Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.08.2017., 10:28   #781
UK 14 je 42 i inače.
digiridan is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2017., 14:00   #782
Netko je iskoristio vec ja sad probala,nece.
A meni asos u ovih 8 god nikad kod za rodj nije poslao

Narucila sam onu crvenu asos bombericu pa cemo vidit

Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk
__________________
<3 Best thing about me is you <3
Mani83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2017., 15:51   #783
Koliko obično treba da sjedne povrat novaca na račun ?!
ksenija00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2017., 20:27   #784
Cure, da nije koja narucivala ove:

http://www.asos.com/es/asos/zapatos-...0Items%20Image

Nisam sugurna koji broj da uzmem jer nekad nosim 38, nekad 39...
__________________
“Give me books, French wine, fruit, fine weather and a little music played out of doors by somebody I do not know.” J.K.
hannah_dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2017., 20:58   #785
Kako ide s reboundom iz HR? Trebam vratiti haljinu od 150 eura, ne bih bas da se izgubi... prije nekoliko stranica se pisalo da je asosu cudno da se ne dobije nikakva potvrda, kako se ta potvrda moze dobiti ipak?
tipkaz is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2017., 22:17   #786
Quote:
tipkaz kaže: Pogledaj post
Kako ide s reboundom iz HR? Trebam vratiti haljinu od 150 eura, ne bih bas da se izgubi... prije nekoliko stranica se pisalo da je asosu cudno da se ne dobije nikakva potvrda, kako se ta potvrda moze dobiti ipak?
neko je napisao da razgovaras sa asosom, kazes da u hr ne daju potvrdu iz nekog razloga i da dogovoris da platis postarinu kako bi dobila potvrdu, a oni ce ti vratit nazad pare i za postarinu... mi u slo dobijemo nekakvu nalepnicu i ne prave nikakve probleme u posti, hvala bogu jer vracam dosta
Bebwy is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2017., 23:49   #787
Cure, jel ima neka možda ove cipelice, jesu udobne?

p.s. ako je netko slične vidio negdje u Zg, bila bih jako zahvalna da mi javi
melita is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2017., 17:48   #788
ima li netko Warehouse ravne sandale, kakvi su im kalupi?
deedee_00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2017., 18:37   #789
upravo uštedila par funti na španjolskoj stranici, i imali su broj haljine koja mi je na uk bila sold out.
nije puno ali čovjeka veseli. 2 nursing haljine i majica manje od 200kn, pa di to ima...
Verbena is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2017., 19:32   #790
Quote:
melita kaže: Pogledaj post
Cure, jel ima neka možda ove cipelice, jesu udobne?

p.s. ako je netko slične vidio negdje u Zg, bila bih jako zahvalna da mi javi
Imam ja takve, ali mint boje Ne nosim inače previše štikle, ali ove sam nosila dosad jednom i to sam 5 sati stajala u komadu i bile su mi udobne, najviše zbog pete koja je idealne visine. Lijepe su jako i uživo i true to size što se veličine tiče
Valesse is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2017., 20:54   #791
Nisam milijun godina pisala na ovoj temi, niti narucivala s asosa... zadnja narudzba mi je bila kad je postarina jos bila free, toliko o tome
Nasla sam sad neku haljinu,marka paper dolls.. ima tko njihove haljine?kakve su velicine- true to size ili treba broj vece/manje?
fluffy chicken is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2017., 21:57   #792
Quote:
fluffy chicken kaže: Pogledaj post
Nisam milijun godina pisala na ovoj temi, niti narucivala s asosa... zadnja narudzba mi je bila kad je postarina jos bila free, toliko o tome
Nasla sam sad neku haljinu,marka paper dolls.. ima tko njihove haljine?kakve su velicine- true to size ili treba broj vece/manje?
ajme dobrih dana, kad nadjes komad odece za ispod 5 funti i odma narucujes jer je free postarina

JDY velicine?
Leather satchel torbe - iskustva? krute? kvalitetne?
Bebwy is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2017., 22:21   #793
Quote:
Bebwy kaže: Pogledaj post
ajme dobrih dana, kad nadjes komad odece za ispod 5 funti i odma narucujes jer je free postarina
Sta 5 funti,ja sam imala narudzbu i od 1.5 funtu
fluffy chicken is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2017., 08:06   #794
Quote:
fluffy chicken kaže: Pogledaj post
Sta 5 funti,ja sam imala narudzbu i od 1.5 funtu
wow
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2017., 09:42   #795
Da, to su bili dani
__________________
Candy Candy Candy I Can't Let You Go
Hard Candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2017., 10:24   #796
Ček pa jučer nisam platila poštarinu? Vi jeste?

Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk
Verbena is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2017., 11:13   #797
Quote:
fluffy chicken kaže: Pogledaj post
Sta 5 funti,ja sam imala narudzbu i od 1.5 funtu
A sta da radim, to su bila vremena kad je asos uz besplatnu postarinu imao i bolesna snizenja...
Tocno se sjecam da su neke suncane naocale bile snizene sa 30 i nesto funti na 1.5 funtu,a to se ne propusta evo i dan danas ih nosim

Quote:
Verbena kaže: Pogledaj post
Ček pa jučer nisam platila poštarinu? Vi jeste?

Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk
Nisam ni ja platila jutros kad mi racun bio 52 funte, mislim da je free postarina nakon 22 funte
fluffy chicken is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2017., 11:58   #798
Poštarina više nije free?
Pa znači ni ja nisam baš dugo u toku
Kad sam naručivala zadnji put bila je free i bilo je više sniženja i brdo kodova. Posebno poslije nove godine. Kodovi su išli i do 30% a sjećam se nekih čizama i kaputa koji su bili sniženi na 5 funti
__________________
Svako zašto ima svoje jbg....
Nikita Durango is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2017., 12:22   #799
Da, da, bila su to vremena
Bas sam isla malo pod order history da stavim par linkova sta se kupovalo i po kojim smijesnim cijenama, ali vidim da je cijeli izbrisan, prikazuje mi samo narudzbu od jutros...
Iskusne ASOS zenske ce se sigurno sjetiti onih bordo river island cizmica po 5 funti
fluffy chicken is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2017., 13:27   #800
Quote:
Valesse kaže: Pogledaj post
Imam ja takve, ali mint boje Ne nosim inače previše štikle, ali ove sam nosila dosad jednom i to sam 5 sati stajala u komadu i bile su mi udobne, najviše zbog pete koja je idealne visine. Lijepe su jako i uživo i true to size što se veličine tiče
Super, hvala ti Ja se ne sjećam kad sam nosila pete zadnji put, stalno sam u nečem ravnome, a sad se moram skockat malo za jedne svatove pa mi se ove čine kao da bih čak mogla i preživjet cijeli dan i noć u njima

Jedino me veličine brinu, i sad ću bit kao padobranac ali prvi put naručujem obuću online Nosim 37 i gledam ovdje to bi bio UK4, ali mi mm ne pašu jer mi je gazište cca 24 cm. Po toj tablici trebala bih uzeti UK5.
melita is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:37.