Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija > Sportska oprema

Sportska oprema Od kupaćih gaća do trkaćih konja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.11.2015., 23:46   #201
Dorian, hvala na lijepim rijecima drago mi je da si zadovoljan i nadam se da su sprave donijele rezultate
inace, ja sam u njemackoj i vise ne radim sprave, al mozda cu imati nekoga tko bi nastavio proizvodnju, jos cemo vidjeti...
__________________
moja kućna teretana
drasko2002 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2015., 09:46   #202
Malo gledam ove klupe za bench i sad recimo piše: "Max. težina korisnika 135 kg", e sad što to točno znači? Da li osoba koja leže ne smije biti teža od 135 kg ili osoba + uteg ne smiju biti teži od 135 kg? Što bi onda značilo ako je netko težak recimo 90 kg, ne smije dizati više od 45 kg?

Također piše "Max. Bench potisak 140 kg".
Pony Rider is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2016., 15:00   #203
Kupujem šipku 220 cm, pa me zanima kolika je nosivost ovih standard šipki od 200-tinjak kuna? Znam da su mi olimpijske overkill, al ako uđem u malo bolju formu kroz par godina hoće li mi bit dobra ova standard?
brachonelix is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2016., 15:48   #204
bench na engleskom znači klupa. kad vidim/ čujem bench klupa to mi zvuči glupavo
__________________
If you love life, don't waste time, for time is what life is made up of.

Bruce Lee
vknez is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2016., 22:21   #205
Ima li neka određena debljina štoka za koju bi se ova sipka zakacila, debljina stoka kuci je 2cm pa ne znam jel to malo da se nebi rasuo po podu

je li itko narucivao od ovih kakva je kvaliteta opreme ili da uzmem u intersport za 200 kn

http://bluegym.hr/shop/door-gym-bar/
Psycho Mantis is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2016., 12:40   #206
frend ima doma iz Hervisa, ali je morao dodatno ojačavati rub štoka. viđao sam ih za kupiti i u Decathlonu. ja sam uvijek malo skeptičan na takve stvarčice pogotovo one kaj se šire između štokova
__________________
If you love life, don't waste time, for time is what life is made up of.

Bruce Lee
vknez is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2016., 22:09   #207
Izrada sprave za zgibove i dipseve - Pomoć

DA se odma ispričam ako je ova tema bila jer search opcija mi ne radi neznam zašto.
Ja bi trebao pomoć od Vas koji imate doma home made sprave za zgibove i dipseve da mi date dimenzije za izradu jer na netu ne nalazim neka brza rešenja osim hrpu slika kučnih izrada. Debljina cijevi, visina, razmak...

Nešto slično ovima sa slike.
Hvala



jetengine is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2016., 15:18   #208
pozdrav!

imam doma šipke za bučice fi 30 ,i neke ploče fi 28 ..jel moguće ikako ručno poturpijati tih par milimetara
4084900 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2016., 18:01   #209
Quote:
brachonelix kaže: Pogledaj post
Kupujem šipku 220 cm, pa me zanima kolika je nosivost ovih standard šipki od 200-tinjak kuna? Znam da su mi olimpijske overkill, al ako uđem u malo bolju formu kroz par godina hoće li mi bit dobra ova standard?
U Decathlonu piše da njihove jeftinije šipke drže 160kg, ja mislim da za većinu vježbača 160kg puno, osim naravno nije dovoljno za one napredne powerliftere koji dižu preko 200kg. No imaju i onu jednu šipku 2m koja drži 250kg za nekih 789kn, ali idu diskovi promjera 50mm i sama šipka je teška 20kg pa nije baš kaj god.

Quote:
4084900 kaže: Pogledaj post
pozdrav!

imam doma šipke za bučice fi 30 ,i neke ploče fi 28 ..jel moguće ikako ručno poturpijati tih par milimetara
Moguće je, kupiš na ebay iz kine svrdlo promjera 30mm pa proširi.
Ili teža varijanta zabi čavao na komad drva i objesi uteg, te uzmi trupiju pa rotiraj uteg na čavlu dok drugi turpija okruglom turpijom da se ravnomjerno istrupija, ili umjesto turpije uzmi bušilicu i neko svrdlo/okruglu turpiju pa s njome proširuj.
Ili najjeftinija varijanta uzmeš komad cijevi koja ide u tu rupu od diska i na taj komad cijevi namotaj brusni papir.
Poslije toga obavezno posprejaj s sprejom da ne hrđavi.
__________________
Stara narodna mudrost koju zanemaruju svi koji glasaju na demokratskim izborima !

Uvijek sumnjajte u velika obećanja. Obećanje ludom radovanje.
SAS is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2016., 13:28   #210
Pozdrav svima, htio bi kupiti half rack za kućnu teretanu ili neku sličnu "spravu" tako da mogu raditi deadlift, squat, bench press i overhead press. Gledao sam na internetu i ima toga jako puno toga, a ne znam procijeniti kolika je kvaliteta i isplativost istih. Glavni cilj mi je kupiti spravu koja bi mi trajala 2-3 godine.

Prošao sam cijeli Zagreb, u svim trgovačkim centrima i trgovinama sportske opreme uopće ne drže nešto takvo - eventualno klupicu i šipke.
Blue gym i Polleo mi se čine kao nabijene cijene na upitnoj kvaliteti, a iskreno govoreći, nemam uopće povjerenja u domaće tvrtke.

Koliko sam istraživao, uspio sam naći ove sprave, kažu ljudi na stanim forumima da su dobre, ali nemam stručnosti to sam procijeniti. Ne bi volio naručit i platiti ogromne novce a ispadne da je loše.
http://www.rogueeurope.eu/rogue-hr-2-half-rack-eu
http://www.powerhouse-fitness.co.uk/...-half-rack.php

Bio bi zahvalan na savjetima i iskustvima ako je netko naručivao preko interneta nešto slično i zadovoljan je ili ako ima kontakt nekog privatnika koji izrađuje sprave, a pouzdana je kvaliteta.
headset is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2016., 17:08   #211
Neces to nigdje kod nas nac za neke normalne pare 3k kn cca. Ak imas mjesta, pogledaj cjeli kavez na njuskalu, ima ih za te pare od ljudi kaj doma rade, al vecina ih opet nema dodatak za propadanja.

Sent from my Redmi 3
__________________
I made a God out of blood , Not superiority
I killed the king of deceit , Now I sleep in anarchy
exzzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2016., 14:47   #212
Quote:
exzzy kaže: Pogledaj post
Neces to nigdje kod nas nac za neke normalne pare 3k kn cca. Ak imas mjesta, pogledaj cjeli kavez na njuskalu, ima ih za te pare od ljudi kaj doma rade, al vecina ih opet nema dodatak za propadanja.

Sent from my Redmi 3
Hvala na odgovoru, probat ću nekako drugačije do info onda. Nemam mjesta za cijeli kavez, zato mi je half rack idealan.
headset is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2016., 01:12   #213
pa cjeli kavez ti ne zauzima puno vise mjesta, pogledaj povrsinu koju zauzima na podu vise manje ista ko kod half racka. Jedino sto dobis je ona kosina koju tesko da mozes korisno iskoristit. Ak vec imas problema sa prostorom onda ti je najbolje uzet kvalitetne stalke.

Sent from my Redmi 3
__________________
I made a God out of blood , Not superiority
I killed the king of deceit , Now I sleep in anarchy
exzzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2016., 15:30   #214
Gdje kupiti kod nas po dućanima ovakvu gumu? https://ae01.alicdn.com/kf/HTB1BA4ZK...-Fitness-b.jpg
tirkizno is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2016., 17:32   #215
Tu si pogledaj http://www.fitness.com.hr/shop/oprem...gume-i-bandovi
Lowryder is online now  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2017., 17:38   #216
Sipka za zgibove

Moze pomoc?
Trazim sipku za zgibove koju mogu zakacit o stok vrata i skidat kad zavrsim, bez busenja i ostalih gluposti jer sam u premalenom prostoru da bih imala kutak za teretanu. Vidjela sam da je u Kauflandu sipka za zgibove u ponudi za 80kn sta mi zvuci too good to be true. Ne zelim da mi takva sipka pukne usred podizanja pa da se polomim na pod iako imam 50kg

Zanima me jel se isplati investirat u skuplji komad opreme ili mogu probat s jeftinijim modelom?
Lady Isadora is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2017., 17:18   #217
bok,

želio bih ovo napraviti http://www.instructables.com/id/Cable-Exersize-Machine/

samo kod glavnog okomitog elementa i vodoravnog umjesto daske bi koristio drvenu gredu jer imam jednu novu nekorištenu viška koju mogu spiliti na dimenzije. ostalo bi prema projektu koristio.

kaj velite ?

hvala
BundyBoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 22:16   #218
gdje kupiti bučice najbolje ?
__________________
Rađe nabroj koncerte i što se po diskačima svira
mentalny is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 14:00   #219
Nije bas fitness oprema, ali nema teme...zanima me balance board.
Di je najpovoljnije uzet? Od kakvog su materijala najbolje?




Predlazem da se otvori tema "Gdje kupiti..." ili neka s akcijama sportske opreme, pa da se javlja di sta ima,od igle do lokomotive
__________________
Latinska poslovica
Điđe T. is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2017., 08:30   #220
Da li netko zna nešto o navedenim proizvodima?

https://www.intersport.hr/energetics...a-utege-150635

https://www.nabava.net/bench-i-ostal...curl__30674811

Potrebna mi je klupa i gledam sad utrapit nešto dok traju akcije do kraja godine. Da li ovdje očita razlika u cijeni prati i razliku u kvaliteti?
klif is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:42.