Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.08.2008., 23:15   #41
mijenjaj

Quote:
Maslina kaže: Pogledaj post
Imaš neki jednostavan savjet za situiaciju da joj se ne svidi viđeno?
Imam..


(al ne ogledalo)
Marakana is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2008., 00:35   #42
Quote:
Maslina kaže: Pogledaj post
Ja nisam bila sama već 10 godina. Ali se svejedno tražim . Čak mislim da mi jako malo fali da se i nađem.
fakat si me nasmijala.

cure, pocela sam se traziti sad ocekujem podrsku sa svih strana.

herp, jel i ti pocinjes?
__________________
"It's always a sad thing when sperm comes between people."
Queen Llewelyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2008., 01:27   #43
Quote:
Tika kaže: Pogledaj post
Pa čekaj, ako tebi tvoji prijatelji kažu da se njima najviše sviđa tvoja iskrenost (pretpostavka je da su to pravi prijatelji, a ne ekipa sa kojom možeš otići na bezveznu kavu ili sl. da ne ulazim u raspravu što je pravi prijatelj, a što poznanik) i naiđeš na osobu kojoj to ne odgovara, što ćeš misliti?

"Hm, moram to promijeniti, neiskreni ljudi bolje prolaze u životu."
Ili:
"Hm, ma nek se nosi, ljudi čije mišljenje cijenim i uvažavam rekli su da je to super osobina, sama isto tako mislim, pa dobro što me briga za mišljenje neke žnj osobe"

Meni je tu sve jasno, no ne znam dal ti uviđaš o čemu ja govorim
Kužim kaj hoćeš reći, bez brige, ALI ti isti ljudi su me i upozorili na to da "nošenje srca na pladnju" koje mi je priskrbilo sijaset prekrasnih prijatelja (pravih prijatelja ) nije nužno i prednost pri muško-ženskim odnosima. Da tu treba biti sebičniji. A mene to sve tako zbunjuje :glupaplavuša:
__________________
štraco retajska šupjaćo najružnija redikulice na modi retaju neodgojiti lajavi peškarušo bracero sa ružnin sisaman. (c) manitusha @forum.hr
Herp is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2008., 01:28   #44
Quote:
Queen Llewelyn kaže: Pogledaj post
herp, jel i ti pocinjes?
S traženjem? Pa mogla bih početi sa "Nađi sve postove od Herp"
__________________
štraco retajska šupjaćo najružnija redikulice na modi retaju neodgojiti lajavi peškarušo bracero sa ružnin sisaman. (c) manitusha @forum.hr
Herp is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2008., 01:33   #45
Quote:
Herp kaže: Pogledaj post
Kužim kaj hoćeš reći, bez brige, ALI ti isti ljudi su me i upozorili na to da "nošenje srca na pladnju" koje mi je priskrbilo sijaset prekrasnih prijatelja (pravih prijatelja ) nije nužno i prednost pri muško-ženskim odnosima. Da tu treba biti sebičniji. A mene to sve tako zbunjuje :glupaplavuša:
joj, kak se ja poistovjecujem s tobom... i meni su to rekli milijardu puta... i frendice su me pokusale nauciti taktiziranju u tim musko-zenskim odnosima jer, kao, samo tak mozes dobiti sto hoces... al ja sam valjda antitalent za to pa uvijek sve kazem i priznam... cak ne mogu ni bivsem slagati da imam nekoga
__________________
"It's always a sad thing when sperm comes between people."
Queen Llewelyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2008., 01:39   #46
Quote:
Queen Llewelyn kaže: Pogledaj post
joj, kak se ja poistovjecujem s tobom... i meni su to rekli milijardu puta... i frendice su me pokusale nauciti taktiziranju u tim musko-zenskim odnosima jer, kao, samo tak mozes dobiti sto hoces...
Meni je uspjelo. Jednom. Konjskim živcima, bolnom iskrenošću i ogromnom ljubavi. Kak'ono se veli...Pirova pobjeda?
__________________
štraco retajska šupjaćo najružnija redikulice na modi retaju neodgojiti lajavi peškarušo bracero sa ružnin sisaman. (c) manitusha @forum.hr
Herp is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2008., 09:00   #47
Meni nije. Neprirodno mi je to skroz.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2008., 09:07   #48
Quote:
slafko kaže: Pogledaj post
Meni nije. Neprirodno mi je to skroz.
Koje?
Taktiziranje?
Gluha Kuja is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2008., 09:15   #49
Da. Preferiram "hoćeš-nećeš" jednostavnost.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2008., 09:31   #50
Nedavno sam pokušavala pročitati knjigu "Zašto muškarci vole gadure" koja sadrži puuno korisnih savjeta kako uloviti muškarca i kako ga treba stalno manipulirati da ga zadržiš. Zapravo kako ga navesti da se zaljubi.

Napola knjige počelo mi se rigati.

A da ima pametnih savjeta- ima.
Gluha Kuja is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2008., 10:01   #51
I koji je zaključak knjige bio? Zakaj muškarci vole gadure?


I da li je pisalo zakaj žene vole gadove?
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2008., 10:08   #52
Quote:
slafko kaže: Pogledaj post
I koji je zaključak knjige bio? Zakaj muškarci vole gadure?


I da li je pisalo zakaj žene vole gadove?
Poanta je da muškarci ne vole gadure nego vole žene koje imaju svoj stav; ako si otirač i daješ sve u vezi, a da te se i ne pita, te ako ne cijeniš sebe, kako će te onda muškarac cijeniti? No, ne vidim zašto je za to potrebna knjiga, takve lekcije normalna žena nauči valjda u 13-oj godini, nakon prve veze.
Knjiga također ima i praktičnih savjeta za veze, ali sam je kasno pročitala, kada sam već napravila sve suprotno
I kao što kaže kolegica Kuja, dobri su to savjeti, ali ja nisam nikad mogla tako kalkulirati; ja u vezu idem s otvorenim srcem pa šta bude. Mada znam nekek žene koje su majke učile savjetima kakve sam pročitala u toj knjizi. Uvijek mi se to pomalo gadilo. To svođenje odnosa na bojno polje i brojenje bodova da se vidi krajnji pobjednik. Ne znam, možda sam još uvijek romantičar.
Maslina is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2008., 10:18   #53
Svi volimo nešto do čega se trebamo pomučiti i mučiti se.

S time da muškarci više vole "lov". I stalno ga treba držat kao da lovi.

Nikada se ne smiješ pružiti na pladnju.
Gluha Kuja is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2008., 10:24   #54
Meni počne na živce ić ta filozofija "tjeram te da me loviš". Ne kužim čemu to nakon nekoliko mjeseci veze.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2008., 10:25   #55
Quote:
Gluha Kuja kaže: Pogledaj post
Svi volimo nešto do čega se trebamo pomučiti i mučiti se.

S time da muškarci više vole "lov". I stalno ga treba držat kao da lovi.

Nikada se ne smiješ pružiti na pladnju.
I nakon 20 godina braka te mora "loviti"?
Ma daj, to su savjeti tipa Žuži. Muškarac koji te voli itekako će cijeniti i njegovati to srce koje mu pružiš na pladnju. Zajebite te priče o igranju igrica. Tek kad ste oboje potpuno iskreni i otvoreni jedno prema drugome i kad se, unatoč tome, i dalje volite, uvažavate i želite, tek tada se to može nazvati ljubavlju. Sve ostalo... Prolazno je s vrlo kratkim vijekom trajanja. Nisu sve prave ljubavi tužne. Ono što je tužno završilo i nije bila prava ljubav. Ljubav te usrećuje i čini boljom osobom, ona od tebe ne zahtijeva manipulaciju drugom osobom.
__________________
After this we have to rewrite all definitions of what awesome stands for.
Morticia Addams is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2008., 10:43   #56
Quote:
Morticia Addams kaže: Pogledaj post
Ljubav te usrećuje i čini boljom osobom, ona od tebe ne zahtijeva manipulaciju drugom osobom.
Morti...
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2008., 10:50   #57
Quote:
slafko kaže: Pogledaj post
Morti...
Kad to tako uistinu jest.
__________________
After this we have to rewrite all definitions of what awesome stands for.
Morticia Addams is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:03.