Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.09.2011., 20:45   #101
Baš je dobar, sviđa mi se. I jedva čekam da počne.
__________________
Kerim & Fatmagul • "My life is an adventure still being written - and so is yours. Start writing the first chapter now! Fill it with adventure and love; happiness. Live the story as you write it!" - N. Vujičić •
Estrella Azul is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2011., 00:13   #102
Sviđa mi se promo al mi nekako kratak

Jedva čekam da krene

Samo se nadam da bum izdržala svih 180 epizoda
__________________
*"Hombres van y hombres vienen,pero las amigas de verdad siempre quedan!"#Jimena#Pasion❤/❤#Irene&Alonso❤#DQTQTQ❤*/"Antes que LA SOMBRA DE nuestro PASADO intente cambiar el destino y separarnos,créeme que estaré a tu lado..."
sweet ivi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2011., 00:36   #103
I ja jedva cekam da pocne
kad se samo sjetim prvog susreta Renate i Jeronima
__________________
Ximena Navarrete y William Levy for People En Español ♥♥♥

La Promesa - Manuel y Jana ♥♥♥
pipa is online now  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2011., 07:09   #104
Gledajte ovo ljudi, gledajte!
Stvarno nećete požaliti.
Prožvačite samo Zuritu prvih nekoliko epizoda, a onda je ostalo WOW! (kako bi rekla Renata i njezin tata Gonzalo).
Na jetra će vam još ići Fina (Rocio Banquels) i Roberta (Jessie Coch), ali ostalo je vrijedno truda.

Ja bih jedino voljela kad bih mogla biti redovita u gledanju u podnevnom terminu.... jutarnje reprize mi ponekad promaknu..
__________________
°° Si lloras por haber perdido el sol, las lágrimas no te dejarán ver las estrellas / R.Tagore °°
°° ♥ Treat people with kindness ♥ °°

♫ Maybe they also know our dance ♫
Sajetta is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2011., 09:42   #105
Quote:
šajeta kaže: Pogledaj post
Gledajte ovo ljudi, gledajte!
Stvarno nećete požaliti.
Prožvačite samo Zuritu prvih nekoliko epizoda, a onda je ostalo WOW! (kako bi rekla Renata i njezin tata Gonzalo).
Na jetra će vam još ići Fina (Rocio Banquels) i Roberta (Jessie Coch), ali ostalo je vrijedno truda.

Ja bih jedino voljela kad bih mogla biti redovita u gledanju u podnevnom terminu.... jutarnje reprize mi ponekad promaknu..
__________________
Live fast. Die young. Be wild. Have fun.
luisana is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2011., 12:11   #106
Mislim da ću pogledati prvih par epki zbog tog termina u 12.30 na koji sam navikla, ali nema šanse da odgledam cijelu seriju jer sam konačno diplomirala i čak da i želim gledati, ne bih imala vremena, a i nije mi dovoljno privlačna da ju pratim prek neta, Sorry, Silvia.
__________________
Ja te volim Hrvatska
Paloma Negra is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2011., 13:28   #107
Quote:
šajeta kaže: Pogledaj post
Gledajte ovo ljudi, gledajte!
Stvarno nećete požaliti.
Prožvačite samo Zuritu prvih nekoliko epizoda, a onda je ostalo WOW! (kako bi rekla Renata i njezin tata Gonzalo).
Na jetra će vam još ići Fina (Rocio Banquels) i Roberta (Jessie Coch), ali ostalo je vrijedno truda.
Ja bih jedino voljela kad bih mogla biti redovita u gledanju u podnevnom terminu.... jutarnje reprize mi ponekad promaknu..
Slažem se u potpunosti. Po meni ima i jedan od najkvalitetnijih soundtrackova
u sapunicama uopće, jedina mana joj je broj epizoda. Stvarno su trebali ostaviti prethodno planiranih 130...
Jedva čekam!
__________________
"If you stop seeing the world in terms of what you like and you dislike and saw things for what they truly are in themselves, you would find a great deal of peace in your life." |
strelitzia is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2011., 13:30   #108
Ne znam hoću li gledat sve epizode na HRT-u pošto već pratim na POP TV-u, pogledat ću one epizode koje sam na POP TV-u propustio.
mlac13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2011., 13:40   #109
Quote:
Paloma Negra kaže: Pogledaj post
Mislim da ću pogledati prvih par epki zbog tog termina u 12.30 na koji sam navikla, ali nema šanse da odgledam cijelu seriju jer sam konačno diplomirala i čak da i želim gledati, ne bih imala vremena, a i nije mi dovoljno privlačna da ju pratim prek neta, Sorry, Silvia.
Čestitam
__________________
*"Hombres van y hombres vienen,pero las amigas de verdad siempre quedan!"#Jimena#Pasion❤/❤#Irene&Alonso❤#DQTQTQ❤*/"Antes que LA SOMBRA DE nuestro PASADO intente cambiar el destino y separarnos,créeme que estaré a tu lado..."
sweet ivi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2011., 14:07   #110
Quote:
sweet ivi kaže: Pogledaj post
Čestitam
Puno ti hvala.
__________________
Ja te volim Hrvatska
Paloma Negra is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2011., 14:34   #111
Hmm,jel to malo na bazu La mentire?

cestitke na diplomi
__________________
Miki Maus je štakor!
kleopatra_23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2011., 14:38   #112
Quote:
kleopatra_23 kaže: Pogledaj post
Hmm,jel to malo na bazu La mentire?
Da, to je remake La mentire.

Quote:
cestitke na diplomi
Hvala ti.
__________________
Ja te volim Hrvatska
Paloma Negra is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2011., 14:46   #113
La mentira mi je bila super serija, bas me zanima kako ce mi se svidjeti ova.
__________________
Miki Maus je štakor!
kleopatra_23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2011., 15:07   #114
Eh pa da vidimo sutra kakva je ovo serija ) Izgleda mi odlično, sad ćemo vidjeti sve.
SoyTuDueño is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2011., 16:30   #115
Paloma čestitke na diplomi...i mislim da bi ti ipak trebalo biti žao jer nećeš gledati Silvicu..jer iskreno ti mogu reći da je po meni ovo njezina druga najbolja uloga u karijeri. Možda čak i najbolja..no ja sam sentimentalno vezana za Palomu pa mi je Paloma njezina najbolja uloga...ali Renatu je rasturila definitivno.

Ja sam opet sva nervozna i nestrpljiva...čak i više nego kad je počinjalo u Mex. jer nisam znala šta mogu očekivati..a sad kad znam

I slažem se sa Šajetom...u biti nisu ni Zurita, Rocio i Jessy toliko iritante..samo su se uživile u ulogu...mislim da čak mogu postati i "dragi" tj. smiješni ako ih prežvačete na početku i naviknete se na takve kakvi jesu.

I da soundtrack je nešto prekrasno. A što se tiče dužine od 180/182 epke sigurna sam da bi mi verzija od 120 tj. 130 definitivno bila prekratka. Ovako je svaka priča dobila nekakav svoj prostor i svaki lik ono što bi se reklo svojih 5 minuta slave da ispriča svoju priču.
Jako mi se svidjelo što se ne razvlači jedna priča 100 epki. Istina da postoji glavna priča na kojoj se temelji novela..ali svakih 20-30 epki se pojavi nekakav novi zaplet ili događaj koji unese zanimljivost u radnju.
__________________
nije more toliko veliko ni duboko da u njega stanu sve uspomene na tebe
Nata-SilvaFan is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2011., 16:34   #116
Quote:
Paloma Negra kaže: Pogledaj post
Mislim da ću pogledati prvih par epki zbog tog termina u 12.30 na koji sam navikla, ali nema šanse da odgledam cijelu seriju jer sam konačno diplomirala i čak da i želim gledati, ne bih imala vremena, a i nije mi dovoljno privlačna da ju pratim prek neta, Sorry, Silvia.
Muchas FELICIDADES mi amiga linda!!!
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=vQqUKhZeRbc
plavusaxxxxxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2011., 19:12   #117
Čestitke na diplomi Paloma!!!

Super mi je promo,sutra neću moć pogledat prvu epku Ali zato ću reprizu u petak
la dona is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2011., 19:35   #118
Baš mi je drago što svi ovako pozitivo pišu o ovome, ovo je prva telenovela koju ću gledati na HTV-u nakon dugo vremena. Jesam već prije pogledala prve dvije epizode, no stvarno me zanima ostatak, valjda se neću razočarati.
__________________
Kerim & Fatmagul • "My life is an adventure still being written - and so is yours. Start writing the first chapter now! Fill it with adventure and love; happiness. Live the story as you write it!" - N. Vujičić •
Estrella Azul is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2011., 19:54   #119
Quote:
Nata-SilvaFan kaže: Pogledaj post
u biti nisu ni Zurita, Rocio i Jessy toliko iritante..samo su se uživile u ulogu...mislim da čak mogu postati i "dragi" tj. smiješni ako ih prežvačete na početku i naviknete se na takve kakvi jesu.
Meni oni upće nisu iritantni, štoviše, misleći pritom na Rocío i Jessicu, unose u telenovelu dašak intriga i spletki bez kojih neka telenovela ne može proći, tako da nije za žaliti se na njih, a i glavni par bez kojih ova telenovela ne bi mogla postojati je isto odličan

Quote:
Nata-SilvaFan kaže: Pogledaj post
I da soundtrack je nešto prekrasno. A što se tiče dužine od 180/182 epke sigurna sam da bi mi verzija od 120 tj. 130 definitivno bila prekratka. Ovako je svaka priča dobila nekakav svoj prostor i svaki lik ono što bi se reklo svojih 5 minuta slave da ispriča svoju priču.
Jako mi se svidjelo što se ne razvlači jedna priča 100 epki. Istina da postoji glavna priča na kojoj se temelji novela..ali svakih 20-30 epki se pojavi nekakav novi zaplet ili događaj koji unese zanimljivost u radnju.
Meni je soundtrack isto super vuče na soundtrack iz ENDE, što je i normalno jer je telenovelu producirao isti producent, Carlos Moreno Laguillo. Pjesme u telenoveli mi se baš nisu dopale, no ima i nekih koje jesu. Kao što veliš @Nata svaka priča ima svoj prostor i lik i to mi se ovdje baš sviđa.
mlac13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2011., 21:18   #120
Predobro! Čim sam vidio promo, podsjetio me na prošlo ljeto Sjećaš li se Nato?

Quote:
mlac13 kaže: Pogledaj post
Meni je soundtrack isto super vuče na soundtrack iz ENDE, što je i normalno jer je telenovelu producirao isti producent, Carlos Moreno Laguillo. Pjesme u telenoveli mi se baš nisu dopale, no ima i nekih koje jesu. Kao što veliš @Nata svaka priča ima svoj prostor i lik i to mi se ovdje baš sviđa.
U ENDA mi je soundtrack bio predobar. A kako mi se ENDA kao serija jako svidjela, siguran sam da bi i CME još više. Sutra ću moći gledati samo 20 minuta

@Paloma - Čestitam na diplomi
iPodtouch is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:02.