Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.05.2013., 11:34   #41
Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
Prestao sam jesti kebab i na onih par mjesta gdje su ga radili od šnicli, zato jer se neko pametan sjetio ispeći meso ujutro i narezati ga i staviti u nekakvu metalnu posudu
poslije samo podgriju lepinju i ubace meso unutra, lepinja vruća a meso hladno
E ovo je i mene živciralo, iako nikad nisam reagirao, valjda jerbo sam uvijek bio gladan. Ono, meso se vrti, a on ti ga vadi narezanog iz neke posude. Wtf? Došlo mi je da pitam kaj to izvodi i koliko točno vremena meso stoji u toj posudi? Dobro, nisam se nikad otrovao, al da je živciralo - jest.

Inače probao sam taj burrito. Ok je, niš posebno, al za istu cijenu mogu pojest puno bolji i kvalitetniji obrok u Wok by Matija.
saucer is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2015., 23:50   #42
Quote:
bunnyZGB kaže: Pogledaj post
Klasicna tortilja, piletina fina mekana, narezani sir tipa gauda ili tako nesto, bijeli umak koji je blagi i moze se birati izmedju srednje ljute i ljute salse.. od povrca (koje je svjeze) ima salata, kukuruz, svjezi krastavci, luk..
Evo bio i ja konačno tamo.
Tortilja meka, povrće friško, umak ljut sir dobar i ima ga dosta,
ali piletina bezvezno bijelo meso, slabo pečeno i neukusno... je*lo vas bijelo meso da vas je*blo :grogobolger: pa nisu svi ljudi manekenke na dijeti, ima nas koji volimo da hrana ima okus!
Jel inače peku tu piletinu, možda sam ja dobio nekakve ostatke?
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2015., 23:59   #43
ma meni je super pileće bijelo meso, ali naravno nakon marinade, doduše i bez nje može biti ukusno i sočno, tako da je stvarno grehota tako bazično monotono stavljat ljudima u bilo kojoj opciji, a o tome se očito radi u ovom slučaju
lovačkagozba is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2015., 22:05   #44
Ajde neko tko je nedavno bio neka javi dali inače stavljaju bezukusno bijelo pileće meso, ili je to bilo slučajno?
Dao bi im još jednu šansu ali ako je to inače praksa onda neću
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2015., 10:08   #45
Bio sam tamo jednom, ubrzo nakon što su otvorili, i bilo je bijelo pileće meso.
Coco_Nut is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2016., 21:52   #46
jel netko bio nedavno...jede mi se mex hrana, a ono u cvjetnom mi nije baš nešto - premasno, umaci su grozni, hladni, preskupo za to što se nudi....mex cantina mi je ok, ali treba mi nešto u centru i jeftinijeg cjenovnog ranga...

može i preporuka nekog drugog mex mjesta, da je do 35 kn....
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2016., 23:52   #47
Quote:
Allexis kaže: Pogledaj post
jel netko bio nedavno...jede mi se mex hrana, a ono u cvjetnom mi nije baš nešto - premasno, umaci su grozni, hladni, preskupo za to što se nudi....mex cantina mi je ok, ali treba mi nešto u centru i jeftinijeg cjenovnog ranga...

može i preporuka nekog drugog mex mjesta, da je do 35 kn....
u karaci imas gablece u tom cjenovnom rangu svaki dan do 4 ak se ne varam

generalno karaka je puno jeftinija od mex cantine koja cuo sam da se gadno pokvarila

nedavno sam i u avenue mallu bio u onom novom mex, za 30tak kuna zbilja dobis jako puno
random101 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2016., 22:43   #48
karaku izbjegavam - mračno, konobari spori, stolnjaci i stolovi prljavi, nekako mi je baš gadljivo tamo jesti hranu...a rang cijena je bio iznad 40 kn sigurno....

moj dojam otprije koju godinu, nisam se vraćala više..jel se što promijenilo....
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2016., 22:50   #49
Quote:
Allexis kaže: Pogledaj post
karaku izbjegavam - mračno, konobari spori, stolnjaci i stolovi prljavi, nekako mi je baš gadljivo tamo jesti hranu...a rang cijena je bio iznad 40 kn sigurno....

moj dojam otprije koju godinu, nisam se vraćala više..jel se što promijenilo....
rasvjetu su poboljsali, a meni osobno su konobari ok nemam neke primjedbe, pogotovo zato kaj bas nema meksickih u gradu a ovaj je cijenovno vrlo prihvatljiv s obzirom na to kolko dobis hrane

sto se tice stolova nisam primjetio da je nes prljavo imaju one papirnate podmetace koje mijenjaju
random101 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2016., 00:47   #50
Allexis konačno su maknuli one ljepljive terasa stolnjake i stavili podmetače i to je sad (kad kažem sad govorim otprije cca god. dana kad sam zadnji put bio) pristojno.
Nešto je mračnije zbog podruma i bez prozora je jbg, a sad se ne sjećam jesu li ipak digli jačinu osvjetljenosti na pristojnu ili je i dalje sumrak tamo.
Konobari... da... ta ležerna spika je njihov đir, neobrijanost itd. No tamo je tako, ko ne voli neće dolaziti. To sam i ja zamjerio, no nije mi to faktor za ne dolaziti. Nečisti stolnjaci ili loša hrana već jesu- no tog tamo nema, hrana je vrlo okej, stolnjaci apgrejdani.

Ova ponuda ispod 40 kn pričaju o gablecima, imaš link iznad za odlazak od 11do16h po 28 kn ako se ne varam.
Ok, pokušavaju privući ljude tijekom cijelog dana- cijenim kao dobar potez.
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:38.