Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.06.2003., 15:06   #41
Quote:
ToTaL kaže:
Sto se tice ovih reklama za pivo, nove generacije, jos mi je gora ona kad tip sjedi, a zena ga usisava, i sprema oko njega, a on sjedi i na kraju kaze "Jako dobro"! Mislim, lik je ogavan, a reklama je kontraproduktivna, jer ispada da kad pijes tu pivu, postanes takav...
Očito da ne razumiješ muško pivsku populaciju

Ali, ako ideš gledati one naše reklame za pivo onda ispada da ako popiješ puno karlovačkog postaneš peder, jer su reklame pune pederolikih likova.
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Old 08.06.2003., 16:01   #42
A ona nova od LG klima uređaja s papigom? Tipa koji je to režiro treba strijeljat

Uzasno, jos na kraju kad ona zenska stane pored kaveza i plese u ritmu pjesme koju pjeva papagaj

Kako se niko nije sjetio one reklame za pivo, sa proslog Svjetskog prvenstva u nogometu. Ono la servesa i onaj tip sto kao glumi japanca i kaze karlooovaaaackooooo

Onda reklama za Pronto... s Prontom mama obrise, sve sto Marko zamaze i narise ajd mozda je nesto i podnosljivo, ali Marko kad onako klempav izviri ispod stola, ja sam mislio vanzemaljac
Vanjushka is offline  
Old 08.06.2003., 16:08   #43
a onaj tip kaj maše s bananom pred ogledalom?!
"ar ju toking to mi?"
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Old 08.06.2003., 16:12   #44
Quote:
Vanja oko panja kaže:
[B]Kako se niko nije sjetio one reklame za pivo, sa proslog Svjetskog prvenstva u nogometu. Ono la servesa i onaj tip sto kao glumi japanca i kaze karlooovaaaackooooo
Ta reklama je tako loša da ju se više ne smije spominjat. Nešto kao Sotona.
Nephrite is offline  
Old 08.06.2003., 16:22   #45
Quote:
slafko kaže:
a onaj tip kaj maše s bananom pred ogledalom?!
"ar ju toking to mi?"
Joj, volio bi da mu dođe Robert de Niro s irokezom i razbije mu onu glupu facu zbog povrede autorskih prava.

Kad smo već kod dezodoransa, najgluplje svih vremena su mi one ''Kako miriše lavina/grmljavina''. Na snijeg i spaljeno meso, eto kako. Ako autor nije obavio lobotomiju prije snimanja reklame, treba ga što prije uputiti na tu proceduru.
__________________
...YOU'RE TOO LATE, WE'RE EVERYWHERE...

First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win.
gabal is offline  
Old 08.06.2003., 16:30   #46
Quote:
gabal kaže:
Kad smo već kod dezodoransa, najgluplje svih vremena su mi one ''Kako miriše lavina/grmljavina''. Na snijeg i spaljeno meso, eto kako.
Nephrite is offline  
Old 08.06.2003., 17:17   #47
khm, a ona kad onaj iritantni klinjo sjedi na veceu i, dame zatvorite oči, sere, ali' eto tu je nekakav sprej koji ubija sve mirise pa nije frka...

em što mrzim upotrebu djece u reklamama, em što je sama reklama potencijalno totalno perverzna, em što je puštaju oko večere
__________________
Carry on... Nothing to see here.
Marx is offline  
Old 08.06.2003., 17:22   #48
onaj mali kinez kaj kaže "fuj kako smrdi"...
mamicu mu rižoždersku to mi je provalio dok sam uzimao jeo palačinku s nutellom.
e jebo sam mu sve po spisku onda. gamad jedna ko je snimio tu reklamu.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Old 09.06.2003., 16:32   #49
Jako dobro.
Jako dobro pivo.
Zlatorog.


Kad to vidim, crknem...CRKNEM Pa tko smislja takve gluposti, kvragu ?????
Uzasno me iritira i ona, isto za neko pivo, gdje plesu na nekoj svadbi, valjda uzas
Dee Pee is offline  
Old 09.06.2003., 18:50   #50
....ne znam da li ste culi radio reklamu za Deborah long lastig lakove......mene posebno iritira kad tete izgovraraju rijec japanke totalno krivim naglaskom.....poludim....
Leona81 is offline  
Old 09.06.2003., 18:58   #51
Meni su najgore reklame za Coccolino.. onaj plišani medvjedić mi se čini tako živ ......... brrrrrrrrr..... naježim se svaki put.....

A za koju HT novu reklamu vi pričate??
Galaxia is offline  
Old 09.06.2003., 19:19   #52
Sve reklame koje se bave promidzbom deterdzenata, ulozaka, piva i hrvatske televizije...

Osobno bi razbila onog zgoljavca koji non stop radi tulume u zadnji cas i koristi Ajax
kad zagusti...

(Najjaca reklama; "...odjevajte se kod Kluza..")
__________________
If, after flushing,
The flow of water fails to stop,
Please give the handle A short, sharp jerk
Bercana is offline  
Old 09.06.2003., 19:21   #53
Ah da;"...mamice, moram puno uciti, jako puno..."


( i vi ste ivicin otac... )
__________________
If, after flushing,
The flow of water fails to stop,
Please give the handle A short, sharp jerk
Bercana is offline  
Old 09.06.2003., 19:44   #54
Onaj dobri duh veš-mašine mi jako ide na q'rac.
It's personal.

A one reklame za boju za kosu kad se neki tip stvori u ogledalu. Nekakav voajer ili neznam šta
Nephrite is offline  
Old 09.06.2003., 21:09   #55
Ne znam, doduše, gdje bih ovu (nešto manje od 2.5 Mb) reklamu stavio - da li među najgore ili najbolje, no ovaj topik mi je bio bliži, a ja, kao što je poznato, lijen, pa eto. Uglavnom, volio bih vidjeti više takvih reklama na TV, bez obzira što oni koji će tu reklamu naći ogavnom rekli. Vaša mišljenja molim!

Evo još jedne reklame (pola Mb ili malo više), ovaj put za pivo.

Tko želi istraživati, evo mu linka za ostele reklame na www.punchbaby.com.
__________________
What, me worry?
Blackadder is offline  
Old 10.06.2003., 00:23   #56
Quote:
Bercana kaže:
(Najjaca reklama; "...odjevajte se kod Kluza..")
Mače, idemo kod Kluza
Vanjushka is offline  
Old 10.06.2003., 01:07   #57
Quote:
Marx kaže:
...em što mrzim upotrebu djece u reklamama
Glede toga, u nekim zemljama EU upotreba djece u reklamama vrlo je oštro regulirana zakonima. S druge strane, u svima nama obljubljenoj US of A, klinci su glavni marketinški temelj.
__________________
We've all heard that a million monkeys banging on a million typewriters will eventually reproduce the entire works of Shakespeare. Now, thanks to the Internet, we know this is not true.
kozz is offline  
Old 10.06.2003., 23:11   #58
Quote:
Vanja oko panja kaže:
Mače, idemo kod Kluza
jašta
__________________
If, after flushing,
The flow of water fails to stop,
Please give the handle A short, sharp jerk
Bercana is offline  
Old 10.06.2003., 23:15   #59
Quote:
C'Tebo kaže:
To ono, dom je tamo gdje je puding
To je tako glup slogan bio da je čak dobar
U Yorkshiru
metak is offline  
Old 11.06.2003., 20:30   #60
jučer samopet vidio još jednu ogavnu reklamu koja nas nažalost nije napustila.

BRZI TEČAJ MIJENJANJA NAGLASKA:

Ženska: Antonijo, vruče mi je (dal. naglasak)
---tip pali ventilator----
Ženska: Antonio, VRUČE MI JE (dal. naglasak)
---tip vadi Ledeni čaj iz frižidera punog istog ledenog čaja koji onda Ženska ispija----
Ženska: Antonijo, meni je hladno (ZG naglasak)

Čuo sam poljske filmove gdje jedan tip sinkronizira sve glasove ali ovo je stvarno unikat.
__________________
...YOU'RE TOO LATE, WE'RE EVERYWHERE...

First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win.
gabal is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:25.