Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.09.2014., 08:56   #5561
gdje god da idu neka ne kupe odmah nego razmisle kod kuće i obiđu barem dvije trgovine. nije da će pogriješiti nego se radi o "uređaju" na kojem se provodi skoro trećina života i to bi trebalo biti savršeno. barem pod starije dane hehe kad već do sada nisu imali ili nisu mogli imati.
__________________
"If you don't risk anything, you risk even more." - Erica Jong
hazzarder is offline  
Old 22.09.2014., 13:16   #5562
Evo pročitah sve od 2013 na ovamo...
No nikako se ne mogu oteti dojmu da je sve to jedna velika pljačka. Uz drogu i farmaceutsku industriju i proizvodnja madraca izgleda živi na 80 i više posto marže.
Kvalietan madrac za bračni krevet više od 1000€. Divota!
Koja li su čuda moderne tehnologije tu implementirana? Da vidimo, opruge uvučene u platnene čarape? Spužva? Raž, slama? Purpjena? Latex, prirodni ili ne, dakle nešto kao spavanje na autogumama.
Kad pogledam npr laptop od 8000kn imadrac u istoj cijeni dođe mi slabo. A sve zato jer se u zaradu od 100% ukalkulirala riječ ZDRAVLJE. E kad je to u pitanju spremni smo dati puno vise.
No sto je tu je, i ja moram kupiti novi madrac, a radije bi laptop ili 3d tv za iste pare.
Koliko sam ubrao do sad izbjegavati trg.centre, meblo trade nije isto što i meblo yogi, ysk-u pokazati srednji prst, pavletic i slicni su derikože, od Dormea vrijedi jedino Lekina žena...
Nekako mi se iskristalizirao Ergoactiv optima i laguna podnica.
Naravno dobar mi je i onaj Hurem, ili kako li se već zove, te mayan green. Od prije 5, 6 godina rabim Tempur jastuk pa imam predodžbu dobre mem pjene, ali nema kikirikija.
Par forumasa za koje vidim da su vrlo verzirani u problematiku mozda mogu pomoći (madraci, afoj, ivanm...)
Dakle:
Bračni krevet 160x200, moja malenkost 107kg, supruga se kune da nema više od 75 ona spava u svim položajima, preferira na leđima. Uostalom zaspi već u slobodnom padu na krevet za razliku od mene koji se prevrnem 47 puta dok zaspim. Najlakse me san obuzme ako ga docekam na leđima, ali se moram u zadnji čas okrenuti bočno inače padne jezik u ždrijelo, a buđenje zbog apneje nije nimalo cool. Znači bočni sam spavač na obje strane, gornja noga pod 90 preko donje koja je ravno ili obje savijene, ali ne bas totalno fetalni polozaj. Ruke nisu pod jastukom jer mi utrnu, vec radije ispod razine grudi, otprilike na dohvatu ženina dupeta Dovoljno detaljno?
Umalo, zaboravih najvaznije.Stanje kicme lordoza, a trenutno na bolovanju zbog lumboišijalgije, desna noga otkida. Sve u svemu ne bih pretvrdi madrac zbog leđa i bočnog spavanja,
Razmisljali smo i o podiznom krevetu radi spremista ispod, ali opet probija budzet. Tim vise sto se postojeci jos uvijek dobro drži i najvaznije ne skripi kad se krene u akciju
Isti ima ravne dvije daske od iverice 80x200 oko 2cm debljine koje glume podnicu, a ujedno su usarafljene pa dodatno učvršćuju krevet. Posto ne bih madrac s federima u carapama nego nesto sa sto vise HR-a jamačno to nije dobra podloga. Najzgodnije bi mi bilo na to baciti 2 podnice, gore spomenute, te probusiti i koju rupu u trenutnoj podlozi, ako treba. Moze li to tako ili moram vaditi podloge cime riskiram klimavost ktrveta?
I naravno gdje probati i kupiti madrac ergoactiv kad je sve kao i svakoj banana drzavi koncentrirano u glavnom gradu, a ostatak drzave ko j...
Mogucnost dostave do Splita?

Zadnje uređivanje frenchkey : 22.09.2014. at 13:24.
frenchkey is offline  
Old 22.09.2014., 15:44   #5563
Quote:
Lua kaže: Pogledaj post
Ljudi, dajte molim vas preporučite podnicu dimenzije 140x200

Pregledavam online ponude proizvođača dostupnih kod nas i sve mi nekako isto (osim cijena )
Pogledaj na sajtu www.meblo podnica model welness

gravče na Tapče
__________________
© 2010 - 2024 Dr. Božo Sva prava pridržana
Dr. Božo is offline  
Old 23.09.2014., 12:12   #5564
Taman kad sam mislio doznat koju pametnu, diskusija zamrla...
Ali sam bar dobio koristan PM gdje sam vidio jedan pristojan krevet u Ikei, jedino mi boja ne ide uz trešnja ormare.
http://www.ikea.com/hr/hr/catalog/pr...869/#/70249870
I kvragu zasto ti podizni kreveti nemaju oslonac za noge?
frenchkey is offline  
Old 23.09.2014., 12:25   #5565
A sta ce ti oslonac za noge? To je samo stvar navike.
__________________
Style isn't about conforming to fashions or following others; it's about expressing yourself and showing what's important in your life.
bulthaup is offline  
Old 23.09.2014., 12:35   #5566
Treba mi za misionarski. Nemoš uvijek dogy
frenchkey is offline  
Old 23.09.2014., 12:40   #5567
Primakni onda krevet do zida.
__________________
Style isn't about conforming to fashions or following others; it's about expressing yourself and showing what's important in your life.
bulthaup is offline  
Old 23.09.2014., 13:06   #5568
Daleko je ;-)
frenchkey is offline  
Old 23.09.2014., 13:15   #5569
Onda ti ostaje samo stres,

ili vidi sta ti je vaznije, skladisni prostor ili seks.
__________________
Style isn't about conforming to fashions or following others; it's about expressing yourself and showing what's important in your life.
bulthaup is offline  
Old 23.09.2014., 13:27   #5570
Namontiraj ovo i po potrebi podiži gore.
Manch is offline  
Old 23.09.2014., 17:34   #5571
Ajmo mi natrag na madrace'ovdje sam osuđen na yusk, bezvezetu, blesninu' deblo i happy dreams. Sto bi odgovaralo ergoactiv optimi po cijeni i sastavu?
frenchkey is offline  
Old 23.09.2014., 21:34   #5572
Quote:
frenchkey kaže: Pogledaj post
Taman kad sam mislio doznat koju pametnu, diskusija zamrla...
Ali sam bar dobio koristan PM gdje sam vidio jedan pristojan krevet u Ikei, jedino mi boja ne ide uz trešnja ormare.
http://www.ikea.com/hr/hr/catalog/pr...869/#/70249870
I kvragu zasto ti podizni kreveti nemaju oslonac za noge?
ova podnica i 107kg baš e ulijevaju povjerenje
afoj is offline  
Old 23.09.2014., 21:47   #5573
Quote:
afoj kaže: Pogledaj post
ova podnica i 107kg baš e ulijevaju povjerenje
Ma zadovoljit cu se samo s dobrim madracom na postojeci krevet. Nego moze li podnica kao sto sam u onom poduljem postu mislio?
frenchkey is offline  
Old 23.09.2014., 21:58   #5574
Quote:
frenchkey kaže: Pogledaj post
Ma zadovoljit cu se samo s dobrim madracom na postojeci krevet. Nego moze li podnica kao sto sam u onom poduljem postu mislio?
Podnice na ploču? Može, zašto ne? Bilo bi dobro napraviti par tih rupa, ali i bez njih ne bi trebalo biti problema.
afoj is offline  
Old 23.09.2014., 22:00   #5575
super, hvala ti. Još samo da se nekako domognem ergoactiv optime...
frenchkey is offline  
Old 23.09.2014., 22:19   #5576
Kako su Meblo podnice pakirane? U komadu ili se moraju sastavljati?
Lua is offline  
Old 24.09.2014., 11:13   #5577
Afoj molim te jos jednu expertizu...
Sto bi mi preporučio od Ovih madraca a da je u rangu EA optima?
http://www.happy-dreams.hr/katalog/k...draci-od-pjene
frenchkey is offline  
Old 24.09.2014., 11:23   #5578
Quote:
frenchkey kaže: Pogledaj post
Afoj molim te jos jednu expertizu...
Sto bi mi preporučio od Ovih madraca a da je u rangu EA optima?
http://www.happy-dreams.hr/katalog/k...draci-od-pjene
Nema ništa slično.
afoj is offline  
Old 24.09.2014., 11:30   #5579
E hebi ga, sto uopce izabrati do 3.000 kn kad nisam u Zg?
frenchkey is offline  
Old 24.09.2014., 13:10   #5580
Savjet za kupnju.

Pozdrav,

ako mi netko može dati kakav savjet za kupnju madraca bio bih vrlo zahvalan.
Postavke su slijedeće: dimenzija 90x200 2 komada ili 180x200 iz jednog komada, preferiram tvrđi madrac i cijena do koje mogu ići je 4000 kn do max. 4500 kn. U meblu su mi ponudili ovaj madrac koji šaljem u linku i koji je trenutno na akciji,

http://www.meblo.hr/madrac-lux-24/pid/2904

Ako neko zna nešto šta bi se uklopilo u moje okvire bit ću iznimno zahvalan. Zahvaljujem na savjetima i mišljenjima unaprijed.

Lp.
merks is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:53.