Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.04.2009., 22:48   #1
spigan prag,koliko dođe popravak?

]



to me bio pogodio kamen,tocnije dio asfalta.zanima me koliko dođe PROFESIONALAN popravak (znaci vise ravnanje lima,manje kita+ originalni metalic lak).
thx
__________________
Ljubav je za mlade.
flečer is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2009., 22:59   #2
Ja sam imao nešto slično (na jednom previsokom rubnjaku sam utisnuo prag nekih pola metra dužine i do 3-4 cm dubine na najviše pritisnutom dijelu. Popravak u ovlaštenom Toyota servisu - 1.500 kn. A koliko vidim po slikama, ti si dobio i po vratima, pa računaj još nekih soma lakiranje za vrata.
__________________
Pretpostavka je majka svih zajeba.
8T8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2009., 23:01   #3
ne vjerujem da češ jeftinije od 100-150 EUR

btw vrata se ne vide dobro, to se možda da ušpricat boja i ispolirat da se ne farbaju cijela vrata
nenocutlas is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2009., 11:18   #4
negdje sam ćuo da ovakvi udarci u pragove (da se i vrata oštete) dosta smanjuju čvrstoću auta.
branko_lumina is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2009., 22:26   #5
ma di ovakva pizdarija moze smanjit cvrstocu auta?
Ili je to isto ono kak si reko, da dok spigas kotac mozes cuvat kokoši u njemu.... Iz iskustva ti mogu rec da nista od tog nije tocno, ako imas kasko i ako se zamijene svi dijelovi imas nov auto....
A cijena ovog popravka bi mogla biti oko 1000kn kako se vec i navelo
kreso01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2009., 22:28   #6
Quote:
branko_lumina kaže: Pogledaj post
negdje sam ćuo da ovakvi udarci u pragove (da se i vrata oštete) dosta smanjuju čvrstoću auta.
Onda nisi vidio udarce u pragove...

to flečer:
Što se tiče posla manje od 1000kn neće biti a sad je pitanje koliko će tko puknut.Nije nužno ići ovlaštenom osim ako želiš sačuvat garanciju na lim(prohrđavanje)...Svakako bi trebalo ići bojanje cijelog praga jer:
1.se s metalik lakom neće nitko igrat da ne bude razlike u nijansi ako ga djelomično bojaš i
2.jer biti trebali nanijeti tanji zaštitni sloj bitumena na prag-onak do pola visine praga(mislim da znaš o čemu govorim) pa onda lak.Bar su meni tako napravili.
E sad naći lakirera koji ti neće nanijeti 2kg kita bez ravnjanja i samo farbat-to je već pitanje znanja-majstora i sreće-tvoje u smislu koga ćeš izabrat?Naravno bitno bi ti bilo dodati u kojem gradu bi jesi ili u kojem bi to popravljao...
Pozz
Vwovac is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:33.