Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.12.2009., 21:24   #101
kreme za kolace

Jedan ozbiljan savjet svima koji vole torte-upotrebljavajte maslac umjesto margarina-ne moze se usporediti.Margarin je stetniji od maslaca,jedino je cijena konkuretna-ali snadite se-kad ima masla na akciji,kupite vise i stavite u led
jubaba is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2009., 21:30   #102
Quote:
polly kaže: Pogledaj post
vjerojatno niš ne fali
samo meni je premalo kuhane smjese na 1 margarin
osim toga više volim putar, a i bolji je za kreme koje idu u biskvitne kolače
za kolače sa korama (tipa mađarice) bolji je margarin

bolje mi je kad se umijesto brašna stavi gustin, kreme su puno, puno glađe
Margarin nikad,ali nikad nije bolji od masla.A to,da u njemu nema kolesterola,je cista laz.Maslac je zdraviji,samo je skuplji,ali ne isplati se sparat na njemu
jubaba is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2009., 21:33   #103
Mozda ste primjetili,zaista sam najveci neprijatelj margarina.
jubaba is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2009., 21:43   #104
Ja pravim kremu od narance bez zumanjaka(ako nemate viska zumanjaka ili ako ne zelite baciti bjelanjke(ili jos gore,napraviti se ekstra posao da iskoristite bjelanjke).
Kuham kremu(pol litre mlijeka i 5 kasika OSTROG brasna),ohladim.Pjenasto izmijesam MASLAC i secer u prahu i to sve skupa pomijesam.Poslije dodam koru od naranci(od 2) i komadice isfiletiranih naranci koje potopim u malo votke(ne ruma-krema bude laganija a rum ne ubije okus kreme).To samo lagano umijesam u kremu(da se ne bi zgrusala)i gotovo.Najbolje mi ova krema pase uz biskvit od oraha(koliko bjelanjaka,toliko zlica secera,toliko zumanjaka a toliko zlica mlj.oraha + 1-2 zlice brasna.I u biskvit stavim na kraju narib.koricu narance.I naravno,tijesto poskropim sokom od narance.Nema mane-svi koji su je probali su trazili recept

Zadnje uređivanje jubaba : 01.12.2009. at 21:44. Reason: Ukljuci citat
jubaba is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2009., 12:34   #105
Trebala bih savjet od iskusnijih- često radim ovu kremu i obožavam ju ali uvijek ju stavljam na oblatne- takav mi je recept i ne znam na što drugo bih ju stavila- kakav biskvit??? Oblatne su mi dosaaadne a krema prefina. Evo sastojci pa ako neko može prosuditi po tome, kad se skuha zgusne se dosta pa ne bi išla na standardni biskvit- osim ako bih umiješala maslac a ne znam da li bi mi se "razvodnio" osnovni okus.
1 vrhnje ili mileram u to 2 umućena jaja i 250 g šećera kuhati, u to dodati 250 g oraha i 2 rebra čokolade i čim provri maknuti s vatre.
__________________
♥ J- 2008.
morfin@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2009., 12:45   #106
Quote:
morfin@ kaže: Pogledaj post
Trebala bih savjet od iskusnijih- često radim ovu kremu i obožavam ju ali uvijek ju stavljam na oblatne- takav mi je recept i ne znam na što drugo bih ju stavila- kakav biskvit??? Oblatne su mi dosaaadne a krema prefina. Evo sastojci pa ako neko može prosuditi po tome, kad se skuha zgusne se dosta pa ne bi išla na standardni biskvit- osim ako bih umiješala maslac a ne znam da li bi mi se "razvodnio" osnovni okus.
1 vrhnje ili mileram u to 2 umućena jaja i 250 g šećera kuhati, u to dodati 250 g oraha i 2 rebra čokolade i čim provri maknuti s vatre.
Na bikvitnu podlogu s čokoladom i malo badema natopljenu s malo ruma, izlij još toplu kremu.
Dlapek is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2009., 14:17   #107
Quote:
dlap1307 kaže: Pogledaj post
Na bikvitnu podlogu s čokoladom i malo badema natopljenu s malo ruma, izlij još toplu kremu.
mmmm... to bi moglo biti
__________________
♥ J- 2008.
morfin@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2009., 18:54   #108
Quote:
jubaba kaže: Pogledaj post
Margarin nikad,ali nikad nije bolji od masla.A to,da u njemu nema kolesterola,je cista laz.Maslac je zdraviji,samo je skuplji,ali ne isplati se sparat na njemu
maslac i maslo nisu isto, maslo je nus proizvod zagrijavanja maslaca.
Lola is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2009., 09:50   #109
Quote:
Lola kaže: Pogledaj post
maslac i maslo nisu isto, maslo je nus proizvod zagrijavanja maslaca.
U Dalmaciji maslac,putar zovu - maslo.
Dlapek is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2009., 13:39   #110
znam. jubaba u istom postu spominje i maslac i maslo. malo zbunjuje. a kako ondak zovu maslo u dalmaciji?
Lola is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2011., 19:47   #111
Zna li netko kako da spasim rijetku kremu za kremšnite, nemam pojma zakaj mi je tako ispala. sad se ohladila već.
da zakuham je ponovno s gustinom ili tak nešto?? ili se ne smije?? plizzz pomoć.
decec is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2011., 21:10   #112
Quote:
decec kaže: Pogledaj post
Zna li netko kako da spasim rijetku kremu za kremšnite, nemam pojma zakaj mi je tako ispala. sad se ohladila već.
da zakuham je ponovno s gustinom ili tak nešto?? ili se ne smije?? plizzz pomoć.
Pa zar se krema za kremšnite ne kuha dok ne zagusti Kako ti onda može ispasti rijetka? Očigledno nisi dovoljno kuhala.

Imaš nekoliko opcija: ili da kremšnite jedete žlicom ili da napraviš novu kremu ili da ovu probaš spasiti dodatnim kuhanjem a ako je stvarno jako rijetka dodaj gustina
__________________
proljeće je ...
ta.ja is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2011., 21:39   #113
Hvala, napravio sam tako i zgusnulo se. Vjerojatno sam prebrzo maknuo dok sam kuhao, pa je ostalo rijetko. Valjda će ispast na kraju ok.
decec is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2011., 10:11   #114
Quote:
decec kaže: Pogledaj post
Hvala, napravio sam tako i zgusnulo se. Vjerojatno sam prebrzo maknuo dok sam kuhao, pa je ostalo rijetko. Valjda će ispast na kraju ok.
Samo da ne bude previše brašnast okus, a drugi put kuhaj dok se ne zgusne
__________________
proljeće je ...
ta.ja is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2019., 14:54   #115
Podizem temu iz pepela da vidim di sam pogrijesila.

Pravila sam kremu od cijelih jaja na pari.
Po receptu je prvo trebalo izmijesati secer i vanilin secer pjenjacom (ja sam mikserom da ubrzam stvar).
Kuhala sam na pari u lončiću, i u jednom momentu su se stvorile grudice, kao da radim kajganu
Priznajem da nisam vas neprestano mijesala jer sam paralelno kuhala nesto drugo.

Na kraju sam umijesala cokoladu, maslac u mlaku kremu (po receptu) i tu se malo razvodnilo. Bila sam na rubu da sve bacim ali posto mi je zao, spasila sam donekle stvar s mljevenim orasima, krema je ukusna, ali znam da treba biti skroz drugacije teksture, maziva i glatka.

Jesam li pogrijesila u miksanju, nemijesanju?
Je li trebalo kuhati samo zumanjak (makar u receptu pise da se kuhaju cijela jaja)?
__________________
Latinska poslovica
Điđe T. is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2019., 15:43   #116
MOgu se kuhati i cijela jaja, imam ja jedan takav recept za oblatne
Mislim da ti je možda bila previsoka temperatura pa se zgrudalo
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2019., 21:37   #117
Quote:
Điđe T. kaže: Pogledaj post
Pravila sam kremu od cijelih jaja na pari.
Po receptu je prvo trebalo izmijesati secer i vanilin secer pjenjacom (ja sam mikserom da ubrzam stvar).
Kuhala sam na pari u lončiću, i u jednom momentu su se stvorile grudice, kao da radim kajganu
Priznajem da nisam vas neprestano mijesala jer sam paralelno kuhala nesto drugo.
Hej, da li ti je gornja posuda u kojoj su bila jaja i šećer doticala donju posudu? Možda si previše vode stavila u donju zdjelu i onda ispada da je praktički gornja posuda bila uronjena u donju s kuhanom vodom. Pretpostavljam.
Ne govorim da ne znaš kuhati na pari, nego da su se možda zbog blizine tih dviju posuda skuhala jaja.
čokomanijak is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2019., 22:12   #118
Zbog jako visoke temperature se jaja počinju grušati, zato ti je djelovalo kao da se krema pretvara u kajganu.
Quote:
All egg-based custards can curdle if they are cooked for too long, or at a high temperature. A low temperature and constant stirring are important to prevent the custard from curdling. Nigella also suggests that you half fill the sink with cold water so that if it looks as if the custard is starting to curdle you can dip the base of the pan into the water and whisk vigorously, to cool the custard quickly.
Čitala sam negdje da postoji još jedan trik za spašavanje kreme od jaja - ubaciti kockicu leda i štapnim mikserom pulsirati par sekundi dok se ne "unormali".
Luna Wednesday is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2019., 22:17   #119
A i ne treba ju pustiti da stoji nad parom bez miješanja. Eventualno na početku.
__________________
Mornari na zvijezdama
sa slomljenim jedrima,
signale šalju u noć...
Pringles is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2019., 17:32   #120
Quote:
Francesca kaže: Pogledaj post
MOgu se kuhati i cijela jaja, imam ja jedan takav recept za oblatne
Mislim da ti je možda bila previsoka temperatura pa se zgrudalo
Da, to mi je i mama rekla kasnije.

Quote:
čokomanijak kaže: Pogledaj post
Hej, da li ti je gornja posuda u kojoj su bila jaja i šećer doticala donju posudu? Možda si previše vode stavila u donju zdjelu i onda ispada da je praktički gornja posuda bila uronjena u donju s kuhanom vodom. Pretpostavljam. :n e zna:
Ne govorim da ne znaš kuhati na pari, nego da su se možda zbog blizine tih dviju posuda skuhala jaja. :m ig:
U pocetku je jer sam precijenila kolicinu vode, ali vrlo kratko (mozda 10ak sec).
Ovo je 2.put da se uopce upustam u kuhanje kreme na pari, prvi put se citavo vrijeme kuhala u vodi, tako da def.stoji ova da ne znam kuhati na pari, pa nek ti ne bude bed

Quote:
Luna Wednesday kaže: Pogledaj post
Zbog jako visoke temperature se jaja počinju grušati, zato ti je djelovalo kao da se krema pretvara u kajganu.


Čitala sam negdje da postoji još jedan trik za spašavanje kreme od jaja - ubaciti kockicu leda i štapnim mikserom pulsirati par sekundi dok se ne "unormali".
Tnx, ovaj trik moram upamtit, trebat ce mi

Kako da reguliram temp.vode koja kljuca?
Da lonac s kremom maknem, pa opet vratim? Drugacije mi ne pada na pamet

Quote:
Pringles kaže: Pogledaj post
A i ne treba ju pustiti da stoji nad parom bez miješanja. Eventualno na početku.
__________________
Latinska poslovica
Điđe T. is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:53.