Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja

Putovanja Gdje ljetujete, zimujete, idete na izlete? I kako vam je bilo?
Podforum: Hrvatska i turizam, Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.03.2012., 13:43   #1001
prodajem

evo ako tko zeli i ima pozitivna iskustva s kristalnom lagunom ja mu prodam ljetovanje za 500kn pa sad dajte..cijena nije fixna moze i neka zamjena pod racun..znaci 4 osobe na 7 dana??vi koji ste se tako ljepo proveli vjerovatno zelite opet ici i ja vam nudim tu mogucnost ne za 4400 nego za samo 500 kn......
GOGO30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2012., 13:48   #1002
Quote:
nukac kaže: Pogledaj post
Ja ti neću biti zavidan Ja već bio 2 puta, ali ne preko kristalne lagune, nego preko Nukac Toursa...
Pih! Preko lagune je uzbudljivije i povoljnije I priznaj da si ljubomoran.
mediteranea is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2012., 14:13   #1003
Ni najmanje... A možda ću opet ove godine, isto preko Nukac toursa.
nukac is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2012., 14:28   #1004
Quote:
charmed84 kaže: Pogledaj post
Evo malo neozbiljnosti od strane Kompasa - javiti će kada i od kud je polazak samo 2 dana prije putovanja i to emailom...

A rečeno je da će se znati minimalno tjedan dana prije. To je baš super za one koji nisu iz Zagreba...

Oprosti, ali nisi sve napisao. O kojoj se destinaciji radi? Ako se radi o charter letu, onda agencija tako dobije i red letenja od zračne luke (konačni, potvrđeni).
Keksić... is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2012., 16:26   #1005
Quote:
Keksić... kaže: Pogledaj post
Oprosti, ali nisi sve napisao. O kojoj se destinaciji radi? Ako se radi o charter letu, onda agencija tako dobije i red letenja od zračne luke (konačni, potvrđeni).
Nije charter. Skijanje 2 Alpe. Ali mislim da na kraju nisu ni oni krivi nego Kontakt koje je generalni organizator...
charmed84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2012., 16:51   #1006
Quote:
GOGO30 kaže: Pogledaj post
evo ako tko zeli i ima pozitivna iskustva s kristalnom lagunom ja mu prodam ljetovanje za 500kn pa sad dajte..cijena nije fixna moze i neka zamjena pod racun..znaci 4 osobe na 7 dana??vi koji ste se tako ljepo proveli vjerovatno zelite opet ici i ja vam nudim tu mogucnost ne za 4400 nego za samo 500 kn......
I ne samo to. Prvih 5 kupaca dobije i 20 metara bakrene žice i 4.000 komada spajalica.
J.Poljak fan club is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2012., 16:57   #1007
Da se malo maknemo od ovih turbo jeftinih ponuda za Tenerife i ostale za obične smrtnike nedostižne otoke....

Da li je neko bio/čuo za nomade? 3 lika koji organiziraju putovanja/ekspedicije za manje grupe? Jedan od njih je Rostuhar, a i ostala dvojica su već iskusni putnici i avanturisti.
Programi, a pogotovo odredišta mi izgledaju skroz dobri, samo nigdje ne vidim s kojim ciframa barataju.
Pa čisto da čujem dojmove, ako je bio neko sa njima.
J.Poljak fan club is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2012., 18:23   #1008
Quote:
atos 1 kaže: Pogledaj post
...Ako imate noviji auto razmislite je li pametno auto ostaviti u Italiji na 10- tak dana?Ne nasjedajte kad vam kažu da povratne karte stoje 100 eura.Jeste li se raspitali koliko koštaju karte do tamo?...
Samo da istaknem ove dvije notorne budalaštine, za slučaj da je nekome promaklo:
- dakle u Italiji nema novih auta i ostavljanje svojega je jaaaako opasno. Pogotovo na ograđenim parkinzima koji koštaju 4-5 eura na dan.
- avio karata za 100eura nema. NEMA! NEMA I TOČKA! To su sve objede i laži zločestih forumaša

Jebate da nema linkova koji post naprijed i rasprave o tome...
Neki ovdje rezoniraju kao da im je mozak ostao bez kisika na tri minute.
__________________
p-u-t-o-p-i-s-i
aaston is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2012., 20:15   #1009
Quote:
Carloh kaže: Pogledaj post
Pozdrav, nas isto zanima ovo.. Radi se o istoj stvari koju si ti napisao. Znaci bili smo sad ovu sub. na prezentaciji u Antunoviću i dobili smo prvo putovanje u Španjolsku a onda su nam ponudili putovanje za 4200kn na Tenerife za 4 osobe
Molim ako netko zna nešto o agenciji Kristalna Laguna iz VŽ da nam se javi, iskustva ili bilo šta o toj agenciji...
Zvao sam ih danas i kad sam se poceo raspitivati o njihovoj agenciji (pošto u ugovoru ne stoji niti jedno ime odnosno prezime predavaca) bili su jako bezobrazni..
Molim HITNO da nam netko kaže svoja iskustva..
Zahvaljujem
Iz pouzdanih izvora ću vam reći da spasite svoj novac koji ste im eventualno dali na ovaj načindite direktno u turističku agenciju(Međimurska 28,VŽ) i zaprijetite im državnim inspektoratom,novinarima...kod njih pali jedino to,na taj ćete način dobiti svoj novac,nedajte se jednostavno istjerati iz ureda dok ne dobijete novac.Govorim iz iskustva svojih poznanika koji su bili u takvoj situaciji.Ta turistička agencija je već bila dva puta u dnevnim novinama zbog muljaža.Imaju već dosta iskustva sa državnim inspektoratom pa se ih boje ko vraga.No i dalje operiraju po Hrvatskoj.Sele se sa prezentacijama po Hrvatskoj kako bi zameli trag.U Sloveniji je ta "firma" operirala godinama,proguglajte sanjske počitnice sončnega zahoda...tako nešto...uglavnom,s njima ide jedino prljavorijetnja.Nažalost,jedini način.Ako ne popuste odite u državni inspektorat.Sretno!
atos 1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2012., 21:35   #1010
Samoborček

Ima li tko iskustva s agencijom Samoborček?
mimi5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2012., 15:16   #1011
Quote:
atos 1 kaže: Pogledaj post
Iz pouzdanih izvora ću vam reći da spasite svoj novac koji ste im eventualno dali na ovaj načindite direktno u turističku agenciju(Međimurska 28,VŽ) i zaprijetite im državnim inspektoratom,novinarima...kod njih pali jedino to,na taj ćete način dobiti svoj novac,nedajte se jednostavno istjerati iz ureda dok ne dobijete novac.Govorim iz iskustva svojih poznanika koji su bili u takvoj situaciji.Ta turistička agencija je već bila dva puta u dnevnim novinama zbog muljaža.Imaju već dosta iskustva sa državnim inspektoratom pa se ih boje ko vraga.No i dalje operiraju po Hrvatskoj.Sele se sa prezentacijama po Hrvatskoj kako bi zameli trag.U Sloveniji je ta "firma" operirala godinama,proguglajte sanjske počitnice sončnega zahoda...tako nešto...uglavnom,s njima ide jedino prljavorijetnja.Nažalost,jedini način.Ako ne popuste odite u državni inspektorat.Sretno!
Hvala još jednom na upozorenju.. dobit cemo novac milom ili silom.. srecom da se radi samo o 1000kn pologa.... hvala još jednom !
Carloh is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2012., 11:49   #1012
Quote:
atos 1 kaže: Pogledaj post
Ne nasjedajte kad vam kažu da povratne karte stoje 100 eura.
Ovo su karte za 2 osobe i nisu najjeftiniji datumi koji su se nudili:

From Milan (Bergamo) (BGY) to Lanzarote-Arrecife (ACE)

PAYMENT DETAILS

********54.38 EUR Total Fare

*********0.00 EUR Taxes, Fees & Charges

*********4.00 EUR Passenger Fee: EU 261 Levy

********12.00 EUR Passenger Fee: Web Check in

********70.38 EUR Total Paid

From Gran Canaria (LPA) to Milan (Bergamo) (BGY)

PAYMENT DETAILS

********79.98 EUR Total Fare

********44.00 EUR Taxes, Fees & Charges

*********4.00 EUR Passenger Fee: EU 261 Levy

********12.00 EUR Passenger Fee: Web Check in

*******139.98 EUR Total Paid
__________________
Putopisi: Island Egipat Kuba Južna Amerika Turska | Silba Smještaj
Putnik92 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2012., 12:35   #1013
Eto, vidiš da smo im lagali... karte nisu 100 eur po osobi, nego 70 EUR!!! Znači, laž je da su karte 100 EUR....
nukac is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2012., 14:17   #1014
Quote:
Putnik92 kaže: Pogledaj post
Ovo su karte za 2 osobe i nisu najjeftiniji datumi koji su se nudili:

From Milan (Bergamo) (BGY) to Lanzarote-Arrecife (ACE)

PAYMENT DETAILS

********54.38 EUR Total Fare

*********0.00 EUR Taxes, Fees & Charges

*********4.00 EUR Passenger Fee: EU 261 Levy

********12.00 EUR Passenger Fee: Web Check in

********70.38 EUR Total Paid

From Gran Canaria (LPA) to Milan (Bergamo) (BGY)

PAYMENT DETAILS

********79.98 EUR Total Fare

********44.00 EUR Taxes, Fees & Charges

*********4.00 EUR Passenger Fee: EU 261 Levy

********12.00 EUR Passenger Fee: Web Check in

*******139.98 EUR Total Paid
Znaci od Zagreba do Milana ces se teleportirati ?
Carloh is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2012., 14:43   #1015
O moj bože... nekim ljudima stvarno treba nacrtati, ili ne znam kaj...

Pa ako si ti tako pametan, onda lijepo plati Croatiju iz Zagreba 10000 kn po osobi. To stvarno ispadne puno jeftinije nego sjesti u auto i odpeljat se do Bergama...
nukac is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2012., 18:44   #1016
Quote:
nukac kaže: Pogledaj post
O moj bože... nekim ljudima stvarno treba nacrtati, ili ne znam kaj...

Pa ako si ti tako pametan, onda lijepo plati Croatiju iz Zagreba 10000 kn po osobi. To stvarno ispadne puno jeftinije nego sjesti u auto i odpeljat se do Bergama...
Ja stvarno ne znam što se uopće više natežete s ovim tipom...
__________________
Instagram #vedrananelic

BACKPACK PUTOPISI http://backpack.blog.hr & http://backpack-ski.blog.hr | 23.06.-11.07.2018. Portugal & Gvineja Bissau; 16.-30.08.2018. Sevilla, Barcelona & Boston/Nova Engleska; 11.-18.11.2018. Gruzija, Ukrajina & Moldova; 30.11.-08.12.2018. Martinique, Dominica & Guadeloupe; 05.01.-02.04.2019. Australija
vanelic is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2012., 20:25   #1017
Kristalna Laguna, Varaždin

Samo bi htjela upotpuniti sliku o famoznoj kristalnoj laguni. Nema pretjerano veze sa konkretnim putovanjima....Djelatnici koji tamo rade na telefonima su btw prijavljeni na minimalac i od toga mu još moraju vraćati novac za prijavu za zdravstveno i mirovinsko, podrazumjeva se ako daš ili dobiješ otkaz da ne dobiješ plaću za posljednji ili tekući mjesec, a neprocjenjiv dio je dnevno pranje mozga od spomenutog britanca, jeeeeeeeee !
Kompletan njegov stav o ljudima koji tamo rade i ljudi koji mu dolaze na tzv prezentacije, primitivci, budale...da, da, da, svi vi koji ste kupili Tenerife to za vas misli i govori ovaj koji vam ih je prodao i šarmirao vas jeftinim šampanjcem.
Najviše prezentacija za sada su održane na varaždinskom području, koliko sam čula (osobno nisam probala) ljudi koji su probali upozoriti na ove prevarante preko lokalnih novina, nisu uspjeli jer navodno su urednicima obećani Tenerifi da ne pišu o kristalnoj laguni u tjednim izdanjima (da ne bude zabune konkretno govorim o Regionalnom tjedniku)
Znam da sam odmakla od konkretne teme i ispričavam se na tome, al ja sam jedna od onih djelatnica koja im je morala pokloniti zadnju plaću
na-iva is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2012., 12:10   #1018
Quote:
na-iva kaže: Pogledaj post
Samo bi htjela upotpuniti sliku o famoznoj kristalnoj laguni. Nema pretjerano veze sa konkretnim putovanjima....Djelatnici koji tamo rade na telefonima su btw prijavljeni na minimalac i od toga mu još moraju vraćati novac za prijavu za zdravstveno i mirovinsko, podrazumjeva se ako daš ili dobiješ otkaz da ne dobiješ plaću za posljednji ili tekući mjesec, a neprocjenjiv dio je dnevno pranje mozga od spomenutog britanca, jeeeeeeeee !
Kompletan njegov stav o ljudima koji tamo rade i ljudi koji mu dolaze na tzv prezentacije, primitivci, budale...da, da, da, svi vi koji ste kupili Tenerife to za vas misli i govori ovaj koji vam ih je prodao i šarmirao vas jeftinim šampanjcem.
Najviše prezentacija za sada su održane na varaždinskom području, koliko sam čula (osobno nisam probala) ljudi koji su probali upozoriti na ove prevarante preko lokalnih novina, nisu uspjeli jer navodno su urednicima obećani Tenerifi da ne pišu o kristalnoj laguni u tjednim izdanjima (da ne bude zabune konkretno govorim o Regionalnom tjedniku)
Znam da sam odmakla od konkretne teme i ispričavam se na tome, al ja sam jedna od onih djelatnica koja im je morala pokloniti zadnju plaću
Iskreno mi je zao sto je to tako ispalo, ali, zar nije lakse otici u Kristalnu lagunu? I tamo lijepo rec da hoces svoje novce?
Lijepo im zaprjetit, pa neka ih zatvore? Ako vec toliko muljaju??!
Drzavni inspektorat, pa lijepo deportirat engleza u englesku, ili ga smjestit na mjesec dana u zatvor tu kod nas, posto je to u jednu ruku kradja.

Lijep pozdrav!
__________________
:"...Verily, this vichyssoise of verbiage veers most verbose, so let me simply add that it's my very good honour to meet you and you may call me "V"..."
Vendetta V is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2012., 13:36   #1019
Quote:
Vendetta V kaže: Pogledaj post
Iskreno mi je zao sto je to tako ispalo, ali, zar nije lakse otici u Kristalnu lagunu? I tamo lijepo rec da hoces svoje novce?
Lijepo im zaprjetit, pa neka ih zatvore? Ako vec toliko muljaju??!
Drzavni inspektorat, pa lijepo deportirat engleza u englesku, ili ga smjestit na mjesec dana u zatvor tu kod nas, posto je to u jednu ruku kradja.

Lijep pozdrav!
Zašto misliš da nisam probala..... koliko sam čula i inspekcija im je pokucala par puta na vrata ali ništa nije rješila....dal to nekog pretjerano čudi, mene ne....
i to ti je to, popušila sam spiku

lp
na-iva is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2012., 13:45   #1020
A ono., kao da živimo u Njemačkoj... Halo... ovo je HR, pa ni veće zvjerke još nisu u zatvoru, ovi su totalni amateri...
nukac is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:00.