izradjenim znakom AJ od Swarovski kristala.Provjerila sam... dosao s majcom i certifikat od Swarovskog.Prodaju je za 75 eura.
Jeli to realna cijena za Armani Jeans majcicu,kako se krecu cijene te linije u Armani radnjama,a i ne znam dali je to od proslog ljeta il new.Pretpostavila sam da je new posto sad ubacuju svugdje Swarovskog,al..

I svidjela mi se majcica Versus...sarena,drecavih boja... i ona 75 e.
Ne znam tocne cijene (u trgovinama), ali ovo mi se cini puno. Skoro kao u ducanu, ako mene pitas.

Bas sam neki dan citala tekst o sanerima (Cosmo? Elle?) i veli da prodaju robu 30% nize nego u trgovinama.

Ljudi?!? 30%?! Pa trideset posto je nista!

Trideset posto je manje od sezonskog snizenja u inozemstvu, a kad kupujes robu vani, siguran si da kupujes original (ako je to ono sto zelis imati). Osim toga, odi u outlet i kupi visak od proizvodnje po 40-70% manje od maloprodajne cijene.

Ja osobno za 30% manje cijene uopce ne bih isla riskirati da je roba lazirana ili da mi ju prodaje murjak u civilu.
Princeza is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2003., 08:55   #70
Quote:
Princeza kaže:
Imas praf, crni posao ide i dalje, ulazi se i dalje po vezi, stan se i dalje nalazi u Franje Rackog. Iako, moram ti reci, da se tada roba koja se prodavala, prodavala u dogovoru s MaxMara u Italiji, a u dogovoru s njima je otvoren i legalni ducan u centru. Isli su na to da najprije stvore odredjeni krug potrosaca i tek kad su bili sigurni da imaju dovoljan broj ljudi koji ce im i dalje kupovat odjecu, otvorili su fransizu. Ziher je ziher.
Ne mogu vjerovati da je stan i dalje u pogonu
verica is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2003., 14:48   #71
Quote:
verica kaže:
Ne mogu vjerovati da je stan i dalje u pogonu
Nego kaj. Ne mislis valjda se se zivi na visokoj nozi od legalnog posla?!
Princeza is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2003., 21:08   #72
Ja do jučer pojma nis imala kaj su to šaneri da nisam vidla članak u Cosmu kojeg sam si posudila od neke sponzoruše u avionu . Yebate, koja glupost.
Kak ima bijednih ljudi, ja svaki put iznova ostajem PAF.
Crow Jane is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2003., 02:40   #73
Quote:
Crow Jane kaže:
Ja do jučer pojma nis imala kaj su to šaneri da nisam vidla članak u Cosmu kojeg sam si posudila od neke sponzoruše u avionu . Yebate, koja glupost.
Kak ima bijednih ljudi, ja svaki put iznova ostajem PAF.
To ti je tak kad ne pratis kaj ima na forumu.

Princeza is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2010., 03:21   #74
i jel se moze obnovit tema malo?nova iskustva?
violet girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2010., 09:20   #75
Ja mislim da je to isto kao i s švercanjem cigareta. Jel itko još vjeruje da duhanska industrija nema svoj udio u švercu? Mislim, ako ih ne možeš pobjediti pridruži im se
ofca is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2010., 15:48   #76
Pravih sanera je jako malo, uglavnom su to preprodavaci dobrih fejkova!
Aksiominka is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2010., 22:49   #77
i kod tih sanera je li to roba npr od ove sezone ili od proslih sezona ?
Dianaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2010., 17:40   #78
Quote:
Dianaa kaže: Pogledaj post
i kod tih sanera je li to roba npr od ove sezone ili od proslih sezona ?
Ovo sta sam ja vidjela kod tih 'sanera' je bila roba koja nije bas iz najnovijih kolekcija. Ali to su sve redom fejkovi pa koga briga jel od ove sezone ili pretprosle, bljak!
Aksiominka is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2010., 23:11   #79
Quote:
Aksiominka kaže: Pogledaj post
Pravih sanera je jako malo, uglavnom su to preprodavaci dobrih fejkova!
totalno istina. case closed. a trebala bi biti i tema.
vekmar is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:12.