Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Softver

Softver O programima koje koristite ili namjeravate koristiti

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.12.2006., 21:54   #1
kojim programom mogu....

Kojim bi programom mogao izdvojiti glas iz videa,pa da stavim svoj glas recimo,nesto kao sinkronizacija. Hvala unaprijed!!!
__________________
Pomozite mi da uvedem nove smajliće na forum. U svaki svoj post stavite smajli OvajiliOvaj
Da bi ti smajliji dominirali forumom,a tako se i
uveli.
Fala!
Nixis is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2006., 22:00   #2
Quote:
Nixis kaže:
Kojim bi programom mogao izdvojiti glas iz videa,pa da stavim svoj glas recimo,nesto kao sinkronizacija. Hvala unaprijed!!!
ista stvar kao i s postom ovdje kako izdvojiti glas iz muzike ... ako glas nije snimljen na posebnom kanalu, nikako ... adobe audition je jedini program kojim možeš to napraviti relativno dobro, ali i dlaje ne u potpunosti.
atmajian is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2006., 22:07   #3
Quote:
atmajian kaže:
ista stvar kao i s postom ovdje kako izdvojiti glas iz muzike ... ako glas nije snimljen na posebnom kanalu, nikako ... adobe audition je jedini program kojim možeš to napraviti relativno dobro, ali i dlaje ne u potpunosti.
imam ja adobe audition,samo ne znam kaj da napravim da izdvojim glas iz videa.
__________________
Pomozite mi da uvedem nove smajliće na forum. U svaki svoj post stavite smajli OvajiliOvaj
Da bi ti smajliji dominirali forumom,a tako se i
uveli.
Fala!
Nixis is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2006., 22:14   #4
Quote:
Nixis kaže:
imam ja adobe audition,samo ne znam kaj da napravim da izdvojim glas iz videa.
plejaš video, odabereš u volume controlu opcijama "recording" i "what U hear", to je možda najjednostavnije ... i snimiš taj dio kojeg želiš promijeniti ... nakon toga cijeli taj waveform obradiš tako da mu središ frekvencije da što više stišaš glas. ili pak nabaviš jedan od programčića koji ekstraktira zvuk iz dvd_a i automatski pretvara u mp3, loadaš taj mp3 u audition i sejvaš u wav formatu ... pa onda ideš obrađivati ga. kako ti je lakše.
atmajian is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2006., 22:16   #5
Hvala na pomoci!
__________________
Pomozite mi da uvedem nove smajliće na forum. U svaki svoj post stavite smajli OvajiliOvaj
Da bi ti smajliji dominirali forumom,a tako se i
uveli.
Fala!
Nixis is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2006., 22:16   #6
a ako si mislio što trebaš u auditionu napravit da izdvojiš glas, tu ti baš nemrem pomoć jer nisam to nikad radio, mislim da ili ideš na path kojim bi išao da ideš stišat šum, ili se igraš frekvencijama ... ne znam jer se stvarno nikad tim nisam bavio.
atmajian is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2006., 22:19   #7
skuzio sam,video ima uz sebe kada ga otvorim u auditionu i zvuk,otvorim taj zvuk,izbrisem one sve valove,zatim je taj zvuk prazan onda samo stisnem rec,mikrofon u ruke i slozim zvuk za taj video.sad je zakon.
__________________
Pomozite mi da uvedem nove smajliće na forum. U svaki svoj post stavite smajli OvajiliOvaj
Da bi ti smajliji dominirali forumom,a tako se i
uveli.
Fala!
Nixis is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2006., 22:45   #8
aha, ti si htio skroz izbrisati sve zvukove, ne samo glasove likova?
atmajian is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2006., 16:52   #9
uzmi vegas, rastura za takve stvari
__________________
salvador2: Pa jel kuhala? Jel se brinula o maloj? Jel se brinula o tom kretenu? Kaj bi još trebala? Ići u rudnik da bi vas par zlobnih bilo sretno?
Natch: da, i sta je dobila od toga? nogom u guzicu? koja je pouka? bolje je onda visit na netu
sad but true is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2006., 00:50   #10
Bilo koji video editing program, Adobe Premiere il Sony Vegas
nwonknu is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2006., 11:34   #11
Po meni je najbolje da uzmeš Premiere ili ustvari uzmi Steinberg Nuendo i makni cjeli zvuk, pokušaj na netu naći neku finu glazbenu podlogu. Snimi svoj glas i pomoću efekata (reverb) dodaj ambienta i dobro će ispast
jozooooo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:53.