Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.10.2008., 22:39   #101
Meni je ipak apsolutno naluđi lik s kojim sam ikad bila onaj koji me upoznao ("ovo je moja cura") s: roditeljima, braćom, sestrom, frendovima, a nit on nit itko od njih mi u nešto više od mjesec dana nije rekao da on ima vrlo ozbiljnu vezu Onda sam upoznala i curu Danas su u braku
Silajn is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2008., 22:46   #102
Jel i curi reko: Ovo je moja cura?
fat slut is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2008., 22:55   #103
Quote:
fat slut kaže: Pogledaj post
Jel i curi reko: Ovo je moja cura?
Ne, nije bio prisutan, ispalo je sranje, našle smo se slučajno u istom društvu Meni je bilo najgore to kaj sam se taman bila počela zaljubljivat, a cura mi se jako dopala i nisam stvarno znala kaj reć, sjebala sam se strašno.
Nikad neću skužit kak je on uspio to hendlat, da se baš nitko nije izlajao, komentirao, išta Svo to vrijeme bili smo skupa po cijele dane skoro, izlazili, ugošćavali frendove i kod njega i kod mene...cura je bila na dužem putu na drugom kontinentu
Silajn is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2008., 23:00   #104
A kako ju je uspio oženit usprkos tebi?
fat slut is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2008., 23:01   #105
Quote:
Silajn kaže: Pogledaj post
Ne, nije bio prisutan, ispalo je sranje, našle smo se slučajno u istom društvu Meni je bilo najgore to kaj sam se taman bila počela zaljubljivat, a cura mi se jako dopala i nisam stvarno znala kaj reć, sjebala sam se strašno.
Nikad neću skužit kak je on uspio to hendlat, da se baš nitko nije izlajao, komentirao, išta Svo to vrijeme bili smo skupa po cijele dane skoro, izlazili, ugošćavali frendove i kod njega i kod mene...cura je bila na dužem putu na drugom kontinentu
Hahahaha, mislim da bi ga ja zadavila da sam na tvom mjestu, al ovako kad te čitam čini se smiješno
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2008., 23:08   #106
Quote:
fat slut kaže: Pogledaj post
A kako ju je uspio oženit usprkos tebi?
Ja se skupila srca slomljenog Kak su oni to riješili, pojma nemam. Zajednički frend me informirao o braku.
Silajn is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2008., 23:09   #107
Quote:
TincH kaže: Pogledaj post
Hahahaha, mislim da bi ga ja zadavila da sam na tvom mjestu, al ovako kad te čitam čini se smiješno
I meni je. Sad
Silajn is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2008., 23:14   #108
Oprosti što se smijem, vjerujem da ti je bilo užasno, ali je naprosto preluda priča.
fat slut is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2008., 23:16   #109
Quote:
fat slut kaže: Pogledaj post
Oprosti što se smijem, vjerujem da ti je bilo užasno, ali je naprosto preluda priča.
Nisi jedina kojoj je smiješno.
__________________
We're just two lost souls swimming in a fish bowl...
Hellene is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2008., 23:21   #110
Quote:
Silajn kaže: Pogledaj post
Meni je ipak apsolutno naluđi lik s kojim sam ikad bila onaj koji me upoznao ("ovo je moja cura") s: roditeljima, braćom, sestrom, frendovima, a nit on nit itko od njih mi u nešto više od mjesec dana nije rekao da on ima vrlo ozbiljnu vezu Onda sam upoznala i curu Danas su u braku
isuse

al meni je mama pričala o liku kojem mama pomaže lagat njegovim dvjema djevojkama. ona pozna mamu
__________________
štrumf dok ga daviš pocrveni, pozeleni, poljubičasti,
a kad umre opet je plav ali bljeđe :D
by mishamu
alexxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2008., 00:02   #111
Quote:
alexxx kaže: Pogledaj post
isuse

al meni je mama pričala o liku kojem mama pomaže lagat njegovim dvjema djevojkama. ona pozna mamu
O

pa to su već naznake zločinačke organizacije...
__________________
Stipe Mesić: Uzeo sam ček na 30 000 dolara koji se u toj gužvi negdje izgubio... (na pitanje o donaciji iseljenika u Australiji za bolnicu u Lici)
Sweet/Bitter is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:56.