Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.03.2014., 23:30   #41
Quote:
Plavabarbie kaže: Pogledaj post
Da, ali ja svakom napomenem da bi mogli imat problema ako naruce starke/sat/torbu, ako imaju nekakav natpis.. Ne vjerujem da oni to napomenu. A na njihovim slikama se vide natpisi ili su zamagljeni, i trebali bi ljudima reci da bi mogli imat problema.

Ne znam jel govore ili ne, al to im je obaveza, ako zele imat iskrenu suradnju.
Ne govore,zato i je tema pokrenuta jer sam mislila da imaju neku caku vezano za carinu i obrt u posredovanju.
A da ne kažem da ne žele javno komentirati ništa na takva pitanja nego samo u inbox.
Smatram da reagiraju tek kad carina uzme robu ili ako prođe prođe,a i brzi su u brisanju negativnih komentara.
lukinjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2014., 23:53   #42
Quote:
lukinjo kaže: Pogledaj post
http://www.monika-posredovanje.hr/ka...ka-0040-detail

Evo primjer fake starki,koje se reklamiraju na njihovom web shopu,jasno vidljiv znak i ako prođe prođe a ukoliko carina zaplijeni onda kupac sam snosi troškove uništenja a oni su se ogradili opaskom u općim uvjetima. Naravno da ne naglašavaju sto je fake jer im je u interesu zaraditi. Ove starke na aliexpressu koštaju 20 $ tako da monika nema bas proviziju od 5 kuna. Ovo su jedne od povoljnijih na njenom webu. Da li ona uopće moze posredovati sa fake robom ili se pravi da ne zna da je to fake.
Ne mogu tvrditi da je to fake.
Roba od tog prodavača je uredno izlistana na britanskom Ebayu, koji ponudu nije blokirao. Ima dosta stvari u ponudi pa pogledaj. Te starke su bez kutije i ima samo jedna veličina u prodaji. Lako moguće da je prodavač zbog toga korigirao cijenu. Roba ide iz Turske i tko zna u kakvom su stanju.

Zašto tvrdiš da je fake? I zašto te toliko muči ta Monika? Pa ne kupuj preko njih i stvar rješena.
bbc is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2014., 00:02   #43
Quote:
bbc kaže: Pogledaj post
Ne mogu tvrditi da je to fake.
Roba od tog prodavača je uredno izlistana na britanskom Ebayu, koji ponudu nije blokirao. Ima dosta stvari u ponudi pa pogledaj. Te starke su bez kutije i ima samo jedna veličina u prodaji. Lako moguće da je prodavač zbog toga korigirao cijenu. Roba ide iz Turske i tko zna u kakvom su stanju.

Zašto tvrdiš da je fake? I zašto te toliko muči ta Monika? Pa ne kupuj preko njih i stvar rješena.
Pa niti neću kupiti preko nje ,mislila sam kupiti al da nemam rizik da mi zaplijene robu. Ovaj link je bezveze stavljen ima ih 50 po takvoj cijeni a Monika je rekla da roba stiže iz Kine .
Više sam ljuta jer mi je post obrisan kada sam postavila upit na njihovoj stranici.
lukinjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2014., 00:08   #44
a sta ces lukinjo, ne odgovara im negativna reklama i negativni komentari, moraju brisati. sta te briga, ti svoj pos'o, oni svoj mozemo mi tu sad bezveze razglabati, ali nemamo nista od toga.
a jesi ih pitala u inbox oko toga? (kad vec ne daju da se pise po zidu)
__________________
Live Love Laugh
Jelena1985 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2014., 00:20   #45
Quote:
Jelena1985 kaže: Pogledaj post
a sta ces lukinjo, ne odgovara im negativna reklama i negativni komentari, moraju brisati. sta te briga, ti svoj pos'o, oni svoj mozemo mi tu sad bezveze razglabati, ali nemamo nista od toga.
a jesi ih pitala u inbox oko toga? (kad vec ne daju da se pise po zidu)
Pitala sam i dobila odgovor da su tenisice iz Kine,a kad sam pitaLa sto ako mi carina zaplijeni robu ...

Evo odgovora: Ako Vi želite uvesti neki proizvod mi nismo carina da odlučujemo smijete li to uvesti ili ne niti si možemo tako nešto uzeti za pravo.

...znači oni se ograđuju ali tek nakon niza pitanja i podpitanja...
Nema veze vec sam našla na krpicama odmah dostupne tako da sam riješila problem...
lukinjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2014., 09:21   #46
Quote:
Seppina kaže: Pogledaj post
ma znaju cure itekako dobro sta kupuju, ne vjerujem 99% kad kazu da su naivno mislili da je orginal
samo svatko bi nesto pokusao kad je u pitanju puno novca
evo moj primjer: ja se ne kuzim u marke apsolutno, baš sam seljanka za to i nasla sam na ebayu sat koji mi je bio lijep, bez ikakvih oznaka.

i kako da ja znam da je to kopija? ako inače ne pratim modne trendove i to?

naravno da nisam mislila da je neki fensi za par dolara
sharenaloptica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2014., 16:08   #47
Quote:
lukinjo kaže: Pogledaj post
http://www.monika-posredovanje.hr/ka...ka-0040-detail

Evo primjer fake starki,koje se reklamiraju na njihovom web shopu,jasno vidljiv znak i ako prođe prođe a ukoliko carina zaplijeni onda kupac sam snosi troškove uništenja a oni su se ogradili opaskom u općim uvjetima. Naravno da ne naglašavaju sto je fake jer im je u interesu zaraditi. Ove starke na aliexpressu koštaju 20 $ tako da monika nema bas proviziju od 5 kuna. Ovo su jedne od povoljnijih na njenom webu. Da li ona uopće moze posredovati sa fake robom ili se pravi da ne zna da je to fake.
hmm, zanimljivo ali ona mora izdavati neki racun na kojem jasno mora pisati koliko dode proizvod, a koliko provizija.

vjerojatno funkcionira na nacin:

1. ako joj netko da link na proizvod, onda ga ona naruci po toj cijeni + 5 kn provizija
2. ako joj netko da link na proizvod, onda trazi isti takav samo jeftiniji + 5 kn provizija pa na taj nacin zapravo zaradi vise
3. netko kaze, zelim starke i ona mu veli da kostaju 250 kn + kn provizija, a zapravo kosta 200 kn. naravno, opet zaradi.

ne vidim trecu opciju. znam samo da placu i doprinose ne moze isplatiti sa provizijama od 5 kn jer treba jebeno puno dnevno imati narudzbi da bi to bilo moguce, a pogotovo zato jer se hvali da ih 10 radi
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2014., 17:46   #48
Quote:
bitchy-as-usual kaže: Pogledaj post
hmm, zanimljivo ali ona mora izdavati neki racun na kojem jasno mora pisati koliko dode proizvod, a koliko provizija.

vjerojatno funkcionira na nacin:

1. ako joj netko da link na proizvod, onda ga ona naruci po toj cijeni + 5 kn provizija
2. ako joj netko da link na proizvod, onda trazi isti takav samo jeftiniji + 5 kn provizija pa na taj nacin zapravo zaradi vise
3. netko kaze, zelim starke i ona mu veli da kostaju 250 kn + kn provizija, a zapravo kosta 200 kn. naravno, opet zaradi.

ne vidim trecu opciju. znam samo da placu i doprinose ne moze isplatiti sa provizijama od 5 kn jer treba jebeno puno dnevno imati narudzbi da bi to bilo moguce, a pogotovo zato jer se hvali da ih 10 radi
ako ima 450.000 lajkova na fejsu, i ako se bar 10% od njih raspituje za neki artikal, i ako 10% od tog broja na kraju i kupi... nije malo love. provizija nije 5kn, valjda je svima jasno, mozemo sve te iste artikle naci na ebayu pa vidjeti koliko kostaju. koliko sam ja uspjela vidjeti, oko 20kn je provizija (osim za neke ultra jeftine stvari, npr.nakit). ali da je najjeftinija - jeste.
__________________
Live Love Laugh
Jelena1985 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2014., 19:49   #49
Quote:
Jelena1985 kaže: Pogledaj post
ako ima 450.000 lajkova na fejsu, i ako se bar 10% od njih raspituje za neki artikal, i ako 10% od tog broja na kraju i kupi... nije malo love. provizija nije 5kn, valjda je svima jasno, mozemo sve te iste artikle naci na ebayu pa vidjeti koliko kostaju. koliko sam ja uspjela vidjeti, oko 20kn je provizija (osim za neke ultra jeftine stvari, npr.nakit). ali da je najjeftinija - jeste.
iz vlastitog iskustva cu ti reci da lajkovi k... ne znace tako da nemoj da ti to bude neka vodilja. koliko znam, ona je u jednom članku rekla da je provizija 5 kn i da je najjeftinija. 5 kn i 20 kn je velika razlika.

uostalom, ne kuzim foru da je provizija na nakit manja, a na vece i skuplje stvari, veca.

Mislim, njoj je isti posao i tako je svejedno da li ona narucuje naušnice ili torbicu. Isti je postupak narudzbe

Doduše, ne znam koliko se krecu cijene ekipe koja se bavi posredovanjem
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2014., 23:32   #50
znam i ja da pise 5kn provizija, ali nije. kad nadjes te iste stvari na ebayu vidis da je vise od 5kn.
znace lajkovi, ako je ciljana grupa ljudi lajkala.
__________________
Live Love Laugh
Jelena1985 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2014., 00:12   #51
ja ti velim da ne znace toliko, a govorim ti jer imam vlastitu firmu, bavim se facebook oglasavanjem i slicno. da, oglasavanjem ces skupiti mnogo lajkova, skupo ih platiti ali jedan debeli postotak lajkova ti je "lajk radi lajka" odnosno lajk od kojeg nemas koristi.
Pritom misleci, na financijsku korist. Korist moze biti ta da frendovi tog tko je lajkao vise tvoje objave i slicno.

No, hocu reci da ona sigurno ima daleko vecu proviziju od 5 pa i 20 kn jer se jako cesto reklamira, a to treba platiti. Ok, ženi ide. To nije uopce poanta price. Problem je sto ocito prodaje fejk robu i ne preuzima nikakvu odgovornost, a s druge strane laze da je provizija 5 kn.

Mislim da sam cak negdje nedavno procitala da je rekla ako nades taj isti proizvod jeftiniji nego kod nje, da ga daje besplatno. Pretpostavljam da misli na samu proviziju jer je ona kao najjeftinija.

Mogli biste to iskoristiti jer je ocito da ona veli da proizvod kosta 150 kn, a recimo kosta 100 + 5 kn provizija.
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2014., 01:56   #52
Quote:
lukinjo kaže: Pogledaj post
Pa niti neću kupiti preko nje ,mislila sam kupiti al da nemam rizik da mi zaplijene robu. Ovaj link je bezveze stavljen ima ih 50 po takvoj cijeni a Monika je rekla da roba stiže iz Kine .
Više sam ljuta jer mi je post obrisan kada sam postavila upit na njihovoj stranici.
ne mozes i jare i pare, ako hoces fejk moras sama riskirati a ne traziti tko ce biti odgovoran za tebe
uostalom zasto uopce fejk u shoosteru ima sada akcija:

245kn
http://www.shooster.hr/tenisica/conv...-tenisice/2555

http://www.shooster.hr/tenisica/conv...-tenisice/2275

i po drugim ducanima su uvijek neke na akciji 30%
Seppina is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2014., 17:42   #53
All star

Quote:
Seppina kaže: Pogledaj post
ne mozes i jare i pare, ako hoces fejk moras sama riskirati a ne traziti tko ce biti odgovoran za tebe
uostalom zasto uopce fejk u shoosteru ima sada akcija:

245kn
http://www.shooster.hr/tenisica/conv...-tenisice/2555

http://www.shooster.hr/tenisica/conv...-tenisice/2275

i po drugim ducanima su uvijek neke na akciji 30%
Hvala ti!
lukinjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2014., 00:53   #54
No problem. imas i u converse akciju 1 + 1 gratis dva puta godisnje pa probaj ulovit na kraju proljeca sa frendicom

Sent from my GT-I9305 using Tapatalk
Seppina is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2014., 19:23   #55
Monika posredovanje ima vjerujem da oko 80% proizvoda na svojoj stranici dodano od strane kupaca preko ovog linka:
http://www.monika-posredovanje.hr/vasi-proizvodi

Znači sad ja osobno ili bilo tko možemo sa ebaya apsolutno bilo koji link sa buy now opcijom ubaciti ovdje, i taj proizvod je u njihovoj ponudi.
Ako ja dodam haljinu koja košta 150 kn, platit ću je 155 s provizijom, bez obzira ako ta ista haljina ima na ebayu i za 100 kuna. Znači tu provizija nije 55 kuna nego 5 jer se naručuje s linka koji sam ja dala.
I sami svi znamo koliko verzija iste stvari na ebayu ima i po kojim cijenama...

A budući da mora imat puuuno narudžbi kako bi podmirila sve te zaposlene koje ima, i da bi joj se osobno isplatilo radit to što radi čist sumnjam da prilikom naručivanja za svaki proizvod traži jeftinu verziju, već se naručuje s tog linka s kojeg je napravljena narudžba (koji je dodan na stranicu).
__________________
Za ženska ludila ne treba luđačka košulja, već luđački zagrljaj.

Zadnje uređivanje hepifejs : 09.03.2014. at 19:29.
hepifejs is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2014., 19:28   #56
sto se tice tog dodavanja proizvoda, rekla je da svaki link detaljno provjeravaju prije nego ga ubace u ponudu, kao gledaju da li je prodavac povjerljiv i slicno. a meni se cini da bas i ne provjeravaju, jer sam nasla da su ubacili neke artikle po suludo niskim cijenama za koje je ocigledno da prodavaci nisu okej.
__________________
Live Love Laugh
Jelena1985 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2014., 16:29   #57
Ma utomatski je proizvod na stranici čim ga dodaš.
Vjerojatno je tako planirala, ali previše se stvari doda svaki dan da se provjeravaju..možda eventualno ako primjete te lude linkove pa obrišu, ali i ljudi su mutavi što ne gledaju da na oglasu gdje je npr. haljina za 20$ imaju i najlonke za 1$ i automatski bude najmanja cijena prva. Pa misle da će kupit haljinu za te novce xD
Isto je tako bilo i za cipele, kad su bile po "13 kuna" jer su na oglasu bili i neki ulošci za cipele. Čitala sam komentare na slikama, žene su poludile, htjele su u svim bojama cipele za 13 kuna hahaha
__________________
Za ženska ludila ne treba luđačka košulja, već luđački zagrljaj.
hepifejs is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2014., 17:02   #58
a sta sad ako ja putem web shopa narucim taj ultra jeftini artikal i uplatim im? sta onda? onda oni salju mailove da to ipak nije ta cijena, objasnjavaju blablabla... i danas se nadje takvih 10 kojima treba objasnjavati. i onda od tih 10 ima ih bar dvoje koji nikad nisu nista s neta narucili i nemaju pojma o ebayu niti bilo cemu i onda se to njima ucini "sumnjivo", pa razglase svojim frendovima da su imali cudnu situaciju kad su htjeli naruciti i da misle da je to nepouzdano. moze se i to desiti. bolje im je da provjeravaju linkove koje ljudi ubacuju jer zbog tih losih samo stvaraju sebi vise posla i negativni rejting.
__________________
Live Love Laugh
Jelena1985 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2014., 17:10   #59
nestse uzmrdalo.. dupli post xd
__________________
od jucer do danas

Zadnje uređivanje ma3x : 11.03.2014. at 18:35. Reason: DUPLI POST
ma3x is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2014., 17:12   #60
narucivao sam preko njih... posaljes upit s linkom oni posalju odgovor koliko novaca na koji racun ako ti stima uplatis ako ne ides dalje... narucivao sam masu gluposti (maske za mobitele i kojekave ogrlice i sta sve ne)... uplatim na racun, oni cim vise uplatu na racunu (u cca 24h) narucuju robu.. roba dolazi kuc na adresu...

super za mene jer nemam paypal, nemam kartice da ga napravim, ne zelim se time opterecivat.. samo odem u banku i uplatim njima kad dobijem sve podatke na mail sto mi trebaju za uplatu.. proviziju uzimaju stvarno 5kn, radi ih dosta (2 radnika poznam osobno - pa znm i njih pitat kad me nesto zanima)
s carinom nemaju veze, isto je ko da si sam narucio samo sto ne moras imat ebay, paypal racun i ostalo...

* sto se tice provjere novca, na stranici imas provjeri dostupnost prije narudjbe, a u slucaju da narucujes svoj neki link uvijek postoji obavijest kako bi bilo dobro sto prije uplatit novce kako nebi doslo do problema.
*novac u slucaju problema vracaju bez zamjerki
__________________
od jucer do danas
ma3x is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:40.