Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.07.2013., 08:48   #281
hehe, tak i ja mislim da mi se vidi već sad kak sam se utegnula i čak oblikovala

al to je i jedino bitno, kako se mi nakon i zbog treninga osjećamo
__________________
Da je bolje, ne bi valjalo.
Zafrina is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2013., 11:42   #282
Kad ovako malo čitam sve i ja dobijem želju da vježbam. Može molim link ?
bajadera9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2013., 12:13   #283
lijepo molim i ja linkovlje za t25 na privat ako nije problem

tražila sam na torentima, ali našla sam one bez gamma faze pa ako netko ima sve tri, bila bih zahvalna
ljutakopas is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2013., 12:41   #284
Mislim da niko jos nema gamu.
Dok dodjes do game treba ti dva i po mjeseca tako da slobodno skidaj alfu i betu.
Urbana is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2013., 12:52   #285
Ja odradih danas od 9 trening i nije bilo pretjerano vruće. možda ima veze i to što mi prozor gleda na zapad.
Gamma je samo myth, ona ne postoji .
asprah is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2013., 13:06   #286
Quote:
asprah kaže: Pogledaj post
J
Gamma je samo myth, ona ne postoji .

Svi poludili za gammom a nisu ni ovo zavrsili.

deluxe-gamma-cycle
Urbana is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2013., 13:14   #287
Urbana, hvala na linkovima
bajadera9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2013., 13:27   #288
Aspraše, zar ti radiš paralelno T25 i Insanity?
Indigo Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2013., 13:39   #289
Bonus Core Speed se može raditi umjesto Speed 2.0

nadam se da će Gamma brzo izaći
lipakaja_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2013., 13:40   #290
Nije mi baš tako sunce u glavu udarilo još , završavam prvi mjesec insanitya samo- prvi put plyo cardio circuit obavljen bez ijedne pauze. Šta ćeš , tamo je tema mrtva, a ovo je novo pa popularno, pa će i meni t-25 skoro na red vjerojatno.
čitam temu sad, da ne bi poslije imao pitanja tipa : a kad se radi taj bonus cd i slično.
asprah is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2013., 13:46   #291
ja nisam skinula bonus CD
__________________
Da je bolje, ne bi valjalo.
Zafrina is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2013., 14:10   #292
Quote:
asprah kaže: Pogledaj post
Nije mi baš tako sunce u glavu udarilo još , završavam prvi mjesec insanitya samo- prvi put plyo cardio circuit obavljen bez ijedne pauze. Šta ćeš , tamo je tema mrtva, a ovo je novo pa popularno, pa će i meni t-25 skoro na red vjerojatno.
čitam temu sad, da ne bi poslije imao pitanja tipa : a kad se radi taj bonus cd i slično.
Sjecam se da je i meni isto tako bilo, prvi put cijeli plyo kad je bio na rasporedu predzadnji put

Ja se vracam na Insanity kad ovo zavrsim, rezultati su mi bili i vise nego ociti, pa se nadam da ce do tad tema zazivjeti
Indigo Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2013., 14:11   #293
pa onda se prešaltamo nakon ovog svi na insanity pa bude tema natrag živnula
__________________
Da je bolje, ne bi valjalo.
Zafrina is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2013., 14:14   #294
Deal!

I onda će nam valjda biti lakše raditi nego prvi put, pogotovo nakon dva/tri mjeseca ovog T25 čuda!
Indigo Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2013., 14:18   #295
da, to sam si baš i ja mislila.

sa T25 ćemo, ako ništa drugo, dobiti nekakvu kondiciju pa ćemo moći odraditi cijeli insanity trening odjednom.
__________________
Da je bolje, ne bi valjalo.
Zafrina is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2013., 14:21   #296
Quote:
lipakaja_1 kaže: Pogledaj post
Bonus Core Speed se može raditi umjesto Speed 2.0

nadam se da će Gamma brzo izaći
Kajo odakle ti ova informacija?
Ali imalo bi smisla zasto je onako tezak

Insanity opet...nisam bas nesto odusevljena tom idejom
Suntastic is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2013., 14:30   #297
Evo mene!

Planiram od slijedećeg tjedna radit po kalendaru, od ponedeljka, ali se nisam mogla suzdržati jučer ni danas da ne probam koji video

Inače, radila sam paralelno par videa iz Insanity-a i TurboFire par videa, po volji, kako sam koji dan bila raspoložena, i za što sam imala najviše energije.

Jučer sam odradila Beta Rip't circuit; okej je. Nisam se previše uspuhala, jer sam se više fokusirala da gledam kako oni rade vježbe, pa ih nisam odradila sa sto posto fokusa, no, budem polako došla do toga.

Danas sam odradila Alpha Total body circuit. Ubojstvo lagano. Stala sam jedno 3 puta, nisam mogla doć do zraka, navikla sam na pauze u Insanityu, pa mi je trebalo da dišem malo, da ne fušam. Uglavnom, JAKO JAKO dobar trening, Shaun si je stvarno dao truda, vidim da će rezultati biti i više nego dobri ako ću se pridržavati i prehrane i kalendara!

Zadovoljna sam!

PS: Da li se gledate u nešto dok vježbate? Mene muče oni čučnjevi u 180 rotacijama, želim ih pravilno izvesti, a ne znam dal sjednem dovoljno duboko... Any advice on that?
Cahla is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2013., 14:33   #298
Ides duboko koliko mozes. Ja se uvijek drzim one iz insanity-a "form over speed", iako uvijek pri kraju me boli svaki misic pa malo traljavo zavrsim.
Suntastic is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2013., 14:37   #299
čeka se jesen za t25. ljeti parket, usprkos prostirci, ne bi podnio toliku količinu znoja
far-pes is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2013., 18:01   #300
Quote:
Indigo Girl kaže: Pogledaj post
Ovaj total body je ubitacan trening, vrhunski osmisljen, sve radi. Ja sam odradila jedno 30%, po slobodnoj procjeni. Tesko je, jako je tesko, a ja nisam dugo vjezbala. Napravila sam i par pauza od desetak sekundi, plakala 3 sekunde, i tako Bas se lose osjecam jer sam toliko oslabila i jer sam tako lose ovaj trening odradila...prelose. Tjesim se da je bilo tako lose jer sam prije treninga trcala 35min.
meni su do sad Total body circuit i Ab intervals najteži u ovoj Alfi... mrzim ih jer su tako prokleto zahtjevni... da me samo čujete kad ŠonTi kaže: plank position a ja njemu Fuck off, ŠonTi, fuck off...
umirem te dane...
al me veseli činjenica da ću tamo neki peti tjedan garant sve odraditi kako treba...
tako da te IndigoCuro, poootpuno razumijem... Al ne daj se!

btw, i ja si garant umišljam da sam se počela malo utezati... nikom ništa ne govorim da vježbam... valjda će skontant
sutra Lower Focus ili Ab's-i.. a onda 2.tjedan... DONE !!!!
ne radim još uvijek duplo... još malo da nabijem kondiciju..
darchy23 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:54.