Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.09.2011., 18:25   #141
Hahhha, sumnjam baš da bi se nekomu dalo ovak neš izmišljat....
__________________
No heroes, villains, one to blame, while wilted roses fill the stage... ♥
♫Books♪
miss-rebel is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2011., 20:31   #142
sinoc lik posalje frenda po moju frendicu (a stoji 2 metra dalje) da je dovede k njemu (?) zato da bi joj mogao reci: e gledam te vec 2,3 sata...imas dobar guz i noge,ali sise tako-tako.
isadora w. is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2011., 14:47   #143
Quote:
renny kaže: Pogledaj post
Velim ja mom tada friskom muzicu da nek ugasi plin kada juha zakipi. A on pa me pita "A kako da znam da je juha zakipila?"
Ima i gorih: "ne znam razbiti jaje"
bpobpo is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2011., 16:19   #144
joj kolko sam ja bisera čula od jednog frenda, koji je zacopan u mene i stariji 15g iako ima curu. uglavnom se uvjek zajebava u tom stilu (nadam se da se zajebava ) voli me provocirat valjda da vidi kak ću reagirat: joj kad bi mogao nebi se skidao s tebe cjeli dan, a dobre su ti ove breskvice (sise) zasad nije pokušao ništa više od toga pa ne predstavlja nikakvu opasnost a i prestar je za mene

i neki dan kad sam išla doma s treninga, dvorana mi prek puta zgrade, a blizu dvorane je pizzerija. i kak treniram taekwondo, nije mi se dalo skidat onaj donji dio kimona pošto prek puta stanujem. i kak sam prošla pored pizzerije, sjede neki džiberi, kaže ovaj jedan: curo, oćemo još jedan meč il ćeš bit dobra,hnjeheheh whatever
pandora_5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2011., 18:01   #145
Quote:
pandora_5 kaže: Pogledaj post
joj kolko sam ja bisera čula od jednog frenda, koji je zacopan u mene i stariji 15g iako ima curu. uglavnom se uvjek zajebava u tom stilu (nadam se da se zajebava ) voli me provocirat valjda da vidi kak ću reagirat: joj kad bi mogao nebi se skidao s tebe cjeli dan, a dobre su ti ove breskvice (sise) zasad nije pokušao ništa više od toga pa ne predstavlja nikakvu opasnost a i prestar je za mene

i neki dan kad sam išla doma s treninga, dvorana mi prek puta zgrade, a blizu dvorane je pizzerija. i kak treniram taekwondo, nije mi se dalo skidat onaj donji dio kimona pošto prek puta stanujem. i kak sam prošla pored pizzerije, sjede neki džiberi, kaže ovaj jedan: curo, oćemo još jedan meč il ćeš bit dobra,hnjeheheh whatever

Nema veze s topicom, ali me toliko bode u oči ovo "kimono" Kakve veze kimono ima s taekwon-doom?
ejaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2011., 18:46   #146
Quote:
ejaa kaže: Pogledaj post
Nema veze s topicom, ali me toliko bode u oči ovo "kimono" Kakve veze kimono ima s taekwon-doom?
Kimono se nosi i u njemu.
__________________
When you lose small mind you free your life
awia is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2011., 19:10   #147
Quote:
ejaa kaže: Pogledaj post
Nema veze s topicom, ali me toliko bode u oči ovo "kimono" Kakve veze kimono ima s taekwon-doom?
pa mislila sam na ovo http://www.tao-distribution.com/cont...hter-dobok.jpg
to je kimono, dobok...
pandora_5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2011., 21:49   #148
Ja : Koji sisavac liježe jaja?
O: (slavodobitno) : krokodil!!!
Ja: Čudnovati kljunaš

Razdredni štrebar i dečko koji se jako volel raditi pametan,a meni bilo dosadno i užasno me to iritiralo.
a i korokodi je gmaz koliko ja znam...
__________________
Gdje me staviš tu ću rasti...
Trnoviti maslačak is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2011., 22:02   #149
On (oduševljeno): Mala, dobra si ko kurac!
Ja: WTF???
Garfieldica 007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2011., 22:40   #150
Quote:
mercury06 kaže: Pogledaj post
1. "cekam te kod neke zgrade, pise na njoj mimara"

2. "osobnu? nemam, nisam to nikad polagao"

3. "ON - u nedjelju se vozi utrka formule 1, u subotu se vozi pole position.
JA - vozi se kvalifikacijska utrka za pole position.
ON - glupa si. vozi se pole position. zene i sport"

4. SVI - idemo u prag.
ON - ako se ide u prag ja ne idem. ja sam za cesku
(izjava je bila najozbiljnija)

5. ON - jako mi se svidjas. ali volio bih da malo bolje upoznas Isusa i primis ga u srce (na prvom spoju)

6. "ne volim citati knjige jer od toga imam traume jos iz mladosti"

7. "nemoj vise nikada za sebe reci da si glupa, jadna ili naivna, jer ti nisi glupa, jadna niti naivna, nema nikakvog razloga da se osjecas kao glupa, jadna ili naivna jer nisi niti glupa niti jadna niti naivna"
(ovo je citirana SMS poruka)

8. "ne zelim da radis ove obicne testove na trudnocu, odi napravi papa test jer zelim odmah vidjeti ko je otac"
(mislim da cu ovu pamtiti citav zivot)

Quote:
Vivy kaže: Pogledaj post
Ja: kaj radiš?
on:doručak. e, jel smije pas jesti jaja? napravio sam 2 vrste - jaja na oko i jaja na podu pa sam ova druga ponudio psu.
ja:


Ova tema samo dokazuje da ženske općenito ne mogu prepoznati humor ni da ih po glavi njime odalamiš.


Quote:
SuperCow kaže: Pogledaj post
Ja: Kad bi morao birat da spasiš od smrti samo jednu osobu, jel bi spasio svoju ženu, mamu ili dijete? (hipotetski)
On (28 godina): Mamicu, jer je puno propatila u životu.

Zbunila sam se.
Fala bogu.
__________________
That awkward moment kad te ženska pita kako se pali pegla.

Zadnje uređivanje KungFuMonkey : 19.09.2011. at 22:47.
KungFuMonkey is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2011., 00:44   #151
Quote:
Vivy kaže: Pogledaj post
Ja: kaj radiš?
on:doručak. e, jel smije pas jesti jaja? napravio sam 2 vrste - jaja na oko i jaja na podu pa sam ova druga ponudio psu.
ja:
čemu takva reakcija? predobra fora....a i pas je dobio za jest....
pionir is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2011., 00:48   #152
na prvom spoju
on: ti imaš svoju duhovnu stranu, pa imaš svoju strastvenu stranu...da, da. sve ja to vidim otprilike kakva si ti.

__________________
A kiss is a lovely trick designed by nature, to stop speech when words become superfluous...
Doll House is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2011., 14:12   #153
Quote:
KungFuMonkey kaže: Pogledaj post
Ova tema samo dokazuje da ženske općenito ne mogu prepoznati humor ni da ih po glavi njime odalamiš.
Quote:
pionir kaže: Pogledaj post
čemu takva reakcija? predobra fora....a i pas je dobio za jest....
Ma joj, a jeste se odmah solidarizirali jedan s drugim u kokošinjcu....moj wtf nije bio u negativnom kontkstu, ali sam stala i zazujala kakva su to jaja - da ok, informacija je neko vrijeme tražika mozak, ali sve je sretno završilo jer ga je ipak našla u bespućima plavetnila.

No nebitno.

Nego, jedan mi je tijekom razgovora o godišnjem rekao da bi htio ići u Cavtat jer nikad nije bio u Istri.
Vivy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2011., 14:33   #154
Quote:
Vivy kaže: Pogledaj post
Ma joj, a jeste se odmah solidarizirali jedan s drugim u kokošinjcu....moj wtf nije bio u negativnom kontkstu, ali sam stala i zazujala kakva su to jaja - da ok, informacija je neko vrijeme tražika mozak, ali sve je sretno završilo jer ga je ipak našla u bespućima plavetnila.

No nebitno.

Nego, jedan mi je tijekom razgovora o godišnjem rekao da bi htio ići u Cavtat jer nikad nije bio u Istri.
Hahaha, znači, ti si odmah pomislila na nešto.... kinky
__________________
No heroes, villains, one to blame, while wilted roses fill the stage... ♥
♫Books♪
miss-rebel is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2011., 16:23   #155
Quote:
Exploited kaže: Pogledaj post
tu su metodu zene krajem 19. i pocetkom 20.stoljeca koristile kao kontracepciju
Ja čuo da za 100% učinkovitost treba ubaciti jedan mentos unutra
__________________
Za domaćicu spreman/ Perun i Hrvati! Zadrt sam
Napoleon Bonaparte is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2011., 18:54   #156
Danas kad sam čekala vlak, sjedila sam vani na klupici i, pošto je vjetar pirkao, zauzela sam poznati položaj koji odaje da mi je hladno. Dođe neka frajerčina i sjedne pored mene na klupicu, nakon 5 minuta me pita za cigaretu, dam mu i natrag zauzmem svoj položaj.
Par minuta kasnije kaže on - Mogu te ja ugrijati... Hnje, hnje, i moj drug (tu dolazi onaj smiješak i zavodničko podizanje obrva). Ja mu velim da ću radije uživati u hladnoći, a na to će on - Ali... Dala si mi cigaretu... Kaj nije to znak da bi mi i još nešto dala?

Mislila sam da se zajebava... Ali misliti je cvijeće brati.
Jastučić is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2011., 19:26   #157
Evo moje, od nekidan....
Idem ulicom, Vukovarskom konkretno i pišem poruku na mob, neki frajer sa suvozačevog mjesta, ono, frajerski spušten prozor, ruka vani i naočale... dovikne mi: "Kaj piše, aaa?" i onda "hahahahahah" prasne u smijeh ko nadrogiran....

Ja ono, prvo WTF? onda i odem. Svakakvih ima.
__________________
No heroes, villains, one to blame, while wilted roses fill the stage... ♥
♫Books♪
miss-rebel is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2011., 23:10   #158
Od poznanice dečko, drugi put se vidimo a on me iz vedra neba pita: Jesi ti perverzna? ...

on (taj isti..): a kakve veze papa test ima s papom? jel ga on izmislio il kaj?
__________________
www.uzmime.hr
Anička is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2011., 18:52   #159
"Gledam te sad baš nešto, od glave do dole, majica, suknja, sve super, i onda te ružne starke na nogama. Uz šta ti se to, molim te slaže? Idući put kad budeš vani, ima da te vidim u štiklama." By Nepoznati Lik U Gradu

btw, ovaj car s papa testom je nenadjebiv
__________________
I`m a reasonable woman, get off my case.
LadyWriterOnTV is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2011., 10:23   #160
Quote:
LadyWriterOnTV kaže: Pogledaj post

btw, ovaj car s papa testom je nenadjebiv
Definitivno.
Zora Evenei is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:28.