Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.10.2011., 08:36   #21
Quote:
malena princeza kaže: Pogledaj post
Ovako, tnq svima na komentarima do sad...u razgovoru s dečkom došli smo do zaključka da radimo cirka 10, 15 tkm godišnje a onoliko koliko sam ja stavila.

Nas dvoje razmišljamo još o najboljoj varijanti i da sve prođe bez prevelikih posljedica za nas dvoje.
S obzirom na kilometražu benzinac vam je ok.
Kao što je Franzi napisao Punto ili Clio
__________________
Be present, it's a gift.
cincilator is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2011., 10:07   #22
Ovako, Talijani otpadaju odmah.

Tako je reko ovaj moj

Gledamo i Škode...
__________________
"Nedostajala mi je tupo, gotovo opipljivo, jedan otkinuti dio mene, pomislim, ne mogavši da zamislim koji. Glava, udovi, prsti, pipci i kraci? O ne, sve je to nekako spolja. Ovo fali iz sredine!" (Đ.B.)
malena princeza is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2011., 10:45   #23
Quote:
malena princeza kaže: Pogledaj post
Ovako, Talijani otpadaju odmah.

Tako je reko ovaj moj
A na temelju čega je to taj tvoj zaključija da odma otpadnu talijani
E30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2011., 13:00   #24
Hm, jer je imo dva već i Fiata i Alfu pa nije valjalo. Tako da, jedino Švabo il neš drugo.
__________________
"Nedostajala mi je tupo, gotovo opipljivo, jedan otkinuti dio mene, pomislim, ne mogavši da zamislim koji. Glava, udovi, prsti, pipci i kraci? O ne, sve je to nekako spolja. Ovo fali iz sredine!" (Đ.B.)
malena princeza is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2011., 13:21   #25
Pa ako gledate škodu,onda je i kupite..Ili nekog passata? Mi smo kupili passata od prvog vlasnika sa svim računima i servisnom knjigom..Napravili smo pun kufer kilometara i mali vozi i pali ko šašav..Tako da ti autokuća može a i ne mora prodati dobar auto..I ako ćete uzimati iz neke autokuće,onda gledajte da je auto bio od neke firme (tipa Kaufland,Jamnica,nešto),jer je uglavnom vožen po otvorenoj cesti,a time mu je i motor očuvaniji od onog koji je vožen uglavnom po gradu..
givana is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2011., 14:32   #26
Quote:
malena princeza kaže: Pogledaj post
Hm, jer je imo dva već i Fiata i Alfu pa nije valjalo. Tako da, jedino Švabo il neš drugo.
Pa kupi onda Švabu.
frANZi50 is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:17.