Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.04.2011., 16:59   #21
Quote:
Basil23295 kaže: Pogledaj post
Zanny, obrati pažnju na kategoriju "F" - tko ima B, dobija ju automatski,
pa za potrebe po otocima kupi traktor i prikolicu.
traktor otpada, spor je i neisplativ
__________________
> Zanny <
zanny is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2011., 17:03   #22
hvala na objašnjenjima

znači ovako kupim kratki vario 612 koji ima ukupne mase oko 6 tona a dužine oko 5m (znači to je kao kombi), od toga on 3 a nosi 3, kupim prikolicu ukupne mase 2 tone nosivosti 1300 do 1500 kg.

i znaći za to mi treba c + e kategorija i to me košta oko 1000 € ?
__________________
> Zanny <
zanny is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2011., 17:04   #23
OK, ti najbolje znaš svoje potrebe.
Basil23295 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2011., 17:06   #24
i još jedna stvar, onda se po svemu sudeći ne isplati raditi toliku prikolicu u samogradnji radi naletne kočnice, kad zbrojiš vrime i materijal dođeš na isto (nažalost moram razmišljat ao kapitalista kad sam privatnik)
__________________
> Zanny <
zanny is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2011., 17:16   #25
Quote:
zanny kaže: Pogledaj post
hvala na objašnjenjima

znači ovako kupim kratki vario 612 koji ima ukupne mase oko 6 tona a dužine oko 5m (znači to je kao kombi), od toga on 3 a nosi 3, kupim prikolicu ukupne mase 2 tone nosivosti 1300 do 1500 kg.

i znaći za to mi treba c + e kategorija i to me košta oko 1000 € ?
Ili kupi "kombi" do 3500 tone NDM i vuci prikolicu do 3500 tone NDM ako ti je bitnija nosivost prikolice od nosivosti "kombija" pa će ti trebati B plus E. Ne postoje kombi vozila, samo teretna. Jel ti baš takav treba?
__________________
Nemam vremena za gluposti...

Budete li trošili energiju i živce na ljude koji nisu toga vrijedni, zapostavit ćete one koji su vam bitni.
Alkemicharka is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2011., 17:20   #26
Ne treba ti Vario radi prikolice, ovo alkemičarkino da vučno vozilo mora bit duplo teže od prikolice ne važi za kočene prikolice. I nisi valjda ozbiljno mislio radit prikolicu nosivosti dvije tone bez kočnica i još je vuč s 408icom??
__________________
[OO]\___Y___/[OO]
_SS_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2011., 17:30   #27
Quote:
_SS_ kaže: Pogledaj post
Ne treba ti Vario radi prikolice, ovo alkemičarkino da vučno vozilo mora bit duplo teže od prikolice ne važi za kočene prikolice. I nisi valjda ozbiljno mislio radit prikolicu nosivosti dvije tone bez kočnica i još je vuč s 408icom??
To moje da vučno vozilo mora biti duplo teže od prikolice odnosilo se na vuču prikolice sa osobnim vozilom na jednoj drugoj temi i tako je kako sam napisala tamo, jedino nisam znala da mora imati E kategoriju za prikolicu preko 750 kg NDM. A te dvije teme su igrom slučaja sad spojene u jednu u kojoj je u igri "kombi" i zato je došlo do nesporazuma. I napisala sam da takva prikolica koju vuče osobni automobil mora imati naletnu kočnicu.
__________________
Nemam vremena za gluposti...

Budete li trošili energiju i živce na ljude koji nisu toga vrijedni, zapostavit ćete one koji su vam bitni.
Alkemicharka is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2011., 17:30   #28
Quote:
zanny kaže: Pogledaj post
hvala na objašnjenjima

znači ovako kupim kratki vario 612 koji ima ukupne mase oko 6 tona a dužine oko 5m (znači to je kao kombi), od toga on 3 a nosi 3, kupim prikolicu ukupne mase 2 tone nosivosti 1300 do 1500 kg.

i znaći za to mi treba c + e kategorija i to me košta oko 1000 € ?
Za to ti treba najmanje C1E ....

C1 je kamion do 7,5 tona NDM zajedno sa C1+E smiješ onda vozit kamion od 7,5t NDM i prikolicu od 4,5t jer sve zajedno kao slupina ne smije prijeć 12 tona!


Samo E dodat na sadašnju B ( neznam cijene autoškola) nakndadno mislim da se ne isplati jer za tu cijenu ili neznatno više dobiješ C1E......

SS njegovo razmišljanje o vario ima smisla! NEZNAM PRAVILNIK U HR ali vani za 3,5 tonsku više nije dovoljna "naletna kočnica" već se kemija sa eletrično hidrauličkim za osobna ili zračne za lake kamione!

A neznam ni ima li EURO KUKA za 3,5 tone prikolice!
__________________
W213 220d ....
Actros1841 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2011., 17:37   #29
Euro kuka je do 2500 kg ukupne mase.
Basil23295 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2011., 17:39   #30
Vario mu ne treba s pravne strane, ali općenito gledajući ima. Namjerno nisam htio unosti i "taktičko tehničku" sposobnost njegovog kombija da vuče takvu prikolicu u raspravu.
Kaj se kočnica tiče ne znam kaj zakon traži, ali svakako nije na odmet imat neš sposobnije od naletne kočnice. Onda možemo ubacit i ideju eurocargo ili atego umijesto varia jer već ima zrak za kočnice... samo tu mu sva isplativost samogradnje prikolice pada u vodu
__________________
[OO]\___Y___/[OO]
_SS_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2011., 21:19   #31
Quote:
_SS_ kaže: Pogledaj post
Vario mu ne treba s pravne strane, ali općenito gledajući ima. Namjerno nisam htio unosti i "taktičko tehničku" sposobnost njegovog kombija da vuče takvu prikolicu u raspravu.
Kaj se kočnica tiče ne znam kaj zakon traži, ali svakako nije na odmet imat neš sposobnije od naletne kočnice. Onda možemo ubacit i ideju eurocargo ili atego umijesto varia jer već ima zrak za kočnice... samo tu mu sva isplativost samogradnje prikolice pada u vodu
ma sa praktične strane ja sa MB310 vučem agregat od 1000 kg na prikolici bez naletne kočnice, samo šta je problem krenit kad podloga nije stabilna (čitaj bauštel) ako je mb prazan, i još nemam euro kuku šta je problem ako me uvate s tom kompozicijom (srećom to rijetko radim)

znaći teretno vozilo od 3500 može vući prikolicu od 1500 kg ladno bez problema, meni ja to dosta ako mi ostane utovarnog kapaciteta 1500kg na kombiju i još 500 do 1000 kg na prikolici, pitanje je kako to ide sa pravne strane. Moj kooperant šta radi estrih sa navarom vuće pumpu koja ima oko 2 tone, znači da i ta beštija može tehnički vuć toliko piza

po tome ispada da položim samo E i sve sam riješio
Atego i eurocargo mi nisu opcija jer mi vozilo nebi smjelo biti preko 5m (radim po otocima i po centru Splita), čak mi ni Daily i Sprinter ne odgovaraju radi prevjesa teretnog prostora preko zadnjeg kola (ovaj mb mi je karatki povišeni i od zadnjeg kola do kraja branika imam kojih 25-30 cm i bukvalno se može utirat di prođu retrovizori), i prikolicu je lakše vozit šta mu je prevjes krači

znam da sam vas upila, ali se moram pripremit za iduću sezonu gradnje na otocima
__________________
> Zanny <
zanny is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2011., 21:20   #32
Quote:
Basil23295 kaže: Pogledaj post
Euro kuka je do 2500 kg ukupne mase.
to je više nego dovoljno
__________________
> Zanny <
zanny is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2011., 21:25   #33
Quote:
Actros1841 kaže: Pogledaj post
Za to ti treba najmanje C1E ....

C1 je kamion do 7,5 tona NDM zajedno sa C1+E smiješ onda vozit kamion od 7,5t NDM i prikolicu od 4,5t jer sve zajedno kao slupina ne smije prijeć 12 tona!


Samo E dodat na sadašnju B ( neznam cijene autoškola) nakndadno mislim da se ne isplati jer za tu cijenu ili neznatno više dobiješ C1E......

SS njegovo razmišljanje o vario ima smisla! NEZNAM PRAVILNIK U HR ali vani za 3,5 tonsku više nije dovoljna "naletna kočnica" već se kemija sa eletrično hidrauličkim za osobna ili zračne za lake kamione!

A neznam ni ima li EURO KUKA za 3,5 tone prikolice!
dobro dobro, nemojmo sad ić u krajnosti, ne treba mi tolika prikolica, treba mi do 2 tone max, prošao bi i sa 1,5 tonu

i pitanje je koliko maksimalno ukupne mase legalno mogu vući sa teretnim vozilom do 3,5 nosivosti 1,5 tonu ?
__________________
> Zanny <
zanny is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2011., 21:46   #34
To ne znam kolika je najveća dozvoljena ukupna masa vučnog i priključnog vozila na B+E kat. Svako ima neko svoje tumačenje... trebalo bi drugove milicajce pitat
__________________
[OO]\___Y___/[OO]
_SS_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2011., 22:00   #35
Quote:
zanny kaže: Pogledaj post
hvala na objašnjenjima

znači ovako kupim kratki vario 612 koji ima ukupne mase oko 6 tona a dužine oko 5m (znači to je kao kombi), od toga on 3 a nosi 3, kupim prikolicu ukupne mase 2 tone nosivosti 1300 do 1500 kg.

i znaći za to mi treba c + e kategorija i to me košta oko 1000 € ?
ako hoćeš B+E, to košta oko 2100 kn, moraš odslušati 5 sati predavanja propisa, 10 sati vožnje prikolice i položiti ispit.
C1 se ne isplati polagati, ali kolko znam, nemožeš polagati direktno C + E. moraš prvo položiti C kategoriju pa onda odslušati i odvoziti dodatne sate za C + E.

dakle možeš direktno sa B položiti C (2800 kn) pa onda C + E (1 godina iskustva sa C + 2300 kn).
ili možeš polagati C1, pa C1 + E, pa tek onda dalje, ali je onda nešto jeftinije.
I wonder is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2011., 22:22   #36
Quote:
zanny kaže: Pogledaj post
dobro dobro, nemojmo sad ić u krajnosti, ne treba mi tolika prikolica, treba mi do 2 tone max, prošao bi i sa 1,5 tonu

i pitanje je koliko maksimalno ukupne mase legalno mogu vući sa teretnim vozilom do 3,5 nosivosti 1,5 tonu ?
Koliko sam ja shvatila ZSCP, čl.217. sa teretnim vozilom do 3500 kg NDM smiješ vuči prikolicu do 3500 kg NDM i B plus E kategorijom i to se ne zbraja, nego računa svako za sebe
__________________
Nemam vremena za gluposti...

Budete li trošili energiju i živce na ljude koji nisu toga vrijedni, zapostavit ćete one koji su vam bitni.
Alkemicharka is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2011., 22:34   #37
Tko god može nek si napravi prikolicu!
zacky is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2011., 22:39   #38
Quote:
zanny kaže: Pogledaj post
[QUOTE

Ova prikolica za koju je zanny pitao (nadam se da ne misli za nju izvaditi osovine iz onog svog kombija kojeg je trebao voziti na pazar jer bi to značilo da ništa od prodaje kombija) treba imati naletnu kočnicu.
Ma problem mi je sa rasutim teretom i kanufom, imam potrebu povremeno dovoziti rasuti teret, ali isto tako i knauf, prikolica mi je riješenje šta je dovučem kombijem na gradilište, ostavim par dana dok se ne isprazni teret iz nje, a kombiji su mi slobodni za druge namjene.
To sam radio sa onim neregistriranim MBom, dovedem ga na gradilište i služi kao skladište. Ali pošto on odlazi treba mi drugo riješenje.

Isto tako mi se ne isplati kupovat neku rndalinu od tamića jer mu je preskupa registracija, a i prikolica ide sama na otok bez pratnje, recimo kad je rad na terenu pošaljem recimo čači fax šta mi triba on zakači prikolicu sa materijalom na svoj kombi, stavi na trajekt ja je doćekam i to je puuuuuno jeftinije nego vozit kombi svaki put.

ali sad vidim da ima problem i sa dozvolom jer nikakao da položim kategorije koje mi trebaju.

i još jedno pitanje, koji su uvijeti za položit C kategoriju i koju već još kategoriju za vuć tu prikolicu recimo manjim kamionom i ako znaš koliko to otprilike košta

unaprijed zahvaljujem[/QUOTE]

E kategorija za prikolice
BMWE30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2011., 22:41   #39
Quote:
Basil23295 kaže: Pogledaj post
Euro kuka je do 2500 kg ukupne mase.
ovisi za što, al znam da se uredno ugrađuju do 1500 kg
BMWE30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2011., 15:12   #40
stara prikolica

Imam staru prikolicu koju bih htio srediti i registrirati.

Prikolica nema papire, što da radim?

Da ju prijavim kao samogradnju, ili..?
Franjo Lola Tahi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:28.