Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.12.2012., 16:29   #21
Quote:
Complicated kaže: Pogledaj post
mora da mu je venera u vodenjaku

Jel ova izjava ima skriveno znacenje ?
Mr. Twilight is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2012., 16:30   #22
ja volim bitch type za vidjeti
u odredenim momentima dobro je da je cudo od prirode. da razaramo sve
u krevetu djevu
njeno ponasanje prema meni kao da je sluskinja

ono sto ja danas vidim na zeni je jedno veliko nista. ako uspijem joj se briblizit i reci joj dvi rici. to je to. ako je pametna, lukava ili glupa. vjerovatno ce se udaljiti. tako cekam srnu koja se nece udaljit. i toj cu dat sve sto imam

sve u meduvremenu balkanac sam ja. pisam. prdim, pljujem i nije me briga tko te jebe.
MillionMan is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2012., 16:32   #23
Quote:
Mr. Twilight kaže: Pogledaj post
Jel ova izjava ima skriveno znacenje ?
ne, ja sam jednostavna i doslovna
samo mi djeluje poznato tvoja tema
Complicated is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2012., 16:43   #24
Quote:
Mr. Twilight kaže: Pogledaj post
... niti sam ikada gledao jedan od Twilight filmova. Ali kako sam dovoljno izvan standardne pop kulture nisam mislio da ce ovo biti prva asocijacija na moj nick.
Bitches love Twilight...

Go for it.. A mogo si i samo oglas stavit
__________________
Equi donati dentes non inspiciuntur.
Kaligula Napoli is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2012., 16:43   #25
Quote:
Complicated kaže: Pogledaj post
ne, ja sam jednostavna i doslovna
samo mi djeluje poznato tvoja tema

Ok, jer vodenjak me asocira na trudnocu i njeznost/zenstevost a "venera u meni zvuci" asocira na dominantnu muskuloznu zensku koja me seksualno iskoristava.


Sorry, zabrijao sam si.
Mr. Twilight is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2012., 16:46   #26
Quote:
Kaligula Napoli kaže: Pogledaj post
Bitches love Twilight...

Go for it.. A mogo si i samo oglas stavit
možda dečko ima iskustva i zna da oglasi loše prolaze

Quote:
Mr. Twilight kaže: Pogledaj post
Ok, jer vodenjak me asocira na trudnocu i njeznost/zenstevost a "venera u meni zvuci" asocira na dominantnu muskuloznu zensku koja me seksualno iskoristava.


Sorry, zabrijao sam si.
jesi...
Complicated is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2012., 16:49   #27
Quote:
Kaligula Napoli kaže: Pogledaj post
Bitches love Twilight...

Go for it.. A mogo si i samo oglas stavit

Da, budem iskren ne vjerujem u te oglase. Nekoc "davno" sam stavio par komada i nije me se to sve skupa bas dojmilo. Tako da sam prestao s tom praksom.


Ima neki posebni razlog zasto mislis da bitches vole Twilight ?
Mr. Twilight is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2012., 16:50   #28
ma sve ok,ti nadji onakvu kakvu zelis

i zasto bi pored ikoga pazio sta ces reci,nema potrebe

meni se cini sa se ti osjecas socijalno izoliran,jer nisi tip koji se prilagodjava
i nerviraju te odredjeni tipovi ljudi



nema razloga zasto bi pristao na manje od onog sto znas da bi te ispunilo




ah da,to je oglas :-)

sad ima smisla

Zadnje uređivanje Meadow : 08.12.2012. at 22:02. Reason: spajanje postova
gg sitna is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2012., 17:00   #29
Quote:
Mr. Twilight kaže: Pogledaj post
Ima neki posebni razlog zasto mislis da bitches vole Twilight ?
Pa jer svaku petu moš zbarit samo ako pristaneš ić gledat

A opet svaku petu moš dobit ako kreneš dobro pljuvat po istom
__________________
Equi donati dentes non inspiciuntur.
Kaligula Napoli is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2012., 17:06   #30
Quote:
gg sitna kaže: Pogledaj post
ma sve ok,ti nadji onakvu kakvu zelis

i zasto bi pored ikoga pazio sta ces reci,nema potrebe

meni se cini sa se ti osjecas socijalno izoliran,jer nisi tip koji se prilagodjava
i nerviraju te odredjeni tipovi ljudi


nema razloga zasto bi pristao na manje od onog sto znas da bi te ispunilo


Intuicija te ne vara. Makar ne bih rekao nervira koliko jednostavno dinamika ne sljaka. Naprosto ako se previse prilagodjavam onda vrlo lako odem daleko od onoga sto jesam. (da se tako izrazim) Stoga ako ja moram izvoditi "akrobacije" da bi me cura uopce pogledala nije da bu mi to "zamirisalo".
Mr. Twilight is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2012., 19:15   #31
Tako da cini mi se da ja zapravo "ceznam" za nekom x curom kojoj je inteligencija jedna od glavnih vrlina. Medjutim zbog osjecaja ne pripadnosti ili ne pretjerane pripadnosti ne obazire se previse na "pravila i propise". Naravno bila bi laz da kazem da i ja nemam jednu takvu crtu u sebi jer definitivno je imam. Jedino sto mozda izlazi iz okvira odredjenih stereotipa je to sto nisam auto destruktivan. Ali "redefiniranje pojmova" , "promjene" , "istrazivnanja" su nesto sto je u meni duboko zakopano i neizbjezno zapravo moram imati sukob (pa makar tihi) sa svojom okolinom. Sto pak znaci da cu se najugodnije osjecati sa nekim tko ima slicne tendencije i razmislja slicno ... sto je zapravo potpuno logicno. Tako da si cesto razmisljam o nekoj pomalo outcast curi bila ona : Doktor prirodnih znanosti , umjetnica , darkerica ili neki od podtipova intelektualke ...itd. Glavno je da "strsi" iz okoline , ima "fluidni" nacin gledanja stvarnosti i uvrnuti smisao za humor.



Medjutim isto tako cini mi se da dosta cura koje mi se svidjaju su zapravo ljudi koji su spontani , kreativni i zive u trenutku , tako da im cesto ne dajem dobre signale sa svojom ..... nazovimo to sistematicnoscu. Buduci da to lako zamirisi na nesto od cega bjeze... barem si ja to tako zamisljam. Tj nisam bas naletio na neku koja mi ful slici.

Ima li vama ikakvog smisla ista od ovoga sto sam napisao ?
Jeste li ikada zapeli za nekoga tko nije "normalan" ?[/QUOTE]

Ahaa..ti tražiš neku koja je u svom svijetu i fura svoj film, a da je pri tome posebno "snalažiljiva" u verbalnim izražavanjima..koja točno zna što želi i čemu stremi u životu, a da to nije čemu stremi većina...neku koja ne prihvaća nametnute društvene vrijednosti i norme i donosi vlasite odluke bez obzira na okolinu...
Nemam pojma..ja sam to tako protumačila..
Meni ima smisla što si napisao...i mislim da ne trebaš pristati na manje od toga što želiš i što možeš pružiti.
I uvjerena sam da većina nas dobije to što želi..nije badava ona izreka: pazi što si želiš da ti se ne bi ostvarilo.
Muškica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2012., 19:42   #32
Quote:
Kaligula Napoli kaže: Pogledaj post
Pa jer svaku petu moš zbarit samo ako pristaneš ić gledat

A opet svaku petu moš dobit ako kreneš dobro pljuvat po istom


Sumnjam da to sa Twilightom ide tako jednostavno. Osim kod ful mlade i/ili djetinjaste ekipe.


Drugo ako joj je samo jedno pitanje toliko vazno u zivotu da bi mi dala ili ne bi dala radi toga onda to ionako nije "moj tip"cure.


Kao trece barenje samo po sebi zapavo me ni ne zanima. Ja bi se radje skompao sa nekom na neke malo dulje staze. Medjutim kako se ne osjecam prihvacenim sa zene strane onda dodjem ovdje svakih 6 mjeseci u prosjeku i napravim jednu ovako "bedastu" temu. Buduci da sam generalno curama pretvrd u retorici i nisam ziher kako da to rijesim .... tj da li to uopce trebam rijesavati .... iako mnogima smeta. Naime sve u zivotu mi se sada tako slozilo da je sada dobar trenutak za trazenje.



S druge stane mogu pricati o svacemu: od prirodnih znanosti , stvaranje glazbe , planinarenja , voditi razne rasprave , pricat o geopolitici i krizama ... i to u detalje. Medjutim to su sve stvari gdje se vecina ekipe ne snalazi. Tako da mi u pravilu fali sugovornika tj interesi nam se mimoilaze .... pogotovo kada je rijec o mojim vrsnjakinjama. Tako eto vrlo rado bi volio naletiti na nekoga tko isto vozi vise manje neki svoj film pa mozda nesto i izraste iz toga.



Recimo evo ti primjera: nadjem se ja na otvorenom sa nekom ekipom po noci. Neki me ni ne znaju. I uglavnom dodje pitanje "koliko je sati ?" medjutim svi mobiteli nisu bili u funkciji .... i kaj sad ? Uglavnom ja pogledam u nebo , znam datum i izracunam koliko bi otprilike bilo sati .... i uspotavilo se da sam pravu.
Medjutim kada se ovako s vremena na vrijeme pokazem kakav sam vrlo lako napravim jednu nevidljivu barijeru izmedju sebe i ostalih. Ovima je to bilo i cool i creepy u isto vrijeme medjutim to sve stvara jednu distancu koja se jos dugo osjeca. Tj bar je ja osjecam.
Mr. Twilight is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2012., 19:49   #33
Quote:
Mr. Twilight kaže: Pogledaj post
S druge stane mogu pricati o svacemu: od prirodnih znanosti , stvaranje glazbe , planinarenja , voditi razne rasprave , pricat o geopolitici i krizama ... i to u detalje. Medjutim to su sve stvari gdje se vecina ekipe ne snalazi. Tako da mi u pravilu fali sugovornika tj interesi nam se mimoilaze .... pogotovo kada je rijec o mojim vrsnjakinjama. Tako eto vrlo rado bi volio naletiti na nekoga tko isto vozi vise manje neki svoj film pa mozda nesto i izraste iz toga.



Recimo evo ti primjera: nadjem se ja na otvorenom sa nekom ekipom po noci. Neki me ni ne znaju. I uglavnom dodje pitanje "koliko je sati ?" medjutim svi mobiteli nisu bili u funkciji .... i kaj sad ? Uglavnom ja pogledam u nebo , znam datum i izracunam koliko bi otprilike bilo sati .... i uspotavilo se da sam pravu.
Medjutim kada se ovako s vremena na vrijeme pokazem kakav sam vrlo lako napravim jednu nevidljivu barijeru izmedju sebe i ostalih. Ovima je to bilo i cool i creepy u isto vrijeme medjutim to sve stvara jednu distancu koja se jos dugo osjeca. Tj bar je ja osjecam.
Prvo prihvati sebe da bi te prihvatili drugi i ne se toliko zamarati kakav dojam ostavljaš... Kad se jednom počneš ponašati u skladu sa samim sobom i oko tebe će se naći osobe koje su ti kompatibilne, a svako glumatanje može rezultirati samo pogrešnim odabirom... Ako se nigdje ne uklapaš potpuno, pogledaj to iz drugog kuta i shvatit ćeš da se zapravo uklapaš svugdje pomalo
Complicated is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2012., 20:01   #34
Quote:
Kaligula Napoli kaže: Pogledaj post

Ahaa..ti tražiš neku koja je u svom svijetu i fura svoj film, a da je pri tome posebno "snalažiljiva" u verbalnim izražavanjima..koja točno zna što želi i čemu stremi u životu, a da to nije čemu stremi većina...neku koja ne prihvaća nametnute društvene vrijednosti i norme i donosi vlasite odluke bez obzira na okolinu...
Nemam pojma..ja sam to tako protumačila..
Meni ima smisla što si napisao...i mislim da ne trebaš pristati na manje od toga što želiš i što možeš pružiti.
I uvjerena sam da većina nas dobije to što želi..nije badava ona izreka: pazi što si želiš da ti se ne bi ostvarilo.


Odprilike to bi bilo to. Makar ne mora biti "posebno" snalazljiva na jeziku tj. ovo se moze shvatiti i kao brbljava , prije bi "ostra na jeziku" bilo tocnije.


Sa malo ljudi uspjem ostvariti intimnu atmosferu i iz svega toga skupa mi se cini da bi netko malo tvrdji ili individualniji bio super za mene.
Isto tako mi se dogodilo da cure ne zele biti definirane kao netko tko je previse "van normi". Tako da sam postao oprezan u svojim izjavama.
Jednom sam cak i sreo ovako na netu curu koja je dosta dobro pasala u profil pa joj je to sve bilo cudno .... mislila je da ju navlacim za nos i nije se htjela upoznat.
Mr. Twilight is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2012., 20:36   #35
Krivi si post citirao...nisam ja Koligula Napoli već Miškica

Quote:
Odprilike to bi bilo to. Makar ne mora biti "posebno" snalazljiva na jeziku tj. ovo se moze shvatiti i kao brbljava , prije bi "ostra na jeziku" bilo tocnije.


Sa malo ljudi uspjem ostvariti intimnu atmosferu i iz svega toga skupa mi se cini da bi netko malo tvrdji ili individualniji bio super za mene.
Isto tako mi se dogodilo da cure ne zele biti definirane kao netko tko je previse "van normi". Tako da sam postao oprezan u svojim izjavama.
Jednom sam cak i sreo ovako na netu curu koja je dosta dobro pasala u profil pa joj je to sve bilo cudno .... mislila je da ju navlacim za nos i nije se htjela upoznat.
Nisi valjda mazohist
Šalim se...pa no..uvjerena sam da ćeš pronaći ono što tražiš..
Polako...
Super je to što znaš što želiš
Muškica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2012., 20:56   #36
Quote:
Complicated kaže: Pogledaj post
Prvo prihvati sebe da bi te prihvatili drugi i ne se toliko zamarati kakav dojam ostavljaš... Kad se jednom počneš ponašati u skladu sa samim sobom i oko tebe će se naći osobe koje su ti kompatibilne, a svako glumatanje može rezultirati samo pogrešnim odabirom... Ako se nigdje ne uklapaš potpuno, pogledaj to iz drugog kuta i shvatit ćeš da se zapravo uklapaš svugdje pomalo



Znam, medjutim mene "dosta" ljudi uvijerava u suprotno. Tj da bi te ljudi prihvatili moras ipak ispunjavati neke uvjete ... a ja to bas i ne radim tj nisam radio. Tim vise kaj sam zivio zivot po principu "kaj me briga sto oni misle". Tako da sam imao periode kada sam bio odsjecen od svijeta. Bez prijatelja , starci rade non stop , sluzbenih obaveza nema .... Pale sam na svijetu.
Uostalom tesko je privlaciti ljude svojim prirodnim pristupom ako imas moje tendencije. Buduci da ja vrlo lako skrenem u "izloaciju". Dok ovo sto ti nazivas glumatanjem ja nazivam pokusajem osnovne pristojnosti. A ne da imamo



Ona: Twilight jesam li sto smrsavila ?
Ja : Nisi , izgledas potpuno isto kao i prije mjesec dana.


Naime mislio sam da bas mene pita jer zna da joj necu izvrdavati ... ali mislio sam krivo. Meni je potpuno normalno da kazem sto mislim ... ali dosta ljudi ne voli tu retoriku. Tako da sam s vremenom kako sam izasao vise medju ljude ipak poceo malo paziti sto pricam.




S druge strane ovo sa pomalo uklapanja je zapravo koma a to zapravo i imam vec duze vrijeme. Znas nesto ljudi s kojima si nisi 100% dobar. Mozes ti svatra reci , traziti ili predlagati .... ali nekako ostaje jedna rupa. Ja ovdje i piskaram upravo zato sto si zelim to da si za promjenu s nekim budem bas dobar. Da ne kazem da od veze i intime nista ako si nisi fakat blizak s tom curom.



Quote:
Miškica kaže: Pogledaj post
Krivi si post citirao...nisam ja Koligula Napoli već Miškica



Nisi valjda mazohist
Šalim se...pa no..uvjerena sam da ćeš pronaći ono što tražiš..
Polako...
Super je to što znaš što želiš

Sorry, ne kuzim na koju foru su se imena zamjenila.


Nisam mazohist ali eto mislim da se slicni ljudi bolje razumiju ... tako da eto zeljan sam sebi slicnih. Isto tako cini mi se da su ljudi jednu stvar previdjeli a to je da sam napisao da bi volio upoznati nekoga tko nije socialno prilagodjen ....a ne nuzno tvrd. Naime muljao sam ja sa nesto cura ali sve su bile nekako "plahe" da se tak izrazim i smatrale su me pretvrdim. Sto im je bio turn off tako da sam nekako stekao dojam da kod takvih "mirnih intelektualki" nemam bas sanse. Sto moze biti moje cisto samozavaravanje ali eto dosta puta je puklo dosta brzo.



Isto tako nemojmo se zavaravati ali piskaranje tu po forumu po principu "ja mislio ovo, ja mislio ono" ipak nije nesto sto je identicno stvarnosti. Prava dinamika i zelje izmedju ljudi ju ipak kompliciraniji od stvari koje ovdje pisu.
Mr. Twilight is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2012., 21:14   #37
Quote:
Mr. Twilight kaže: Pogledaj post
Naime mislio sam da bas mene pita jer zna da joj necu izvrdavati ... ali mislio sam krivo. Meni je potpuno normalno da kazem sto mislim ... ali dosta ljudi ne voli tu retoriku. Tako da sam s vremenom kako sam izasao vise medju ljude ipak poceo malo paziti sto pricam.

S druge strane ovo sa pomalo uklapanja je zapravo koma a to zapravo i imam vec duze vrijeme. Znas nesto ljudi s kojima si nisi 100% dobar. Mozes ti svatra reci , traziti ili predlagati .... ali nekako ostaje jedna rupa. Ja ovdje i piskaram upravo zato sto si zelim to da si za promjenu s nekim budem bas dobar. Da ne kazem da od veze i intime nista ako si nisi fakat blizak s tom curom.
A gle, n emožeš plivat u dva smjera... Il budi svoj ili šuti i uklapaj se i dalje...
I samo da znaš, ljudi si nikad nisu toliko dobri koliko djeluju na prvu čak i kad su u istom jatu. Nema toga...
To kaj ti tražiš, većina traži. Neku iskrenost, povjerenje i slične interese... Možeš smao tražit dalje, a s godinama ćeš vjerojatno biti bliži "sebi"...
Complicated is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2012., 21:33   #38
Quote:
Ona: Twilight jesam li sto smrsavila ?
Ja : Nisi , izgledas potpuno isto kao i prije mjesec dana.

Naime mislio sam da bas mene pita jer zna da joj necu izvrdavati ... ali mislio sam krivo. Meni je potpuno normalno da kazem sto mislim ... ali dosta ljudi ne voli tu retoriku. Tako da sam s vremenom kako sam izasao vise medju ljude ipak poceo malo paziti sto pricam.
Šta??? Nisi ti ništa mislio krivo. Kad me osoba sa kojom sam bliska pita za iskreno mišljenje reći ću joj... No..ako uvidim da to nema smisla niti koristi radije šutim. Ovisi tko mi je sugovornik i koliko sam bliska sa njom/njime...
Ako me isto pitanje pita prijateljica/prijatelj reći ću mu što mislim..Naravno birajući način..
Ako me to pita netko koga znam površno ili sam ga netom upoznala (primjerice na netu) opet ću mu reći što mislim...a ako to bude značilo meni šup kartu to je ok..super..bar znam na čemu sam od starta i nema muljanja radi toga da se svidim bilo kome.
A ako je riječ o poslodavcu o kojem mi ovisi sudba....tu igram diplomatski i mudro..ali nikada ispod svog minimuma..taman pod cijenu otkaza.

Quote:
Isto tako nemojmo se zavaravati ali piskaranje tu po forumu po principu "ja mislio ovo, ja mislio ono" ipak nije nesto sto je identicno stvarnosti. Prava dinamika i zelje izmedju ljudi ju ipak kompliciraniji od stvari koje ovdje pisu.
Da..dinamika odnosa u stvarnosti je popraćena sasvim drugim detaljima.
Muškica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2012., 21:50   #39
pročitala sam od prvog do zadnjeg slova i ima mi smisla

nijedan moj dečko nije bio normalan.

i sama sam pomalo ekscentrična i čudnovata pa me samim time osobe sličnih osobina i karaktera privuku.
imam pomalo uvrnut smisao za humor koji izražavam samo u krugu onih koji ga shvaćaju, ponekad i pretjeram, ali sam svjesna toga.
prema nekim stvarima postavljam se drugačije od, 'ajmo reć, uobičajenog itd.
i nije to nekakvo isfuravanje ili ne znam što nego su mi ti nekonvencionalni načini ponekad draži i lakše se nosim sa situacijom ako se prema njoj postavim na taj način.

a prije će se dogodit da ću zamijetit nekoga tko je sličan meni i u nekom svom filmu nego nekoga tko sve radi po PS-u kao što je 4fun rekao. šansa da me takve osobe privuku vrlo je mala.

ali opet, treba imat granicu u toj nekoj ekscentričnosti/individualizmu ..čemu god.

i ovu situaciju u tramvaju.
krajnje mi je nekulturna i neodgojena, ali kada bi se takvo što dogodilo u nekoj drugačijoj situaciji u kojoj netko provocira tu dotičnu curu, a ona mu tako britko odgovori, to bi mi bilo fascinantno.

volim osobe koje imaju tu nekakvu crtu koja dolazi do izražaja kada se nađeš u nekoj takvoj situaciji gdje treba brzo i spretno odgovorit.
ali isto tako, treba imat granicu do koje ćeš otić. ovo što je ona napravila mi je jadno makar me na prvu nasmijalo čisto iz razloga jer je britko.

ali d aje mogla reagirat na ljepši način, mogla je
Depeche E. is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2012., 10:09   #40
Ok, a sada ajmo na onaj drugi dio price koji nije "stao" u uvodni post ... a to je ono sto me zapravo "kopka" u cijeloj prici.



Kako kaze moj stari ja imam toliko iskrivljenu sliku musko zenskih odnosa da nema sanse da mogu imati normalnu vezu. Naravno ovo je malo nategnuto ali sigurno nije ni potpuno cinjenicno krivo. Recimo u mojoj obitelji bas i nema stereotipnih zena.



Mama mi je uvijek bila spretna .... pomice/rastavlja police , "igra" se s kablovima , pili daske , kopa rupe i sadi drvece ... itd. Ima jake umjetnicke tendencije ali buduci da joj je stari bio majstor pokupila je dosta toga od njega. Dok s druge strane stari mi nije ljubitelj piva i nogometa te ima duzu kosu od mame. Isto tako kod nas je uvijek upotreba sarkazma da se nekom napakosti sa smijeskom bila sasvim normalna i svakodnevna pojava oko koje se nitko nije previse uzbudjivao. Tj ako ste ikada gledali "Bracne vode" tj Bundy-eve dobili ste malo tog feelinga.




Primjer 2.
Teta mi je bila "opaka" zenska koje su se svi na poslu bojali dok nije otisla u penziju. Ok zena ali nije netko s kime se zelis zakaciti. Popije par pivi bez problema.



Primjer 3.
Obje bake su mi imale naglaseni "rospija" faktor. Dapace moji starci su se i spetljali djelom radi toga sto su imali takve tvrde mame .... ono "ja te razumijem".



Primjer 4.
Imao sam dosta profesorica kojima zenstvensost nije jaca strana.
Imao sam i nekoliko prijatelja koji su imali control freak mame , cak je bilo i slucajeva da mame nikada nema doma jer imam super posao dok stari doma odgaja djecu jer se ima para.





Tako da sve u svemu ja se jednostavno ne snalazim sa njeznom zenskom stranom te iz nekog razloga mislim da me netko menkan nikada ne bi mogao voljet ... sto se i pokazalo empirijski tocnio u par slucajeva . Da li to znaci da hoce muskobanjactu curu ? Ne. Ali mora prihvatiti da imam dosta tvrdi background i imati nekog razumjevanja da sam u dusi tvrd. Tj sa sam prekriven jednim dosta tvrdim obrambenim slojem.



Dok ovaj dio sa nekonvecionalnim i abstraktim raspravama sam nadodao na svoju ruku jer volim razgovore/teme koje zahtjevaju razmisljanje.
Tako da sve u svemu mix koji bi mene lako moglo privuci vecini bi mogao biti odbojan. Barem ja imam takav dojam.




Misljenja ?
Mr. Twilight is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:17.