Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.06.2014., 11:21   #21
Quote:
polly kaže: Pogledaj post
također
+ što ako nešto pitam mogu dobiti normalan odgovor
ono na blagajni "jel bilo sve u redu? ..truć-truć.." ide i meni malo na jetricu al' kaj sad, lakše progutam to neg nadrkanost

Ma ne zeli ona tebe to pitat, ali mora
Pita i mene tu, nakon prvotnog shocka kazes "hvala, sve je bilo OK" i zbrises

Da, pripadaju istom koncernu Lidl i Kaufland
__________________
"Svatko od nas je pametan za druge, međutim vrlo često kad se nađemo u nekoj konkretnoj situaciji prvo iznenadimo sami sebe jer postupimo apsolutno suprotno od nekih svojih dotadašnjih uvjerenja, a onda iznenadimo i druge jer ti drugi su jako hrabri kad se ne radi o njima." roko 1
Dora K is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2014., 11:45   #22
Evo, kak ih nećeš voljeti - trenutno je Toblerone na akciji, Ritter sport, dobar radler neki njemački...
__________________
"Radeći bilo što, postajemo bilo tko.""Be excellent to yourself."
Poruka za svaku debeljucu/debeljka koji ovo čita...
Victora is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2014., 18:12   #23
...i žestice.
peronja is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2014., 22:42   #24
Quote:
dogbert kaže: Pogledaj post
Mene to nikad ne pitaju. Valjda ovisi o lokaciji
Valjda se furaju na Amere koji pitaju: "Did you find everything you were looking for?"
Ovo sa sve u redu mi se cini vise primjereno za restoran nakon jela nego ducan.
__________________
I might be schizophrenic but at least we have each other.
Skattemus is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2014., 01:05   #25
jedino me smeta u kauflandu što (ak ne računam blagajnice) nema trgovki po trgovini pa ne mogu pitati šta me interesira
__________________
Confluence of sounds
manchild is online now  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2014., 12:32   #26
Quote:
manchild kaže: Pogledaj post
jedino me smeta u kauflandu što (ak ne računam blagajnice) nema trgovki po trgovini pa ne mogu pitati šta me interesira
Moraš na info pultu pitati . jednom nisam mogao naći nekaj iz kataloga pa sam išao pitati na info pult . odmah je nazvala nekoga da pita irekla mi gdje to stoji
ivica1983 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2014., 12:46   #27
Da, Kaufland ima jako dobro riješen taj info-pult, no web im je katastrofa, moraš ukucavati poštanski broj za pristup katalogu željenog centra, to su stvarno po meni nepotrebno zakomplicirali
body halleck is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2014., 12:47   #28
Ovaj naš u Dubravi je meni kao američki Walmart. Ekipa koja uredno uzme šaku badema/oraha/bajadera u rinfuzi da imaju zanimaciju dok kupuju, važu voće pa ubace nakon vaganja još kojeg , vikleri na glavi, ima one punktove gdje je snižena roba zbog isteka i dosta često možete naći čokse 70% off jedini bed je što je pola pojedena Ozbiljno oni to samo zalijepe i nazad u prodaju.
Dobra stvar je da nakon 21h stvarno snižavaju hrpu voća, povrća, mesa...Imaju dimljeni losos na delikatesi koji bude 100kn/kg., fine punjene papričice sa sirom po 70-ak kn/kg dok su u Sparu npr 229kn, Švarcvald šunka 99kn i tako.
Prodavačice su ok i znaju "domaću" ekipu i često dobace da su upravo sad dobili najavu da će nešto na sniženje.
__________________
Whoever said that money doesn't buy happiness didn't know where to shop.
Amabel is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2014., 17:37   #29
Quote:
Amabel kaže: Pogledaj post
Ovaj naš u Dubravi je meni kao američki Walmart. Ekipa koja uredno uzme šaku badema/oraha/bajadera u rinfuzi da imaju zanimaciju dok kupuju, važu voće pa ubace nakon vaganja još kojeg , vikleri na glavi, ima one punktove gdje je snižena roba zbog isteka i dosta često možete naći čokse 70% off jedini bed je što je pola pojedena Ozbiljno oni to samo zalijepe i nazad u prodaju.
Dobra stvar je da nakon 21h stvarno snižavaju hrpu voća, povrća, mesa...Imaju dimljeni losos na delikatesi koji bude 100kn/kg., fine punjene papričice sa sirom po 70-ak kn/kg dok su u Sparu npr 229kn, Švarcvald šunka 99kn i tako.
Prodavačice su ok i znaju "domaću" ekipu i često dobace da su upravo sad dobili najavu da će nešto na sniženje.


To su poostrili u USA, sad imaju ljude koji stoje na odredenim dijelovima i paze, bas zbog tog grazinga.

Jednom sam vidjela curu koja je u Whole Foodsu uzela zlicu, umocila u onu veliku posudu s juhom i srknula. I onda je to napravila jos 3 puta.
Na moje WTF samo je slegla ramenima i pokazala mi srednjak.

__________________
I might be schizophrenic but at least we have each other.
Skattemus is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2014., 18:32   #30
Quote:
Amabel kaže: Pogledaj post
Ovaj naš u Dubravi je meni kao američki Walmart. Ekipa koja uredno uzme šaku badema/oraha/bajadera u rinfuzi da imaju zanimaciju dok kupuju, važu voće pa ubace nakon vaganja još kojeg , vikleri na glavi, ima one punktove gdje je snižena roba zbog isteka i dosta često možete naći čokse 70% off jedini bed je što je pola pojedena Ozbiljno oni to samo zalijepe i nazad u prodaju.
Dobra stvar je da nakon 21h stvarno snižavaju hrpu voća, povrća, mesa...Imaju dimljeni losos na delikatesi koji bude 100kn/kg., fine punjene papričice sa sirom po 70-ak kn/kg dok su u Sparu npr 229kn, Švarcvald šunka 99kn i tako.
Prodavačice su ok i znaju "domaću" ekipu i često dobace da su upravo sad dobili najavu da će nešto na sniženje.
Moram priznat da mi ovo nikad nije palo na pamet.
__________________
Svi smo mi djeca. Jedina razlika je u našim igračkama.
If you talk to God you're religious. If God talks to you, you're psychotic.
Moja Luna https://www.forum.hr/showthread.php?t=818958
LadyMoonlight is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2014., 18:49   #31
Mene je rasturilo kad sam u konzumu vidjela žensku kako važe malu lubenicu, isprinta naljepnicu i lijepi ju na značajno veću lubenicu (valjda duplo).

I prošlo joj je to na blagajni, naravno, jer blagajnicu boli kurac za to, čak i ako je skužila da je naljepnica od 4 kg na nečemu što ima barem 6
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2014., 22:07   #32
Quote:
LadyMoonlight kaže: Pogledaj post
Moram priznat da mi ovo nikad nije palo na pamet.
Ni meni. Ali ne zato jer smo glupe, nego jer nemamo taj "lopovski" gen.

Ja sam zadnji pu vidjela otvorenu čokoladu koja se sastoji od onako više prutića unutra....budući je rpednja strana bila potrgana, dakle, vidjelo se da je netko uzimao, baš sam uzela u ruku i protresla da vidim jel "šetaju čokoladice" unutra, dakle, jel ima mjesta. Naravno, i ne jedna da je bila uzeta, nego više njih.
__________________
"Radeći bilo što, postajemo bilo tko.""Be excellent to yourself."
Poruka za svaku debeljucu/debeljka koji ovo čita...
Victora is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2014., 02:57   #33
Quote:
kemik kaže: Pogledaj post
Mene je rasturilo kad sam u konzumu vidjela žensku kako važe malu lubenicu, isprinta naljepnicu i lijepi ju na značajno veću lubenicu (valjda duplo).

I prošlo joj je to na blagajni, naravno, jer blagajnicu boli kurac za to, čak i ako je skužila da je naljepnica od 4 kg na nečemu što ima barem 6
Po novom u konzumu imaju vagu na blagajni i provjeravaju kilažu. barem je tako u Varaždinu
ivica1983 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2014., 09:46   #34
Ja to nikad nisam napravila. Ponekad izvažem neko povrće/voće i vidim da je cijena mala i da mi ne bi bio problem platiti malo veću cijenu, staru cijenu zaljepim na neki karton ili neku površinu, uzmem još namirnica, ukucam ponovno šifru, i zaljepim točnu cijenu na točnu vrećicu. Dakle, onoliko grama koliko piše na cijeni na vrećici, toliko stvarno teži.

Nedavno sam zabrijala da bi ovo ljude moglo zbuniti, pa sad provjeravam da li bi mogla upasti u probleme s prodavačicama.
Lyanna Stark is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2014., 10:21   #35
Quote:
Skattemus kaže: Pogledaj post
Valjda se furaju na Amere koji pitaju: "Did you find everything you were looking for?"
Ovo sa sve u redu mi se cini vise primjereno za restoran nakon jela nego ducan.
jel sve u redu je isto pokupljeno iz amerike, tam su mene uvijek na blagajni pitali was everything ok?
nina 55555 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2014., 18:21   #36
Quote:
nina 55555 kaže: Pogledaj post
jel sve u redu je isto pokupljeno iz amerike, tam su mene uvijek na blagajni pitali was everything ok?
Je, imas pravo, samo to vec dugo nisam cula. Bas mi je blentavo to pitanje.
__________________
I might be schizophrenic but at least we have each other.
Skattemus is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2014., 19:26   #37
Quote:
Amabel kaže: Pogledaj post
fine punjene papričice sa sirom po 70-ak kn/kg
A gdje one stoje? Da li su već zapakirane ili stoje u rinfuzi?
Noomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2014., 21:14   #38
jednom sam bila u Kauflandu za mjesecni soping, trecinu onoga sto inace kupujem nisam nasla, trecinu sam uzela nesto zamjenski, a trecinu stvari kao i inace . Uzasno je natrpan bio ducan (ne znam jel tako i inace ili sam uletila), kutije posvuda razbacane, pola vremena sam se provlacila jedva. Nije mi se svidjelo, cini mi se da sam potrosila vise love nego inace i vec sljedeci mjesec sam se vratila uobicajenoj rutini .
Doria is online now  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2014., 21:23   #39
Quote:
Noomi kaže: Pogledaj post
A gdje one stoje? Da li su već zapakirane ili stoje u rinfuzi?
Rinfuza i stoje ti na suhomesnatom

I tete na kasi obavezno otvore kutiju s jajima. Ne zato da nije koje razbijeno vec da koje ne fali. Kazu da penzici samo spreme jaja u dzep.
A Kinder coksu sam par puta dobila s kojim pruticem manjka. No ne samo Kauflandu.
__________________
Whoever said that money doesn't buy happiness didn't know where to shop.
Amabel is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2014., 21:29   #40
Quote:
Skattemus kaže: Pogledaj post


To su poostrili u USA, sad imaju ljude koji stoje na odredenim dijelovima i paze, bas zbog tog grazinga.

Jednom sam vidjela curu koja je u Whole Foodsu uzela zlicu, umocila u onu veliku posudu s juhom i srknula. I onda je to napravila jos 3 puta.
Na moje WTF samo je slegla ramenima i pokazala mi srednjak.

Slicnu reakciju sam i ja dobila
__________________
Whoever said that money doesn't buy happiness didn't know where to shop.
Amabel is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:24.