Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija

Mobilna tehnologija Podforumi: Android, Android aplikacije, iOS, iOS aplikacije, Usporedbe mobitela

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.12.2008., 23:02   #201
Ej.
Mene zanima zašto su izbornici u sony ericssonu u vipa i t-mobilea drugačiji.Onaj u t-mobile-a je puno bolji.Zanima me jel tako kod svih sony ericsona ili samo u nekih.

I vidim da svi u zadnje vrijeme idu na internet pa preko onog ebuddy-a na msn itd.
A to uopće ne plate skupo.Al oni svi na t-mobile.Zanima me mo
e li se nešto tako i u vipa????
iksde is offline  
Old 29.12.2008., 18:43   #202
Quote:
iksde kaže: Pogledaj post
Ej.
Mene zanima zašto su izbornici u sony ericssonu u vipa i t-mobilea drugačiji.Onaj u t-mobile-a je puno bolji.Zanima me jel tako kod svih sony ericsona ili samo u nekih.

I vidim da svi u zadnje vrijeme idu na internet pa preko onog ebuddy-a na msn itd.
A to uopće ne plate skupo.Al oni svi na t-mobile.Zanima me mo
e li se nešto tako i u vipa????
A gle, zašto su mobiteli bolji kod T-mobilea to ne znam, jer ne naručujem nažalost mobitele za VIP, no što se tiče spajanja na internet preko VIP-a jedino šta možeš je kupiti neki tarifni paket i onda koristiti šta god želiš.

Zasada je internet puuuuno isplativiji u T-mobileu jer VIP jako teško prati cijene konkurencije. Ali nažalost o tom ebuddy-u ne znam ništa preko mobitela...

Pozz
Silvia_Ana_Tomas is offline  
Old 29.12.2008., 21:16   #203
@Silvia Ana Tomas
Oprosti ali ti su u ovom mailu nadrobila gomilu gluposti i uopce nisi tocno odgovorila covjeku!

@iksde
1) Razliciti izbornici su zato sto i t-mobile i VIP brandiraju svoje mobitele, ubace razlicite ikone i nekima promjene sadrzaj, npr. da se sa ikonom za internet direktno spajas na njihov wap portal.
2) ebuddy ti se jako isplati ako se puno dopisujes sms-om, samo sto ovdje ne koristis sms vec instant messaging, jako malo prometa trosi i mozes puno vise toga napisati za manju cijenu od sms-a. Naravno i druga strana mora imati instaliran ebuddy da bi se mogli dopisivati
3) sada imas internet pakete i kod t-mobile i kod VIPa gdje za 15kn dobivas 10Mb (detalji na http://www.vipnet.hr/cw/show?idc=27387867&idnews=639611) i vjeruj mi za tih 10Mb ces se napisati u ebuddy-u vise nego da posaljes 1000 sms-ova, racunaj otprilike da za 10Mb mozes poslati oko 10.000.000 znakova a sada to podijeli sa 160 znakova u sms i pomnozi sa 0,40 kn (ili vec koja je cijena sms-a) pa ce ti sve biti jasno!
10aLEX is offline  
Old 30.12.2008., 22:56   #204
Hvala 10aLEX na odgovoru.
Jel možda netko zna nude li u vipa sony ericsson w910i ali u crnoj boji?
iksde is offline  
Old 04.01.2009., 21:17   #205
VIP OPET NE RADI.....
Poruke uopće ne odlaze , ljuta sam... Mislim da ću promijeniti operatera... Čemu mi služi mobitel kad ga nemogu koristiti...
Kad im je mreža pala sredinom decembra, rekli su da će se odužiti potrošačima na neki način... Ništa do danas???? Jel netko dobio povrat neke love ili neke pogodnosti na račun toga? Nisam čula....

Pa zar smo mi stvarno ovce da im stalno takve stvari toleriramo????????????????????
GricGric is offline  
Old 04.01.2009., 21:44   #206
meni neće slat poruke :S.....koji se k dešava to??? javlja mi grešku a pretplata sam
Pali_andjeo is offline  
Old 04.01.2009., 22:12   #207
da, poruke se mogu primat kao i pozivi al se ne mogu slat...
tinna01 is offline  
Old 05.01.2009., 11:43   #208
Quote:
10aLEX kaže: Pogledaj post
@Silvia Ana Tomas
Oprosti ali ti su u ovom mailu nadrobila gomilu gluposti i uopce nisi tocno odgovorila covjeku!

@iksde
1) Razliciti izbornici su zato sto i t-mobile i VIP brandiraju svoje mobitele, ubace razlicite ikone i nekima promjene sadrzaj, npr. da se sa ikonom za internet direktno spajas na njihov wap portal.
2) ebuddy ti se jako isplati ako se puno dopisujes sms-om, samo sto ovdje ne koristis sms vec instant messaging, jako malo prometa trosi i mozes puno vise toga napisati za manju cijenu od sms-a. Naravno i druga strana mora imati instaliran ebuddy da bi se mogli dopisivati
3) sada imas internet pakete i kod t-mobile i kod VIPa gdje za 15kn dobivas 10Mb (detalji na http://www.vipnet.hr/cw/show?idc=27387867&idnews=639611) i vjeruj mi za tih 10Mb ces se napisati u ebuddy-u vise nego da posaljes 1000 sms-ova, racunaj otprilike da za 10Mb mozes poslati oko 10.000.000 znakova a sada to podijeli sa 160 znakova u sms i pomnozi sa 0,40 kn (ili vec koja je cijena sms-a) pa ce ti sve biti jasno!
1) Ja sam rekla da ne znam zašto su drugačiji a to ššta ti kažeš je samo jedna razlika. Umjesto t-mobile piše vodafone, ne znam za niti jednu drugu razliku.
2)za ebuddy sam rekla da ne znam ništa o tome
3)Rekla sam samo da je internet jeftiniji kod t-mobilea!

Ne kužim koju sam ja to hrpu gluposti napisala. Ok, ti znaš više o tom ebuddy-u pa šta sad!

Uglavnom, računaj samo na to da ti je u VIP-u 100 kb 6 kn
Silvia_Ana_Tomas is offline  
Old 05.01.2009., 11:44   #209
Quote:
tinna01 kaže: Pogledaj post
da, poruke se mogu primat kao i pozivi al se ne mogu slat...
POmirite se sa činjenicom da je VIP pun poteškoća i da vam zato neće slat poruke
Silvia_Ana_Tomas is offline  
Old 05.01.2009., 11:54   #210
Quote:
tinna01 kaže: Pogledaj post
da, poruke se mogu primat kao i pozivi al se ne mogu slat...
ja ih bome ni ne primam, jer su mi skoro svi moji isto na VIP-u. tako da ni oni ne mogu slati, ni ja... ali, pozivi rade.
zna li netko šta se to dešava i kad ima nade da prošljaka? naravno, agenta se ne može dobiti...
aryna is offline  
Old 05.01.2009., 12:38   #211
imaju poteskocu sa slanjem sms poruka od jucer navecer....

iako meni danas radi
renchys is offline  
Old 05.01.2009., 12:55   #212
i meni proradilo, konačno.
aryna is offline  
Old 08.01.2009., 18:01   #213
Quote:
aryna kaže: Pogledaj post
naravno, agenta se ne može dobiti...
Bas cudno, jelda? A ovo za poruke... To je zbog jos jednog u nizu poteza nesposobnjakovica koji tamo kreiraju poslovanje.
Platoon Leader is offline  
Old 08.01.2009., 20:16   #214
Quote:
Platoon Leader kaže: Pogledaj post
Bas cudno, jelda? A ovo za poruke... To je zbog jos jednog u nizu poteza nesposobnjakovica koji tamo kreiraju poslovanje.
Silvia_Ana_Tomas is offline  
Old 11.01.2009., 01:16   #215
živcira me kaj na pretplati ne mogu vidit točno stanje računa i neikad mi oduže i 3 dana pa neznam kolko imam sad nego do 7.1.....koje sranje
Pali_andjeo is offline  
Old 12.01.2009., 09:39   #216
Trebao bih jedan savjet oko vipa, naime raskinuo sam pretplatu s njima (nisam bio pod ugovorom) te sam za to zadnje razdoblje, sto je bilo manje od mjesec dana, dobio na racunu valjda 750kn data prometa uz 200tinjak kuna razgovora (u racunu pise kao kolicina data promet 5 no mobitel nema ni wap, niti se spajam gdje na net preko vip-a). Specifikacija mi ne dolazi doma par mjeseci i kad sam pitao zasto ne dolazi receno mi je da sam osobno zatrazio da ne dolazi (sto je jedna velka LAZ i nije mi jasno otkuda im pravo takvo nesto rec a kamoli obavit umjesto mene) i onda jos bezobrazno traze da im faxiram scan osobne i potpisan zahtjev kako bi mi poslali detaljnu specifikaciju, a di je onda potpis gdje trazim da ju ne salju!!! Razgovore cu platit, no za taj data promet ne postoji teoretska sansa da platim.
Jel netko dobivao abnormalne racune na pretplati? Sto napravit, ne platit uopce, tuzit...ideje?
jimmyag is offline  
Old 12.01.2009., 12:29   #217
Quote:
jimmyag kaže: Pogledaj post
Trebao bih jedan savjet oko vipa, naime raskinuo sam pretplatu s njima (nisam bio pod ugovorom) te sam za to zadnje razdoblje, sto je bilo manje od mjesec dana, dobio na racunu valjda 750kn data prometa uz 200tinjak kuna razgovora (u racunu pise kao kolicina data promet 5 no mobitel nema ni wap, niti se spajam gdje na net preko vip-a). Specifikacija mi ne dolazi doma par mjeseci i kad sam pitao zasto ne dolazi receno mi je da sam osobno zatrazio da ne dolazi (sto je jedna velka LAZ i nije mi jasno otkuda im pravo takvo nesto rec a kamoli obavit umjesto mene) i onda jos bezobrazno traze da im faxiram scan osobne i potpisan zahtjev kako bi mi poslali detaljnu specifikaciju, a di je onda potpis gdje trazim da ju ne salju!!! Razgovore cu platit, no za taj data promet ne postoji teoretska sansa da platim.
Jel netko dobivao abnormalne racune na pretplati? Sto napravit, ne platit uopce, tuzit...ideje?
za ukidanje specifikacije dobijes na racunu obavjest da ti se prebacuje u elektronski oblik, te da ukoliko ju i dalje zelis dobivat pisanim putem da posaljes besplatnu sms poruku i pise ti sto treba pisat (cini mi se spec na 791). posalji zahtjev kao sto su ti rekli za pisanom specifikacijom i ako zbilja nije u redu posalji pisanu prituzbu ili na e-mail ili pismom i netko ce te kontaktirat, pa ces se lijepo dogovarat s njima. e-mail ti je [email protected].
renchys is offline  
Old 15.01.2009., 19:44   #218
Za ponovno slanje specifikacije NE TREBA KOPIJA OSOBNE NITI PISMENI ZAHTJEV. Nazoveš, kažeš da želiš da ti uključe i tražiš retrogradnu specifikaciju, to za osobnu nije istina. Vjerojatno si pobrkao sa pisanjem pismene pritužbe za koju treba kopija osobne.
Silvia_Ana_Tomas is offline  
Old 22.01.2009., 17:42   #219
Hrvatima stalno ulazi jer još uvijek ne gledaju kao što ti kažeš. Ti oćito nisi bio vani. Ovako naivno se vani ne može derat narod, jer netko drugi pazi na njihove interese i o tome ih izvještava, a oni to prihvaćaju jer imaju povjerenje. U koga ti možeš kod nas imat povjerenje na neke informacije. Zaboravi. Kad osiguravajuće kuće kažu stranim turistima da neko podrućje nije sigurno, onda oni ne idu tamo.
KlaraStipe is offline  
Old 23.01.2009., 00:11   #220
Quote:
apić kaže: Pogledaj post
klasična bolest u hrvata, svi bi j.......... a da im ne uđe
Hrvatima stalno ulazi jer još uvijek ne gledaju kao što ti kažeš. Ti oćito nisi bio vani. Ovako naivno se vani ne može derat narod, jer netko drugi pazi na njihove interese i o tome ih izvještava, a oni to prihvaćaju jer imaju povjerenje. U koga ti možeš kod nas imat povjerenje na neke informacije. Zaboravi. Kad osiguravajuće kuće kažu stranim turistima da neko podrućje nije sigurno, onda oni ne idu tamo.
KlaraStipe is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:56.