Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Državna matura

Državna matura Matura-tortura

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.07.2012., 17:48   #6261
Ja budale... digitron me zajeba...
Lamantin1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2012., 18:52   #6262
Quote:
Lamantin1 kaže: Pogledaj post
Ja budale... digitron me zajeba...
Digitron je dobar. Ti si nisi dao truda niti toliko da shvatiš da kad digitron rješava kvadratnu jednadžbu da najprije izbaci veće rješenje a zatim manje rješenje (kad si već takav matematičar da nakon 12 godina školovanja ne znaš sam koji je od dva broja veći)
tetak2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2012., 19:25   #6263
Drugi put rješavati kvadratnu jednadžbu "ručno". Ono rješenje gdje zbrajaš je veće, a gdje oduzimaš je manje.
evomene is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2012., 21:29   #6264
Quote:
cleary_555 kaže: Pogledaj post
Opet ti.

Meni piše već za preduvjete.
neces me se rijesit haha..ma rijesili su mi prijasnji problem valjda ce i ovaj s preduvjetom
scarlett0112 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2012., 21:42   #6265
Vas odmetnike rješavaju zadnje.
Cleary is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2012., 23:59   #6266
Quote:
evomene kaže: Pogledaj post
Drugi put rješavati kvadratnu jednadžbu "ručno".
Tako je!
Mi pametni ne trebamo kalkić za kvadratnu...
__________________
♥ ...Što te više volim, znam, ja sve više propadam...
Idi ti...kad ne mogu ja, nemam snage; slaba sam... ♫♫ ♥
Duhizproslosti is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2012., 01:16   #6267
Quote:
evomene kaže: Pogledaj post
Ono rješenje gdje zbrajaš je veće, a gdje oduzimaš je manje.


A ako je a<0 onda...
LeGriffio is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2012., 01:47   #6268
Quote:
LeGriffio kaže: Pogledaj post


A ako je a<0 onda...
imaš pravo

Zadnje uređivanje evomene : 07.07.2012. at 01:56.
evomene is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2012., 17:32   #6269
Quote:
tetak2 kaže: Pogledaj post
Digitron je dobar. Ti si nisi dao truda niti toliko da shvatiš da kad digitron rješava kvadratnu jednadžbu da najprije izbaci veće rješenje a zatim manje rješenje (kad si već takav matematičar da nakon 12 godina školovanja ne znaš sam koji je od dva broja veći)
Tetkice, čemu bacanje hejta?
Lamantin1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2012., 20:52   #6270
Evo da se i ja pohvalim da sam prošla matematiku. Presretna sam imam 12 bodova

Ali mi još ne piše na stranici postani student da je položena matematika,još piše cijena i da ću položiti. Je vama isto tako ili piše?

Čestitam svima
__________________
"Na putovanje na koje bi najviše volio otici. Bilo bi putovanje s tobom, da mi pokazes. Ono naljepše što imaš. Svoju dušu" (Rogelio) LQNPA <3
Matilde is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2012., 21:51   #6271
Quote:
Matilde kaže: Pogledaj post
Evo da se i ja pohvalim da sam prošla matematiku. Presretna sam imam 12 bodova

Svaka čast.
LeGriffio is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2012., 13:02   #6272
Se može negdje vidjeti koliko je ljudi palo matematiku na B razini?
awesome43 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2012., 13:46   #6273
Quote:
awesome43 kaže: Pogledaj post
Se može negdje vidjeti koliko je ljudi palo matematiku na B razini?
Ovdje: http://dokumenti.ncvvo.hr/Drzavna_ma...M2011_2012.pdf samo moraš malo prelistati.
dualSIM is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2012., 17:54   #6274
Quote:
awesome43 kaže: Pogledaj post
Se može negdje vidjeti koliko je ljudi palo matematiku na B razini?
Ne želim nikom trljati sol na ranu, ali mi stvarno nije jasno kako je netko mogao pasti nižu razinu. Shvaćam da nekima matematika ne ide, shvaćam da su neki išli u srednje škole u kojima ima manje radi matematika i sl., ali jednostavno su zadaci bili takvi da su ih većinu mogli uraditi i sa znanjem iz osnovne škole...
šišćevap is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2012., 20:40   #6275
Quote:
šišćevap kaže: Pogledaj post
Ne želim nikom trljati sol na ranu, ali mi stvarno nije jasno kako je netko mogao pasti nižu razinu. Shvaćam da nekima matematika ne ide, shvaćam da su neki išli u srednje škole u kojima ima manje radi matematika i sl., ali jednostavno su zadaci bili takvi da su ih većinu mogli uraditi i sa znanjem iz osnovne škole...
Ja nisam pao nižu razinu. Prošao sam s visokih 22,50%
awesome43 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2012., 20:45   #6276
Može pomoć.

Na stranici postani student piše ovo:
kandidati koji žive izvan Zagreba, ukoliko nisu u mogućnosti osobno preuzeti dokument, mogu poslati zamolbu za dostavom putem pošte (plaćanje pouzećem) putem e-maila na adresu: [email protected]
U zamolbi moraju navesti svoje osobne podatke te adresu na koju se dokumenti šalju. Zamolbe s nepotpunim podatcima neće se razmatrati.

To je za podijelu svjedožbe, ne kužim baš mogu poslati zamolbu,ali kakvu..? i plaćanjem pouzećem..baš ne kužim to.. i onda poslati preko meila..
Ako netko kuži,plizz pomagajte.. jer ja sam iz Pule i završila sam srednju prošle godine.
Hvala.
__________________
"Na putovanje na koje bi najviše volio otici. Bilo bi putovanje s tobom, da mi pokazes. Ono naljepše što imaš. Svoju dušu" (Rogelio) LQNPA <3
Matilde is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2012., 21:01   #6277
Quote:
Matilde kaže: Pogledaj post
Može pomoć.

Na stranici postani student piše ovo:
kandidati koji žive izvan Zagreba, ukoliko nisu u mogućnosti osobno preuzeti dokument, mogu poslati zamolbu za dostavom putem pošte (plaćanje pouzećem) putem e-maila na adresu: [email protected]
U zamolbi moraju navesti svoje osobne podatke te adresu na koju se dokumenti šalju. Zamolbe s nepotpunim podatcima neće se razmatrati.

To je za podijelu svjedožbe, ne kužim baš mogu poslati zamolbu,ali kakvu..? i plaćanjem pouzećem..baš ne kužim to.. i onda poslati preko meila..
Ako netko kuži,plizz pomagajte.. jer ja sam iz Pule i završila sam srednju prošle godine.
Hvala.
ajme daa ja nisan iz zg a upisi na faks su mi 18 ili 19 pa neznan oce mi doc svi potrebni dokumenti do tog datuma s obziron da podjela dokumenta pocinje tek od 17 tako pise na str jel ima ko pametan odi?
scarlett0112 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2012., 21:25   #6278
Quote:
Matilde kaže: Pogledaj post
Može pomoć.

Na stranici postani student piše ovo:
kandidati koji žive izvan Zagreba, ukoliko nisu u mogućnosti osobno preuzeti dokument, mogu poslati zamolbu za dostavom putem pošte (plaćanje pouzećem) putem e-maila na adresu: [email protected]
U zamolbi moraju navesti svoje osobne podatke te adresu na koju se dokumenti šalju. Zamolbe s nepotpunim podatcima neće se razmatrati.

To je za podijelu svjedožbe, ne kužim baš mogu poslati zamolbu,ali kakvu..? i plaćanjem pouzećem..baš ne kužim to.. i onda poslati preko meila..
Ako netko kuži,plizz pomagajte.. jer ja sam iz Pule i završila sam srednju prošle godine.
Hvala.
Obrazac zamolbe:http://www.ncvvo.hr/drzavnamatura/c/...=DLFE-2099.doc

A pouzećem, tj. kad ti poštar dođe na vrata, njemu ćeš platiti poštarinu.
__________________
Svijet mladih[/SIZE]
borntobewinner is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2012., 13:34   #6279
Hvala. Šta šaljemo 17.7 ili možemo ranije?
Ja ću poslati danas,nadam se da će mi doći do 20.7
__________________
"Na putovanje na koje bi najviše volio otici. Bilo bi putovanje s tobom, da mi pokazes. Ono naljepše što imaš. Svoju dušu" (Rogelio) LQNPA <3
Matilde is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2012., 22:28   #6280
El ima kavi kvalitetan priručnik s zadacima za maturu iz matematike, A razina?
N-dizajn is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:00.