Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.02.2017., 19:57   #361
Nisam niti ja shvatio zašto se predao. Pretpostavljam da spasi svoju curu. Ali nekak mi je glupo da bi se i svi gusari tamo samo tako predali.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2017., 22:14   #362
Quote:
Archangel kaže: Pogledaj post
Nisam niti ja shvatio zašto se predao. Pretpostavljam da spasi svoju curu. Ali nekak mi je glupo da bi se i svi gusari tamo samo tako predali.
ma sux.
kaj su opce isli sa 2 camca na njih a imaju cijeli jebeni man-o-war.
potopiti ih topovima i bok. ne izgubis ni jednog covjeka, samo malo željeza na kugle. taj dio mi je totalno bezveze.
i sad su ne samo izgubili kapetana i tu četu iz ta 2 čamca nego i cijeli man-o-war s kojim su bili carevi.
drugi stvar koja mi se nesviđa je broj engleza.
sad ih je 100, pa ih je najednom puno sa guvernerom na brodu i jos ih puno ostane branit nassau.
razocaran sam trecom epizodom.
realizacija epizode je dobra i kvalitetna, ali mi se ideja i sadržaj ne sviđaju.
__________________
*Pobjednik IMF Kladionice 2013* *Pobjednik IMF Kupa 2006* *Pobjednik Euro Kupa 2008*
Black Revenger is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2017., 08:56   #363
Quote:
Black Revenger kaže: Pogledaj post
ma sux.
kaj su opce isli sa 2 camca na njih a imaju cijeli jebeni man-o-war.
potopiti ih topovima i bok. ne izgubis ni jednog covjeka, samo malo željeza na kugle. taj dio mi je totalno bezveze.
i sad su ne samo izgubili kapetana i tu četu iz ta 2 čamca nego i cijeli man-o-war s kojim su bili carevi.
drugi stvar koja mi se nesviđa je broj engleza.
sad ih je 100, pa ih je najednom puno sa guvernerom na brodu i jos ih puno ostane branit nassau.
razocaran sam trecom epizodom.
realizacija epizode je dobra i kvalitetna, ali mi se ideja i sadržaj ne sviđaju.
Mislim da je ideja bila uhvatiti guvernera pa valjda s njime natjerati da se Nassau preda. A i dodatan brod za gusarsku flotu uvijek je koristan.
Ali kada je plan otimanja broda propao neznam zašto su se predali, ovi nisu imali šanse osvojiti taj Man of war, mogli su ih samo potopiti s topovima i gotovo.

A broj vojnika.. u gradu i nije bilo tako mnogo. 50ak max. Mislim da je guverner ponio extra da napravi klopku za Blackbearda. Zato ih je bilo tako puno na brodu.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2017., 16:45   #364
cekaj malo,
zakaj ic osvajat brod sa 2 (dva) čamca kad ih mozes jednostavno boardat sa cijelom posadom?!?!?!
__________________
*Pobjednik IMF Kladionice 2013* *Pobjednik IMF Kupa 2006* *Pobjednik Euro Kupa 2008*
Black Revenger is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2017., 17:51   #365
Ključ je bio u skrivanju u potpalublju..

Da, mogli su ih potopiti, ali su vjerojatno željeli guvernerovo tijelo. Da ga pokažu u Nassau.. Možda i malo osobne osvete nad njim.
Nakon baraže topova, paluba je bila mirna (potvrdili jednogledom) i računali su da su dva čamca dovoljna za preživjele i guvernera.

Što je Jack mislio?
Iskreno ja sam očekivao neki twist sa strane pirata, ali on se nije dogodio.
S druge strane ništa u njegovom ponašanju nije govorilo da je spreman potopiti brod sa Anne i Teachom na njemu tako da predaja neiskusnog kapetana nije neočekivana.
__________________
Bože čuvaj ti, naše branitelje i sirotinju.. jer političari se, ionako za sebe, pobrinu..

Zadnje uređivanje Dinaminjo : 14.02.2017. at 18:04.
Dinaminjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2017., 20:11   #366
Meni je stvarno bezveze što se predao. Što je mogao dobit time, jedino kupit par dana prije nego što ih sve objese Nema nikakvog smisla.
Clint Eastwood is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2017., 21:13   #367
Baš to!

Kupiti vremena da mogu pobjeći. Jer nije mislio da će guvrner onako postupiti.
__________________
But even in the darkest times shines some light and bring with it hope
Šoki is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2017., 13:11   #368
I ja sam cijelo vrijeme gledala u nevjerici i čekala neki preokret i da nalemaju guvernera, još uvijek ne mogu vjerovat da je sve tak mlako završilo, a tako su se nabrijavali na borbu s njime
a scena mučenja Teacha, skroz me prošla jeza, jako dobro napravljena
bilo bi super da se guverner pridruži piratima, ionako su ga već naguzili i englezi i španjolci, fuck them
mynah is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2017., 16:00   #369
Quote:
Šoki kaže: Pogledaj post
Baš to!

Kupiti vremena da mogu pobjeći. Jer nije mislio da će guvrner onako postupiti.
A šanse za bijeg su im ogromne. Pa da je imao neki plan (mogao je izvesti isto što i guverner ), ajde, ali ništa, samo se predao. Nadam se da će bit neki twist, jer inače je besmisleno.
Clint Eastwood is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2017., 02:11   #370
Kakav kretenizam i upropaštavanje kompletne serije s ovom totalno nelogičnom i glupom scenom. Ideja da će se brod pun gusara predati tek tako jer im je to naredio kapetan na zamjeni kojega je postavio Blackbeard 15 minuti prije dok on ode boardati drugi brod je uvreda za inteligenciju svakog gledatelja. Veliki minus.
1XXL is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2017., 18:49   #371
meni se ovo pocelo srozavat
__________________
*Pobjednik IMF Kladionice 2013* *Pobjednik IMF Kupa 2006* *Pobjednik Euro Kupa 2008*
Black Revenger is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2017., 10:03   #372
Please do not tell why

Meni su još uvijek dobri...svaku epizodu netko umre
__________________
But even in the darkest times shines some light and bring with it hope
Šoki is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2017., 11:35   #373
Meni kod ove serije odavno smeta što se situacija okreće iz scene u scenu.

Al dobra mi je bila ova epizoda najviše zato šo je Bony dobila badass scenu.
Clint Eastwood is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2017., 12:47   #374
Tu svako svakog jebe.I doslovno i metaforički.

Svi okreću strane svako malo.I slažem se da je ovo do sad najgora sezona.
I mislim da je Bily gey.:klap:
Eto toliko mi je zanimljiva sezona da gledam tko je gay a tko ne.
Jedino se nadam da će guvernera netko dobro naguziti. I njegovu ženu.Odvaratna scena sa Tichom a niti cijela epizoda nije imala smisla .Ma sezona nema smisla.
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2017., 19:43   #375
Meni su i dalje dobri. Jack konačno nešto radi. Anne se doista iskazala. Ima puno preokreta. Silver postaje sve utjecajniji.



Promo za iduću
TomislavM is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2017., 15:54   #376
Znaci zadnja epizoda prejebena, jedva cekam sljedecu
Najbolja scena bitch slapanja silvera i napokon se rjesili dosadnog billyja
mynah is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2017., 16:02   #377
Što god mislili o Rogersu, treba priznati da čovjek ima muda. Tražiti pomoć od osobe kojoj je ubio brata...
TomislavM is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2017., 19:59   #378
Koji će sad bit obrat? Pretpostavljam da će pirati nekako doći u posjed utvrde, a i tom slučaju ne znam kakve su im šanse protiv španjolske flote.
Clint Eastwood is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2017., 17:44   #379
Quote:
mynah kaže: Pogledaj post
Znaci zadnja epizoda prejebena, jedva cekam sljedecu
Najbolja scena bitch slapanja silvera i napokon se rjesili dosadnog billyja
je,
odlicna scena.

ovo je daleko najbolja epizoda sezone


ocekivo sam da ce ih spanjolci sve nakraju razjebat, samo nisam ocekivo ovako
mislim da tvrđava nema nikakve sanse protiv takve armade.
__________________
*Pobjednik IMF Kladionice 2013* *Pobjednik IMF Kupa 2006* *Pobjednik Euro Kupa 2008*
Black Revenger is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2017., 14:58   #380
svaka epizoda par likova umre....ovo je zadnja sezona?

španojlaca je previše i ne vidim kako će bi mogli pirati pobjediti
__________________
But even in the darkest times shines some light and bring with it hope
Šoki is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:31.